PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا میشه پارتشن درایو ویندوز رو افزایش داد؟

GHAGHALEELEE
15-08-2014, 10:13
سلام
اساتید من میخوام پارتیشن ویندوزم رو افزایش بدم بدون نصب ویندوز.میخواستم ببینم امکانش هست؟ پارتیشینی که میخوام به ویندوز بچسبونم چیزی توش نیست برای همین نگرانی بابت پاک شدن دیتای اون پارتیشن ندارم ، فقط خود ویندوز اسیب نمیبینه ؟
مرسی

vissoto
17-08-2014, 08:59
سلام
در disk managment ویندوز چک کنید ببینید درایو خالی شما هم رنگ درایو ویندوز هست یا نه و کنار درایو ویندوز است یا خیر .اگر این طوری باشه با خود ویندوز میشه درایو ویندوز را افزلیش حجم داد.

در غیر این صورت می توانید از نرم افزار زیر استفاده کنید.(هنگام استفاده مواظب باشید و حتما اطلاعات درایوها را چک کنید که درایو دیگری اشتباها پاک نشود.) در استفاده از این گونه نرم افزارها باید دقت کافی داشته باشید.

در صورت امکان یک عکس از disk managment این جا قرار دهید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GHAGHALEELEE
17-08-2014, 12:50
سپاس از راهنماییتون
کنار ویندوز هست ولی همرنگش نیست.
اگر از نرم افزاری که شما قرار دادید استفاده کنم ویندوز و برنامه های نصب شده درایو /: c دست نخورده باقی میمونه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

afshin b
17-08-2014, 12:56
من از اون نرم افزار استفاده کردم و درایو ویندوزم رو بزرگتر کردم. هیچ مشکلی نیست فقط یکم زمان میبره.
درضمن برای ویندوز ۸ حتما از نسخه های جدید این برنامه استفاده کنین چون نسخه های قدیمی تر، بوت ویندوز رو خراب میکنن

vissoto
17-08-2014, 13:09
سلام

مشکلی پیش نمیاد فقط اطلاعات درایو D را جای دیگری کپی کنیدو سپس با راست کلیک بر درایو D و انتخاب resize حجم ان را با استفاده از موس کاهش دهید و بعد حجم درایو C را افزایش دهید.

هر گونه سوالی بود پرسید تا دوستان جواب دهند چون در حالت استفاده استاندارد از این نرم افزار هیچ مشکلی برای درایوها و ویندوز پیش نمی اید.

هنگام اجرای نرم افزارهیچ نرم افزار دیگری را اجرا نکنید و دست به موس وکیبرد نزنید!