PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عمل نکردن سیستم ریستور و ویروسی شدن سیستم RESTORE

command19
18-08-2014, 01:01
باسلام خدمت دوستان عزیز.

چند مدتی است که فایر فاکس رو که باز میکنم توی سایت ها اگر ماوس روی یک عکس از اون صفحه بره , یه دفعه یه تبلیغ بی ربط باز میشه !
و چندین بار حس کردم که توی فایر فاکس اتوماتیک دایرکت میشه به سایت های محتمل به ویروس یا تروجان...
به محض دیدن این اتفاق اومدم که سیستم رو ریستور کنم SYSTEM RESTORE
اما مشکل اینجا بود که هرچی می خواستم سیستم رو ریستور کنم نمی شد یعنی یک ریستور پویینت رو مشخص می کردم و شروع به ریستور می شد. بعد از گذشت مدت زمان طولانی دوباره سیستم بالا می اومد ولی یک ارور می داد که سیستم ریستور نشده. با Safe mode هم اینکارو کردم ولی باز فایر فاکس مشکل داشت. اروری که میده بعد از ریستور اینه :
System Restore did not complete successfully, Your computer's files and settings were not changed.
Details; System Restore could not access a file. This is probably because an anti-virus program is running on the computer .اا
حتی آنتی ویروس رو هم غیر فعال میکنم نمیشه.
لطفا راهنمایی فوری بدید چون خیلی برام مهمه.
نگران اینم که سیستم ویروسی شده باشه یا مالور یا تروجان داشته باشه.

ممنونم

teragedy
18-08-2014, 02:16
خب نگرانی نداره دوست عزیز...
با یه آنتی ویروسه، سیستم رو اسکن کن ببین نتیجه چی میشه... ایشالله که درست میشه

من کسپر اسکای و نود32 رو پیشنهاد میکنم آخرین ورژنه یه کدوم رو نصب کن و مطمعن شو که آپدیت باشن...

موفق باشی

command19
18-08-2014, 16:03
دوست عزیز
ممنون از شما

vahidmir2000
18-08-2014, 16:48
خب نگرانی نداره دوست عزیز...
با یه آنتی ویروسه، سیستم رو اسکن کن ببین نتیجه چی میشه... ایشالله که درست میشه

من کسپر اسکای و نود32 رو پیشنهاد میکنم آخرین ورژنه یه کدوم رو نصب کن و مطمعن شو که آپدیت باشن...

موفق باشی

در تایید و ادامهء صحبتهای این دوستمون منم Avira رو به سبب رایگان بودنش و قدرت خوبش پیشنهاد میکنم. صد در صد مشکل با آنتی ویروس حل میشه