PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر خود را بی پرده راجع به طراحی و یوزر فرندلی این سایت بیان کنید؟ بن خرید 50000 تومانی هدیه به بهترین انتقادات

Game-reference.com
18-08-2014, 10:27
نظر خود را بی پرده راجع به طراحی و یوزر فرندلی این سایت بیان کنید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون جدیدا انتقادات زیادی را کاربران ما راجع به در دسترس نبودن گزینه ها و پیچیدگی سایت و فرآیند خرید از آن بیان کرده اند که دوست داشتم نظر شما دوستان حرفه ای را در این باره جویا شوم
لطفا نظرات خود را بی پرده بیان کنید

به بهترین انتقادات بن 50000 تومانی خرید از سایت گیم رفرنس اعطا می گردد.

Xx Hossein xX
18-08-2014, 11:14
سلام.
بنظرم حجم زیاد کالا های "به زودی"داره سایتتون و اعتبارتون آسیب میرسونه، یا از روی سایت برشون دارید یا یه گزینه بزارید که بشه فقط کالا های موجود رو دید، چون بنظرم خیلی از این کالاها امکان موجود شدن ندارن.
خود من قصد خرید داشتم ازتون 3 ماه صبر کردم تا یه جنس موجود بشه ولی نشد!

من متخصص UX,UI نیستم ولی بنظرم سایتتون باید راست چین باشه، الان همه چیز از چپ به راسته.
1-به ترکیب رنگ ها اصلا توجه نکردید، مثلا بالای صفحه قرمزه ولی پایینش یه عکس آبی گذاشتید، اینور یه متن با پس ضمینه ی مشکی، اینا باعث میشه کاربر احساس آرامش نکنه، حتی حس بی اعتمادی بهش میده.
2-تا دلتون بخواد فضای سفید و بی کاربرد توی سایت هست، خودتون یکم دقت کنید میبینیدشون.
3-بهتره که لیست سخت افزارها رو توی همین صفحه اول بزارید، مثلا اون کنار بنویسید پردازنده، گرافیک و ... الان باید رو سخت افزار کلیک کنیم بعد یه منوی کشویی رو باز کنیم در نهایت چیزی که میخوایم رو انتخاب کنیم و با کلی کالای به زودی رو به رو بشیم.
در کل شاید بهتر باشه سایت رو از اول طراحی کنید و به یه تیم حرفه ای بسپاریدش.

موفق باشید :n16:

Game-reference.com
18-08-2014, 12:15
سلام.
بنظرم حجم زیاد کالا های "به زودی"داره سایتتون و اعتبارتون آسیب میرسونه، یا از روی سایت برشون دارید یا یه گزینه بزارید که بشه فقط کالا های موجود رو دید، چون بنظرم خیلی از این کالاها امکان موجود شدن ندارن.
خود من قصد خرید داشتم ازتون 3 ماه صبر کردم تا یه جنس موجود بشه ولی نشد!

من متخصص UX,UI نیستم ولی بنظرم سایتتون باید راست چین باشه، الان همه چیز از چپ به راسته.
1-به ترکیب رنگ ها اصلا توجه نکردید، مثلا بالای صفحه قرمزه ولی پایینش یه عکس آبی گذاشتید، اینور یه متن با پس ضمینه ی مشکی، اینا باعث میشه کاربر احساس آرامش نکنه، حتی حس بی اعتمادی بهش میده.
2-تا دلتون بخواد فضای سفید و بی کاربرد توی سایت هست، خودتون یکم دقت کنید میبینیدشون.
3-بهتره که لیست سخت افزارها رو توی همین صفحه اول بزارید، مثلا اون کنار بنویسید پردازنده، گرافیک و ... الان باید رو سخت افزار کلیک کنیم بعد یه منوی کشویی رو باز کنیم در نهایت چیزی که میخوایم رو انتخاب کنیم و با کلی کالای به زودی رو به رو بشیم.
در کل شاید بهتر باشه سایت رو از اول طراحی کنید و به یه تیم حرفه ای بسپاریدش.

موفق باشید :n16:

با تشکر از نظر دقیق و خوب شما دوست عزیز... نظر شما در اختیار روابط عمومی گیم رفرنس قرار گرفت با تشکر

kian98
18-08-2014, 16:25
سلام
طبق قوانین نباید از سایت یا وبلاگ تبلیغ کرد.

برای نظرسنجی درباره سایتتون به انجمن زیر مراجعه کنید.
نظرسنجی های اینترنتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و برای تبلیغ از سایتتون تاپیک زیر:
آدرس وبلاگ یا سایتتون چیه ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])باتشکر :n16: