PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ++++++++++++++++++++ داستان های من و آسیا تک +++++++++++++++++++

ningoon
18-08-2014, 16:50
سلام خدمت همه دوستان

تاپیک مشابه بود اما دوست داشتم این بحث رو در یک تاپیک جداگانه داشته باشیم .

- سرویس 4 مگابایت آسیا تک رو به تازگی گرفتم . اما سرعتش روی 200 بود . تماس گرفته باهاشون گفتم گلم . اشتراک یک به 8 مگه نیست ! گفتن آره . گفتم خب باید سرعت من الان حداقل 500 کیلوبایت باشه . نه 200 !
گفت خب دوست عزیز ببینید اون یک به هشت فقط ماله تبدیل واحد بیت به بایت هست . اشتراک شما یک به چهار هست . یعنی بعد از اینکه کل داستان تقسیم بر 8 شد دوباره تقسیم بر چهار میشه . بعد که برای من حساب کردن . گفتن سرعت دانلود شما الان باید روی 128 کیلوبایت باشه و اینکه الان سرعتم روی 200 کیلوبایت هست تازه منت گذاشت سر بنده و افتخار دادن که سرعت بیشتر به من دادن !

برای شما هم پیش اومده ؟

- افت سرعت هم مورد دوم هست . که برای مشترکین پیش اومده . همسایه ما یکیشون پارس آنلاین و یکی شاتل داره . بعضی از روزا سرویس اینترنت من ( آسیا تک کند میشد ) یه بار که این اتفاق طبق روال هفتگی ( هر هفته چند بار ) اتفاق افتاد تماس گرفتم باشون گفتن مشکل از مخابرات هست نه آسیا تک . زمانی که تماس گرفتم با همسایه ها گفتن سرعت ما تازه یه خورده بیشتر هم شده . که خیلی از این موضوع شاکی هستم .
برای شما این مورد هم پیش اومده ؟

VAHID
18-08-2014, 17:43
دوست عزیز نمیشه که هر کس یه تاپیک بزنه برای خودش
چون اونوقت انجمن بهم میریزه و پراکندگی زیادی تو مباحث پیش میاد
تا وقتی تاپیک مورد نظر هست احتیاجی به زدن تاپیک جدید نیست .
بهتره تو همون تاپیک خودش مطلبتون رو بزارید //:n01:

ADSL Asiatech / شركت آسياتك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])