PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر سبکـــــــــــــه زندگیم . . NextGeneration

سرهنگ معمر قذافی
21-08-2014, 14:20
سامولیکم

قبل از هر چیز ادمین های عزیز ببخشن بابت سرخود تاپیک زدن . . .

عرضم ب حضورتون ک خیلی وقته سعی میکنم سبک زندگیم رو عوض کنم ولی نمیشه :n03: ( خودم مشکلی تو سبک زندگی م نمیبینم ولی با روانشناس و روانکاوهایی ک در ارتباط بودم اونا تایید میکنن سبک زندگی خرابمون :( )

خیلی ــــــــه سال ــــــــــه همش خونه م یذره تغییر تو این روند تکراری م ایجاد میشه داغون تر میشم! مثلا یه روز اگه منو ببرن جایی اصن بهم میریزم :n03: احساس میکنم اینگار 4ماه خونه نبودم! اینقدر تکراری بوده و هست یذره تنوع بیچاره میکنه :n03:

هیچ هدفی تو زندگیم رو دنبال نمیکنم . . . هیچ هدفی برای بیرون رفتن ندارم . . مثلا مجله ماشین و روزنامه رو میکنم هدف بره خودم میرم میخرم مییام ولی همش تصاویرشو نیگاه میکنم :( خیلی سال ـه دیگه با عشق و علاقه مطالب مجله ماشین و مطبوعات خودروویی رو نمیخونم:_( فقط ب تصاویر مینگرَم . . . ولی الکی هدفش میکنم بره بیرون رفتن میرم و زووود مییام خونه :( ملت رو بیرون میبینم :n21: میشم مخصوصا همسنام و همجنسام با طرز رفتار و صحبتاشون:n21: همیشه احساس میکنم تو بیرون یکی دنبال م ـه هی برمیگردم نیگاه میکنم پشتمو میبینم کسی نیست!

حالا مشکلاتی ک تو این سبک زندگی م دارم بماند ( نمیشه تو تاپیک گفت :n03: )

با زندگی واقعی و با شخصیت واقعی م اصن حال نمیکنم سالهاست یه زندگی آگاهانه تو ذهنم دارم و اونجا زندگی میکنم . . . نمیدونم خوبه یا نه ولی زندگی تو ذهن رو ترجیح میدم ب واقعیت

کاری هم از دست روانشناس و روانکاو و هیپنوتراپ هم ساخته نبود همش سعی دارن طرز فکر خودشون رو تحمیل کنن و این حرفا . . .

ب نظر شما با این سبک زندگی ( ک مختصر توضیح دادم و خیلی هاشو نشد ک بگم ) آینده من بدتر از این خواهد شد؟ گذشته سیاهی داشتم و حالمم خاکستری ــــــه آیا اعتقاد دارید ک آینده م ترکیبی از سیاه و خاکستری خواهد بود؟

sansa
21-08-2014, 14:26
سرهنگ تو هنوزم زنده ای ؟ :n10:

.....
مزاح فرمودم . ببین منم دقیقا مثل تو ام اما باید خودتو بالجبار تو روند زندگی قرار بدی . یعنی هر کاری ازش بدت میاد به اجبار انجامش بده ...اینطوری بهتر میشی و به سبک جدید عادت میکنی.

سرهنگ معمر قذافی
21-08-2014, 14:32
سرهنگ تو هنوزم زنده ای ؟ :n10:

.....
مزاح فرمودم . ببین منم دقیقا مثل تو ام اما باید خودتو بالجبار تو روند زندگی قرار بدی . یعنی هر کاری ازش بدت میاد به اجبار انجامش بده ...اینطوری بهتر میشی و به سبک جدید عادت میکنی.

بله همچنان هستم تا وقتی ک آب باشد :n02:

مشکل اینجاست ک اینقدر از بالا ب زندگی نیگاه کردم نمیتونم درگیر زندگی بشم :n03:

نمونه ش اینقدر خواب بودم( روزی 15ساعت روزی 22ساعت خواب هم داشتم ) و هستم هنوز مشکلات ستون فقرات و گودی کمر(دلایل دیگه هم داره:n02: ) دارم ارتوپد میگه باید بری استخر و اینا! سرـه کوچه میرم ب مردم و مردم الکی خوش مینگرَم حالم بد میشه مییام خونه چ برسه استخر!

اصن نمیتونم! تو دوران مدرسه هم همه با Nerd بودن من مشکل داشتن! رفتار هم کلاسی ها هم سن و سالا منو بیچاره میکرد:n03: هم رفتارهایی ک با من داشتن هم با خودشون هم حتی با معلمها . . . آخرسر ترک تحصیل کردم . .

