PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

fashist_v
08-02-2017, 09:01
یعنی شما رو گوشیت 4g/LTE نیومد؟

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

نه دوست عزیز.البته اگه یوسیم هم بهم داده بودن فرقی نمیکردم چون فرکانس همراه اول 2600 هست که تقریبا منسوخه و گوشی من این فرکانس رو پشتیبانی نمیکنه

من که درخواست ترابرد دادم امیدوارم همراه اول بازی درنیاره

تعرفه مکالمه همراه اول درون شبکه 57 تومن برون شبکه 63 تومن
تعرفه مکالمه ایرانسل با تمام خطوط 49 تومن

پوشش تقریبا کامل LTE تمام نقاط تهران ایرانسل

دیگه دلیلی نمیبینم بخوام همراه اول بمونم. خوبیش اینه شمارم تغییر نمیکنه

bivafa.va.man
08-02-2017, 11:19
نه دوست عزیز.البته اگه یوسیم هم بهم داده بودن فرقی نمیکردم چون فرکانس همراه اول 2600 هست که تقریبا منسوخه و گوشی من این فرکانس رو پشتیبانی نمیکنه

من که درخواست ترابرد دادم امیدوارم همراه اول بازی درنیاره

تعرفه مکالمه همراه اول درون شبکه 57 تومن برون شبکه 63 تومن
تعرفه مکالمه ایرانسل با تمام خطوط 49 تومن

پوشش تقریبا کامل LTE تمام نقاط تهران ایرانسل

دیگه دلیلی نمیبینم بخوام همراه اول بمونم. خوبیش اینه شمارم تغییر نمیکنه
همرا آخر نکبت اگه این 29 هزار تومنی که ازم خورد رو بر نگردونه منم ترابرد میکنم ایرانسل حداقل دزد نیست مثل این،همراه اول گفته اینترنتم کاملا نامحدود حداقل ایرانسل انصاف داره میگه فقط میتونی بیست گیگ دانلود کنی،
از دیروز که از سایت ۱۹۵ به همراه اول شکایت کردم هنوز زده در حال پیگیری فکر کنم شارژو بر نگردونن

iman2919
08-02-2017, 11:31
سلام دوستان من به اینترنت همراه اول وصل میشم اول میزنه 3G و بعد میشه H چرا؟ ( وقتی دیتا رد و بدل میشه H هست و بعد 3G میشه):n13:

greatpouya
08-02-2017, 12:01
سلام دوستان من به اینترنت همراه اول وصل میشم اول میزنه 3G و بعد میشه H چرا؟ ( وقتی دیتا رد و بدل میشه H هست و بعد 3G میشه):n13:
چیز خاصی نیست، سویچینگ شبکه هست، که وقتی با شبکه کار داری از hspa استفاده میکنه و وقتی کاری نداری برای جلوگیری از شلوغی شبکه، میارتت یه رده پایینتر روی umts(3G).

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

iman2919
08-02-2017, 12:09
چیز خاصی نیست، سویچینگ شبکه هست، که وقتی با شبکه کار داری از hspa استفاده میکنه و وقتی کاری نداری برای جلوگیری از شلوغی شبکه، میارتت یه رده پایینتر روی umts(3G).

یعنی شبکه همراه اول قدیمی هست که اینطوری میشه؟ یک بدی که داره پینگ بالا میره و سایت ها هم با تاخیر باز میشن چون تا از روی 3g به h سوئیچ کنه زمان میبره 2 تا 3 ثانیه . ایرانسل و رایتل همیشه روی h هستن!

darksider
08-02-2017, 12:41
کلا 4جی فقط اون اولش خوب بود الان با شلوغ شدن شبکه سرعتش حتی به 3جی هم نمیرسه افتضاحه چه ایرانسل چه همراه اول

greatpouya
08-02-2017, 13:29
یعنی شبکه همراه اول قدیمی هست که اینطوری میشه؟ یک بدی که داره پینگ بالا میره و سایت ها هم با تاخیر باز میشن چون تا از روی 3g به h سوئیچ کنه زمان میبره 2 تا 3 ثانیه . ایرانسل و رایتل همیشه روی h هستن!
احتمالا ایرانسل و رایتل از h به h+ سویچ میکنن ولی همراه اول از 3g به h+ سویچ میکنه، تفاوتی در h+ ندارن هردوشون یکین، اون اولیه مهم نیست،(گوشی شما h+ رو هم همون h نشون میده یا h+ نداره).
این قابلیت طبیعیه بهش میگن fast dormancy، تو اینترنت بیشتر میتونید راجع بهش بخونید، البته چیز تاخیر اندازیه همهونطور که گفتین ولی باعث صرفه جویی باتری میشه

iman2919
08-02-2017, 15:32
احتمالا ایرانسل و رایتل از h به h+ سویچ میکنن ولی همراه اول از 3g به h+ سویچ میکنه، تفاوتی در h+ ندارن هردوشون یکین، اون اولیه مهم نیست،(گوشی شما h+ رو هم همون h نشون میده یا h+ نداره).
این قابلیت طبیعیه بهش میگن fast dormancy، تو اینترنت بیشتر میتونید راجع بهش بخونید، البته چیز تاخیر اندازیه همهونطور که گفتین ولی باعث صرفه جویی باتری میشه

برای من از 3g به hspap سوئیچ میشه. این همون h+ هست؟ (گوشی من h+ نمیزنه از قسمت تنظیمات و شبکه نگاه میکنم برای ایرانسل همیشه hspa هست و برای همراه اول hspap هست) گوشی lg g2 حالا شبکه همراه اول بهتره یا ایرانسل؟

farshad0123
08-02-2017, 20:50
جهت موبایل هم خیلی روی سرعت تاثیر داره برا من سرعت تو خونه 1مگابایت به پایینه بجز یه اتاق که به دکل نزدیکتره وقتی میخوام دانلود کنم و بسته میگیرم گوشی رو میزارم تو اون اتاق و جهت گوشی سمت دکل سرعت میره رو 2-3 مگابایت اما اگه تو همون اتاق گوشی رو بچرخونم (گوشی سمت دکل نباشه) سرعت میاد پایین گوشی رو با کابل یو اس بی وصل میکنم به کامپیوتر و با کامپیوتر دانلود میکنم
سیمکارتم هم 4G نیست

greatpouya
09-02-2017, 00:13
Hspap

matr!x_2008
09-02-2017, 03:03
سیمکارت فورجی همراه اول گرفتم ولی نت نداره... حتیE هم نمیاد! بسته باید بزنم تا فورجی بیاد؟ بسته ماهانه باید زد؟

ho3in2012
09-02-2017, 09:06
سیمکارت فورجی همراه اول گرفتم ولی نت نداره... حتیE هم نمیاد! بسته باید بزنم تا فورجی بیاد؟ بسته ماهانه باید زد؟
اگه سیمکارت جدید خریدین که باید اول اینترنتش رو فعال کنین لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای فورجی هم باید بسته آلفا+ بخرین

Sponge-BoB
09-02-2017, 09:32
چطور به این همراه اول نفهم،بگم سیم کارتم یوسیمه؟!!!بازم جواب های تکراری!:n27:

متن همراه اول:

