PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست شکایت برای نصب دکل مخابراتی

Atghia
13-08-2014, 10:17
سلام دوستان
یک سوال مهم دارم
اگر در منطقه مسکونی اقدام به نصب دکل مخابراتی (bts) با رضایت مالک صورت بگیره آیا همسایه ها میتونن شکایت کنن؟ اگر جواب مثبت هست باید از چه طریقی اقدام کرد؟
ممنونم:n16:

SNOW PATROL
13-08-2014, 21:09
سلام فکر نکنم شما بتونید کار خاصی انجام بدین
در هر صورت برای شکایت از طریق این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید اقدام کنید

تا جایی که اطلاع دارم فقط اگر استاندارد های فنی رعایت نشده باشه برخورد میشه وگرنه خود دکل bts به خودی خود جایی برای شکایت ندارد
اما در هرصورت به لینک فوق مراجعه کنید شاید فایده داشته باشه ..امتحانش ضرری نداره

Ali_softcenter
13-08-2014, 23:33
خیر نمیتونن شکایت کنند

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-08-2014, 12:18
سلام .شما حق دارین شکایت کنین اما ممکنه شکایتتون رد بشه یا پس از رسیدگی به پرونده حکم به نفع شما نباشه .
در این شرایط میتونین شکایت کنین و امید داشته باشین که به نتیجه برسه :

1- اگر ایمنی رو رعایت نکرده باشند و امکان افتادن دکل باشه خصوصاً در بادِ شدید . در این صورت فقط میگن باید بره دکل رو درست نصب کنه .
2- امواج دکل روی دستگاههای الکتریکی و الکترونیکی اثر مخرب یا مزاحم داشته باشه مثل سوختن لامپها , پارازیت روی گیرنده ی دیجیتال و تلوزیون و رادیو
3- اثر مخرب امواج روی بدن مثل بدخواب شدن , سردرد , سرگیجه , خستگی و غیره
شما باید مدرکِ مادیِ محکمه پسند داشته باشین برای حاکم شدن در دادگاه .
اما اگر برید بگید من نگرانِ اثر بدِ امواجش هستم , حاکم نمیشید چون ضرر این امواج ثابت شده نیست و چون ضررش هم در دراز مدت و مخفیانه هست کسی در دادگاه بهش توجه نمیکنه مگر اینکه مثلاً یک زایشگاه اعتراص کنه که خطر داره برای نوزادان توی زایشگاه , شاید رای به انتقال دکل بدند .
حالا شما مشکلتون با این دکل چیه ؟

arash59b
14-08-2014, 13:30
متاسفانه دکل های مخابراتی اثرات سوء زیادی دارند چون از امواج ماکرویو استفاده میکنند که همون امواج مورد استفاده در مایکروفر هست. درسته که فرکانس های مورد استفاده برای مخابرات خیلی پایین و ضعیف هست ولی در عوض بجای چند دقیق مایکرو فر اینجا ۲۴ ساعت بدن رو تحت تاثیرمیزارن مخصوصا که قدرتشون در نزدیکی دکل و گوشی موبایل (بدلیل داشتن تقویت کننده داخلی) خیلی بیشتر هست. کلیپ های تاثیر این امواج بروی اجسام مختلف و مخصوصا مغز انسان هم که بوفور تو نت موجوده.
هرچند فکر نکنم کاری از دستتون بر بیاد ولی لازمه تلاشتون رو انجام بدید متاسفانه گیر همسایه فوقالعاده احمقی افتادید.

