PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی با این مشخصات

alittlequestion11
14-08-2014, 10:54
سلام

من یه گوشی با این مشخصات می خوام:
از نظر سیستم عامل و نصب نرم افزار و کم نیاوردن (در حد گشتن توی اینترنت و نرم افزارهای مربوط بهش و بازی و ...) خوب باشه و باهاش مشکلی نداشته باشم.
از نظر اینترنت و وایرلس در حد استفاده توی خونه و ... مشکلی نداشته باشم.
خیلی نازک نارنجی نباشه که با یه بار زمین خوردن کارش تموم بشه!
باتریش قابل قبول باشه
تاچ پدش خوب باشه و اذیت نکنه
از نظر آنتن دادن و ... هم در حد قابل قبول باشه

دوربین زیاد مهم نیست

قیمتش هم هرچی ارزون تر بهتر

mhda69
14-08-2014, 11:10
سلام

من یه گوشی با این مشخصات می خوام:
از نظر سیستم عامل و نصب نرم افزار و کم نیاوردن (در حد گشتن توی اینترنت و نرم افزارهای مربوط بهش و بازی و ...) خوب باشه و باهاش مشکلی نداشته باشم.
از نظر اینترنت و وایرلس در حد استفاده توی خونه و ... مشکلی نداشته باشم.
خیلی نازک نارنجی نباشه که با یه بار زمین خوردن کارش تموم بشه!
باتریش قابل قبول باشه
تاچ پدش خوب باشه و اذیت نکنه
از نظر آنتن دادن و ... هم در حد قابل قبول باشه

دوربین زیاد مهم نیست

قیمتش هم هرچی ارزون تر بهتر

htc desire 310 نسخه با رم1گیگ
قیمت ماکزیمم400بدون گارانتی

ulsss
14-08-2014, 13:25
جی 610 هواووی هم خوبه.

Iloveu-ALL
14-08-2014, 14:46
هوآوی G610 گزینه خوبیه.
صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت - شارژ دهی مناسب - پردازنده قوی
رابط کاربری خوبی نداره و مثله خیلی گوشی های اندرویدی دیگه آپدیت اندرویدش بده. با این دو تا میشه کنار اومد. یه بدی دیگه داره اونم شدت صدای پایینه که موقع زنگ خوردن تو مکان شلوغ اذیت میکنه (کیفیت صداش خوبه ها!)
گزینه های دیگه:
LG L70 - Desire 310 - Xperia L

alittlequestion11
14-08-2014, 20:05
خیلی ممنونم دوستان
من از نظر بودجه تا 100 تومن بیشتر (یعنی حدود 550 تومن) مشکلی ندارم؛ اگه گوشی ای که مثلا تضمین شده تر هست (مثلا از نظر خرابی و دوربین) لطفا معرفی کنید اگرم که همینا تضمین شده هست که چه بهتر!

----------
بعدم یه سوال داشتم: مثلا گوشی های خیلی گرونتر (مثلا 1.5 میلیون و اینا به بالا) چی داره که اینها نداره و قیمتاش اینقدر بالاتر هست؟

Iloveu-ALL
14-08-2014, 20:16
خیلی ممنونم دوستان
من از نظر بودجه تا 100 تومن بیشتر (یعنی حدود 550 تومن) مشکلی ندارم؛ اگه گوشی ای که مثلا تضمین شده تر هست (مثلا از نظر خرابی و دوربین) لطفا معرفی کنید اگرم که همینا تضمین شده هست که چه بهتر!

----------
بعدم یه سوال داشتم: مثلا گوشی های خیلی گرونتر (مثلا 1.5 میلیون و اینا به بالا) چی داره که اینها نداره و قیمتاش اینقدر بالاتر هست؟

سخت افزار قوی تر
لگ کمتر
دوربین بهتر
کیفیت صفحه نمایش بهتر
تاچ قوی تر
امکانات نرم افزاری بیشتر
ساپورت بهتر
و معمولا از نظر کاستوم رام و همینطور لوازم جانبی دستتون باز تره. مثلا تعداد کاستوم رام ها و کاور هایی که برای galaxy s4 میاد خیلی بیشتر از یه گوشی 600 تومنیه

ulsss
15-08-2014, 12:35
تا 550 من honor 3c پیشنهاد میدم.

alittlequestion11
17-08-2014, 11:37
خیلی ممنونم.

بودجه ام همون 550-600 هست... لطفا اگه پیشنهاد خوب دیگه ای به جز honor 3c دارید بگید که مشخصاتش رو ببینم.

و یه چیز دیگه: مشخصات honor 3c رو که دیدم تقریبا در حد galaxy s3 بود (و مثلا s3 ژیروسکوپ و این چیزا رو اضافه داشت که لازمش ندارم)... می خواستم بدونم نکنه دلیل ارزونتر بودنش زود خراب شدنش باشه... میشه بگید آیا زود خراب میشه یا نه؟ (در صورتی که ازش درست استفاده کنیم)

Holy_0
17-08-2014, 13:01
منم میخاستم honor 3c رو بگیرم ولی کیفیت ساخت اون خیلی خوب نیس، ضمنا این یه گوشی میان رده هست و قابل قیاس با گوشیهای پرجمدار مثل s3 یا s4 نیس

starry_girl
17-08-2014, 15:33
سلام
با بودجه شما من سامسونگ gt-s7562 گوشی نسبتا خوبی هست فقط چون حافظه داخلیش کمه (دو گیگ) زیاد نمیتونید نرم افزار نصب کنید روش هنگیش زیاد میشه. دوربینش 5 مگاپیکسله. اگر حافظه داخلیش رو خالی نگه دارید خوبه نسبتا. البته بازی های سنگین رو هم جواب نمیده . هزار بارم بخوره زمین هیچیش نمیشه :n16:

ulsss
18-08-2014, 14:15
منم میخاستم honor 3c رو بگیرم ولی کیفیت ساخت اون خیلی خوب نیس، ضمنا این یه گوشی میان رده هست و قابل قیاس با گوشیهای پرجمدار مثل s3 یا s4 نیس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]