PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خودرو تا 25 میلیون (206- تیبا- گل-ریو) ؟؟؟

ehsaN73
20-08-2014, 01:34
سلام خدمت همه

میخواستم نظرتون رو در مورد این 4 تا ماشین بدونم (206 - تیبا - گل- ریو)
اولین نکته اینکه من میخوام 2 یا حداکثر 3 سال از ماشین استفاده کنم و بعد بفروشم (قطعا)
ثانیا اهل مسافرت های طولانی و دور نیستم ولی بدم نمیاد بتونم حداقل تا شمال برم (تهران هستم) و دوست ندارم ماشین شل و بی کیفیتی باشه
الان یه دونه 206 تیپ 3 دارم که یک سال هست به خرج افتاده و مشکل برق پیدا کرده هر کار هم میکنم درست نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

masooumi
20-08-2014, 09:38
سلام خدمت همه

اولین نکته اینکه من میخوام 2 یا حداکثر 3 سال از ماشین استفاده کنم و بعد بفروشم (قطعا)
ثانیا اهل مسافرت های طولانی و دور نیستم ولی بدم نمیاد بتونم حداقل تا شمال برم (تهران هستم) و دوست ندارم ماشین شل و بی کیفیتی باشه
الان یه دونه 206 تیپ 3 دارم که یک سال هست به خرج افتاده و مشکل برق پیدا کرده هر کار هم میکنم درست نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

خوب 206 که داشتید ، بین باقی این موارد من فکر کنم تیبا خرج و استهلاک پایین تری داشته باشه (حالا باز دوستان بهتر راهنمایی می کنند)

masooumi
20-08-2014, 09:40
سلام خدمت همه

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

خوب 206 که داشتید ، بین باقی این موارد من فکر کنم تیبا خرج و استهلاک پایین تری داشته باشه (حالا باز دوستان بهتر راهنمایی می کنند)

سواری نیبا هم اصلا مثل پراید نیست و با حاله (اگر با قیافش می تونید کنار بیایید)

Pourya-pc
20-08-2014, 10:30
بهترین گزینه برای شما تیبا هست ، سواری نرمی داره ، فنی ریو و مناسب . تنها مشکلش کمبود برخی قطعاتش هست . ظاهرش هم :n21: هست ولی انتخاب بهتری بین گزینه های شماست .

ehsaN73
20-08-2014, 12:04
مرسی
به نظرتون خرید گل غیر منطقیه؟ چون خودم خیلی ازش خوشم میاد ولی اطرافیان میگن ممکنه قطعاتش گیر نیاد. از طرفی خرید تیبا به نظر منطقی تر میاد ولی واقعا ماشین زشتیه

amirmahdijv
20-08-2014, 12:24
اگه هاچ بک میخای تیبا 2 بخر ، قیمتش اندازه تیبا 1 هست و قیافش بهتره .

mohamad skystar
20-08-2014, 23:33
سلام
با توجه به صحبت های شما هر 4 خودرو شانس انتخاب شدن رو دارن
اما نظر من با توجه به نظرات دوستان عزیز

2 مورد رو بهتون پیشنهاد میکنم که با معیارهای شما همخوانی داره
یکی پژو 405 با موتور tu5 هست که عملکرد خیلی خوبی داشته از نظر مصرف سوخت قدرت شتاب
از نظر راحتی سرنشین و جاداری هم که نسبت به 4 موردی که ذکر کردین قابل قبولتره.
405 slx با موتور tu5 مدل 90 به راحتی گیر میاد سالم تمیز با کارکرد کم

مورد دیگه که اگر بتونی مورد تمیز و سالم و کم کارش رو پیدا کنی
پژو پارس ELX هست که تا سقف 25 میلیون تومن مدل 86 میتونی انتخاب کنی
این خودرو از اون 4 مورد خودت و اون مورد اول من عملکرد بسیار بهتری داشته
تو هر زمینه بین محصولات ایرانی یکی از بهترین خودروها بوده.

انتخاب نهایی با شما .