با سلاممشترک گرامی، در طی ارتباطات قبلی خدمتتان اعلام گردید که استفاده از اینترنت نسل چهارم باید با یوسیم صورت پذیرد که سیمکارت شما یوسیم نبوده است. شایان ذکر است هنگام قرار گرفتن سیمکارت در مودم باید توجه فرمائید که درخواست رمزpin را غیر فعال نموده باشید به دلیل اینکه پس از قرار گرفتن سیمکارت در مودم شبکه برقرار نمی گردد.

saber73
09-02-2017, 09:58
چطور به این همراه اول نفهم،بگم سیم کارتم یوسیمه؟!!!بازم جواب های تکراری!:n27:

متن همراه اول:

با سلاممشترک گرامی، در طی ارتباطات قبلی خدمتتان اعلام گردید که استفاده از اینترنت نسل چهارم باید با یوسیم صورت پذیرد که سیمکارت شما یوسیم نبوده است. شایان ذکر است هنگام قرار گرفتن سیمکارت در مودم باید توجه فرمائید که درخواست رمزpin را غیر فعال نموده باشید به دلیل اینکه پس از قرار گرفتن سیمکارت در مودم شبکه برقرار نمی گردد.

یک عکس از پوکه و خود سیم کارت تهیه کن و بزار همون جا برای همراه اول و سامانه 195 و بگو بی سواد روش چی نوشته ؟ یو سیم . شکل و ظاهرش هم که یو سیم هستش و از دفتر خدماتی که بهتون دادن هم به اسم یو سیم دادن . به غیر این نوع یو سیم تا اون زمان یو سیم دیگه ای وجود نداشته درسته ؟ بگو چرا باید دو بار هزینه تعویض سیم کارت بدم ؟ اگه این سیم کارت یو سیم نیست پس چی هستش ؟ :n34:

matr!x_2008
09-02-2017, 11:25
اگه سیمکارت جدید خریدین که باید اول اینترنتش رو فعال کنین لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای فورجی هم باید بسته آلفا+ بخرین

اره سیم جدید گرفتم. کد زدم میگه اینترنتش فعاله. ولی حتی E هم نمیاد! بسته الفا پلاس هم نمیشه زد. میگه اول 800 مگابایت هدیه رو مصرف کن بعد بسته الفا+ رزرو میشه. عجب سیستم اشغالی داره این همراه اخر

ho3in2012
09-02-2017, 11:31
اره سیم جدید گرفتم. کد زدم میگه اینترنتش فعاله. ولی حتی E هم نمیاد! بسته الفا پلاس هم نمیشه زد. میگه اول 800 مگابایت هدیه رو مصرف کن بعد بسته الفا+ رزرو میشه. عجب سیستم اشغالی داره این همراه اخر
تنظیمات نام نقاط دسترسی (APN) گوشی خودتونو چک کنین و بررسی کنین که apn باید mcinet باشه
اگه مشکل از تنظیمات اینترنت باشه که میشه با ارسال یه پیام خالی به 8008 تنظیماتو بصورت آماده دریافت کرد
----------------------------------------------------------
برای اطمینان هم یک بار شبکه رو اسکن کنین چک کنین اصلا 4G همراه اولو پیدا میکنه یا نه

siavash444
09-02-2017, 11:50
من گوشیم 3g تا دیروز شبکه 3g پیدا میکرد امروز نمیکنه تنظیمات دستی کسی بلد نیست بدم بهش
الان فقط رو edge کار میکنه که سرعتش لاک پشتیه

m2music
09-02-2017, 11:58
3g همراه اول (بروجرد -- میدان ایت ا...بروجردی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehran5486
09-02-2017, 12:02
من گوشیم 3g تا دیروز شبکه 3g پیدا میکرد امروز نمیکنه تنظیمات دستی کسی بلد نیست بدم بهش
الان فقط رو edge کار میکنه که سرعتش لاک پشتیه
مدل گوشیتو لطف میکنی بگی

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

matr!x_2008
09-02-2017, 12:06
تنظیمات نام نقاط دسترسی (APN) گوشی خودتونو چک کنین و بررسی کنین که apn باید mcinet باشه
اگه مشکل از تنظیمات اینترنت باشه که میشه با ارسال یه پیام خالی به 8008 تنظیماتو بصورت آماده دریافت کرد
----------------------------------------------------------
برای اطمینان هم یک بار شبکه رو اسکن کنین چک کنین اصلا 4G همراه اولو پیدا میکنه یا نه

تنظیمات نت درسته ولی نمیدونم چرا اصلا علامت اینترنت نمیاد.همون 3g هم نمیاد. راهی داره بسته الفا مثبت الان ثبت بشه؟ چون میگفت یک هفته دیگه بعد از مصرف 800 مگ نت هدیه فعال میشه!!

mehran5486
09-02-2017, 12:13
تنظیمات نت درسته ولی نمیدونم چرا اصلا علامت اینترنت نمیاد.همون 3g هم نمیاد. راهی داره بسته الفا مثبت الان ثبت بشه؟ چون میگفت یک هفته دیگه بعد از مصرف 800 مگ نت هدیه فعال میشه!!
دوست عزیز شما ی پیام خالی ب 8088 بدین وصل میشه اینترنتتون

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

farhad_usa
09-02-2017, 16:55
سلام
همراه اول اس ام اس داد که بسته 2+2 30 روزه به پاس همراهی به شما تعلق گرفت
حالا اصلا تو برنامه همراه من تو قسمت اینترنتش بهت ریخته و حجم رو نشون نمیده،بقیه قسمت هاش درسته.
از اونجایی که سیم من دائمی هست جرات نمی نمی کنم از اینترنت استفاده کنم
لطفا اگه کسی تجربه ای در این مورد داره،در اختیار بنده بذاره،
ممنون

Le0nard0
09-02-2017, 17:14

این کد #0*100*

bivafa.va.man
09-02-2017, 18:57
سلام
همراه اول اس ام اس داد که بسته 2+2 30 روزه به پاس همراهی به شما تعلق گرفت
حالا اصلا تو برنامه همراه من تو قسمت اینترنتش بهت ریخته و حجم رو نشون نمیده،بقیه قسمت هاش درسته.
از اونجایی که سیم من دائمی هست جرات نمی نمی کنم از اینترنت استفاده کنم
ممنون
بیخیالش بشی بهتره،ممکنه یه هزینه نجومی برات بیاد از دزد اول هیچی بعید نیست،من سیم کارتمو خاموش کردم بعد اینه ۲۹ هزار رو الکی ازم خورد،
هر وقت اینترنت این دزد اول رو لازم داشتم از گوشی پدرم هزار تومن انتقال میدم و بسته میخرم حیفه هزار و یک ریال هم تو حساب شارژ باشه،
خداوکیلی ایرانسل خیلی بهتر از این همراه نکبته سرعت دانلودم سیزده مگابایته در بدترین حالت با ایرانسل، دزد اول در بهترین حالت ۳مگابیت

شنبه میرم خطمو ترابرد میکنم به ایرانسل خلاص شم از دست این نکبت

matr!x_2008
09-02-2017, 19:47
بعد کلی ور رفتن نت همرا اول درست شد ولی سرعتش چنگی به دل نمیزنه..سرعت رو300 تا 500 کیلوبایت میچرخه. ولی پوشش فورجیش بدک نیس

max-ir
09-02-2017, 23:58
بالاخره امروز موفق شدم سیمکارتم رو توی مهلت ده روزه ی طرح دهه فجر رایگان به یوسیم تعویض کنم.جالب اینجاست هر دفتری یه قانونی برای خودش داشت،یکی هزینه میگرفت یکی میگفت حتما باید اس ام اس برات اومده باشه یکی فقط هزینه ی کپی کارت ملی میگرفت... بعضیا هم خیلی خیلی شلوغ بود.خلاصه شانسی دفتری رفتم که همه چی مجانی بود کاریم به اس ام اس نداشت فقط میپرسید گوشی فورجی ساپورت هست به علاوه اینکه سیمکارت حداقل ۷-۸ ماه توی گوشی فورجی ساپورت بوده یا نه.بسته ۲+۲ گیگ هم بلافاصله بعد استفاده از سیمکارت فعال شد سیمکارت هم بدون هیچ مشکلی به فورجی وصل شد.توی برنامه ی همراه من هم همه چی درست نشون داده میشه.بهرحال انگار خدارو شکر همه چی درست کامل از کار در اومد.:n02:

Core
10-02-2017, 02:47
سلام
دوستان سرعت اینترنت نامحدود شبانه همراه اول از 20 مگابایت 1 هفته ای میشه به 4 مگابایت رسیده و تو 2 3 شب که تست کردم رو همین 4 مگ مونده و بالاتر نمیره در صورتی که چند ماه رو 20 مگ بود.
به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟

Core
10-02-2017, 02:49
سلام
دوستان سرعت اینترنت نامحدود شبانه همراه اول از 20 مگابایت 2 هفته ای میشه به 4 مگابایت رسیده و تو 2 3 شب که تست کردم رو همین 4 مگ مونده و بالاتر نمیره در صورتی که چند ماه رو 20 مگ بود.

saber73
10-02-2017, 08:18
سلام
دوستان سرعت اینترنت نامحدود شبانه همراه اول از 20 مگابایت 1 هفته ای میشه به 4 مگابایت رسیده و تو 2 3 شب که تست کردم رو همین 4 مگ مونده و بالاتر نمیره در صورتی که چند ماه رو 20 مگ بود.

خب مشخصه دیگه با این همه حجم تبلیغ تعویض سیم کارت و بسته رایگان 2+2 یک ماهه و سرازیر شدن ملت به سمت تعویض سیم کارت خصوصا از نوع رایگان کلا کیفیت و سرعت همینطور داره میاد پایین .

saber73
10-02-2017, 08:20
بالاخره امروز موفق شدم سیمکارتم رو توی مهلت ده روزه ی طرح دهه فجر رایگان به یوسیم تعویض کنم.جالب اینجاست هر دفتری یه قانونی برای خودش داشت،یکی هزینه میگرفت یکی میگفت حتما باید اس ام اس برات اومده باشه یکی فقط هزینه ی کپی کارت ملی میگرفت... بعضیا هم خیلی خیلی شلوغ بود.خلاصه شانسی دفتری رفتم که همه چی مجانی بود کاریم به اس ام اس نداشت فقط میپرسید گوشی فورجی ساپورت هست به علاوه اینکه سیمکارت حداقل ۷-۸ ماه توی گوشی فورجی ساپورت بوده یا نه.بسته ۲+۲ گیگ هم بلافاصله بعد استفاده از سیمکارت فعال شد سیمکارت هم بدون هیچ مشکلی به فورجی وصل شد.توی برنامه ی همراه من هم همه چی درست نشون داده میشه.بهرحال انگار خدارو شکر همه چی درست کامل از کار در اومد.:n02:

دائمی بود سیم کارتتون یا اعتباری ؟ پیامک اومده بود ؟

tabestangarm
10-02-2017, 11:52
سیم کارت اعتباری گرفتم فرداش رفتم اونو تبدیل به فورجی کردم بسته هم خریدم ولی هر کاری کردم فقط 3جی میشد دوباره رفتم 6 تومن دادم سیمکارت مدل دیگه نوشته یوسیم گرفتم بازم همین مشکل داره.رو همین گوشی سیمکارت دایمی دارم فورجی میشه ولی این 0990 هر کاری کردم فورجی نمیشه مشکل از گوشی و انتن هم نیست دوستان تجربه ای دارن.در ضمن ماهانه شبانه گرفتم از چه میتونه باشه

saber73
10-02-2017, 12:51
سیم کارت اعتباری گرفتم فرداش رفتم اونو تبدیل به فورجی کردم بسته هم خریدم ولی هر کاری کردم فقط 3جی میشد دوباره رفتم 6 تومن دادم سیمکارت مدل دیگه نوشته یوسیم گرفتم بازم همین مشکل داره.رو همین گوشی سیمکارت دایمی دارم فورجی میشه ولی این 0990 هر کاری کردم فورجی نمیشه مشکل از گوشی و انتن هم نیست دوستان تجربه ای دارن.در ضمن ماهانه شبانه گرفتم از چه میتونه باشه

از همون ماهانه شبانه هستش دیگه با این بسته نمیتونی از 4G استفاده کنی . برای اینکه متوجه بشی و به عینه خودت هم ببینی همین الان یه دونه بسته الفا پلاس یک روزه 900 تومنی با حجم 60 مگ فعال کن ببین میره رو 4G باید بره منم خودم چند بار تست زدم . اگه رفت مجبوری برای اینکه همیشه از 4G در دانلود شبانه استفاده کنی یه بسته الفا پلاس یک ماهه مثل : 2 گیگ 10 تومن فعال کنی .

max-ir
10-02-2017, 13:05
دائمی بود سیم کارتتون یا اعتباری ؟ پیامک اومده بود ؟
سیمکارتم اعتباریه پیامک هم برام نیومده بود.

saber73
10-02-2017, 18:10
سیمکارتم اعتباریه پیامک هم برام نیومده بود.

از شارژتون هم چیزی کم نکردن ؟ یا نگفتن باید حداقل 5000 ت شارژ داشته باشید ؟

tabestangarm
10-02-2017, 18:46
از همون ماهانه شبانه هستش دیگه با این بسته نمیتونی از 4G استفاده کنی . برای اینکه متوجه بشی و به عینه خودت هم ببینی همین الان یه دونه بسته الفا پلاس یک روزه 900 تومنی با حجم 60 مگ فعال کن ببین میره رو 4G باید بره منم خودم چند بار تست زدم . اگه رفت مجبوری برای اینکه همیشه از 4G در دانلود شبانه استفاده کنی یه بسته الفا پلاس یک ماهه مثل : 2 گیگ 10 تومن فعال کنی .
ممنون
مشکل همین بود واقعا مسخرن ای همراه اخر.الان من بسته 1 ماهه 2 گیگ بگیرم حله؟

dvb595959
10-02-2017, 18:51
ممنون
مشکل همین بود واقعا مسخرن ای همراه اخر.الان من بسته 1 ماهه 2 گیگ بگیرم حله؟
بهتره اول با یک بسته یک روزه امتحان کنی.

