PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدومو بخرم؟ پیشنهاد بدین گوشی بین 500 تا 620 حداکثر

pazil
13-08-2014, 12:05
سلام من یه گوشی اندرویدی میخوام تو رنج قیمت 500 تا 600 اگه 620 هم شد اشکال نداره ولی خواهشا بالاتر پیشنهاد ندین

توقعات: صفحه نمایش 3.5 به بالا هر چی شد با رزولیشن خوب - دوربین 8 مگاپیکسلی و در درجه آخر هم ظاهر زیبا والبته عمر نرم افزاری و سخت افراری هم مهمه

مثلا:

اکسپریا L

هواوی G6

هواوی G730

هواوی G630

هواوی HONORO3c

اکسپریا u

اکسپریا neo l

بگید اینا کدومشون بهترن برای من

و اگه بهتر از اینا هست بگید لطفا

Abdolreza2012
13-08-2014, 12:27
سلام دوست عزیز
الان قیمت گوشی سونی SP تو بازار تا 680 هم پیدا میشه
و حیفه که به جای اون مدل های مثل سونی U و هواوی .... بگیرید

zadis
13-08-2014, 12:44
ببین اون بالا هونور 3 ولی با افزایش بودجه 30 تومن جی 700 گزینه بهتریه
سخت افزار قوی و پردازنده 4 هسته ای و 2گیگ رم
نمایشگر 5 اینچی ips با رزولیشن hd
اندروید 4.2
دوربین 8 با سنسور BSI سونی و فیلم برداری فول اچ دی

pazil
13-08-2014, 12:52
سلام دوست عزیز الان قیمت گوشی سونی SP تو بازار تا 680 هم پیدا میشه و حیفه که به جای اون مدل های مثل سونی U و هواوی .... بگیرید مثلما هر چه قیمت بالاتر بره گوشی با کیفیت تری میشه خرید اما تو این رنج من یه گوشی میخوام سامسونگ چیزی نداره؟

pazil
13-08-2014, 13:17
ببین اون بالا هونور 3 ولی با افزایش بودجه 30 تومن جی 700 گزینه بهتریه
سخت افزار قوی و پردازنده 4 هسته ای و 2گیگ رم
نمایشگر 5 اینچی ips با رزولیشن hd
اندروید 4.2
دوربین 8 با سنسور BSI سونی و فیلم برداری فول اچ دی

من حد قیمت رو 620 تومن گفتم جی700 690 هست

کافیه دوربین و صفحه خوب با بدنه خوب

sansa
13-08-2014, 14:10
سلام

با ارزش ترین گوشی رو میخوای بخری با توجه به سیستم عامل ، سخت افزار ، دوربین ، صفحه نمایش :

Huawei Honor 3C

بعدش xperia L هم گزینه عالی هست .

ulsss
13-08-2014, 14:52
هانر تری سی بهتر بعد
هواوی G6

Abdolreza2012
13-08-2014, 16:24
به نظرم سخت افزار هواوی فقط رو کاغذ هست ، تو عمل واقعا در سطح پایینی هستن
این رو خیلی از کسایی که هواوی دارن میگن ، اونایی هم که قبول نمیکنن تعصب الکی دارن
Honor رو نمیدونم چون تازه اومده وباهاش کار نکردم ولی مطمئنا سونی Sp از هواوی g700 قویتره ( رو sp آسفالت 8 و بتلفیلد نصب کردم راحت اجرا کرد ، گوشی یکی از دوستان هست )
فقط صفحه نمایشش عالی نیست
دوربین خوبی هم داره

مثلما هر چه قیمت بالاتر بره گوشی با کیفیت تری میشه خرید اما تو این رنج من یه گوشی میخوام سامسونگ چیزی نداره؟

قطعا همینطور
در مورد سامسونگ ها قیمت دستم نیست ، این sp هم معرفی کردم تجربه ی کار باهاش داشتم معرفی کردم

sansa
14-08-2014, 12:03
اگر sony sp گیر اوردی با قیمت مناسب از همشون بهتره .

pazil
17-08-2014, 20:04
htc windows phone x8 چطوره از نظر دوربین و صفحه نمایش میگن عالیه بهترینه اما باتریش خوب شارژنگه نمیداره آیا درسته؟

ulsss
18-08-2014, 00:28
htc windows phone x8 چطوره از نظر دوربین و صفحه نمایش میگن عالیه بهترینه اما باتریش خوب شارژنگه نمیداره آیا درسته؟
نسبت به قیمتش خیلی خوبه ولی اندرویدی نیست.

