PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن آیکن تغییر زبان

HAMEDMAKER
21-08-2014, 22:28
سلام دوستان
مدتی میشه که هر وقت سیستم رو ریست میکنم میبینم آیکن تغییر زبان پریده و وقتی وارد تنظیمات Language میشم میبینم که تیک گزینه Docked in the Taskbar علامت داره هست و وقتی بدون این که تغییری انجام بدم روی OK کلیک میکنم آیکن روی Task bar ظاهر میشه!؟!
ساخت رشته CTFMON توی HKEY_LOCAL_MACHINE رجیستری رو هم امتحان کردم اما جواب نداد. کسی در این مورد میتونه راهنمایی کنه؟
ببخشید که طولانی شد . :n29:

HAMEDMAKER
23-08-2014, 12:49
سلام دوستان
مدتی میشه که هر وقت سیستم رو ریست میکنم میبینم آیکن تغییر زبان پریده و وقتی وارد تنظیمات Language میشم میبینم که تیک گزینه Docked in the Taskbar علامت داره هست و وقتی بدون این که تغییری انجام بدم روی OK کلیک میکنم آیکن روی Task bar ظاهر میشه!؟!
ساخت رشته CTFMON توی HKEY_LOCAL_MACHINE رجیستری رو هم امتحان کردم اما جواب نداد. کسی در این مورد میتونه راهنمایی کنه؟
کسی جواب نمیده؟
اگه ویندوز رو Repair کنم احتمالش هست به برنامه های دیگه آسیب برسه؟

saeed_136915
23-08-2014, 16:38
سلام
اونجوری که گفتین مثل اینکه راه حل هایی که اینجا گفته شده رو امتحان کردین ولی برای احتیاط یه بار دیگه هم ببینین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه درست نشد دستور sfc /scannow رو توی Run یا cmd اجرا کنین

HAMEDMAKER
26-08-2014, 16:30
سلام
اونجوری که گفتین مثل اینکه راه حل هایی که اینجا گفته شده رو امتحان کردین ولی برای احتیاط یه بار دیگه هم ببینین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه درست نشد دستور sfc /scannow رو توی Run یا cmd اجرا کنین
اون روش رو تست کردم نتیجه نداد
sfc /scannow هم چیزی نشون نمیده

roya.rashidi
26-08-2014, 17:03
اون روش رو تست کردم نتیجه نداد
sfc /scannow هم چیزی نشون نمیده
با جندتا برنامه که رجیستری رو تمیز میکنن . امتحان کن . هارد و رجیستری و ... همه شو باید چک کنه .
گرافیک و فلش پلیر هم مخض اطمینان اپدیت کن.

.AraMesh.
26-08-2014, 18:12
سلام دوستان
سلام" وقت بخیر
دوتا دلیل میتونه داشته باشه:
اول : سیستمتون یه بدافزار خاص داره
دوم : شما کلا یک زبان بیشتر برای کیبوردتون انتخاب نکردید. پس لزومی نداره روی تسکبارتون ظاهر بشه
ارتباطی ب گرافیک و فلش و... نداره. :»

roya.rashidi
26-08-2014, 22:32
منم نگفتم ربط داره .
گفتم شاید از این حالتا بوجود اومده که حتما باید موس روش بره تا ظاهر شه .

HAMEDMAKER
27-08-2014, 11:40
سلام" وقت بخیر
دوتا دلیل میتونه داشته باشه:
اول : سیستمتون یه بدافزار خاص داره
دوم : شما کلا یک زبان بیشتر برای کیبوردتون انتخاب نکردید. پس لزومی نداره روی تسکبارتون ظاهر بشه

اگه متن رو با دقت بخونی میبینی که گزینه دوم کلا رده
گزینه اول هم چون روی سیستم آنتی ویروس اورجینال نصبه احتمالش کمه

HAMEDMAKER
27-08-2014, 15:02
من خودم احتمال میدم یا مشکل از رجیستری باشه یا از فایل های سیستمی
اگه سیستم رو Repair کنم مشکلی برای بقیه برنامه ها به وجود میاد یا نه کسی تجربه نداره؟