PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه براي Backup گيري

cheetoz_motori
03-09-2006, 11:19
با سلام خدمت دوستان، يك برنامه عالي براي Backup گرفتن از درايوهاي هاردم مي خواهم كه مثلاً بتوانم از يك هارد 80GB يك Backup بگيرم با حجم كم كه روي يك Cd بتوانم Write اش كنم و كل Backup هاي تمام درايوهام را داشته باشم.بهترين پيشنهاد شما در اين زمينه چيه؟تشكر.

S@eid
03-09-2006, 12:07
سلام
ببینم منظورت اینه که 80 گیگ بشه 700 مگا بایت :ohno: :ohno: :ohno:
اصلا با عقل جور درنمی یاد...تقریبا مطمئنم هیچ نرم افزاری پیدا نمی کنی.
به نظر من بهترین نرم افزار NortonGhost باید باشه که اون هم حجم رو به اون صورت که شما می خوای کم نمی کنه.مثلا اینی که من دارم3.5گیگ رو می کنه 2 گیگ.
اگه خواستیش می تونی به این تاپیک یه سری بزنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی
;) ;) ;)

cheetoz_motori
03-09-2006, 21:12
سلام
ببینم منظورت اینه که 80 گیگ بشه 700 مگا بایت :ohno: :ohno: :ohno:
اصلا با عقل جور درنمی یاد...تقریبا مطمئنم هیچ نرم افزاری پیدا نمی کنی.
به نظر من بهترین نرم افزار NortonGhost باید باشه که اون هم حجم رو به اون صورت که شما می خوای کم نمی کنه.مثلا اینی که من دارم3.5گیگ رو می کنه 2 گیگ.
اگه خواستیش می تونی به این تاپیک یه سری بزنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی
;) ;) ;)ممنون از شما درمورد Image گرفتن چطور ؟ برنامه ای هست که حجم را کم کنه؟و در Restore کردن هم مشکلی پیش نیاد؟

mahsoft
03-09-2006, 21:58
ممنون از شما درمورد Image گرفتن چطور ؟ برنامه ای هست که حجم را کم کنه؟و در Restore کردن هم مشکلی پیش نیاد؟

عزیز این برنامه خیلی معتبره و امتیاز ویزه این برنامه اینه که عملیات ریکاوری رو تحت داس انجام میده که این یه امتیاز محصوب میشه که کمتر ریکاوری این امکان رو داره

مرسی موفق باشید :happy:

Viking
03-09-2006, 22:19
سلام دوست عزیز تو این زمینه بک اپ گیره نورتون حرف ِ اول رو می زنه ، خود ِ من هم از این نر م فزار استفاده می کنم . اما معمولا ً از ویندوز بک آپ می گیرن .اما اگه فایل های تو کامپیوترت هم برات مهمه اگه Dvd رایتر نداری می تونی هاردتتو ببری به یکی از این خدمات کامپیوتری ها تا اونا فایل های کامپیوترت رو تو 20 Dvd بزنن و بهت بدن ولی به نظر ِ من فایل های مهمو گلچین کن . البته بگم فقط هزینه خرید 20 تا Dvd می شه 20 هزار تومن یارو هم 10 تومن ازت دستمزد بگیره می شه 30 تومن ، حالا خودت چی فکر می کنی ؟ می خوای 30 تومن پول بدی .

cheetoz_motori
04-09-2006, 15:43
سلام دوست عزیز تو این زمینه بک اپ گیره نورتون حرف ِ اول رو می زنه ، خود ِ من هم از این نر م فزار استفاده می کنم . اما معمولا ً از ویندوز بک آپ می گیرن .اما اگه فایل های تو کامپیوترت هم برات مهمه اگه Dvd رایتر نداری می تونی هاردتتو ببری به یکی از این خدمات کامپیوتری ها تا اونا فایل های کامپیوترت رو تو 20 Dvd بزنن و بهت بدن ولی به نظر ِ من فایل های مهمو گلچین کن . البته بگم فقط هزینه خرید 20 تا Dvd می شه 20 هزار تومن یارو هم 10 تومن ازت دستمزد بگیره می شه 30 تومن ، حالا خودت چی فکر می کنی ؟ می خوای 30 تومن پول بدی .
سلام دوست عزيز نه بابا بخواهم 30 تومان اينجوري بدم يك مقدار ديگه مي گذارم يك هارد مي خرم :happy: من دنبال 1 برنامه هستم كه حالا Backup يا Image فرق نمي كنه وقتي مي گيرم از يك درايوم اين را با حجم كمي انجام بده بعد هم بتوانم از طريق همان برنامه Restore اش كنم.من خودم نمي دانم كه اصلاً همچين چيزي هست يا نه.اينجا مطرح كردم كه اگر دوستان اطلاع دارند من را هم در جريان بگذارند كه استفاده كنم.حالا اگر هم نيست و به قول بچه ها بهترين در اين زمينه Norton هست كه مي روم سراغ Norton.

Behroooz
04-09-2006, 19:39
power quest drive image
اخرشه .
خواستی بگو برات اپلودش کنم .

cheetoz_motori
04-09-2006, 22:14
power quest drive image
اخرشه .
خواستی بگو برات اپلودش کنم . سلام بهروز جان،آقا این برنامه که معرفی کردی مثلاً یک درایو 10GB را اگر Image اش را بگیره حجم Image اش چقدر میشه؟