Mr.World.Wide
18-08-2014, 01:20
به نظرم سخت افزار هواوی فقط رو کاغذ هست ، تو عمل واقعا در سطح پایینی هستن
این رو خیلی از کسایی که هواوی دارن میگن ، اونایی هم که قبول نمیکنن تعصب الکی دارن
Honor رو نمیدونم چون تازه اومده وباهاش کار نکردم ولی مطمئنا سونی Sp از هواوی g700 قویتره ( رو sp آسفالت 8 و بتلفیلد نصب کردم راحت اجرا کرد ، گوشی یکی از دوستان هست )
فقط صفحه نمایشش عالی نیست
دوربین خوبی هم داره

قطعا همینطور
در مورد سامسونگ ها قیمت دستم نیست ، این sp هم معرفی کردم تجربه ی کار باهاش داشتم معرفی کردم

سونی اس پی سخت افزار قوی داره ولی هیچ وقت با هیچ بروز رسانی ش نتونسته مشکلات لگ و کندی و هنگ شدن و حتی جدیدا مشکل زرد شدن به یکباره صفحه ش رو رفع کنه
کاربرایی که از اس پی استفاده کردند اشکشون در اومده
یا باید رو همون رام 4.1 بمونن
یا اگر به روز رسانی کردند گوشی رو بندازن سطل آشغال

هوآوی اینجوری نیست که در کاغد فقط قوی باشن
اتفاقا سامسونگ و سونی اینجوری هستند که در کاغذ قوی ولی در واقعیت خیلی لگ و کندی دارن
من کاربر نکسوز پنج هستم و به لگ و کندی خیلی حساسم و همه برند ها رو تست کردم
گوشی قبلی م G610 هوآوی بود
در عمل از اس پی رفیقم خیلی سرتر بود
هر بازی گرافیکی اچ دی مثل آسفالت هشت رو راحت و با فریم بالا اجرا میکرد

و اما Honor 3c گوشی خیلی خوبیه
و جدیدا هم در ورژن چینی ش آپدیت کیت کت هم اومده
که اگر عجله برای استفاده از کیت کت دارید که میشه با بکاپ گرفتن از IMEI گوشی اون رو روی گوشی های خاورمیانه هم فلش زد
وگرنه یکی دو ماه دیگه برای خاورمیانه هم اندروید کیت کت ش رو میده
رابط کاربری هوآوی خیلی زیبا و سریعه
و این یعنی وقتی کیت کت داشته باشی دیگه به هیچ وجه غصه لگ و کندی نداری
توصیه من این هست حتما یا Honor 3c بگیری
یا G610
یا G700
راستش G6 رو تست نکردم .لی قاعدتا باید اون هم خوب باشه

hamidreza2010
18-08-2014, 02:34
سونی اس پی سخت افزار قوی داره ولی هیچ وقت با هیچ بروز رسانی ش نتونسته مشکلات لگ و کندی و هنگ شدن و حتی جدیدا مشکل زرد شدن به یکباره صفحه ش رو رفع کنه
کاربرایی که از اس پی استفاده کردند اشکشون در اومده
یا باید رو همون رام 4.1 بمونن
یا اگر به روز رسانی کردند گوشی رو بندازن سطل آشغال

هوآوی اینجوری نیست که در کاغد فقط قوی باشن
اتفاقا سامسونگ و سونی اینجوری هستند که در کاغذ قوی ولی در واقعیت خیلی لگ و کندی دارن
من کاربر نکسوز پنج هستم و به لگ و کندی خیلی حساسم و همه برند ها رو تست کردم
گوشی قبلی م G610 هوآوی بود
در عمل از اس پی رفیقم خیلی سرتر بود
هر بازی گرافیکی اچ دی مثل آسفالت هشت رو راحت و با فریم بالا اجرا میکرد

