PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دكمه submit و سوالاتي درباره آن(اقا جون هر كي كه دوست داري كمكم كن)

my_consort_is_my_life
03-09-2006, 13:02
سلام من يك دكمه submit براي يك فرم تو سايتم تعبيه كردم و ميخواستم وقتي كه بازديد كننده داره فرم ها رو پر ميكنه اون اطلاعات رو با زدن دكمه submit به ايميل بفرسته يا اگه نميشه اونا رو تو كجا سايت ذخيره ميكنه تا من اونا رو ببينم در ضمن من با dream weaver كار ميكنم و يك فرو درست كردم فقط نميدونم چه جوري بايد بعد از بارگذاري اين اطلاعات رو كه هر كسي پر ميكنه با زدن دكمه submit كجا ميفرسته يا اگه بايد براش تعريف كنيم كجا بايد براش تعريف كنيم

راستش من يك template از مونستر رو دانلود كردم وروش خيلي كار كردم (با دريم ويور) حالا يك صفحشو به فروشگاه اختصاص دادم و ميخوام خريدار شماره فيش پول واريزي و ادرس و يك سري چيزاي ديگه رو با زدن دكمه submit به ايميل يا تو يك جايي ذخيره كنه تا من اين اطلاعات رو بتونم پيدا كنم

اين تمپليتي كه من گرفتم 6تا صفحه html داره با يك فايل كه عكس ايكونش مثل فايل هاي دريم ويور است وبه نام style.css است كه يك سري متن توشه اين شايد بتونه به فهميدن مشكل من كمكي كنه

مثلا اگه يك سايتي قسمت contact us داشته باشه چه جوري اطلاعات رو كه بازديد كننده پر ميكنه رو ميخونه :ohno:

ببخشيد سرتونو درد آوردم

Elfin-D
03-09-2006, 13:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_nioton
04-09-2006, 10:10
تو قسمت اكشن فرم بنويس
mail to:
بعد ایمیلت رو بنویس

البته من امتحانش نکردم ولی همه جا اینجوری نوشته
معمولا این فرم ها یا به بانک وصل میشه

یا به یه صفحه ای اس... یا پی اچ ...