PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی با این شرایط

enimonte
18-08-2014, 15:00
سلام.من الان نوت 2 دارم ولی مجبورم بفروشمش.هم بدلیل نیاز مالی و هم بدلیل بزرگی اندازه

الان یک گوشی 2 سیمکارته لازم دارم.اندروید یا غیر اندرویدیش مهم نیست چون تبلت دارم و میتونم از اون استفاده کنم.خیلی زیاد هم بتونم هزینه کنم 500 تومان.لمسی یا غیر لمسی بودنش هم زیاد مهم نیست.بیشتر از گوشی های qwerty خوشم میاد.اشا 200 داشتم که ازم دزدیدند.

1-مصرف باتریش خیلی برام مهمه.نمیتونم هی به صفحه اش نگاه کنم و نگران شارژش باشم.حداقل با استفاده معمولی 2-3 روز کار بده.زنگ خورم صفره در حد هفته ای یک بار و اس ام اس هم یکی دو تا در روز

2-اندازه اش طوری باشه که راحت از جیب در بیاد و زیاد تابلو نباشه.

ulsss
19-08-2014, 11:57
htc cha cha با قیمت 200 تومن.

enimonte
19-08-2014, 13:18
htc cha cha با قیمت 200 تومن.

قبلا چند روزی چاچا داشتم ولی خوشم نیومد.در ضمن دو سیم کارته میخواهم.

Iloveu-ALL
19-08-2014, 17:49
Asha 210 بهترین انتخابه ... باتریش خوبه و حتی وای فای هم داره.
مدل ارزون تری میخوای Asha 205 هست ... باتریش خوبه ... ولی وای فای نداره - درگاه usb هم نداره که برای انتقال فایل بین کامپیوتر و گوشی باید از رم ریدر استفاده کنید.
با توجه به اینکه گفتید زیاد تابلو نباشه 210 گزینه مناسب تری ... چون از نظر من ظاهر زیباتری داره... اونم رنگ زرد :دي
دوربینشون بگم زیاد جالب نیست آشا 210 دوربین => 2 ... آشا 205 => VGA

Iloveu-ALL
19-08-2014, 18:19
این 1-2 سال اخیر گوشی های با کیبورد فیزیکی Qwerty خیلی کم شدن ... طرفدارای خاصی دارن بیشتریا دیگه با همون کیبوردهای نرم افزاری ساختن و چه بسا براشون لذت بخشه
موتورولا گوشی های هوشمند و معمولی خوبی تو این زمینه میزد . اسمارت فون های ال جی و سامسونگ هم بد نبودن.
ولی Blackberry برندی هست که هنوز هم گوشی های خوبی تو این زمینه میزنه. مدل هایی مثله Q5 و Q10. به تازگی گوشی های classic و passport .

شما اگه گوشی معمولی Qwerty میخوای به جز نوکیا، به سامسونگ هم (اگه تو بازار پیدا بشه) میتونی فکر کنی.

enimonte
19-08-2014, 21:38
Asha 210 بهترین انتخابه ... باتریش خوبه و حتی وای فای هم داره.
مدل ارزون تری میخوای Asha 205 هست ... باتریش خوبه ... ولی وای فای نداره - درگاه usb هم نداره که برای انتقال فایل بین کامپیوتر و گوشی باید از رم ریدر استفاده کنید.
با توجه به اینکه گفتید زیاد تابلو نباشه 210 گزینه مناسب تری ... چون از نظر من ظاهر زیباتری داره... اونم رنگ زرد :دي
دوربینشون بگم زیاد جالب نیست آشا 210 دوربین => 2 ... آشا 205 => VGA

با شکل 205 مشکل دارم.210 گزینه خوبیه فقط مشکل اینه که جاواست.من دوست دارم گوشیم پر از برنامه باشه حتی اگر ازش استفاده نکنم و برنامه های جاوا...

این 1-2 سال اخیر گوشی های با کیبورد فیزیکی Qwerty خیلی کم شدن ... طرفدارای خاصی دارن بیشتریا دیگه با همون کیبوردهای نرم افزاری ساختن و چه بسا براشون لذت بخشه
موتورولا گوشی های هوشمند و معمولی خوبی تو این زمینه میزد . اسمارت فون های ال جی و سامسونگ هم بد نبودن.
ولی Blackberry برندی هست که هنوز هم گوشی های خوبی تو این زمینه میزنه. مدل هایی مثله Q5 و Q10. به تازگی گوشی های classic و passport .

شما اگه گوشی معمولی Qwerty میخوای به جز نوکیا، به سامسونگ هم (اگه تو بازار پیدا بشه) میتونی فکر کنی.

متاسفانه گوشی کیورتی بندرت پیدا میشه.من دیگه دوست ندارم از سامسونگ استفاده کنم.ال جی هم یکی دو مدل دیدم به دلم ننشست.
خودم خیلی دوست دارم گوشی بلک بری بخرم ولی متاسفانه دو سیم کارته اش را ندیدم.