A.M.D.D.E.V.I.L
21-08-2014, 15:00
اولا وضعت اصلا غیر نرمال نیست . دوما چند نفر دوس پیدا کن باهم برین بیرون . وارد یک محیط شو ، آموزشگاهی ، باشگاهی و... اونجا دوست خوب میتونی پیدا کنی.
nerd بودن هم خیلی خوبه بر خلاف تصوری که بهت تزریق شده ، آینده ی nerd احتمالا بهتر خواهد بود . کار پیدا بکنی کلا همه چیز حل میشه .

ملا نصرالدین
21-08-2014, 15:02
این ها همه عوارض در خانه ماندن هست

من دقیقا بر عکس شما هستم.عاشق اینم که بروم بیرون از خانه

ولی وقتی در خانه میمانم واقعا بیمارمیشوم.دنیا رو سیاه میبینم.همش میخوابم.فکر میکنم من با اون ادم فلج قطع نخاعی چه فرقی دارم.همش توی رویا زندگی میکنم.با اینکه از خانه ماندن هم بدم میاد ولی حس و حال بیرون رفتن ندارم.گاهی دلم میخواد زندگیم رو ریست کنم از اول دنیا بیام احساس شکست میکنم...میگم برای چی بیرون برم.چه فایده ای داره....

من اسم این حالت رو گذاشتم بیماری خانه

لامصب مثل مرداب میمونه مثل اعتیاد...هرچی بیشتر دست و پا میزنی بیشتر غرق میشی...هرچی بیشتر میخوابی بیشتر دوست داری بخوابی...چرا؟چون از این دنیا بی خبر میمونی
هرچی بیشتر توی خانه میمانی بیرون رفتن برات سخت تر میشه
کم کم کل زندگی ات میشه خانه-خواب-خوراک برای دختر ها + گریه

استخر و پیاده روی و... هم فایده نداره

باید از خونه بری بیرون

میدونم خیلی خیلی سخته ...مگه این خونه ادم رو ول میکنه....فقط یه اراده میخواد....

باید بری ورزش های جمعی
اولش کارتینگ...میشی بمب انرژی
بعد فوتبال
بعد کم کم سر کار بری

ولی از توی خانه نشستن هیچی در نمیاد...قدر سلامتیت رو بدون....خودت باید خودت رو نجات بدی....

سرهنگ معمر قذافی
21-08-2014, 15:23
اولا وضعت اصلا غیر نرمال نیست . دوما چند نفر دوس پیدا کن باهم برین بیرون . وارد یک محیط شو ، آموزشگاهی ، باشگاهی و... اونجا دوست خوب میتونی پیدا کنی.
nerd بودن هم خیلی خوبه بر خلاف تصوری که بهت تزریق شده ، آینده ی nerd احتمالا بهتر خواهد بود . کار پیدا بکنی کلا همه چیز حل میشه .

حالا توضیح زیاد جاش تو تاپیک نبود با توضیح اونا احتمال 99 % شما هم مارو غیر نرمال خطاب میکنی :n02:

دوست چیست میشه ب من بگید؟ من فقط با کسی میتونم دوست باشم که خط فکری ش مثل خودم باشه و افکارش هم مثل خودم (نگرد ک نیست:دی )

البته در طول زندگی م ب هم ثابت شده ک کولن آدم مناسبی بره دوستی ( چه جنس مخالف چ موافق ) نیستم! این دیگه میره تو حوزه ی اخلاق ـــــه Pride بودنم . . (ولی تو نت میتونم با همه دوست باشم چون کار راه بندازم ولی تو دوستی های واقعی همون وحله ی اول سریع متوجه میشم ب درد دوستی نمیخورم و با عذاب دادن دوست مقابل بالاخره صحنه دوستی رو ترک میکنم )

کولن هم با محیط مشکل دارم! محیط رو معمولا آدمایی شکل میدن ک الکی خوش و خودممنون و ........... ن! فرق نداره محیط ش باشگاه باشه آموزشگاه باشه مدرسه باشه دانشگاه باشه و.......(کولن از تجمع بدم مییاد )

با اقتصاد مملکت هم مشکل دارم ترجیح میدم کار نکنم (4سال پیش کار میکردم اون موقع دنیام کوچیک بود ) این که کارنکنم ب جایی نرسم کمتر میسوزم تا اینکه کار کنم ب جایی هم نرسم! (اقتصاد اینجا بیمار ــــــــه مثل فرهنگش !تو زندگی چی از این دوتا مهم تره!) (این دوتا رو چون خوب میشناسم گفتم ها )

این ها همه عوارض در خانه ماندن هست

من دقیقا بر عکس شما هستم.عاشق اینم که بروم بیرون از خانه

ولی وقتی در خانه میمانم واقعا بیمارمیشوم.دنیا رو سیاه میبینم.همش میخوابم.فکر میکنم من با اون ادم فلج قطع نخاعی چه فرقی دارم.همش توی رویا زندگی میکنم.با اینکه از خانه ماندن هم بدم میاد ولی حس و حال بیرون رفتن ندارم.گاهی دلم میخواد زندگیم رو ریست کنم از اول دنیا بیام احساس شکست میکنم...میگم برای چی بیرون برم.چه فایده ای داره....

