PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن واچ داگز روی ایکس باکسم

امیر تتلو
17-08-2014, 21:57
سلام دوستان من یه واچ داگز خریدم برای ایکس باکسم دو دی وی دی هست و من دی وی دی یکو میزارم و نصب میشه و دی وی دی دورو میزارم و توی لودینگ بازی ارور میده که دی وی دی کثیفه در صورتی که نو هست و دوستم هم یه واچ داگز خرید و برای اون هم همین ارور رو داد و من از چند نفر دیگه هم همین قضیه رو شنیدم و .......... چجوری باید درسش کنم؟ اصلا درس میشه؟ دلیل خاصی داره این ارور؟ ده بار امتحان کردم نشد دوستان من عاشق این بازی هستم لطفا کمکم کنین

Layken
18-08-2014, 13:32
هر دو دیسک رو کامل نصب میکنید؟

البته باید در تالار کنسول ها سوالتون رو میپرسیید.

امیر تتلو
18-08-2014, 15:07
نه معمولا یک دیسک برای نصب و یک دیسکه دیگه برای اجرا هست که من فقط یه دیسکو نصب میکنم و بعدی رو برای اجرا میزارم که تو لودینگش ارور میده و میگه سی دی خش داره ....باید چیکار کنم؟ ممنون از شما که جواب دادی

امیر تتلو
18-08-2014, 19:54
چرا کسی جواب نمیده؟ دیگه قاطی کردم:n24::n24::n24:چند وقته اصلا هیشکی پایبند به پستش نمیمونه و میگه و میره و دیگه برنمیگرده اه بابا تابستون تموم شد کمک کنید دیگه اقا نارحت نشین شوخی کردم ولی خسته شدم تورو خدا رسیدگی کنید دیگه لطفا جواب بدین

ali-u
18-08-2014, 20:34
چرا کسی جواب نمیده؟ دیگه قاطی کردم:n24::n24::n24:چند وقته اصلا هیشکی پایبند به پستش نمیمونه و میگه و میره و دیگه برنمیگرده اه بابا تابستون تموم شد کمک کنید دیگه اقا نارحت نشین شوخی کردم ولی خسته شدم تورو خدا رسیدگی کنید دیگه لطفا جواب بدین

دوست عزیز
شما محتوای داخل سی دی رو تو هاردی pc کپی کنید شاید واقعا سی دی خش داره

می تونی دوباره سی دی رو رایت کنی (البته بعد از مطمئن شدن از سالم بودن محتویات )

امیر تتلو
19-08-2014, 00:44
دوست عزیز
شما محتوای داخل سی دی رو تو هاردی pc کپی کنید شاید واقعا سی دی خش داره

می تونی دوباره سی دی رو رایت کنی (البته بعد از مطمئن شدن از سالم بودن محتویات )

اخه این مشگلو دوستم هم داشت و خودم تا حالا ندیدم کسی تونسته باشه واچ داگزو رو ایکس بازی کرده باشه و من بلد نیستم دی وی دیشو رایت کنم رایت عادی بلدم اما نمیتونم بازی ایکس باکس رایت کنم

ali-u
19-08-2014, 05:10
دیسک تو هارد نصب می کنی یا فلش ؟

اموزش رایت 97% تو اکثر سایت ها است
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آموزش-رایت-بازی-های-Xbox-360-به-روش-97-(آسانترین-روش))
فقط باید با برنامه ulta iso از سی دی ایمیچ بگیری
=====
از من میشنویی بازی ها رو بعد یک ماه که تو بازار اومد - جا افتاد .. تهیه کن

با اینکه این همه کرک و پچ واسه نسخه پی سی اومده .هنوزم به راحتی نمیشه بازی کرد
دنگ وفنگ داره
می خوای بازی رو راحت و بی دردسر نصب واجرا کنی باید صبر کنی
ازمایشات کرک - پچ وغیره پشت سربگذاره :n02: