PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به راهنمایی در BlueStacks

ZahraBorhan
18-08-2014, 14:30
سلام من میخوام اکانتمو به حساب فیس بوکم متصل کنم خیلی امتحان کردم به حساب فیس بوکم نمیتونم وارد شم این ارور رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گوگل پلی رو هم که نصب میکنم انگار نه انگار که نصب کردم تو برنامه‌ها نمیاد. چرا؟

saeed_136915
18-08-2014, 17:13
سلام
با چه قندشکنی وصل میشین؟

ZahraBorhan
18-08-2014, 19:27
20speed سرویس Tunel+

saeed_136915
18-08-2014, 20:32
فکر نکنم با چیزی غیر از کریو و VPN بشه وصل شد...

ZahraBorhan
19-08-2014, 08:22
گوشی نیست که توش VPN بسازم دارم با BlueStacks کار میکنم سایفون هم که وصل نمیشه به نظرتون از چی استفاده کنم؟

aliamini4208
19-08-2014, 09:30
گوشی نیست که توش VPN بسازم دارم با BlueStacks کار میکنم سایفون هم که وصل نمیشه به نظرتون از چی استفاده کنم؟
ببین با فیلتر شکن hotspot shield میاد اگر تو گوگل سرچ کنی پیداش میکنی

saeed_136915
19-08-2014, 10:33

V_P_N رو توی ویندوزتون میسازین... قندشکن هایی مثل سایفون و... که با ------ کار میکنن جواب نمیده

Mohammad King
19-08-2014, 12:09
سلام

لطفن در مورد VPN در انجمن ها و تاپیک ها بحث نکنید...

sh@gh@yegh
21-08-2014, 16:54
سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااام ..
من این برنامه رو دانلود کردم ولی هر برنامه ای که میخوام باز کنم ، این پیامو میده .. اینم عکسش.. :

:n28::n28::n28:

ziziten
26-08-2014, 18:34
سلام من این برنامه رو نصب کردم اما تو قسمتی که میخوام بازی ها و برنامه whatapp رو بیارم روی هر کدوم که کلیک میکنم اول gmail و password رو میخواد بعد از این که وارد میکنی یه پیام با عنوان one time setup رو میده که به این صورت هست
just one more step to go
appstore enabled (تیک داره)
enable app sync -
در انتهای این پیام گزینه continue رو داره وقتی اونو میزنم بازم میره تو حالت louding و بعد یه مدت برمیگرده همون پیام رو میده
لطفا راهنماییم کنید چی کار کنم؟
راسی قضیه این گوگل پلی چیه؟:n13:

ali_mohandes
26-08-2014, 18:58
سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااام ..
من این برنامه رو دانلود کردم ولی هر برنامه ای که میخوام باز کنم ، این پیامو میده .. اینم عکسش.. :

:n28::n28::n28:

اگه خودتون نرم افزار هارو نصب کنید بهتره
درضمن نرم افزارهایGooglePlay.Installer.Original.Icon-وGoogle-Play-servicesوGoogleServicesFramework_for_installرو هم تنصب کنید برای ساخت حساب گوگل وگوگل پلی و...رونصب کنید

ali_mohandes
26-08-2014, 19:00
سلام من این برنامه رو نصب کردم اما تو قسمتی که میخوام بازی ها و برنامه whatapp رو بیارم روی هر کدوم که کلیک میکنم اول gmail و password رو میخواد بعد از این که وارد میکنی یه پیام با عنوان one time setup رو میده که به این صورت هست
just one more step to go
appstore enabled (تیک داره)
enable app sync -
در انتهای این پیام گزینه continue رو داره وقتی اونو میزنم بازم میره تو حالت louding و بعد یه مدت برمیگرده همون پیام رو میده
لطفا راهنماییم کنید چی کار کنم؟
راسی قضیه این گوگل پلی چیه؟:n13:

نرم افزارهایGooglePlay.Installer.Original.Icon-وGoogle-Play-servicesوGoogleServicesFramework_for_installرو هم تنصب کنید برای ساخت حساب گوگل وگوگل پلی و...رو نصب کنید

hameddc1359
04-10-2014, 01:59
من چطوری میتونم توی bluestacks قسمت cloud connect(sync android phone with pc اجرا کنم؟
وقتی میخوام cloud connect اجرا کنم میگه please check network connectivity and try again.
توی هر سایتی رفتم متوجه نشدم چطور میتونم مشکل حل کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marlon93
02-10-2019, 11:42
:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow :thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow