PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با 6970 sapphire

ehsan.safi
21-08-2014, 02:36
سلام خدمت اساتید محترم
یه کارت 6970 دارم که یه مدتی بود تصویر نمیداد بردمش تعمیر ...تعمیرکار بازش کرد و یه خمیر زد بهش و یه 50 تومنی هم از ما گرفت و گرافیک درست شد
وقتی که گذاشتم روی سیستم و رفتم باش بازی کنم وسط بازی سیستم ریستارت شد دوباره که سیستم بالا اومد با نرم افزار passmark یه تست گرفتم وسط تست تصویر قاطی پاتی میشد رنگا عوض میشد ..تصویر نصف میشد و از این جور چیزا خلاصه به این نتیجه رسیدم که همین که یه فشاری خیلی کمی به گرافیک میاد تصویر قاطی پاتی میشه و بعضا تصویر سیاه میشه و باید ریستارت کنم حتی اگه توی اینترنت هم باشم و وبگردی کنم کافیه فقط چند تا عکس و فلشو لود بشه دوباره قاطی پاتی میشه
دمای گرافیک در حالت عادی روی 42.43 هست
حالت لود هم روی 58.60 با دور فن 40 تا 60
خلاصه نمیدونم بدم تعمیر یا قید این گرافیک قولو بزنم
آیا درست شدنی هست به نظرتون!؟

مشخصات سیستمم
power green 885b
intel q8300
6gig ram
main p5q pro

بایوس رو هم آپدیت کردم ولی بازم نشد

بسیار ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
پیشاپیش ممنون

EXTREME
21-08-2014, 08:16
سلام خدمت اساتید محترم
یه کارت 6970 دارم که یه مدتی بود تصویر نمیداد بردمش تعمیر ...تعمیرکار بازش کرد و یه خمیر زد بهش و یه 50 تومنی هم از ما گرفت و گرافیک درست شد
وقتی که گذاشتم روی سیستم و رفتم باش بازی کنم وسط بازی سیستم ریستارت شد دوباره که سیستم بالا اومد با نرم افزار passmark یه تست گرفتم وسط تست تصویر قاطی پاتی میشد رنگا عوض میشد ..تصویر نصف میشد و از این جور چیزا خلاصه به این نتیجه رسیدم که همین که یه فشاری خیلی کمی به گرافیک میاد تصویر قاطی پاتی میشه و بعضا تصویر سیاه میشه و باید ریستارت کنم حتی اگه توی اینترنت هم باشم و وبگردی کنم کافیه فقط چند تا عکس و فلشو لود بشه دوباره قاطی پاتی میشه
دمای گرافیک در حالت عادی روی 42.43 هست
حالت لود هم روی 58.60 با دور فن 40 تا 60
خلاصه نمیدونم بدم تعمیر یا قید این گرافیک قولو بزنم
آیا درست شدنی هست به نظرتون!؟

مشخصات سیستمم
power green 885b
intel q8300
6gig ram
main p5q pro

بایوس رو هم آپدیت کردم ولی بازم نشد

بسیار ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
پیشاپیش ممنون

ظاهرا مشکل گرافیگ میتونه از لحیم سردی gpu یا قطع شدن ارتباط بین gpu با چیپ های رم گرافیک یا خرابی یکی از چیپ های رم گرافیک باشه باید همه این موارد رو تعمیرکار بررسی کنه درست نشد راه آخر ریوال کردن است

ehsan.safi
21-08-2014, 12:43
ظاهرا مشکل گرافیگ میتونه از لحیم سردی gpu یا قطع شدن ارتباط بین gpu با چیپ های رم گرافیک یا خرابی یکی از چیپ های رم گرافیک باشه باید همه این موارد رو تعمیرکار بررسی کنه درست نشد راه آخر ریوال کردن است
خیلی ممنون از جوابتون
امروز صبح بردمش واسه تعمیر
تعمیرکاره گفت شنبه خبرشو میدم
حالا به نظرتون درست میشه!؟
این مشکلاتی که گفتین چقدر هزینه بر هست؟
چی باعث شده که کارت اینطوری بشه!؟

EXTREME
21-08-2014, 15:46
خیلی ممنون از جوابتون
امروز صبح بردمش واسه تعمیر
تعمیرکاره گفت شنبه خبرشو میدم
حالا به نظرتون درست میشه!؟
این مشکلاتی که گفتین چقدر هزینه بر هست؟
چی باعث شده که کارت اینطوری بشه!؟

هزینشو نمیدونم ولی این نوع مشکلات معمولا قابل تعمیر است میتونه هم از خرابی خود گرافیک باشه که از قبل بوده یا از دمای بالا یا پاور سیستم

ehsan.safi
21-08-2014, 18:44
خیلی ممنونم از جوابتون
آیا درسته که میگن اگر هم اینجور کارت گرافیک ها درست بشن موقتی هست و نباید زیاد برن زیر فشار!؟

EXTREME
21-08-2014, 22:44
خیلی ممنونم از جوابتون
آیا درسته که میگن اگر هم اینجور کارت گرافیک ها درست بشن موقتی هست و نباید زیاد برن زیر فشار!؟

نمیدونم از این موضوع اطلاعی ندارم

ehsan.safi
25-08-2014, 23:43
آقا کارتو گرفتم مثل اینکه حرارت داده بود چیپستشو ولی بعد از 10 دقیقه بازی دوباره صفحه سیاه شد
ریستارت هم که کردم دوباره سیاه میشه
نمیدونم چه کار کنم
من کرج هستم جایی سراغ دارید ببرم درست و حسابی درستش کنن
این چریان حرارت دادن چی هست؟
با ریوال کردن درست میشه؟کجا باید ببرم واسه ریوال کردن!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

EXTREME
26-08-2014, 07:28
آقا کارتو گرفتم مثل اینکه حرارت داده بود چیپستشو ولی بعد از 10 دقیقه بازی دوباره صفحه سیاه شد
ریستارت هم که کردم دوباره سیاه میشه
نمیدونم چه کار کنم
من کرج هستم جایی سراغ دارید ببرم درست و حسابی درستش کنن
این چریان حرارت دادن چی هست؟
با ریوال کردن درست میشه؟کجا باید ببرم واسه ریوال کردن!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط اومدن با هیتر gpu رو حرارت دادن همین

شاید با ریوال درست شه ببرید تهران هم نشون بدید