و اما Honor 3c گوشی خیلی خوبیه
و جدیدا هم در ورژن چینی ش آپدیت کیت کت هم اومده
که اگر عجله برای استفاده از کیت کت دارید که میشه با بکاپ گرفتن از IMEI گوشی اون رو روی گوشی های خاورمیانه هم فلش زد
وگرنه یکی دو ماه دیگه برای خاورمیانه هم اندروید کیت کت ش رو میده
رابط کاربری هوآوی خیلی زیبا و سریعه
و این یعنی وقتی کیت کت داشته باشی دیگه به هیچ وجه غصه لگ و کندی نداری
توصیه من این هست حتما یا Honor 3c بگیری
یا G610
یا G700
راستش G6 رو تست نکردم .لی قاعدتا باید اون هم خوب باشه

سلام
بنده sp دارم ، سخت افزارش که نسبت به قیمیتش عالیه ، توی این شکی نیست.شما میگید هوآوی قویتر از اس پی هست؟
کافیه یه نگاه به بنچمارک های دو گوشی بندارین.من با همین اس پی روی رام 4.3 بیلد 205 کرنل استوک ، بنچ 24000 هم زدم که هوآوی g700 نتونست حتی 20000 بزنه.
اس پی هیچ مشکل سخت افزاری نداره ، توی رام 4.1 عالیه ولی توی 4.3 یکم ایراد داره البته نه در حدی که شما گفتید
لگ هم که دقیقا نمیدونم کجا منظورتون هست ، چون من چیز خاصی ندیدم
اون مشکل زردی صفحه هم تا حدودی دیده شده بین کاربرا ولی همه گیر نیست.
بازی هم که سنگین ترین بازی ها رو من تست کردم راحت جواب داده.
اون مشکل زردی صفحه احتمال خیلی زیاد برمیگرده به کرنل استوک سونی ، چون من خودم دارم برای اس پی رام میسازم و وقتی روی بوت بسته تست کردم و کرنلش رو روت و ریکاوری زدم این مشکل پیش اومد در حالی که روی کرنل ویلیامز یا دوملورد این مشکل تا حالا نداشتم.یا مثلا یه باگ خیلی کوچیک مثل نوار نصب برنامه ها داره که به محض ریلیز شدن بیلد 207 خودم فیکسش کردم و توی xda هم گذاشتم.
در کل حرفای شما رو تا حدودی قبول دارم ولی خب زیادی اغرق کردین.
اس پی توی 4.1 عالیه ولی توی 4.3 بخوبی 4.1 نیست و این یعنی یه مشکل نرم افزاری و اگه kk براش بیاد ممکنه این مشکلات هم رفع بشه که بنده هم امیدوارم.
در کل هوآوی هیچ وقت به سونی نمیرسه.در مورد Honor 3c هم نظری نمیدم چون باهاش کار نکردم

ببخشید که تاپیک از محور اصلیش خارج شد.صرفا جهت اطلاع بود :n06:

