PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موضوع پروژه پایان نامه !!! توسط استاد یا دانشجو باید تایین شود ؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

m-530
15-08-2014, 07:28
سلام

دوستان یه سوالی هست ذهنمو مشغول کرده . من کارشناسی نرم افزار هستم . میخواستم ببینم موضوع پایان نامه رو باید خودم انتخاب کنم و استادم موضوع رو تایین کنه یا باید خود استاد موضوع رو تعیین کنه ؟

bijandarbari
15-08-2014, 07:36
سلام

بستگی به استاد داره ولی معمولا:
حضوری میرین پیش استاد ، خودتون موضوعی رو که مد نظر دارید رو پیشنهاد میدید و اگه استاد موافق باشه حله.
وگرنه خودش موضوع رو پیشنهاد میکنه.

البته باید زمینه کاری استاد با موضوعی که پیشنهاد میدید یکی باشه ورگنه ممکنه قبول نکنه.

m-530
15-08-2014, 07:48
این خیلی ستم هست که استاد موضوع رو تعیین کنه . بعضی وقت ها انتظارات استاد بالا میره و چیز پرتی معرفی میکنه :n28:

bijandarbari
15-08-2014, 07:55
این خیلی ستم هست که استاد موضوع رو تعیین کنه . بعضی وقت ها انتظارات استاد بالا میره و چیز پرتی معرفی میکنه :n28:

اگه استاد آدم باشه اینطوری نمیشه.
معمولا یک استاد یک سری موضوعات روتین رو به همه دانشجو ها پیشنهاد میده و شما با تحقیق می تونین متوجه بشین که کدوم استاد موضوع های بهتری رو پیشنهاد میده.

و اینکه شما با چند تا استاد ضحبت می کنید و از هرکدوم موضوعات پیشنهادیشون رو می پرسین بعد یکیشون رو انتخاب می کنید.

zinevand_r
15-08-2014, 09:09
من مخالف سرسخت اینم که استاد موضوع رو انتخاب کنه
میدونید چرا؟
چون میبینی استاده خودش داره روی یه پروژه مخصوص کار می کنه و از اطلاعات و زحمات شما در راستای رسیدن به هدفش استفاده میکنه
از طرف دیگه دست بالا واسه استاد هست نه دانشجو.

m-530
15-08-2014, 09:51
من مخالف سرسخت اینم که استاد موضوع رو انتخاب کنه
میدونید چرا؟
چون میبینی استاده خودش داره روی یه پروژه مخصوص کار می کنه و از اطلاعات و زحمات شما در راستای رسیدن به هدفش استفاده میکنه
از طرف دیگه دست بالا واسه استاد هست نه دانشجو.

دقیقا ..حالا بیای با استاد مخالفت کنی از اونور نمره بسیار کمی بهت میده مجبوری باهاش بسازی .

وقتی خود دانشجو بخواد موضوعی به ددر بخور رو تحقیق کنه . خیلی بهتره تا اینکه یک چیزی که استاد معرفی میکنه و پرت هستش این خیلی دانشجو رو اذیت میکنه .

flourish
17-08-2014, 16:52
سلام دوست عزیز
شما که کارشناسی هستی اگه موضوع خاصی درنظر داری به قول دوستان برو بهش بگو فلان موضوع رو میخوام کار کنم و اگه خوب باشه اوکی هست و اگه نبود بهت شاید چندتا موضوع پیشنهاد بده. تو کارشناسی معمولا خیلی انتظار ندارن دانشجو موضوع خیلی خفنی انتخاب کنه بنابراین میتونی یه موضوع معمولی انتخاب کنی که استاده فک نکنه خیلی بیخیالی و یا فک نکنه دانشجوی پرتوقعی هستی که بعدا برای خودتم بد میشه. به نظرم یه موضوع انتخاب کن بهش بگو نهایتش میگه جای کار زیاد نداره و خودش راهنماییت میکنه.
موفق باشی

PLAΨMID
17-08-2014, 20:10
هیچ استادی نمیتونه دانشجو رو مجبور به انتخاب موضوع خاصی بکنه( یعنی اگه دانشگاه درست و حسابی باشه و استاد آدم باشه!!)
همیشه رویه اینه که دانشجو موضوع رو انتخاب میکنه ( مرتبط با رشته) و استاد یا موافقت میکنه یا رد میکنه که در اونصورت بازم دانشجو موضوع دیگه ای پیدا میکنه و خلاصه با استاد به توافق میرسن . . .
اساتید از ارائه موضوعات جدید بخصوص اونایی که قبلا روش کار نشده باشه بسیار بسیار استقبال میکنن و نمرات توپ هم بیشتر به این نوع پروژه ها تعلق میگیره .