PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه ماشینی بگیرم؟!!

M.Amorous
14-08-2014, 15:08
سلام دوستان. وقتتون بخیر
می خواستم یکی از محصولات ایران خودرو رو توی فروش فوری بگیرم می خواستم نظر شما رو بدونم که کدوم خودرو از لحاظ کیفیت مناسب تره؟ نظر خودم روی ۲۰۶ و ۲۰۶ صندوق دار و رانا و سورن هست. بعد می خواستم بدونم کیفیت ساخت رانا و ۲۰۶ یکی هست؟ و تفاوت داخلی خودرو ها در چی هست. ببخشید که این قدر سوال کردم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. مرسی.
Sent from my LG-D802 using Tapatalk

keyhantaktaz
14-08-2014, 21:49
من بودم 206 میگرفتم.SD v8

jamshidjap
14-08-2014, 22:01
رانا=آشغال ،،، تمام

mohamad skystar
15-08-2014, 00:50
سلام دوستان. وقتتون بخیر
می خواستم یکی از محصولات ایران خودرو رو توی فروش فوری بگیرم می خواستم نظر شما رو بدونم که کدوم خودرو از لحاظ کیفیت مناسب تره؟ نظر خودم روی ۲۰۶ و ۲۰۶ صندوق دار و رانا و سورن هست. بعد می خواستم بدونم کیفیت ساخت رانا و ۲۰۶ یکی هست؟ و تفاوت داخلی خودرو ها در چی هست. ببخشید که این قدر سوال کردم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. مرسی.

سلام دوست عزیز
برای خرید خودرو اول باید ملاک های خودتون رو مشخص کنید
در مورد کیفیت باید بگم چند سالی هست که دیگه کیفیت پایین اومده
و مثل سابق نیست.رانا خودروی جدیدی هست و با توجه به اینکه از پلت فرم 206 استفاده میکنه
کیفیتش چندان از 206 دور نیست.
سورن هم که بحثش کلا جداست چون از هر نظر نسبت به رانا برتری رو نشون میده
اما تجربه در بازار خودرویی کشور نشون داده 206 SD V8 نسبت به رانا طرفدار بیشتری داره
با توجه به قدمت چندین ساله 206 در بازار کشور.
انتخاب نهایی با شما و البته شرایط فروش فوری شرکت هم مهم هست.
موفق باشی

ahmad_ebrahimian
15-08-2014, 00:57
عزيز سورن به هيچ عنوان نخر كه سر دلت ميمونه

٤٠٥ اس ال اكس هم گزينه اي خوبيه

من يكيشو دارم تو شهر ٧.٥ ميسوزونه شتابشم خوبه من بدي ازش نديدم

Afshin405
15-08-2014, 07:56
داداشه عزیز چون معیاراتو واسه انتخاب ماشن مشخص نکردی اینجوری هر شخصی یه نوع ماشین رو بهت پیشنهاد میده /
1 به طور مثال چه قد میخای هزینه کنی؟
2 میزان مصرفش واست مهمه؟
3نگاهی به مسایلی مثل اسپرت کردن ماشینم داری یعنی ظاهرش واست مهمه ؟ وووو مسایلی از این دست .....

M.Amorous
15-08-2014, 11:57
مرسی دوستان از راهنمایی هاتون. والا تا اینجا نظر شخصیم روی ۲۰۶ تیپ ۵ هست به نظرتون انتخاب خوبیه؟

mohamad skystar
15-08-2014, 12:06
مرسی دوستان از راهنمایی هاتون. والا تا اینجا نظر شخصیم روی ۲۰۶ تیپ ۵ هست به نظرتون انتخاب خوبیه؟

تپ 5 قدرت و شتاب خوبی داره
فقط باید با فضای جلوی پای سرنشینان عقب که محدود هست کنار بیای
همچنین صندوق عقب کوچک.
تیپ 5 ماشین 2 نفره خوبیه.

mmf66
15-08-2014, 13:19
باید ببینین ملاک شما چی هست اگه جاداری و راحتی هست که باید دور رانا و 206 رو خط بکشین

من اگه بودم اول پارس lx رو میگرفتم منتها شاید فروش فوری ندن
سورن ای ال ایکس ای اف7 هم خوبه منتها تنها عیبی که ازش میگیرن موتور هست که شاید اذیت بکنه اونم بخاطر کیفیت بد بعضی قطعات
405 slx هم خودم داشتم ماشین خوبیه ولی غیافه نداره و نسبت به قیمتش نمیرزه سمند ef7 lx فکر کنم از اون بهتر باشه

206 اس دی و رانا هم کیفیتشون خیلی پایین اومده و نقطه قوتی ندارن نسبت به رقیباشون نقاط ضعف نسبت به بالایی ها
کمبود فضای سرنشین مخصوصا عقب سیستم تعلیق ضعیف تر قیافه های دموده شده