---
الان بین اشا 210 و لومیا 630 دو دل موندم.یکی جاواست و دیگری ویندوز.اگر قرار شد اشا 210 بگیرم رنگ سفیدش را میگیرم که خیلی خوشگله

Iloveu-ALL
19-08-2014, 21:45
خب راحت ترین کار اینه که قید کیبورد فیزیکی رو بزنی و یه گوشی اندروید یا ویندوز فون بگیری.
وگرنه یا همین آشا 210 رو بگیر که برنامه هایی مثله واتس آپ و وایبر داره. سیستم عاملش هم s40 هست با پشتیبانی جاوا. گوشی بدی نیست ولی اگه میخوای برنامه زیاد داشته باشی خوب نیست.
یا Blackberry Q5 بگیر که برنامه های اندروید هم بهش میخوره.
یا دوتا گوشی بگیر (آشا 210 + اسمارت فون)

الان بین اشا 210 و لومیا 630 دو دل موندم.یکی جاواست و دیگری ویندوز.اگر قرار شد اشا 210 بگیرم رنگ سفیدش را میگیرم که خیلی خوشگله

خب معموله لومیا 630 بهتره
با قیمت لومیا 630، میتونی آشا 210 + لومیا 520 داشته باشی

Atghia
19-08-2014, 21:56
موتورولا Ex119 البته قدیمی شده کمی ولی واقعا قشنگه دوسیم هست صفحه کلید کامل هم داره سیستم عاملش فکر کنم همون جاوا باشه
ولی خب هرچی باشه موتورولا هست:n17:

enimonte
19-08-2014, 22:44
خب راحت ترین کار اینه که قید کیبورد فیزیکی رو بزنی و یه گوشی اندروید یا ویندوز فون بگیری.
وگرنه یا همین آشا 210 رو بگیر که برنامه هایی مثله واتس آپ و وایبر داره. سیستم عاملش هم s40 هست با پشتیبانی جاوا. گوشی بدی نیست ولی اگه میخوای برنامه زیاد داشته باشی خوب نیست.
یا Blackberry Q5 بگیر که برنامه های اندروید هم بهش میخوره.
یا دوتا گوشی بگیر (آشا 210 + اسمارت فون)

خب معموله لومیا 630 بهتره
با قیمت لومیا 630، میتونی آشا 210 + لومیا 520 داشته باشی

ازه احتمالا مجبور بشم گوشی اندرویدی یا ویندوزی بگیرم(احتمالا ویندوزی).این مدت خیلی از گوشی ها را دیدم ولی اکثرا مشکل باتری دارند و شارژر باید دم دست باشه.اشا 210 اگر حتی سیمبین هم بود میگرفتم ولی جاوا...
بلکبری Q5 هم پولم نمیخوره و هم تک سیمکارته است. دیگه از دو تاگوشی داشتن خسته شدم و میخواهم برای یکی دو سال راحت باشم.
اگر دو سیم کارته نمیخواستم لومیا 520 هم گزینه خیلی خوبیه.

موتورولا Ex119 البته قدیمی شده کمی ولی واقعا قشنگه دوسیم هست صفحه کلید کامل هم داره سیستم عاملش فکر کنم همون جاوا باشه
ولی خب هرچی باشه موتورولا هست:n17:
اره اینم مورد خوبیه ولی جاواست

Atghia
19-08-2014, 22:51
ازه احتمالا مجبور بشم گوشی اندرویدی یا ویندوزی بگیرم(احتمالا ویندوزی).این مدت خیلی از گوشی ها را دیدم ولی اکثرا مشکل باتری دارند و شارژر باید دم دست باشه.اشا 210 اگر حتی سیمبین هم بود میگرفتم ولی جاوا...
بلکبری Q5 هم پولم نمیخوره و هم تک سیمکارته است. دیگه از دو تاگوشی داشتن خسته شدم و میخواهم برای یکی دو سال راحت باشم.
اگر دو سیم کارته نمیخواستم لومیا 520 هم گزینه خیلی خوبیه.

اره اینم مورد خوبیه ولی جاواست

با صفحه کلید کامل گوشی اندروید دو سیم نداریم!
همون چاچا و دو مدل اچ تی سی قدیمی تر هستش که اونا هم تک سیم هستن
اما اندروید تاچ دوسیم داریم مثلا نوکیا ایکس که خیلی هم جدیده 300 قیمتشه اندروید هم هست:n18: یا سونی اکسپریا tipo اونم زیر 500 تومن هست و همچنین چندین مدل هواوی

enimonte
19-08-2014, 23:59
با صفحه کلید کامل گوشی اندروید دو سیم نداریم!
همون چاچا و دو مدل اچ تی سی قدیمی تر هستش که اونا هم تک سیم هستن
اما اندروید تاچ دوسیم داریم مثلا نوکیا ایکس که خیلی هم جدیده 300 قیمتشه اندروید هم هست:n18: یا سونی اکسپریا tipo اونم زیر 500 تومن هست و همچنین چندین مدل هواوی
اره میدونم نیست و گرنه تا الان خریده بودمش:n02:.داخل پست اول گفتم لمسی یا غیر لمسی بودنش زیاد مهم نیست.
من با چاچا کار کردم و اصلا خوشم نیومد.اچ تی سی هم از اسنپ خوشم میومد که قسمت نشد بگیرم.این مدت انواع و اقسام مدل ها را در دی جی کالا و سایتهای دیگر چک کردم اکثر دو سیم کارت های موجود هواوی و لنوو و سونی و...بعضی هاشون بزرگ بودند و بعضی ها هم از بودجه من بالاتر بودند یا مشکل باتری و ... داشتند.بیشتر ترجیح میدم از نوکیا استفاده کنم.
نوکیا ایکس هم مورد خوبیه این هم مدنظرم قرار میدم .بین این سه مورد اشا 210 و لومیا 630 و نوکیا ایکس یکی را انتخاب میکنم.

enimonte
26-08-2014, 23:24
چند ساعت پیش یک HTC DESIRE 616 خریدم.توی این چند روز مجبور شدم تبلتم را بفروشم و برای همین گفتم یک گوشی بگیرم که نیازهای نرم افزاری و بازی و... را رفع کنه.خیلی دلم میخواست لومیا 630 بگیرم ولی دیدم که ساپورت نرم افزاریش به اندازه اندروید نیست و ترجیح دادم تا وقتی بیشتر نشده از اندروید استفاده کنم.