Sent from my ALE-UL00 using Tapatalk

LEO.M
10-02-2017, 21:33
من توی قبضم دیدم یه مبلغی به عنوان خدمات مبتنی بر محتوا واسم زده.پرینت گرفتم دیدم از این شمارس (700707123456789) و اصلا من نمیدونم این بابت چیه!با *800# هم که استعلام کردم چیزی فعال نبود و داخل سایت همراه منم نشون داد چیزی فعال نیست اما همچنان داره واسم میاد
هر کدوم هم 200 تومنه و بین ساعت 5 صبح تا 7 صبح هست.شماره هم خیلی عجیبه!!!

چطور باید بفهمم چیه و چطور میشه قطعش کرد؟

hojjat_2008
10-02-2017, 21:42
من توی قبضم دیدم یه مبلغی به عنوان خدمات مبتنی بر محتوا واسم زده.پرینت گرفتم دیدم از این شمارس (700707123456789) و اصلا من نمیدونم این بابت چیه!با *800# هم که استعلام کردم چیزی فعال نبود و داخل سایت همراه منم نشون داد چیزی فعال نیست اما همچنان داره واسم میاد
هر کدوم هم 200 تومنه و بین ساعت 5 صبح تا 7 صبح هست.شماره هم خیلی عجیبه!!!

چطور باید بفهمم چیه و چطور میشه قطعش کرد؟
با 9990 تماس بگیر .اگه جواب نگرفتی به 195 شکایت کن.

Sent from my HTC_D626q using Tapatalk

max-ir
10-02-2017, 22:14
از شارژتون هم چیزی کم نکردن ؟ یا نگفتن باید حداقل 5000 ت شارژ داشته باشید ؟

چون توی طرح تعویض رایگان دهه فجر بود نه شارژ خواستن نه شارژ کم کردن.

djmoslemok
11-02-2017, 08:26
دوستان من دو شبه 2-7 بسته زدم سرعت روی 266 کیلو بایت بر ثانیه هست و بیشتر نمیره و قشنگ معلومه که محدود و کنترل شده !
دیگه فکر کنم شبانه همراه اول به درد نمیخوره ؟
واسه شما هم همینجوریه ؟
من قزوین هستم شهرستان

Sponge-BoB
11-02-2017, 09:50
دوستان من دو شبه 2-7 بسته زدم سرعت روی 266 کیلو بایت بر ثانیه هست و بیشتر نمیره و قشنگ معلومه که محدود و کنترل شده !
دیگه فکر کنم شبانه همراه اول به درد نمیخوره ؟
واسه شما هم همینجوریه ؟
من قزوین هستم شهرستان
برای منم اینجور شده!دیشب که تست کردم سرعت از 450 بیشتر نمیشد!ایرانسل هم که بیشتر از 1 مگ نمیشه!یکی از یکی بدتر!

djmoslemok
11-02-2017, 10:08
برای منم اینجور شده!دیشب که تست کردم سرعت از 450 بیشتر نمیشد!ایرانسل هم که بیشتر از 1 مگ نمیشه!یکی از یکی بدتر!
عجباچیکارکنیم
مخابرات که نامحدود نداره دیگه حتی شبانه
و فیبر نوری هم هستیم شرکتای دیگه سرویس نمیدن
امیدمون به همین شبانه همراه اول بود اینم که با این سرعت نمیصرفه و بدرد نمیخوره:n27:

dvb595959
11-02-2017, 10:41
درود
نت هم از ایرانسل دارم و هم از همراه اول،موقع دانلود از فروشگاه پلی با ایرانسل خوبه،اما با همراه اول خیلی خیلی با سرعت کم دانلود میشه،با توجه به اینکه هر دو فورجی هستن و از لحاظ موقعیت هم همراه اول موقعیت بهتری دارم اینجا و به دکل هم نزدیکترم.چندین بار هم تست شده.

paiom
11-02-2017, 11:50
من دیشب اولین بار با یوسیم بسته ۲تا۷ گرفتم، سرعت دانلود ۳/۵-۴ مگ بود. ولی به نظرم میاد آنتن دهی خیلی کمتر شده. تو مترو که اصلا آنتن نمیده. جاهای دیگه هم زیاد قطع و وصل میشه. قبلا اینجوری نبود. برا دوستان دیگه هم اینجوریه؟

Sent from my LG V20 using Tapatalk

saber73
11-02-2017, 15:11
من دیشب اولین بار با یوسیم بسته ۲تا۷ گرفتم، سرعت دانلود ۳/۵-۴ مگ بود. ولی به نظرم میاد آنتن دهی خیلی کمتر شده. تو مترو که اصلا آنتن نمیده. جاهای دیگه هم زیاد قطع و وصل میشه. قبلا اینجوری نبود. برا دوستان دیگه هم اینجوریه؟

سرعت دانلود بر حسب مگا بیت یا مگابایت ؟ کلا 4g همراه اول از نظر انتن دهی و پوشش همینطوری هستش و به گفته خودشون در حال گسترش و افزایش پوشش و انتن دهی هستن .

Skeepie
11-02-2017, 15:31
من یک ماهی میشه سیم کارت 4G گرفتم. توی این مدت بارها شده که گوشیم بدون اینکه خودم متوجه بشم توی شبکه از دسترس خارج میشه. علامت انتن دهی پره ولی وقتی کسی بهم زنگ میزه میگه در دسترس نیست. حتما یکی باید بهم توی تلگرام خبر بده در دسترس نیست وگرنه من خودم متوجه نمیشم!

این چند روز اخیر خیلی این مشکل بیشتر شده. حتما هم برای رفعش باید کلا گوشی رو خاموش روشن کنم و Airplane mode جواب نمیده.

شما هم این مشکل رو دارید؟

iDownload & iGame
11-02-2017, 15:43
من یک ماهی میشه سیم کارت 4G گرفتم. توی این مدت بارها شده که گوشیم بدون اینکه خودم متوجه بشم توی شبکه از دسترس خارج میشه. علامت انتن دهی پره ولی وقتی کسی بهم زنگ میزه میگه در دسترس نیست. حتما یکی باید بهم توی تلگرام خبر بده در دسترس نیست وگرنه من خودم متوجه نمیشم!

این چند روز اخیر خیلی این مشکل بیشتر شده. حتما هم برای رفعش باید کلا گوشی رو خاموش روشن کنم و Airplane mode جواب نمیده.

شما هم این مشکل رو دارید؟
گوشیتون آیفون هست؟

Skeepie
11-02-2017, 15:47
گوشیتون آیفون هست؟
سلام
بله 6s

M.Sadegh.M
11-02-2017, 16:02
همراه اول گوشی مشترکاش را چک نمکینه بعد براشون بسته هدیه رایگان فعال کنه. :n13:

گوشی من نوکیا 1280 هست نهایت تکنولوژیش چراغ قوه است بعد همراه اول برام بسته 2+2 هدیه فعال کرده. :n02::n08:

یکبار هم که شانسی یک چیزی بردیم فقط باعث شد بیشتر لجی بشم که چرا یک اسمارت فون ندارم. :n22:

iDownload & iGame
11-02-2017, 16:41
سلام
بله 6s
ظاهرا" LTE همراه اول با آیفون این مشکل رو داره. حالا یا به ورژن سیم کارت مربوط میشه یا چیز دیگه ای. چون چند نفر دیگه هم دیدم که همین مشکل شما رو داشتن.

