PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه صدا و سیما

jimli
14-08-2014, 21:44
سلام به همه ی دوستان عزیز
من امسال قصد شرکت توی کنکور هنر رو دارم و هدفم دانشگاه صدا و سیما ی تهران رشته ی انیمیشن هست
متاسفانه تو ی اینترنت زیاد راجب این دانشگاه اطلاعاتی وجود نداره
خوشحال میشم اگه کسی بتونه منو کمی از این گمراهی نجات بده
مثلا اینکه با چه رتبه ای اونجا قبول میشم و اینکه توی مصاحبه ای که بعد از کنکور داره چه سوالاتی مطرح میشه؟پیشاپیش مرسی از راهنماییاتون:n26:

Carl
08-09-2014, 23:38
سلام به همه ی دوستان عزیز
من امسال قصد شرکت توی کنکور هنر رو دارم و هدفم دانشگاه صدا و سیما ی تهران رشته ی انیمیشن هست
متاسفانه تو ی اینترنت زیاد راجب این دانشگاه اطلاعاتی وجود نداره
خوشحال میشم اگه کسی بتونه منو کمی از این گمراهی نجات بده
مثلا اینکه با چه رتبه ای اونجا قبول میشم و اینکه توی مصاحبه ای که بعد از کنکور داره چه سوالاتی مطرح میشه؟پیشاپیش مرسی از راهنماییاتون:n26:
سلام..
تا ۱۰ برابر ظرفیّت پذیرش رو برای مصاحبه قبول می‌کنن. پارسال البتّه وضعیّت بهتر بود؛ ظرفیّت از ۳۰ نفر (۹۲) رسیده به ۱۰ نفر (۹۳). یعنی ۱۰۰ نفر اوّلی که واجد شرایط باشن، برای مصاحبه معرّفی می‌شن. منتها به‌خاطر فضای خاصّی که این رشته و این دانشگاه داره، رتبه‌های نسبتاً بالا هم شانس معرّفی برای مصاحبه رو دارن.

حسابش از نیمه‌متمرکزهای دیگه به‌کل جداست؛ مصاحبه‌ش دو مرحله‌س: اوّل یه آزمون داره (طرّاحی از اشیاء) و مصاحبهٔ علمی و عقیدتی. سؤالای بخصوصی نداره.

مصاحبه رو اگه قبول بشی، گزینش می‌کنن (تحقیقات محلّی و…) و بعد هم چندتا آزمایش باید انجام بدی: سونوگرافی؛ دندونپزشکی؛ شنوایی‌سنجی؛ بینایی‌سنجی؛ آزمایش کلّی؛ تست عدم اعتیاد.

بعدش دیگه منتظر نتایج نهایی می‌مونی.

پ.ن. امیدوارم چیزی از قلم نیفتاده باشه.