PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیامدن خود به خود پنل دانلود اینترنت دانلود منیجر در دانلود از ی.و.ت.ی.و.ب با فایرفاکس

david-ebi
24-08-2014, 04:33
سلام.من آخرین ورژن idm یعنی نسخه 6.21 و build 5 را دارم و همچنین آخرین نسخه فایرفاکس یعنی ورژن 31.0 .اما موقعی که میخواهم از ی.و .ت.ی.و.ب دانلود کنم پنل دانلود idm که همیشه خود به خود ظاهر میشد دیگر نمی آید.اما در مرورگر کروم این پنل می آید.البته این مشکل فقط برای ی.و.ت.ی.و.ب است و سایتهای شبیه به آن این مشکل را ندارند و پنل دانلود خود به خود ظاهر میشود.ضمن اینکه در فایرفاکس در قسمت افزودنی ها و در گزینه ضمیمه ها ضمیمه لازم idm وجود ندارد تا فعالش کنم.منظورم همان mcc یا icc یا یک چیزی تو همین مایه ها است.لطفا بفرمایید مشکل کار کجاست.؟

david-ebi
30-08-2014, 16:39
خوب تشکر از همه 140 نفری که تا الان این پست منو بازدید کردن اما دریغ از یک جواب.:n03:خودم جوابمو پیدا کردم.کافیه فقط افزونه idm cc رو از یک سایت دانلود کنید ودر فایرفاکس نصبش کنید.معمولا سایتها خودشون آخرین نسخه این افزونه رو میدن.اسم سایتی رو که این افزونه رو ازش دانلود کردم فراموش کردم.اما کافیه دوستان توی گوگل سرچ بزنن راحت پیدا میشه.قبلا این افزونه خود به خود با نصب نسخه جدید idm در فایرفاکس نصب میشد.اما در نسخه جدید فایرفاکس(31) و idm نمیدونم چرا این اتفاق خود به خود نیفتاد.در هر صورت خوشبختانه مشکل حل شد.