greatpouya
11-02-2017, 17:10
سلام
بله 6s
برای جلوگیری از قطعی مکالمه و ایجاد اختلال، موقتا تا رفع مشکل گزینه lte رو از توی cellular، غیر فعال کنید و فعلا روی 3G و 2G بذارید.

m_amin
11-02-2017, 17:18
سلام
بله 6s

اين مشكل هست منم ايفن دارم وقتي جايي بري كه انتن نداشته باشه وقتي از اونجا خارج بشي ديگه شبكه برنميگرده و بايد خاموش روشن كني
سيم كارت هم دوباره عوض كردم شايد درست شه ولي درست نشد
ايراد از همراه اول هست چون با رايتل همچين مشكلي نيست

Sent from my iPad using Tapatalk

mehdi_08
11-02-2017, 17:48
سلام
نت 4g همراه اول بسلامتی تو منطقه ما راه افتاد
آنتن دهی فوق العاده که فقط پشت بام انتن میده باعث می شه بین واحد و پشت بام در رفت و امد باشیم کلی برای سلامتی مفیده

سرعت دانلود فوق العاده 200 کیلوبایت
چنین سرعتی برای 4g ،تا حالا هیچ اپراتوری نتونسته دست پیدا کنه
می گن اپراتور های امریکایی در تلاشن بفهمن رمز موفقیت همراه اول چیه :n33:

paiom
11-02-2017, 18:07
سرعت دانلود بر حسب مگا بیت یا مگابایت ؟ کلا 4g همراه اول از نظر انتن دهی و پوشش همینطوری هستش و به گفته خودشون در حال گسترش و افزایش پوشش و انتن دهی هستن .
نه دیگه داداش، دانلود بر حسب مگابایت. البته سه تا فایل رو همزمان گذاشته بودم واسه دانلود. با این وضع آنتن دهی شون، حتی تماس تلفنی و پیامک هم مشکل داره!
واقعا فقط بخاطر این دو گیگ هدیه این ماه هم موندم رو تنهای آخر، وگرنه فرم ترابرد به ایرانسل رو فرستاده بودم

bivafa.va.man
11-02-2017, 18:59
خوب به سلامتی همراه آخر بجای 29هزار 28 هزار رو برگردوند،
اگه از سایت 195 شکایت نمیکردم،عمرا شارژو بر میگردوند

dvb595959
11-02-2017, 19:10
چجوری میشه فهمید به کدوم دکل توی منطقه وصل شدیم.؟

greatpouya
11-02-2017, 19:24
چجوری میشه فهمید به کدوم دکل توی منطقه وصل شدیم.؟

با برنامه open signal، که ظاهرا خیلی وقتا اشتباه نشون میده، معمولا دکل ها به مقداری از هم فاصله دارن که دور شدن ازشون یا پشت دیوار رفتن کاهش محسوسی تو سیگنال نشون میده، پس کافیه فقط بفهمید (اگر ۲ تا دکل کنار هم بود) همراه اول کدومشونه، نزدیکترین دکل دیگه همراه اول اونقدی دور هست که با کاهش سیگنال بشه تشخیص داد. به این وصلی یا اونیکی

bivafa.va.man
11-02-2017, 19:30
سلام
نت 4g همراه اول بسلامتی تو منطقه ما راه افتاد
آنتن دهی فوق العاده که فقط پشت بام انتن میده باعث می شه بین واحد و پشت بام در رفت و امد باشیم کلی برای سلامتی مفیده

سرعت دانلود فوق العاده 200 کیلوبایت
چنین سرعتی برای 4g ،تا حالا هیچ اپراتوری نتونسته دست پیدا کنه
می گن اپراتور های امریکایی در تلاشن بفهمن رمز موفقیت همراه اول چیه :n33:
فورجی همراه اول کلا داغونه برا منم حداکثر سرعت 300 کیلوبایته،ولی تریجیش تا چهار مگم میره
تنها مزیت فورجی پینک پاینشه

dvb595959
11-02-2017, 19:44
با برنامه open signal، که ظاهرا خیلی وقتا اشتباه نشون میده، معمولا دکل ها به مقداری از هم فاصله دارن که دور شدن ازشون یا پشت دیوار رفتن کاهش محسوسی تو سیگنال نشون میده، پس کافیه فقط بفهمید (اگر ۲ تا دکل کنار هم بود) همراه اول کدومشونه، نزدیکترین دکل دیگه همراه اول اونقدی دور هست که با کاهش سیگنال بشه تشخیص داد. به این وصلی یا اونیکی

درود
این علامت قطب نما که توی برنامه هست،جهت دکلی که وصل شده رو نشون میده یا قطب شمال؟

greatpouya
11-02-2017, 19:51
درود
این علامت قطب نما که توی برنامه هست،جهت دکلی که وصل شده رو نشون میده یا قطب شمال؟

دکلی که وصل شده

saber73
11-02-2017, 21:47
خوب به سلامتی همراه آخر بجای 29هزار 28 هزار رو برگردوند،
اگه از سایت 195 شکایت نمیکردم،عمرا شارژو بر میگردوند
گفتم شکایت کن برمیگردونن .

amirdiba
11-02-2017, 21:54
از همین شماره بود؟

اره............................

mahan999
11-02-2017, 22:52
این سیم کارتهای اعتباری همراه اول اگر شارژ نکنیم میسوزه ؟

matr!x_2008
11-02-2017, 23:49
برا من که 3g اصن به زور وصل میشه ولی فورجی 300 تا 500 کیلویبات سرعت میده.. اگه بسته الفا+ نداشته باشم بسته شبانه بزنم فورجی نمیاد؟

bivafa.va.man
12-02-2017, 07:47
ساعت دو بسته نامحدود گرفتم و با سرعت 3.6 مگ تریجی دانلود میکردم،
ساعت پنج کلا آنتن تریجی خاموش شد و اصلا شبکه تریجی رو پیدا نمیکرد،فقط 4g,2g, رو پیدا می‌کرد،منم رفتم رو فورجی دیدم سرعت رویایی هفتاد کیلوبایت میده ،بیخیال شدم و‌مودمو خاموش کردم.
جالب اینجاست دقیقا ساعت هفت شبکه تریجی فعال شد،
نمیدونم این مسخره بازیا چیه درمیاره همراه آخر.

saber73
12-02-2017, 08:30
این سیم کارتهای اعتباری همراه اول اگر شارژ نکنیم میسوزه ؟

saber73
12-02-2017, 08:32
برا من که 3g اصن به زور وصل میشه ولی فورجی 300 تا 500 کیلویبات سرعت میده.. اگه بسته الفا+ نداشته باشم بسته شبانه بزنم فورجی نمیاد؟

متاسفانه نمیاد . باید حتما از بسته های الفا پلاس روزانه یا هفتگی یا ماهانه داشته باشید تا بتونید شبانه هم از شبکه 4G استفاده کنید .

saber73
12-02-2017, 08:38
ساعت دو بسته نامحدود گرفتم و با سرعت 3.6 مگ تریجی دانلود میکردم،
ساعت پنج کلا آنتن تریجی خاموش شد و اصلا شبکه تریجی رو پیدا نمیکرد،فقط 4g,2g, رو پیدا می‌کرد،منم رفتم رو فورجی دیدم سرعت رویایی هفتاد کیلوبایت میده ،بیخیال شدم و‌مودمو خاموش کردم.
جالب اینجاست دقیقا ساعت هفت شبکه تریجی فعال شد،
نمیدونم این مسخره بازیا چیه درمیاره همراه آخر.

