PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای کار در آژانس

h4w1d
14-08-2014, 12:51
سلام به همه.
به دلایلی مجبورم یه مدت یه کار کنم که ماهی حداقل 2تومن در بیاد.برای قسط بانک.
حالا می خواستم ببینم به نظرتون می صرفه با 13 تومن یه پراید بگیرم و برم آژانس!؟
کسی از وضع و درآمد فعلی آژانس خبر داره؟!
ماشین الانم پراید 83که کارکرد داره میره بالا نمیصرفه باش کار کنم.برای همین رد کنم و یه مدل بالاتر بگیرم.
محل زندگی غرب تهران
کدوم شیفت به صرفه تره؟!
نظر دوستان؟؟؟!!!!!

Sent from my C5303 using Tapatalk

sansa
14-08-2014, 14:13
سلام به همه.
ماشین الانم پراید 83که کارکرد داره میره بالا نمیصرفه باش کار کنم.برای همین رد کنم و یه مدل بالاتر بگیرم.
محل زندگی غرب تهران
کدوم شیفت به صرفه تره؟!
نظر دوستان؟؟؟!!!!!

دوست من به نظرم اصلا آژانس مناسب نیست . از آژانس انتظار ماهی 2 تومن رو نداشته باش. خود ماشین هم هم بنزین میخواد (در این گرونی) و هم قطعاتش خراب میشه .

به نظر من تحقیق کن بزن به یک کاری تا اینکه بری آژانس.

Ezel
14-08-2014, 15:52
سلام به همه.
محل زندگی غرب تهران
کدوم شیفت به صرفه تره؟!
نظر دوستان؟؟؟!!!!!

سلام

کار در آژانس در صورتی به صرفه هست که شما 6 صبح آژانس باشی و حداقل از اونطرف تا 6 و 7 بعد از ظهر بمونی

چون اوج زنگهای آژانسها ساعتهای اولیه ی صبح هست که همه میخوان برن سرکار ، با شروع مدارس و دانشگاهها اینها رو هم بهشون اضافه کنید زنگها بیشتر میشه

و در حال حاضر که تابستون هستیم ساعت شلوغی زنگها بعد از ظهرهاست که هوا بهتر هست و مردم بیشتر بیرون میرن

شما در یک آژانس متوسط از لحاظ تعداد راننده و تعداد زنگ ، میتونید به صورت ناخالص از 6 صبح تا 6 بعد از ظهر به صورت میانگین حدود 70-80 هزار تومان درآمد داشته باشید ، که البته باز بستگی به آژانس و تعداد زنگ ها داره

و اینکه از این مبلغ حدود 15تا 20 درصد و بعضا 25 % کمیسیون کسر میشه ، و در روز هم حدود 150 تا 200 کیلومتر مسافت طی شده دارید که حدودا باید چیزی معادل 15 هزار تومان تا 20 هزارتومان هم برای بنزین روزانه ی خودتون کنار بگذارید .

به نظر من ماشینتون رو عوض نکنید برای کار در آژانس ، چون ماشین نو تر هم که بگیرید بازم با استهلاکی که آژانس در پی داره برای ماشین ، تفاوتی نمیکنه با ماشین فعلی شما بعد از چند مدت .

شیفت صبح قطعا به صرفه تر هست .

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-08-2014, 17:07
سلام .
وانت پیکانِ گازسوز هم درآمد خوبی داره .
خصوصاً دور و بر بازار و بازار لوازم خانگی .
فقط کافیه شما موبایل پخش کنین و خوش اخلاق باشید و احساس مسئولیتتون بالا باشه و اطلاعاتتون در مورد استفاده ی صحیح و نگهداری از ماشین هم خوب باشه تا استهلاک به حداقل برسه .
بار گذاشتن تو ماشین و پیاده کردن هم کارِ کارگر هست و اگر شما خواستین این کارها رو انجام بدین ( اگر مایل بودین و بار هم سبک باشه ) پول کارگر رو هم خودتون به جیب میزنید .
یکی میشناسم تو اصفهان که با همین روش و یک وانتِ 6 - 7 میلیونی گازسوز و روزی 8 تا 10 ساعت کار داره ماهیانه تا 6 م هم درمیاره و جمعه ها هم کار نمیکنه .
بیخودی هم تو خیابونها نمیگرده .
پاتوقش بازار لوازم خانگیه و با تلفن بهش کار میدن .
هزینه تلفن هم نمیده چون مشتری بهش زنگ میزنه

steps
20-08-2014, 10:22
با کار تو آژانس امکان نداره بتونی ماهی 2 تومن در بیاری مگر تحت شرایط خاص.

ynrgproject
07-02-2015, 20:50
سلام
من میخواستم یک ماشین پراید خریداری کنم و در اختیار آژانس قرار بدم که کار کنه برام چقدر میمونه