Mr.World.Wide
18-08-2014, 07:05
سلام
بنده sp دارم ، سخت افزارش که نسبت به قیمیتش عالیه ، توی این شکی نیست.شما میگید هوآوی قویتر از اس پی هست؟
کافیه یه نگاه به بنچمارک های دو گوشی بندارین.من با همین اس پی روی رام 4.3 بیلد 205 کرنل استوک ، بنچ 24000 هم زدم که هوآوی g700 نتونست حتی 20000 بزنه.
اس پی هیچ مشکل سخت افزاری نداره ، توی رام 4.1 عالیه ولی توی 4.3 یکم ایراد داره البته نه در حدی که شما گفتید
لگ هم که دقیقا نمیدونم کجا منظورتون هست ، چون من چیز خاصی ندیدم
اون مشکل زردی صفحه هم تا حدودی دیده شده بین کاربرا ولی همه گیر نیست.
بازی هم که سنگین ترین بازی ها رو من تست کردم راحت جواب داده.
اون مشکل زردی صفحه احتمال خیلی زیاد برمیگرده به کرنل استوک سونی ، چون من خودم دارم برای اس پی رام میسازم و وقتی روی بوت بسته تست کردم و کرنلش رو روت و ریکاوری زدم این مشکل پیش اومد در حالی که روی کرنل ویلیامز یا دوملورد این مشکل تا حالا نداشتم.یا مثلا یه باگ خیلی کوچیک مثل نوار نصب برنامه ها داره که به محض ریلیز شدن بیلد 207 خودم فیکسش کردم و توی xda هم گذاشتم.
در کل حرفای شما رو تا حدودی قبول دارم ولی خب زیادی اغرق کردین.
اس پی توی 4.1 عالیه ولی توی 4.3 بخوبی 4.1 نیست و این یعنی یه مشکل نرم افزاری و اگه kk براش بیاد ممکنه این مشکلات هم رفع بشه که بنده هم امیدوارم.
در کل هوآوی هیچ وقت به سونی نمیرسه.در مورد Honor 3c هم نظری نمیدم چون باهاش کار نکردم

ببخشید که تاپیک از محور اصلیش خارج شد.صرفا جهت اطلاع بود :n06:

من نمیگم سخت افزار هواوی قویتر هست یا امتیاز بنچمارکش بالاتر هست
ولی چیزی که میگم این هست که سخت افزار قوی و امتیاز بالا قبول دارید بحث روی کاغذ هست؟؟
و در واقعیت گوشی قوی هست که برای کاربر نیاز هاش رو بدون لگ زدن یا اذیت کردن برطرف کنه؟؟؟
هوآوی این کار رو به خوبی انجام میده
تنها بدی هوآوی نداشتن پشتیبانی و بالا نرفتن ورژن اندرویدش هست که در سری های جدید داره برطرف میشه
و دیگری نداشتن دلووپر درست و حسابی هست
من رو G610 م فقط سه مدل کاستوم رام دیدم که یکی ش MIUI بود و دیگه رام اس چهار و رام یه مدل از سونی رو براش پورت کرده بودند
و اما لگ در اولین اپدیت 4.3 که وحشتناک بود و من میتونم براتون گزارش کاربر ها رو در انجمن های همسایه بذارم که ببینید چه اشکی از کاربرها در اومده
اغراق نمیکنم
ولی در همون رام 4.1 هم مشکل کم بودن برد وای فای داشته که خب من رفیقم رو مسخره میکردم که تو باید رخت خوابت رو همیشه بغل مودم پهن کنی
و مشکل تاچ داره که خب روی سطح افقی جواب نمیده و مشکل محدود بودن زاویه دید رو داره که البته این رو به لطف تکنولوژی مزخرف TFT کاری ش نمیتونه بکنه
در مورد مشکل زرد شدن صفحه نمیدونم با فلش زدن کرنل جواب بده یا نه ولی اگر جواب بده بود قطعا تو انجمن اندروید توصیه میشد که کرنل فلش بزنید
آخه این مشکل تو کاستوم رام سیانوژن هم پا بر جا بود

در کل من سونی مخصوصا اس پی رو به کاربر معمولی هیچ وقت پیشنهاد نمیدم
شما دلووپری و میدونی چیکار کنی تا از سخت افزار قوی ش کار بکشی
ولی یکی مثل من نمیتونه خودش باگ ها رو فیکس کنه

و اما برند سامسونگ
خب ببینید منطقی نیست که من برم یک و پونصد پول پای گوشی بدم اون وقت گوشی م بعد از یه ماه استفاده کردن به لطف رابط کاربری سامسونگ و سیستم عامل سنگینش با
نرم افزار های کلاس گذاشتنی و بی مصرفش همش هنگ کنه و لگ داشته باشه
درسته؟؟؟
کسی که یک و پونصد پای گوشی پول میده انتظار داره که گوشی ش هنگ نکنه
و این هنگ کردن خیلی رو اعصاب هست