از این کارها خیلی زیاد میکنه همراه اول . کلا کرم میریزه تو هر چی نته . اعصاب ادم رو هم خورد میکنه . من نمیدونم 3G رو درست نکرده این چرایکدفعه زد به سرش و رفت دنبال 4G با این کارش داره ابرو این نسل از شبکه اینترنت رو میبره . مگه کشکه بدون پهنای باند و زیرساخت مناسب بیای یکدفعه اعلام کنی همراهی همراه اول 4G شد . خجالت هم نمیکشه حالا داره تبلیغ 4.5 میکنه . من میگم چطور یکدفعه این همه همراه اول پیشرفت کرد نگو فقط به اسم و ظاهره ...

Sponge-BoB
12-02-2017, 09:02
من یه چیز دیگه نوشتم!!اینم جواب همراه اول در مورد سیم کارت یوسیم!

مشترک گرامی، منظور شدن هزینه یا رایگان بودن آن به صورت خودکار از جانب سیستم تعویض سیمکارت صورت می پذیرد. در هنگام تعویض از دفتر مربوطه می توانید شرایط هزینه را جویا شوید. در صورتی که دفتری در این خصوص همکاری ننمود لطفا شماره دفتر به همراه نام مسئول و شماره همراه خود را ارسال فرموده تا پیگیری بیشتری صورت پذیرد. شایان ذکر است در صورت مشمول بودن از طریق پیامک نیز اطلاع رسانی خواهد شد در غیراینصورت برای تعویض سیمکارت با هزینه می توانید اقدام فرمائید.

fashist_v
12-02-2017, 10:52
فقط به خاطر اینترنت مزخرف همراه اول رو کنار گذاشتم

fashist_v
12-02-2017, 10:53
ما که ترابرد کردیم به ایرنسل. سیمکارتشو دیروز برام اوردن :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iman2919
12-02-2017, 12:48
ما که ترابرد کردیم به ایرنسل. سیمکارتشو دیروز برام اوردن :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسیار کار خوبی کردی منم تصمیم دارم ترابرد کنم به ایرانسل! ( فقط از پیامی که گذاشتن موقع زنگ خوردن میترسم و اینکه میگن از بعضی شماره ها پیامک نمیاد)

ان شاء الله ترابرد که انجام شد تجربیات خودتو بذار از مشکلات احتمالی

fashist_v
12-02-2017, 13:15
بسیار کار خوبی کردی منم تصمیم دارم ترابرد کنم به ایرانسل! ( فقط از پیامی که گذاشتن موقع زنگ خوردن میترسم و اینکه میگن از بعضی شماره ها پیامک نمیاد)

ان شاء الله ترابرد که انجام شد تجربیات خودتو بذار از مشکلات احتمالی

خوردن بوق متفاوت یا پیام دادن هرچند که خوشایند نیست ولی منطقیه.
برای منم سری اول پیامک تایید نیومد. ولی دوباره که درخواست دادم اومد. (از "دزد اول" هم بیشتر ازین انتظار نمیره که بخواد بزور مشترکاشو نگه داره)
ترابرد که بطور کامل انجام شد تجربیاتمو در اختیارتون میذارم

Le0nard0
12-02-2017, 13:20
بعد از اینکه میگفتیم تاپیک مودم جداست حالا باید بگیم تاپیک ترابرد هم جداست

paiom
12-02-2017, 14:24
از این کارها خیلی زیاد میکنه همراه اول . کلا کرم میریزه تو هر چی نته . اعصاب ادم رو هم خورد میکنه . من نمیدونم 3G رو درست نکرده این چرایکدفعه زد به سرش و رفت دنبال 4G با این کارش داره ابرو این نسل از شبکه اینترنت رو میبره . مگه کشکه بدون پهنای باند و زیرساخت مناسب بیای یکدفعه اعلام کنی همراهی همراه اول 4G شد . خجالت هم نمیکشه حالا داره تبلیغ 4.5 میکنه . من میگم چطور یکدفعه این همه همراه اول پیشرفت کرد نگو فقط به اسم و ظاهره ...
فقط برای اینکه مثلا بگه ما از ایرانسل چیزی کم نداریم و ما هم 4G داریم. وگرنه خیلی خیلی محدوده و آنتن دهیش افتضاحه طوریکه حتی من راضیم بعد تموم شدن این ۲گیگ هدیه همون سیمکارت معمولی بندازم ولی آنتن دهی واسه تماس ها و پیامک انقدر داغون نباشه.

bivafa.va.man
13-02-2017, 09:52
سلام دوستان خواهشاً یک عکس از سیم کارت فورجی همراه اول بذارید دو بار یک سیم کارت رو تعویض کردم روش نوشته فورجی ولی فورجی نیست یکیشم نوشته بود lte که اونم فورجی نیست جالبه سیم کارت خودم روش نوشته بود lte و فورجی هم هست
هر کی سیم کارت همراه اولش در شبکه فورجی رجیستر میشه یک عکس اذش بذاره که برم از همون نوع مدل بگیرم

mehran5486
13-02-2017, 10:15
سلام دوستان خواهشاً یک عکس از سیم کارت فورجی همراه اول بذارید دو بار یک سیم کارت رو تعویض کردم روش نوشته فورجی ولی فورجی نیست یکیشم نوشته بود lte که اونم فورجی نیست جالبه سیم کارت خودم روش نوشته بود lte و فورجی هم هست
هر کی سیم کارت همراه اولش در شبکه فورجی رجیستر میشه یک عکس اذش بذاره که برم از همون نوع مدل بگیرم
من تو طرح رایگانش رفتم سیم کارتم رو تعویض کردم الان تو بندرعباس دارم از فورجی استفاده میکنم

Electronic-Arts
13-02-2017, 10:31
همراه اول هنوز در بعضی شهر ها باید بسته آلفا+ بخری تا رجیستر بشه روی 4G

bivafa.va.man
13-02-2017, 10:45
من تو طرح رایگانش رفتم سیم کارتم رو تعویض کردم الان تو بندرعباس دارم از فورجی استفاده میکنم
از این مدل بگیرم حله دیگه؟کسی دیگه ایی از این مدل داره

همراه اول هنوز در بعضی شهر ها باید بسته آلفا+ بخری تا رجیستر بشه روی 4G

زنگ زدم همراه اول گقت سیم کارتت معمولیه،یعنی بدون خرید بسته فورجی رجیستر نمیشه؟

saber73
13-02-2017, 12:37

علاوه بر این که دوستمون عکسشو گذاشتن این مدل هم هستش از نوع سه پانچ . فرقشون همون اندازه سیم کارت هستش . سری اول فقط اندازه میکرو بودن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B1%DB%B3_1.jpg

bivafa.va.man
13-02-2017, 12:49
علاوه بر این که دوستمون عکسشو گذاشتن این مدل هم هستش از نوع سه پانچ . فرقشون همون اندازه سیم کارت هستش . سری اول فقط اندازه میکرو بودن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B1%DB%B3_1.jpg
فکر کنم اونایی که نوشته lte usim فقط فورجی هست،
اونایی که روش نوشته 4g, lte خالی، فورجی نیست، اپراتور همراه اول اینو بهم گفت دیگه نمیدونم راست میگه یانه،
به اپراتور میگم پس چرا رو پوکه نوشته 4g,lte میگه اون تبلیغه هیچی نیست[emoji50] ،سر همین تبلیغ دروغین دو بار سیم کارت تعویض کردم

