PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصویر ندادن مانیتور

baloot3d
18-08-2014, 20:37
با سلام

یه سیستم با مادربر asus مدل m4a89td pro دارم که تا دیروز کار می کرد
همیشه سیستم با کابل hdmi به مانیتور وصل بود و کار میکرد .
دیروز hdmi نیاز داشتم و با کابل انالوگ ( سورنی سفید رنگ dvi-d ) به مانیتور وصل کردم که اولین بار نشون نداد و بعد از یکبار روشن خاموش کردن تصویر اومد بعد از پایان کار سیستم و خاموش کردم
امروز که سیستم و روشن کردم تصویر نمیاد
نه با hdmi نه با dvi کیس و باز کردم روی مادر برد یه قسمتش نوشته CPU_LED که وقتی سیستم و روشن میکنم یه چراغ ریز قرمز ثابت روشن میمونه
ممنون میشم راهنماییم کنین

baloot3d
18-08-2014, 22:10
لطفا کمک کنید
؟

EXTREME
18-08-2014, 23:37
این مشکل شما علت های مختلفی داره با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و با یک باتری دیگه حتما تست کنید اسلات های رم و گرافیک رو تمیز کنید و با یک رم و گرافیک دیگه ترجیحا تست کنید

سیستم با یک پاور دیگه تست بشه درست نشد مشکل میتونه از مین و بایوس مین باشه

baloot3d
19-08-2014, 08:44
EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
ممنون که پاسخ دادی
دیروز تمامی کابل های پاور رو از مین جدا کردم ، رم ها و گرافیک و سی پی و هم باز کردم و خاک های سیستم رو هم تا جایی که راه داشت گرفتم . خمیر سیلیکن رو هم عوض کردم ، باتری مین و در اوردم و بعد از15 دقیقه دوباره قطعات و جا زدم با زهم نشد و با روشن کردن سیستم همون ال ای سی پی یو بر روی مادربرد ثابت روشن میمونه
حتی کلیر سیموس هم کردم و یه گرافیک دیگه هم رو این مین تست کردم باز هم نشد
:n03:

EXTREME
19-08-2014, 11:49
EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
ممنون که پاسخ دادی
دیروز تمامی کابل های پاور رو از مین جدا کردم ، رم ها و گرافیک و سی پی و هم باز کردم و خاک های سیستم رو هم تا جایی که راه داشت گرفتم . خمیر سیلیکن رو هم عوض کردم ، باتری مین و در اوردم و بعد از15 دقیقه دوباره قطعات و جا زدم با زهم نشد و با روشن کردن سیستم همون ال ای سی پی یو بر روی مادربرد ثابت روشن میمونه
حتی کلیر سیموس هم کردم و یه گرافیک دیگه هم رو این مین تست کردم باز هم نشد
:n03:

با یک پاور دیگه هم تست کردید ؟ اتصال بدنه ای وجود نداره ؟

با یک رم دیگه تست شده ؟

کابل دیتا و مانیتور سالم است ؟

سی پی یوتون چیه ؟