سامسونگ به جز نوت سه همه مدل هاش هنگ میکنن و لگ دارند
من یقین دارم تک تک مدل هاش بعد از یک ماه استفاده کردن سرعتشون به شدت پایین میاد
این اس فایو که کلا آبرو رو برده
رمش همون اول که گوشی برای اولین بار راه اندازی میشه و هیچی روش نصب نیست فقط 400 مگ فضای آزاد داره
شما کافیه چهار تا واتس اپ و وایبر و ... یعنی زیر ده تا اپلیکیشن نصب کنید و ببینید چجوری لگ میزنه

جوابی که هست اینه که خب کاستوم رام ..
کاربر عادی کاستوم رام نصب نمیکنه
حتی روت نمیکنه چه برسه به کاستوم رام

ولی هوآوی این مدل هایی که من تست کردم واقعا سیستم عامل سبکی داره و لگ و کندی نداره
سری هونور که حتی پشتیبانی نرم افزاری ش هم خوبه و به کیت کت هم به روز رسانی میشه

ال جی هم گوشی های خوبی میزنه
L40
L70
L90
همشون کیت کت دارن

ولی خب من بعد از نکسوز پنج که خب سریعترین گوشی دنیا هست
بعضی مدل های هوآوی رو قبول دارم
فقط بعضی ش رو

p6tr
18-08-2014, 13:56
آقا یه سئوال بین این دو مدل دوم بهتره؟
xperia L
G 730 هواوی

ممنون

ulsss
18-08-2014, 14:08
xperia L
G 730 هواوی

ممنون
730 بهتره چون L خیلی قدیمی شده.

hamidreza2010
18-08-2014, 16:08
من نمیگم سخت افزار هواوی قویتر هست یا امتیاز بنچمارکش بالاتر هست
ولی چیزی که میگم این هست که سخت افزار قوی و امتیاز بالا قبول دارید بحث روی کاغذ هست؟؟
و در واقعیت گوشی قوی هست که برای کاربر نیاز هاش رو بدون لگ زدن یا اذیت کردن برطرف کنه؟؟؟
هوآوی این کار رو به خوبی انجام میده
تنها بدی هوآوی نداشتن پشتیبانی و بالا نرفتن ورژن اندرویدش هست که در سری های جدید داره برطرف میشه
و دیگری نداشتن دلووپر درست و حسابی هست
من رو G610 م فقط سه مدل کاستوم رام دیدم که یکی ش MIUI بود و دیگه رام اس چهار و رام یه مدل از سونی رو براش پورت کرده بودند
و اما لگ در اولین اپدیت 4.3 که وحشتناک بود و من میتونم براتون گزارش کاربر ها رو در انجمن های همسایه بذارم که ببینید چه اشکی از کاربرها در اومده
اغراق نمیکنم
ولی در همون رام 4.1 هم مشکل کم بودن برد وای فای داشته که خب من رفیقم رو مسخره میکردم که تو باید رخت خوابت رو همیشه بغل مودم پهن کنی
و مشکل تاچ داره که خب روی سطح افقی جواب نمیده و مشکل محدود بودن زاویه دید رو داره که البته این رو به لطف تکنولوژی مزخرف TFT کاری ش نمیتونه بکنه
در مورد مشکل زرد شدن صفحه نمیدونم با فلش زدن کرنل جواب بده یا نه ولی اگر جواب بده بود قطعا تو انجمن اندروید توصیه میشد که کرنل فلش بزنید
آخه این مشکل تو کاستوم رام سیانوژن هم پا بر جا بود

در کل من سونی مخصوصا اس پی رو به کاربر معمولی هیچ وقت پیشنهاد نمیدم
شما دلووپری و میدونی چیکار کنی تا از سخت افزار قوی ش کار بکشی
ولی یکی مثل من نمیتونه خودش باگ ها رو فیکس کنه