Electronic-Arts
13-02-2017, 13:02
از این مدل بگیرم حله دیگه؟کسی دیگه ایی از این مدل داره

زنگ زدم همراه اول گقت سیم کارتت معمولیه،یعنی بدون خرید بسته فورجی رجیستر نمیشه؟
این مدل هست که من دارم 4G هست
و اگر سیم کارتت همینه و روی 4G رجیستر نمیشه شهرتون هنوز آپدیت نشده و باید بسته آلفا+ بگیری تا رجیستر بشه

SAeedBaa
13-02-2017, 13:37
تست 3G و 4G همراه اول در شهر بندر خمیر / روز شنبه
تست ها در یک نقطه یکسان انجام شده
سایت نسل 4 در این شهر چند روز قبل وارد مدار شد و همچنان در حالت راه اندازی اولیه قرار دارد به همین خاطر توان پوشش دهی سایت روی حداکثر نیست و همچنین سرعت لیمیت شده است. اگر سرعت دریافتی شما هم در شهر های دیگر در شبکه نسل 3 از نسل 4 بالاتر است دلیلش راه اندازی اولیه سایت های نسل 4 است.

3G

4G

saber73
13-02-2017, 14:52
تست 3G و 4G همراه اول در شهر بندر خمیر / روز شنبه
تست ها در یک نقطه یکسان انجام شده
سایت نسل 4 در این شهر چند روز قبل وارد مدار شد و همچنان در حالت راه اندازی اولیه قرار دارد به همین خاطر توان پوشش دهی سایت روی حداکثر نیست و همچنین سرعت لیمیت شده است. اگر سرعت دریافتی شما هم در شهر های دیگر در شبکه نسل 3 از نسل 4 بالاتر است دلیلش راه اندازی اولیه سایت های نسل 4 است.

3G

4G

والا شهرستان ما کامل راه اندازی شده و استان ما نزدیک 2 سال میشه 4g هستش ولی بازم سرعت همونی هست که شما هم تست کردید و عکس گذاشتید و از نظر شبکه هم تا الفا پلاس نخری نمیره رو 4g مگر بعضی سیم کارتها که خود به خود همیشه رو 4g هستن حتی مصرف ازاد ؟؟؟؟؟؟

saber73
13-02-2017, 15:02
کسی بعد از تعویض سیم کارت به نوع 4g مشکل عدم انتقال اعتبار نداره ؟ من هر کاری میکنم میگه رمز صحیح نمیباشد ! با پشتیبانی تماس گرفتم میگن رمز میشه همون puk 2 اونو بزن اونم میزنم باز نمیشه حتی از طریق 444 نمیشه رمزو عوض کرد ! 8910 هم پیامک میزنی باز همون puk 2 رو میفرسته ؟ دفاتر هم رفتم میگن به ما مربوط نمیشه و کاری از دست ما بر نمیاد ! مخابرات شهرستانمون هم کلا همگی از مخ تعطیل تشریف دارن فقط میان اداره که نگن اداره بسته هست :n02:

bivafa.va.man
13-02-2017, 15:53
کسی بعد از تعویض سیم کارت به نوع 4g مشکل عدم انتقال اعتبار نداره ؟ من هر کاری میکنم میگه رمز صحیح نمیباشد ! با پشتیبانی تماس گرفتم میگن رمز میشه همون puk 2 اونو بزن اونم میزنم باز نمیشه حتی از طریق 444 نمیشه رمزو عوض کرد ! 8910 هم پیامک میزنی باز همون puk 2 رو میفرسته ؟ دفاتر هم رفتم میگن به ما مربوط نمیشه و کاری از دست ما بر نمیاد ! مخابرات شهرستانمون هم کلا همگی از مخ تعطیل تشریف دارن فقط میان اداره که نگن اداره بسته هست :n02:
مال منم اینجوری شد وقتی سیم کارت به ظاهر فورجی گرفتم شما برو مخابرات کارت ملی هم همراهت باشه بگو‌ رمز انتقال اعتبار رو واسم ریست کنید،بعد یه اس ام اس خالی به 8910 بزن رمز جدید رو واست میفرسته

البته رمز شما صد درصد puk 2 سیم کارت قبلیت هست،ربطی به puk2 سیم کارت فورجی جدید نداره، قبلیه رو باید وارد کنی چون تغییر کردن

m2music
13-02-2017, 16:40
4g همراه اول بروجرد

3g

ul696
13-02-2017, 18:27
دوستان آيا همراه اول اينترنت هديه مي دهد بعد از ظهر اين پيغام از همراه اول آمد :
your gift is 2139095 kb gprs until 2017/03/15

saber73
13-02-2017, 20:02
مال منم اینجوری شد وقتی سیم کارت به ظاهر فورجی گرفتم شما برو مخابرات کارت ملی هم همراهت باشه بگو‌ رمز انتقال اعتبار رو واسم ریست کنید،بعد یه اس ام اس خالی به 8910 بزن رمز جدید رو واست میفرسته

البته رمز شما صد درصد puk 2 سیم کارت قبلیت هست،ربطی به puk2 سیم کارت فورجی جدید نداره، قبلیه رو باید وارد کنی چون تغییر کردن

ماله سیم کارت قبلی هم جواب نمیده منم که هیچ وقت رمز عوض نکردم . چون چند بار رفتم مخابرات و دو تا خانم احمق از خود راضی هیچ چیز نفهم رو دیدم نشستن پشت میز و پول مفت میخورن اونم به پاس ( ش....) و اصلا سواد این کار ها رو ندارن و فقط بلدن زنگ بزنن استان و ارجاء بدن اونجا دیگه پشت دستمو داغ گذاشتم و نمیرم مخابرات .

دوستان آيا همراه اول اينترنت هديه مي دهد بعد از ظهر اين پيغام از همراه اول آمد :
your gift is 2139095 kb gprs until 2017/03/15

جدیدا سیم کارت نو خریدی ؟ منظورم همین خطه . یا تعویض سیم کارت به نوع 4g انجام دادی . در این دو صورت بله هدیه داره .

farshad0123
13-02-2017, 23:46
سلام
دوستان سیمکارتمو فورجی کردم ولی بسته هدیه برام فعال نشد حتی 4g هم بالای انتن نمیاد رو +Hمونده باید چیکار کنم؟شکایت کنم تنظیم مقررات درست میشه؟
پدرم هم سیمکارتشو فورجی کرد برا اون یک بسته هدیه فرستاد و بالای انتن زده 4g ولی برا من +H بالاتر نمیره:n35:
جالب اینجاست که روی سیمکارتش بسته یک ماهه 2+2گیگ فعال بود و هدیه بعنوان رزرو براش ثبت شد و پیام فرستاد که بعد از اینکه بسته شما به پایان رسید بسته هدیه برای شما فعال میشه ولی برای من که بسته نداشتم هیچی تغییر نکرد:n35:

m2music
14-02-2017, 00:18
سلام
دوستان سیمکارتمو فورجی کردم ولی بسته هدیه برام فعال نشد حتی 4g هم بالای انتن نمیاد رو +Hمونده باید چیکار کنم؟شکایت کنم تنظیم مقررات درست میشه؟
پدرم هم سیمکارتشو فورجی کرد برا اون یک بسته هدیه فرستاد و بالای انتن زده 4g ولی برا من +H بالاتر نمیره:n35:
جالب اینجاست که روی سیمکارتش بسته یک ماهه 2+2گیگ فعال بود و هدیه بعنوان رزرو براش ثبت شد و پیام فرستاد که بعد از اینکه بسته شما به پایان رسید بسته هدیه برای شما فعال میشه ولی برای من که بسته نداشتم هیچی تغییر نکرد:n35:

