PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شطرنجی شدن کارت گرافیگ Radeon HD5450

rezamd70
25-08-2014, 00:56
سلام
من یه مشکل واسه کارت گرافیکم پیش اومده لطفا کمکم کنید:n03::n03::n03:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول اینطوری شطرنجی میشه بعد صفحه هنگ میکنه

بعد این اخطار میاد

هرکی میدونه مشکلش چیه لطفا بگه:n28::n28::n28:

EXTREME
25-08-2014, 08:28
سلام
من یه مشکل واسه کارت گرافیکم پیش اومده لطفا کمکم کنید:n03::n03::n03:

اول اینطوری شطرنجی میشه بعد صفحه هنگ میکنه

بعد این اخطار میاد

هرکی میدونه مشکلش چیه لطفا بگه:n28::n28::n28:

کاری که باید بکنید اینه که ویندوز رو عوض کنید و درایور گرافیک رو آپدیت کنید با ورژن های قدیمی تر درایور هم تست کنید یک دور درایور رو به روش have disk بشناسونید قابلیت uac و aero peek هم در ویندوز غیرفعال کنید و بایوس مین رو آپدیت کنید این مراحل برای اروری است که میاد

در مورد شطرنجی شدن اگه با کارهای بالا درست نشد و دمای گرافیک نرمال است یک بار اسلات گرافیک رو تمیز کنید درست نشد باید با یک گرافیک دیگه سیستم تست بشه تا معلوم بشه مشکل از کجاست

gigi_alex
03-09-2014, 23:28
من این مشکلو داشتم . راه حلشم پیدا کردم .
تمام این مراحلی که دوستمون گفتنو منم انجام دادم هیچ تغییری نکرد .
فقط و فقط ریبال کردن GPU همه چیزو درست کرد همین .
شما هم بعد از انجام کارهای بالا که دوستمون گفت اگه به نتیجه نرسیدید . گرافیک ببرید پیش تعمیرکار حرفه ای و بگید gpu ریبال کنه .
البته قبلش بگید که یه تست بگیره ببینه فقط با ریبال کردن درست میشه یا نه .

mnh40
06-09-2014, 18:56
دوستان اگه میشه یکم واضح تر بگید تا بهتر متوجه بشم
این مشکل رو من هم به تازگی پیدا کردم
البته بعد از این شطرنجی شدن این پیغام رو میده

ممنون میشم بصورت یکم مبتدیانه بگید :n16:

EXTREME
06-09-2014, 20:18
دوستان اگه میشه یکم واضح تر بگید تا بهتر متوجه بشم
این مشکل رو من هم به تازگی پیدا کردم
البته بعد از این شطرنجی شدن این پیغام رو میده

ممنون میشم بصورت یکم مبتدیانه بگید :n16:

شما موارد گفته شده در پست قبل رو هم انجام بدید درست نشد و با تمیز کردن اسلات هم درست نشد باید با یک گرافیک دیگه سیستم رو بررسی کنید

mnh40
07-09-2014, 10:36
شما موارد گفته شده در پست قبل رو هم انجام بدید درست نشد و با تمیز کردن اسلات هم درست نشد باید با یک گرافیک دیگه سیستم رو بررسی کنید

درایو کارت گرافیک رو آپدیت کردم حتی اسلات اون رو هم تمیز کردم فقط این قسمت رو خوب متوجه نشدم :یک دور درایور رو به روش have disk بشناسونید قابلیت uac و aero peek هم در ویندوز غیرفعال کنی
میخوام تا جایی که امکان داره ویندوز رو عوض نکنم :n16:

EXTREME
07-09-2014, 11:05
درایو کارت گرافیک رو آپدیت کردم حتی اسلات اون رو هم تمیز کردم فقط این قسمت رو خوب متوجه نشدم :یک دور درایور رو به روش have disk بشناسونید قابلیت uac و aero peek هم در ویندوز غیرفعال کنی
میخوام تا جایی که امکان داره ویندوز رو عوض نکنم :n16:

شما که درایور رو نصب کردید داخل دیوایس مینیجر میرید و در فسمت display driver روی نام گرافیک راست کلیک کرده update driver رو زده و به روش دستی یا have disk نصب رو انتخاب کنید و آدرس رو محلی که درایور نصب شده بدید یک فایل inf. با این پسوند است اون رو انتخاب کنید و ok کنید بعد از این کار سیستم ریست بشه
در ویندوز سون و 8 قابایت uac و aero peek است برای غیرفعال کردن قابلیت اولی در کنترل پنل برید و در قسمت user account میتونید غیرفعالش کنید برای دومی هم روی taskbar راست کلیک کنید peroperties و تیک گزینه aero peek رو بردارید این راه ها برای رفع اروری بود که برای درایور میاد راه های دیگه ای هم هست مثل آپدیت بایوس مین و چک کردن با ورژن های قدیمی تر درایور درست نشد باید با یک گرافیک دیکه سیستم چک بشه

mehdigori
26-10-2014, 10:19
منم گرافیک دارم دی دی ار وان هس 256 اول نمیشناخت بعد از تمیز کردن اسلایت شناخت ولی از همون اول صفحه شطرنجی قرمز شد و سیستم بالا نمیومد چیکار کنم

ajaz
24-11-2014, 22:21
سلام این ربال چیه که میگه

EXTREME
24-11-2014, 22:36
سلام این ربال چیه که میگه

پایه سازی چیپ با دستکاه هایی مانند bga machine یا ir چیپ رو برمیدارن پایه هاشو برمیدارن دوباره پایه سازی و سپس روی برد قرار میدهند