PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل نشدن به وای فای در نت بوک Lenovo IdeaPad U150

david-ebi
21-08-2014, 00:37
سلام.من یک نت بوک Lenovo IdeaPad U150 دارم که قدیمی هستش و مشکلش اینه که به مودم وای فای وصل نمیشه.ویندوزش عوض شده.(ویندوز 7)این نت بوک مال داداششم هستش که نمیدونم تا قبل از تعویض ویندوز هم به مودم وای فای وصل نمیشده یا نه؟در هر صورت الان به مودم فای وای وصل نمیشه و پیام میده wireless capability is turned off یک کلید سخت افزاری هم واسه خاموش و روشن کردن وای فای داره که متاسفانه اونو هم چک کردم و در حالت روشن گذاشتم اما بازم وای فای وصل نمیشه و روی علامت آنتن دهی وای فای در پایین دسکتاپ یک ضربدر قرمز وجود داره.درایور مربوطه رو هم به نام broadcom 802.11g network adapter ورژن IN2WLN09WW3 رو هم دانلود کردم و نصب کردم اما بازم به وای فای وصل نمیشه.با توجه به اروری که میده من حدس میزنم کلید سخت افزاری درست کار نمیکنه.نظر دوستان رو هم میخواستم بدونم.

Public Enemy
21-08-2014, 14:12
سلام.من یک نت بوک Lenovo IdeaPad U150 دارم که قدیمی هستش و مشکلش اینه که به مودم وای فای وصل نمیشه.ویندوزش عوض شده.(ویندوز 7)این نت بوک مال داداششم هستش که نمیدونم تا قبل از تعویض ویندوز هم به مودم وای فای وصل نمیشده یا نه؟در هر صورت الان به مودم فای وای وصل نمیشه و پیام میده wireless capability is turned off یک کلید سخت افزاری هم واسه خاموش و روشن کردن وای فای داره که متاسفانه اونو هم چک کردم و در حالت روشن گذاشتم اما بازم وای فای وصل نمیشه و روی علامت آنتن دهی وای فای در پایین دسکتاپ یک ضربدر قرمز وجود داره.درایور مربوطه رو هم به نام broadcom 802.11g network adapter ورژن IN2WLN09WW3 رو هم دانلود کردم و نصب کردم اما بازم به وای فای وصل نمیشه.با توجه به اروری که میده من حدس میزنم کلید سخت افزاری درست کار نمیکنه.نظر دوستان رو هم میخواستم بدونم.

با سلام . این مشکل ( wifi capability is turned off ) بیشتر بر می گرده به لپ تاپ های قدیمی که به صورت سویچ فیزیکی وایرلس فعال و غیر فعال میشد.
معمولا با یک بار آپدیت بایوس این مشکل برطرف می شد . اما برای شما هنوز آپدیت بایوس نیومده .

برای برخی مدل ها طی روش های عجیب و غریب لازم بود ! ( مثلا در Vaio ها باید باتری رو در می اوردی می زدی سر جاش مشکل حل می شد !!!! نمونش توی همین انجمن هست )

برای شما با یه جستجو توی فروم lenovo گفته حتما هم باید به صورت سویچی فعال باشه . هم به وسیله ی دکمه های Fn + F5 فعال باشه . البته قبل از همه باید lenovo readycomm در صورت نصب بودن کاملا حذف شود. دانلود و نصب درایور از سایت لنوو نیز توصیه می شه

david-ebi
22-08-2014, 04:17
برای شما با یه جستجو توی فروم lenovo گفته حتما هم باید به صورت سویچی فعال باشه . هم به وسیله ی دکمه های Fn + F5 فعال باشه . البته قبل از همه باید lenovo readycomm در صورت نصب بودن کاملا حذف شود.

ممنونم.اما هم سوییچ روی حالت روشن هستش و هم دکمه های ترکیبی fn+f5 رو زدم اما هیچ تاثیری نکرد.فقط این lenovo readycomm کجا هست که حذفش کنم؟