Atghia
14-08-2014, 14:38
اخه ماجرا خیلی بدتر از حرفاست! یک آنتن (دکل یا هرچی که اسم دقیقش هست) با ارتفاع خیلی بلند هستش که طرف اومده اجازه داده نصب کنن داخل زمینش یعنی اصلا فکر نکنید که فرضا روی سقف هست!
من شنیدم از حد استاندارد چون هیچ نظارتی نیست قدرت امواج رو بیشتر میگذارن روی دکل ها! حالا فرض کنید در فاصله خیلی نزدیک با همچین موردی سرو کار داشته باشیم...حتی یک بچه کوچیک هم متوجه میشه که چقدر تاثیر مخرب روی سلامتی داره!:n15:
میگن موبایل رو از خودتون دور کنید یا وقته حرف زدن سعی کنید از هندزفری استفاده کنید بعد دکل به این گندگی در خونه ادم باشه دیگه خودتون فرض کنید:n29:
حالا خوده شخص کلا اینجا زندگی نمیکنه و اصلا براش اهمیتی نداره!!! فقط پولش رو میگیره زمینش متروکه هست و به دلیل تعدد وراث امکان فروشش رو ندارن
خیلی بزرگتر از آنتن هایی هست که روی سقف این و اون دیده بودم:n27:
هیچی دیگه کلا بزاریم از این محل بریم به نفعمون هست:n28:
حالا بنظرتون استشهاد محلی میتونه تاثیرگذار باشه؟
آشنا داشته باشیم شورای شهر چطوره؟:n13::n09:کاری ازش برمیاد؟:n03:

Alireza SM
14-08-2014, 15:36
اون همسايتون نميدونه كه با اين كار كلي از ارزش ملكش اومده پايين ؟ واقعا به خاطر چند ميليون تومن مردم چه كارها كه نميكنن

arash59b
14-08-2014, 15:48
بدترین حالت وقتیه که دکل روی زمین و کنارش اپارتمان باشه اینطوری طبقات بالا بیشترین تاثیر رو میبینه
اوایل مخابرات بهترین کار رو انجام میداد، سه ساختمان بلند رو می خرید و بالاش یه دکل میزد اما الان اپراتور ها هرکاری دلشون بخواد می کنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad1983
30-07-2016, 17:25
سلام
روبروی خونه ما دقیقا یه آپارتمان 3 طبقه هست که دکل 4 متری روش نصب شده.این در حالی هست که آپارتمان ما 5 طبقه هست و دقیقا این بشقاب هاش رو به سمت ماست.
وایفای خونه قطع میشه ،تلفن قطع میشه.واقعا کلافه کننده اس.
همش باید با لپ تاپ و تلفن بریم ته اتاق صحبت کنیم!!!

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-07-2016, 18:42
سلامروبروی خونه ما دقیقا یه آپارتمان 3 طبقه هست که دکل 4 متری روش نصب شده.این در حالی هست که آپارتمان ما 5 طبقه هست و دقیقا این بشقاب هاش رو به سمت ماست.وایفای خونه قطع میشه ،تلفن قطع میشه.واقعا کلافه کننده اس.همش باید با لپ تاپ و تلفن بریم ته اتاق صحبت کنیم!!!
سلام
مشکلاتی که ذکر کردین در مقابلِ تأثیر مخرّبِ این امواج بر بدن هیچ هست

mehryar1973
30-07-2016, 19:43
سلام
درست روبروی ما هم یه دکل هست بقول شما بشقاب هاش هم درست به سمت ماست:n29:
متاسفانه باید باهاش کنار اومد دیگه اپراتور مربوطه حالا هر اپراتوری با صاحب ملک توافق کرده وقرار داد بستن دیگه حرص خوردن من و شما فایده خاصی نداره(با کمال تاسف!!!!!)....

Damask Roses
01-08-2016, 16:22
عمرمون رو 10 سال کم می کنه ! این چیه ؟ آقا ما رفتیم توی دستگاه mri یه بار تمام بدنم درد می کرد قبلش به علت تصادف .... تا چند ساعت بعد Mri کلا خوب شدم :n04: بعد دوباره دردش شروع شد ..... تازه mri ایمن هست ... فکر نکیند تاثیر نداره :n27:

میجکا
31-12-2017, 13:52
به سایت 195.irمراجعه کنید
قسمت ثبت در خواست/ مجددا ثبت درخواست / نوع سرویس رادیویی /نوع شکایت تشعشعات / حتما باید برای قسمت نام اپراتور را انتخاب کنید .
و سایر اطلاعات پر شود .
حتما رسیدگی می کنند .