PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در تصویر ندادن giga 945 , چیپ شمالی

kazemweb
16-08-2014, 09:09
با سلام من یک مادربرد گیگابایت 945 دارم همه چیز رو ازجمله رم و گرافیک و پاور و cpu هم چک کردم ولی تصویر نداره و بوق نمی زنه خواستم بپرسم مشکل از چی می تونه باشه فکر می کنم از چیپ شمالی هست چون مثل اینکه قبلا اون رو تعویضش کردن شما می دونید مشکلات چیپ شمالی چیه یعنی وقتی که چیپ شمالی مادربرد خراب می شه باعث چی مشیه ممنون میشم هر چه زودتر خبرم کنید

EXTREME
16-08-2014, 12:39
با سلام من یک مادربرد گیگابایت 945 دارم همه چیز رو ازجمله رم و گرافیک و پاور و cpu هم چک کردم ولی تصویر نداره و بوق نمی زنه خواستم بپرسم مشکل از چی می تونه باشه فکر می کنم از چیپ شمالی هست چون مثل اینکه قبلا اون رو تعویضش کردن شما می دونید مشکلات چیپ شمالی چیه یعنی وقتی که چیپ شمالی مادربرد خراب می شه باعث چی مشیه ممنون میشم هر چه زودتر خبرم کنید

اگه همه چی درست باشه از جمله رم گرافیک پاور و اسلات های رم و گرافیک تمیز باشه باتری هم درست باشه و مشکلی نداشته باشه یا مشکل از بایوس است یا مین است یک علتش میتونه از چیپ شمالی باشه علت های دیگری هم داره مثل خرابی در خازن های 6.3 ولتی یا کنترلر pwm یا سوکت سی پی یو کثیفی و لحیم سردی آن علت های دیگری هم دارد مثل i/o و نیم سوز شدن یک چیپ و اتصال بدنه