من اسم این حالت رو گذاشتم بیماری خانه

لامصب مثل مرداب میمونه مثل اعتیاد...هرچی بیشتر دست و پا میزنی بیشتر غرق میشی...هرچی بیشتر میخوابی بیشتر دوست داری بخوابی...چرا؟چون از این دنیا بی خبر میمونی
هرچی بیشتر توی خانه میمانی بیرون رفتن برات سخت تر میشه
کم کم کل زندگی ات میشه خانه-خواب-خوراک برای دختر ها + گریه

استخر و پیاده روی و... هم فایده نداره

باید از خونه بری بیرون

میدونم خیلی خیلی سخته ...مگه این خونه ادم رو ول میکنه....فقط یه اراده میخواد....

باید بری ورزش های جمعی
اولش کارتینگ...میشی بمب انرژی
بعد فوتبال
بعد کم کم سر کار بری

ولی از توی خانه نشستن هیچی در نمیاد...قدر سلامتیت رو بدون....خودت باید خودت رو نجات بدی....

چرا همه اعتقاد دارن خونه موندن عوارض داره؟:n13: فواید بسیار دیگه ای هم داره (حداقل در مورد من )

زندگی در ذهن و برقراری ارتباط با جهان متافیزیک هم خوبه ولی زیادیش نه :D

منم اسم خودم رو گذاشته م بچه خونگی :n02: البته نوجوان بودم گلخونگی بودم :n03: اصن عمده مشکلاتم اینه که هنوز فکر میکنم نوجوانم :( کولن روحم تو اون موقع گیر کرده هــــــــــــــــــــــی روزگاز :n03: هر چی هم سن میره بالاتر بدتر و بدتر میشه :(

من فقط ورزش موتور سواری رو دوست دارم ک اونم تو ایران آرزوست کولن . . . شما فکر کردید کجا زندگی میکنم! BeverlyHills آمریکا یا امارات متحده عربی :n02:

آدم ک عاشق یه چیزی یه ورزشی یه رشته ای (موتور سواری هست ) پیش خودش فک میکنه همین عاشق بودنش کافی ست دیگه ولی باید یه راهیی باشه جلو آدم ک بببینه آیا عاشقی کردن هم بلده یا نه! اگه بلده ادامه بده اگه نه ک راشو بگیره بره! مشکل اینجاست که اون راه عاشقی کردن ـه جلو پای آدم نیست فقط هم مختص رشته مورد علاقه من نیستا . . . .

گفتم کارکردن ارتباط مستقیم با اقتصاد و فرهنگ(دلالیسم داره) نمیتونم با این اقتصاد و فرهنگ کنار بیام! بگم تو این ضمینه چه ضربه هایی خردم و ضرر و زیان هایی ک دادم خودمم تعجب میکنم چ برسه شما

Atghia
21-08-2014, 16:46
در تحقیق جدیدی که در امریکا انجام شد، مشخص گردید که محرومیت و دوری از روابط اجتماعی تولید میلین را کاهش می دهد. در حقیقت کناره گیری از اجتماع موجب تغییرات رفتاری و ساختاری در نورون ها (سلول های عصبی) شده و همچنین با اختلال در تولید میلین همراه است.

میلین یک غلاف لیپو پروتئینی است که اطراف رشته های اکسون را می پوشاند و اکسون رشته بلند و باریکی است که پیام های الکتریکی را در بین سلول های عصبی منتقل می کند.

محققان همچنین دریافتند که دوری از اجتماع، موجب کاهش سلول های تولید کننده میلین در بخشی از مغز می شود که درایجاد عواطف و تفکر حائز اهمیت است. بنابراین می توان گفت که کاهش تولید میلین در پیشرفت بیماری های روانی نیز نقش دارد.

خبر خوب این است که با برقراری مجدد روابط اجتماعی، تولید میلین دوباره آغاز می گردد.

به گفته متخصصان مشکلات مربوط به میلین با بروز اختلالات روانی از جمله اضطراب، اوتیسم، اسکیزوفرنی و افسردگی همراه است. بنابراین برای پیشگیری از بیماری های روانی و سلامت سیستم عصبی، توصیه می شود که روابط اجتماعی خود را حفظ کرده و در فعالیت های گروهی مختلف در جامعه شرکت کنید.