خب نه دیگه.ببینید اینایی که شما میگید اکثرشون نرم افزاری هستن که اگه واقعا یه رام خوب حالا چه رسمی و یا چه کاستوم ساخته بشه برای اس پی ، دیگه حرفی باقی نمیمونه.
بعد اینکه بنده کاملا از فیدبک کاربرا اطلاع کامل دارم ، چون توی همون فروم همسایه که گفتید فعالیت میکنم.من خیلی از دوستام که هوآووی گرفتن ، ازشون پرسیدم واقعا ناراضی بودن
حالا اینجا جاش نیست که من بیام براتون مقایسه تخصصی بزارم ، شما کافیه برید توی انجمن های تخصصی اندروید و از کسایی که اطلاعاتشون خوبه بخواین براتون بصورت تخصصی بررسی کنن.
اتفاقا همه این حرف رو که سخت افزار قوی فقط روی کاغذ هست رو در مورد هوآووی بیان میکنن چون مثلا رم 2 با cpu که 4 هسته ایی هم هست رو با sp که رم 1 و سی پی یو 2 هسته ایی داره مقایسه میکنید و میبینید که باز sp در مقایسه با هوآویی هیچ چیز کم نمیاره.
در کل شما پرچمدار هواووی رو با یه میان رده سونی مقایسه میکنید در حالی که اگه براش تاپیک جداگانه بزنید من بهتون ثابت میکنم بازم همین sp میان رده بهتر از خیلی از رده بالاهای هوآووی هست.
در کل sp مشکل داره ولی 90 درصدش با یه رام حل میشه که فعلا هنوز ساخته نشده (منظورم توی 4.3 هست ) ، چه توسط سونی و چه دوپلورها.اگر هم ساخته نشد با فیکس کردن باگهاش میشه ازش لذت برد:n06:
در نهایت باید ببینیم استفاده طرف از گوشی چی هست ، بهترین معیاری که میشه با کمکش به یکی پیشنهاد داد ، نحوه استفاده طرف از گوشی هست که برای چه کاری میخواد گوشی رو
موفق باشید

najee
19-08-2014, 06:08
بهترین انتخاب شما HONOR 3C وG6 هوآوی شک نکن بهترین گزینه است. XPERIA Lپیش اینا آشغاله هیچی نداره SPولی گوشی خوبی ولی با توجه به بودجه شما G6می تونه گزینه بهتری واسه شما باشه که حتی روی کاغذ ازSPسر هست وحتی کیفیت صفحه نمایش.

Mr.World.Wide
19-08-2014, 09:36
خب نه دیگه.ببینید اینایی که شما میگید اکثرشون نرم افزاری هستن که اگه واقعا یه رام خوب حالا چه رسمی و یا چه کاستوم ساخته بشه برای اس پی ، دیگه حرفی باقی نمیمونه.
در کل sp مشکل داره ولی 90 درصدش با یه رام حل میشه که فعلا هنوز ساخته نشده (منظورم توی 4.3 هست ) ، چه توسط سونی و چه دوپلورها.اگر هم ساخته نشد با فیکس کردن باگهاش میشه ازش لذت برد:n06:
در نهایت باید ببینیم استفاده طرف از گوشی چی هست ، بهترین معیاری که میشه با کمکش به یکی پیشنهاد داد ، نحوه استفاده طرف از گوشی هست که برای چه کاری میخواد گوشی رو
موفق باشید

الان دو سال میشه فکر کنم سونی اس پی تو بازار هست
توی دو سال هیچ رامی برای برطرف کردن مشکلات گوشی عرضه نشده
حتی کاستوم رام ها
الان هم که آپدیت 207 آخرین آپدیت برای این گوشی بود و دیگه سونی برای این گوشی آپدیتی نمیده
خب چه فایده؟؟؟
شما میتونی باگ هاش رو فیکس کنی
من نمیتونم
خیلی کاربرها هم نمیتونند
پس سخت افزار قوی اس پی فقط روی کاغد امتیاز های بالا داره ور در واقعیت این مشکلات رو داره:
هنگ و کندی که حتی گاهی خیلی شدید میشه
کم بودن برد وای فای
مشکل عمل کردن یا دیر عمل کردن تاچ در سطح صاف
کیفیت صفحه نمایش کاملا معمولی
کم بودن زاویه دید
مشکل زرد شدن صفحه نمایش که در آپدیت های جدید زیاد هم شده
مشکل در قرار داشتن یک نوار مشکی هنگام نصب نرم افزار در بالای صفحه
ضعف باتری که البته در ورژن های جدید کمی بهتر شده

