PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Alpha | فریم فلزی، صفحه نمایش 4.7 اینچ 720p، پردازنده Exynos و ۲ گیگ رم

poonel
13-08-2014, 18:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه نمایش 4.7 اینچ Super AMOLED با رزولوشن 1280 × 720 پیکسل
اندروید کیت‌کت 4.4.4 با رابط کاربری TouchWiz
پردازنده 8 هسته‌ای اکسینوس 5 اکتا (چهار هسته با فرکانس 1.8 گیگاهرتز و چهار هسته با فرکانس 1.3 گیگاهرتز)
2 گیگابایت رم
دوربین پشتی 12 مگاپیکسل (4128x3096) با فیلمبرداری 2160p@30fps و دوربین جلو 2.1 مگاپیکسل
32 گیگابایت حافظه داخلی، بدون پشتیبانی از کار‌ت‌های میکرو SD
4G+ LTE با حداکثر سرعت دانلود 300 مگابایت بر ثانیه و حداکثر آپلود 50 مگابایت
باتری 1860 میلی آمپری
ضخامت 6.7 میلی‌متر
115 گرم وزن و دارای ابعاد 132.4 در 65.5

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sansa
13-08-2014, 19:55
مادون قرمز برای کنترل TV نداره .
صفحه نمایش 1080P نداره
چراغ LED نوتفکیشن نداره .

در کل گوشی بهتر و با صرفه تر از S5 هست . اگر قیمتش کمتر باشه .

h!tman
20-08-2014, 14:05
مادون قرمز برای کنترل TV نداره .
صفحه نمایش 1080P نداره
چراغ LED نوتفکیشن نداره .

در کل گوشی بهتر و با صرفه تر از S5 هست . اگر قیمتش کمتر باشه .
قیمتش بین s5 mini و s5 هست.
کاری کرد که کسایی که پرچمدار دارن اذیت نشن و کسایی هم که میان رده خوب میخوان اینو بگیرن.

مقایسه ای بین iphone 6 لیک شده و آلفا

GOLDFINCH
22-08-2014, 14:14
گوشی بسیار زیباییه. البته از لحاظ ظاهری، به نظرم iphone 6 زیباتره.

اما به نظر مـن، بزرگ ترین ایرادی که می تـونیم ازش بگیریم، باطری ضـعیفه. 1840 در حـد گوشـی هــای
ضعیف بازاره. که البته با توجه به پردازنده نسبتاً کم مصرف، و تراکم نسبتاً کم تا حدودی این مشکل برطرف
میشه.

عدم پشتیبانی از کارت حافــظه هم یکی از بزرگ ترین ایراد هـای این گوشـیه که مـعمــولاً آفون هم از این
قاعده مستثنی نیست!

بـا توجه به اندازه "4.7، از تـراکم پیکسـلی بین 310 تا 320 بهره مـی بـره که بـه نظر مـناسب می رسـه.
نردیک تراکم پیکسلی گوشی های آیفونه که از نزدیک پیکسل ها مشخص نخواهند بود. یـکی از دلایـلی
کـه سـامسـونگ از این رزولـوشن استفاده کرده ایـنه که می دونه هم اپل از تـراکم 326 (رتینا) اسـتفاده
می کنه. پس نقطه ضعفی در مقابل اون نداره.

این ممکنه یه مزیت هم محسوب بشه چون پردازش 0.9 میلیون پیکسل، خیلی راحـت تر از پـردازش 2.0
میلیون پیکسله. پس سخت افزار به مراتب بهتر عمل می کنه.

h!tman
25-08-2014, 13:12
بر خلاف حجم کم باتری
نتایج باتری خوب بوده

sansa
13-09-2014, 14:20

noisymind
13-09-2014, 17:35
بالاخره کی وارد بازار میشه؟

NaughtyCat
29-09-2014, 19:38

:دی

noisymind
13-10-2014, 21:25
خب به سلامتی آل دیجیتال اینو آورده به قیمت
2,470,000 تومان!!

senaps
13-10-2014, 21:31
ببخشید دوستان من دنبال خرید گوشی میگشتم اتفاقی به این تاپیک رسیدم!!!!
میشه بپرسم الان این 8 هسته‌ی 1 گیگاهرتزی میخواد چی رو پردازش کنه؟؟

حالا اگر سیستم عاملش ویندوز بود، میگفتیم ویندوز رو پاک میکنه وین سرور میندازه روش واسه خودش گیم سرور راه میندازه یا سایت راه میندازه روش! ولی عاخه یه گوشی با 8 گیگاهرتز میخواد چیکار کنه؟
بعد اونوقت این 8 گیگاهرتز، خدایی نکرده مقدار کمی که نیست که؟ :|
( من اومده بودم و ناراحت بودم که گوشی سونی زد چرا باید اینجوری باشه پردازنده و اینا و چیکارش میخواد بکنه مگه! اینا رو دیدم اصلا شوکه شدم :| من دو سال پیش به شوخی میگفتم لابد فردا میخوان پردازنده‌ی 8 هسته‌ای بدن ولی ظاهرا شوخی شوخی انجام دادن :| :( )

h!tman
13-10-2014, 22:02
چه کرده دوربین

NaughtyCat
14-10-2014, 01:49
قیمتش بالاتر از Galaxy S5 ـه؟! :دی حتی اگه هم قیمت هم باشن کی میاد بجای S5 اینو بگیره؟! S5 ابعادش هم نسبت به صفحه ی 5 اینچیش همچین بدم نیست.

Fail

M@hdi-B
14-10-2014, 06:20
دوست عزیز هر گوشی میاد اوایلش قیمتش فضاییه این دیگه تعجب نداره که اس5 نوت3 جی3 همشون اوایل همین بودن الان نوت3 شده 1420 جی3 شده 1700 اس5 هم 1500

کلا خرید گوشی تو ایران در ابتدای ورود به بازار کار اشتباهیه مگه اینکه پولش واسه طرف مهم نباشه و دوست داشته باشه جزو اولین نفراتی باشه که اون گوشی رو می خره من خودم صبر می کنم رو پایه 1700-800 می خرم

NaughtyCat
14-10-2014, 17:48
دوست عزیز هر گوشی میاد اوایلش قیمتش فضاییه این دیگه تعجب نداره که اس5 نوت3 جی3 همشون اوایل همین بودن الان نوت3 شده 1420 جی3 شده 1700 اس5 هم 1500

کلا خرید گوشی تو ایران در ابتدای ورود به بازار کار اشتباهیه مگه اینکه پولش واسه طرف مهم نباشه و دوست داشته باشه جزو اولین نفراتی باشه که اون گوشی رو می خره من خودم صبر می کنم رو پایه 1700-800 می خرم
بله متوجه هستم. اما اگه این گوشی بخواد رو همون 1700 800 هم ثابت بشه بازم ارزش خرید نداره. تو اون رنج قیمت انتخاب های خیلی بهتری میشه داشت.

Tapatalked

M@hdi-B
14-10-2014, 19:16
بله متوجه هستم. اما اگه این گوشی بخواد رو همون 1700 800 هم ثابت بشه بازم ارزش خرید نداره. تو اون رنج قیمت انتخاب های خیلی بهتری میشه داشت.

Tapatalked

ببخشید اصلا حواسم نبود تاپیک آلفاست فکر کردم تاپیک نوت4 ه :n02: من منظورم نوت4 بود که رو پایه 1700-800 شد می خرمش .. کله صبح خوابالو پست دادن همینه دیگه :n02:

این گوشی نهایت 1200-300 میارزه به نظر من