منبع:گروه سلامت سیمرغ

سرهنگ معمر قذافی
21-08-2014, 17:02
در تحقیق جدیدی که در امریکا انجام شد، مشخص گردید که محرومیت و دوری از روابط اجتماعی تولید میلین را کاهش می دهد. در حقیقت کناره گیری از اجتماع موجب تغییرات رفتاری و ساختاری در نورون ها (سلول های عصبی) شده و همچنین با اختلال در تولید میلین همراه است.

میلین یک غلاف لیپو پروتئینی است که اطراف رشته های اکسون را می پوشاند و اکسون رشته بلند و باریکی است که پیام های الکتریکی را در بین سلول های عصبی منتقل می کند.

محققان همچنین دریافتند که دوری از اجتماع، موجب کاهش سلول های تولید کننده میلین در بخشی از مغز می شود که درایجاد عواطف و تفکر حائز اهمیت است. بنابراین می توان گفت که کاهش تولید میلین در پیشرفت بیماری های روانی نیز نقش دارد.

خبر خوب این است که با برقراری مجدد روابط اجتماعی، تولید میلین دوباره آغاز می گردد.

به گفته متخصصان مشکلات مربوط به میلین با بروز اختلالات روانی از جمله اضطراب، اوتیسم، اسکیزوفرنی و افسردگی همراه است. بنابراین برای پیشگیری از بیماری های روانی و سلامت سیستم عصبی، توصیه می شود که روابط اجتماعی خود را حفظ کرده و در فعالیت های گروهی مختلف در جامعه شرکت کنید.

منبع:گروه سلامت سیمرغ

تسکر

ولی موردی مثل آمریکا و اینجا خیلی تفاوت داره!

شما فکرشو بکن افراد Homoseuxal در اینجا معافیت اعصاب و روان از نوع ماده 33بند 8میشه شاملشون میشه!!! عملا با این بند معافی طرف یک دیوانه ست ک نه گواهی نامه بهش تعلق میگیره نه پاسپورت و امثال اعهم!

اینجا متاسفانه دین و تعصبات دینی ش با همه چی مخلوت ـــــــــــــــه!

جامعه هم ک توضیحشو بالا تر دادم . .

A.N.A.P
21-08-2014, 21:17
سلام . اینجا رو ببین و سعی کن به یاد داشته باشی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atghia
21-08-2014, 21:31
تسکر

ولی موردی مثل آمریکا و اینجا خیلی تفاوت داره!

شما فکرشو بکن افراد Homoseuxal در اینجا معافیت اعصاب و روان از نوع ماده 33بند 8میشه شاملشون میشه!!! عملا با این بند معافی طرف یک دیوانه ست ک نه گواهی نامه بهش تعلق میگیره نه پاسپورت و امثال اعهم!

اینجا متاسفانه دین و تعصبات دینی ش با همه چی مخلوت ـــــــــــــــه!

جامعه هم ک توضیحشو بالا تر دادم . .

دوست گرامی لطفا از بحث های سیاسی و مذهبی اجتناب کنید چون خلاف قوانین انجمن هست
اون پست من هم بدون در نظر گرفتن دین یا سیاست بیان میکنه که بدن انسان در برابر انزوا و گوشه گیری واکنش نشون میده و ساختار سلولهای عصبی دچار مشکل و اختلال میشه ! کار نداره بیرون در اجتماع چه خبر هست!!!

Emad HD
21-08-2014, 22:29
داداش تغذیه شما به چه ترتیب است؟
صبح ها حلیم بخور :n06:

javad34
27-11-2014, 15:09
فکرت که خیلی درسته کا رکردن فاییده نداره..اما به فکر بعدا هم باش که کسی دور و رت نیست نه پدری نه مادری خواهربرادرات حقشونو از ارث پدرت میگیرن تو خیابون میمونی..

برای زنده موندن خودت هم که شده باید بری سر کار..

پدرت هر چه قدر هم که ثروت داشته باشه بعد از اون معلوم نیست که چه اتفاقی میفته.چه بلایی سر اموالش میارن

اگر نری بیرون از خونه و کار نکنی ای وضعیتت میشه :

همونجا هم یه بیماری میگیری میمیری چون پول درمان نداری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینا حقیقته ها واسه همه هست.نه فقط تو ...اینارو به خودم اول گفتم و همیشه میگم.

بعد تمام اینایی که الان رو حساب پدر مادرت بهت احترام میزارن پس فردا اینقدر خوردت میکنن و غرورت رو میکشنن که حاضری 1000 بار خودکشی کنی میگی این همون دایی که میومد خونمون مادرم بهترین غذاهای جهان رو میپخت براش

حالا تحویلم هم نمیگیره. نزار این چیزها رو لمس کنی ازش به عنوان تجربه دیگران استفاده کن.