خب کی حاضره هشتصد تومن پول پای این گوشی بده و این مشکلات رو به امید اینکه خود سونی یا یک دلووپر یک رام درست براش بده بیرون تحمل کنه؟؟؟؟

ولی شخص من با گوشی هوآوی G610 که قیمتش وقتی که من خریدم 600 بود هیچ کدوم از مشکلات اس پی رو نداشتم
در ضمن گوشی من اصلا هنگ نمیکرد
من الان نکسوز پنج دارم و منطقا از رو تعصب سنگ هوآوی رو به سینه نمیزنم
همین الان هم نامزدم G750 رو داره و خیلی عالی و خیلی خوب هست
خودم G700 و Honor 3c و P6 رو تست کردم
این وسط فقط P6 لگ داشت و مشکل باتری و گاهی حتی هنگ
حتی برای بازی های اچ دی هم مشکل داشت در حالیکه خیر سرش پرچم دار هوآویه
ولی اون سه چهار مدلی که من تست کردم شما بیا هر کاری خواستی با گوشی بکن و هر بازی خواستی باهاش اجرا کن
اگر ذره ای هنگ و کندی در اون دیدی؟؟؟

Iloveu-ALL
19-08-2014, 17:31
xperia L
G 730 هواوی

ممنون

این دو گوشی که از نظر سایز باهم خیلی متفاوتن و یکیشون فبلته!
G730 گوشی خوبی هست ولی ظرفیت باتری با توجه به صفحه نمایش 5.5 خیلی کمه.

میتونی به G610 فکر کنی. یا با افزایش بودجه Honor 3c گزینه خوبیه. بدی گوشی های هوآوی اینه که اسپیکر های خوبی ندارن و تو مکان های شلوغ اذیت میکنن و اندرویدشون مثله خیلی گوشی های اندروید دیگه ساپورت بدی داره +رابط کاربری خوبی ندارن. ولی سخت افزار قوی با توجه به قیمت دارن ! باتری این دو مدل آدم رو راضی نگه میداره
گزینه های دیگه:
LG L70 که اندروید کیت کت و قابلیت جالب ناک کد رو داره. ولی چراغ نوتیفیکشن نداره (زمانی که تماس/پیامک داری یا شارژت کمه بدون روشن کردن صفحه نمایش این چراغ شما رو متوجه میکنه)
هوآوی G700 این گوشی مثله Honor 3c دارای دو گیگ رمه.
honor 3c پردازنده اش بهتره، دوربین جلوش 5 ـه، باتری بهتری داره و کم وزن تره در مقابل G700 گرافیکش خیلی بهتره از 3c هست
اگه دوربین براتون خیلی مهمه Xperia L ... اگه جز اولویت های چندمتونه اونای دیگرو بگیرید.

p6tr
23-08-2014, 13:15
سلام
با تشکر از اساتید
بین
xperia L
howavei G610
کدوم بهتره؟

GOLDFINCH
23-08-2014, 14:34
سلام

Huawei Ascend G610 بهتره:

مقایسه Huawei Ascend G610 با Xperia L: (ستاره دار ها مهم)

نکات مثبت Huawei Ascend G610 نسبت به Xperia L:

1- اندازه بزرگ تر صفحه نمایش
2- کیفیت و زاویه دید بالاتر ***
3- رابط کاربری نرم و مناست
4- دو سیم کارته بودن*
5- باطری بهتر **
6- ظاهری زیبا تر
7- لایه محافظ Gorilla Glass بر روی صفحه نمایش

نکات مثبت Xperia L نسبت به Huawei Ascend G610:

8- تراکم پیکسلی بیشتر (8 پیکسل در هر اینچ بیشتر (228 به جای 220)
9- ضخامت کمتر (0.2 میلی متر!)
10- کیبورد بسیار کارامد *
14- دوربین بهتر

نکات منفی:

1- تراکم پیکسلی کم (هر دو گوشی)
2- حافظه داخلی کم (G610)

سایر نکات منفی این دو گوشی، بخاطر قیمت مناسب آن ها، قابل چشم پوشی است.

