PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود بازی های فوق العاده گرافیکی برای اندروید (Wii به اندروید)(GC به اندروید)(DC به اندروید)(PS2 به اندروید)

Fantasy Hero
23-08-2014, 11:07
اول از همه بهتره یه گوشی توپ داشته باشید.

سعی کنید ADSL و اینترنت پرسرعت داشته باشید . :n18:

مثل من بدبخت نباشید که نه کامپیوتر ، نه ADSL و نه یه گوشی درست حسابی دارم. :n28:

بعدش از این تاپیک مبدل Wii رو برای اندروید دانلود کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا نوبت بازی های توپه

دانلود بازی Rune Factory - Frontier برای اندروید (Wii)

سال : 2008
شرکت : Natsume - Marvelous
پلتفرم : Wii
زبان : انگلیسی

توضیح مختصر : تو این بازی مبارزه ، کشاورزی ، ازدواج ، دوست شدن با هیولاها و مردم ، ماهی گیری و غیره میکنید
وقتی از کشاورزی حوصله ی تان سر رفت می توانید برای Level Up کردن خود مبارزه کنید یا سراغ دختر مورد علاقه خود رفته و با او دوست شوید و به او پیشنهاد ازدواج دهید یا ماهی گیری و دامداری و خیلی کار دیگه انجام دهید.

توضیح : Rune Factory سری بازی های سبک شبیه سازی و نقش آفرینی (RPG) کمپانی بازی سازی Neverland است که برای پلتفرم های Nintendo DS, Nintendo 3DS, Wii و PlayStation 3 منتشر شده است و دنباله روی سری پرطرفدار Harvest Moonمحسوب میشود.گیم پلی بازی شباهت های زیادی به بازی Harvest Moon دارد ، بازیکن می تواند محصولات را رشد دهد،از تجهیزات قابل ارتقا در مزرعه خود استفاده کند . با این حال، برخلاف بازی هاروست مون شما در این بازی به خرید حیوانات نمیپردازید بلکه باید هیولا ها را نابود کنید و با برخی از آنها دوست شوید. اگر یک هیولا رام شود ، میتواند به بازیکن در نبرد ها کمک کند ، یا در تولید کالا و کمک به کارهای مزرعه. در ضمن مبارزات بازی در سبک اکشن و نقش آفرینی طراحی شده اند. در این بازی هم برای بازی یک مقدار محدودی از استقامت در نظر گرفته شده که در قالب RP در بازی قابل مشاهده، و این مقدار در مبارزات یا کارهای شما در مزرعه کاهش میابد. همچنین یک قسمت با عنوان HP هم در بازی وجود دارد و برای مثال اگر شما RP نداشتید برای مبارزات میتوانید HP را قربانی سازید.

و اما دانلود بازی

با حجم 2.4 گیگابایت :n04:

پارت 1 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پارت 2 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پارت 3 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع توضیح دوم و دانلود : بازی فن

من که نتونستم تا به حال این بازی فوق العاده رو بازی کنم. اگه بازی کردید ، جای ما رو هم خالی کنین.:n14::37:

Fantasy Hero
23-08-2014, 13:29
دانلود بازی فوق العاده گرافیکی و پر حجم Final Fantasy XII برای اندروید

لینک تاپیک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezasvr7
04-12-2015, 19:56
سلام بعد از دانلود مبدل چکار کنیم من میخام این بازی Rune Factory تو اندروید بازی کنم چکار کنم؟

aliasghar.e
01-05-2016, 11:02
سلام . دانلود نمیشه و این پیغام....
Server Error

404 - File or directory not found.

The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.