همانطور که مشاهده کردید، Huawei Ascend G610 توانست در این میـدان نبـرد، دـست پـر
بیرون بیاید و حریف خود را مقلوب کند.
بآه هرحال، انتخاب میان گوشی های میان رده، بنظر کمی سخت می رآسد. بآا این اوآصاف،
گوشی Huawei Ascend G610 انتخاب نسبتاً هوشمندانه میان دریایی از اسمارت فون های
هم رده است.

و اما با 30 تومان افزایش بودجه، برادر بزرگتر 610، یعنی Huawei Ascend G630 از هر لحاظ
انتخاب بهتری می باشد.

نکات مثبت Huawei Ascend G630 نسبت به Huawei Ascend G610:

1- تراکم پیکسلی بسیار مناسب ****
2- دوربین بهتر
3- سخت افزار بهتر ***
4- اندروید بالاتر
5- دوربین جلوی بهتر

از نکات منفی این مدل:

6- حافظه داخلی کم (مثل 610)
7- باطری کم تر نسبت به 610
8- یک سیمکاته بودن

با توجه به نکات مثبتی که این مدل دارا می باشد، ارزش افزایش بودجه را دارد.

توجه داشته باشید که مشکل حافظه داخلی کم در مدل های 610 و 630 را
دست کم نگیرید.
لازم به ذکره که این گوشی مدل دو سیم هم داره.

بشنویم از برخی کاربران دیجیکالا در مورد Huawei Ascend G630:

این گوشی در واقع تکامل یافته g610 است
حال قصد دارم عیب ها و خوبی های این گوشی را بگویم.
1- سخت افزار بسیار قدرتمند
2- استفاده از چیپSnapdragon MSM 8212
3- صفحه نمایش با کیفت hd
4- تراکم پیکسلی نسبتا بالا
5- دوربین نسبتا خوب
6- قابلیت فیلم برداری با کیفیت fullHD
7-قیمت منسب
8- رم دو گیگابایتی(اشتباه ذکر شده)
9-مقرون به صرفه بودن
10- اندروید 4.3

معایب
1- وزن زیاد
2-طراحی ساده

سلام به تمامی کاربران دیجی کالا این گوشی با مشخصاتی که داره واقعا نسبت به قیمت فوق العادس بعضیا میگن گوشی هنگ میکنه و از این حرفا مگه ما میخوایم باش چیکار کنیم بعدش گوشی که اسباب بازی نیست که بیست و چهارساعت باش بازی کنیم که داغ کنه یا هنگ کنه یا باتری خالی کنه این گوشی دو نسخه داره یک نسخه نازک تر یک نسخه حجیم تر که به چشم نمیاد اندازه ها ولی زخیم ترش nfc داره بعدش بعضی از دوستان میگن وزن بسیار زیاد انگار در روز سنگین ترین چیزی بلند میکنن یه خودکار بیکه والا بخدا چیپست یا همون مادر برد این گوشی از توع اسناپدراگون هست که یکی از برترین مادربرد ها در گوشی های هوشمند هستش که اصلا کم نمیاره یا هنگی صورت نمیگیره شبکه 3g هم که داره بعضیا فقط 4g رو در نظر میگیرن که قعلا اصلا کاربرد نداره تو ایران بعدش هم الان دیگه همه حداقل یه ای دی اس ال دارن و مودم های ارزان با قابلیت وایرلس یا همون وای فای رو دارن راحت میتونید وصل بشید لذت ببرید یا علی شاد و سلامت باشید...