سلام. براتون پیامک تعویض رایگان اومده بود؟

farshad0123
14-02-2017, 00:30
الان برام پیام اومد بسته یک ماهه فعال شد فقط هر کاری کردم نرفت رو 4g رو +H مونده ولی گوشی پدرم رو 4g ثابت مونده یعنی مشکل از گوشیه؟

farhadrohi
14-02-2017, 07:10
دوستان الان چن وقته اصلا اچ پلاس نمیشه برام آنتن هم پر هست کاملا .قبلا میشد سرعت هم عالی بود ولی الان اچ پلاس نمیشه و سرعتش هم داغونه به زور تا ۱۵۰ کیلوبایت میاد

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

ul696
14-02-2017, 07:46
saber73جدیدا سیم کارت نو خریدی ؟ منظورم همین خطه . یا تعویض سیم کارت به نوع 4g انجام دادی . در این دو صورت بله هدیه داره .

نه نخريدم و هيچ بسته اي را فعال نكردم و سيم كارت را تعويض نكرده ام و كلا كاري انجام نداده ام.

saber73
14-02-2017, 09:32
saber73

جدیدا سیم کارت نو خریدی ؟ منظورم همین خطه . یا تعویض سیم کارت به نوع 4g انجام دادی . در این دو صورت بله هدیه داره .

نه نخريدم و هيچ بسته اي را فعال نكردم و سيم كارت را تعويض نكرده ام و كلا كاري انجام نداده ام.

پس احتمالا از این پیامک های تبلیغاتی هستش . *100*0# رو شماره گیری کن ببین بسته اینترنتی برات فعال شده .

saber73
14-02-2017, 09:35
الان برام پیام اومد بسته یک ماهه فعال شد فقط هر کاری کردم نرفت رو 4g رو +H مونده ولی گوشی پدرم رو 4g ثابت مونده یعنی مشکل از گوشیه؟

حتما از گوشی هستش با ماله پدرتون تست کنید ببینید 4g میاد .

m2music
14-02-2017, 09:53
من شهریور رفتم سیم کارتم رو مثلا تعویض کنم به 4g . دیدم سیم رو داد و طرحش این بود
بعد دیدم حدود 15 روز پیش پیامک تعویض رایگان از همراه اول اومد برام و باز رفتم پیش دوستم تعویض کردم دیدم باز همون سیم کارت رو داد بهم :n02:
منم چیزی نگفتم و بعد دو روز دیدم باز برای این سیم کارتم پیامک تعویض رایگان اومد! و باز سه روز پیش رفتم گشتم دیدم سیم کارتهای 4g اصلی و واقعی رسیده. رایگان برام تعویض کرد و بسته 2گیگ +2 گیگ شبانه رو بهم هدیه داد یک دقیقه بعد.:n33:
اینم usim همراه اول
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۷_۰۲_۱۳_1.jpg

greatpouya
14-02-2017, 09:56
من شهریور رفتم سیم کارتم رو مثلا تعویض کنم به 4g . دیدم سیم رو داد و طرحش این بود
بعد دیدم حدود 15 روز پیش پیامک تعویض رایگان از همراه اول اومد برام و باز رفتم پیش دوستم تعویض کردم دیدم باز همون سیم کارت رو داد بهم :n02:
منم چیزی نگفتم و بعد دو روز دیدم باز برای این سیم کارتم پیامک تعویض رایگان اومد! و باز سه روز پیش رفتم گشتم دیدم سیم کارتهای 4g اصلی و واقعی رسیده. رایگان برام تعویض کرد و بسته 2گیگ +2 گیگ شبانه رو بهم هدیه داد یک دقیقه بعد.:n33:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۷_۰۲_۱۳_1.jpg
دادا میشه عکس خود سیمکارت اولیم بفرستی؟

m2music
14-02-2017, 10:01
دادا میشه عکس خود سیمکارت اولیم بفرستی؟

این بود.بار اول شهریور 8 هزار ازم گرفت و بار دوم باز همینو بهم داد ولی رایگان و بار سوم دیگه سیم کارت 4جی اصلی رو بهم داد و بسته رایگان هم سریع فعال شد.

ul696
14-02-2017, 11:02
پس احتمالا از این پیامک های تبلیغاتی هستش . *100*0# رو شماره گیری کن ببین بسته اینترنتی برات فعال شده .

تبليغاتي نيست چك كردم( هم از 8080 پيام امد و هم از همراه اول) بسته 30 روزه 2 گيگ روزانه 2 گيگ شبانه فعال شده است در ضمن سيمكارت اعتباري است و مبلغ شارژ حدود 1100 تومان بود و چيزي كم نشده است.

farshad0123
14-02-2017, 13:49
بالاخره امروز lte اومد بالای انتن گوشی و مشکل از گوشی نبود کلا این سیمکارت هم دیر بسته هدیش فعال شد هم اینکه دیر فورجی شد

saber73
14-02-2017, 14:10
تبليغاتي نيست چك كردم( هم از 8080 پيام امد و هم از همراه اول) بسته 30 روزه 2 گيگ روزانه 2 گيگ شبانه فعال شده است در ضمن سيمكارت اعتباري است و مبلغ شارژ حدود 1100 تومان بود و چيزي كم نشده است.

خب برو حالشو ببر فقط اصلا تا تمام شدن این اینترنت هدیه سیم کارت رو بالای 2 تومن شارژ نکن و همیشه چک کن ببین چیزی کم نکرده باشه .

m2music
14-02-2017, 18:05
طرح تعویض "رایگان" سیم کارت به یوسیم (ویژه دارندگان تلفن همراه با پشتیبانی از اینترنت پر سرعت نسل 4)
کافی است با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات مشتریان یا فروشگاههای زنجیره ای همراه اول، علاوه بر تعویض "رایگان" سیم کارت خود به یوسیم جهت بهره مندی از اینترنت نسل 4 و 4.5، یک بسته اینترنت پرسرعت 4GB (2+2) هدیه بگیرید.

tabestangarm
14-02-2017, 19:39
چرا بسته نا محدود یکماهه شبانه فورجی نمیشه راهی داره؟

mr.arbab28
14-02-2017, 20:06
دیشب ساعت ۳ شب سرعت با فورجی زیر ۳ مگ بود به نظرتون سرعت پایین نیست؟ بسته شبانه فقط فعال بود انتن نصفه؟؟

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

ms368
14-02-2017, 20:11
طرح تعویض "رایگان" سیم کارت به یوسیم (ویژه دارندگان تلفن همراه با پشتیبانی از اینترنت پر سرعت نسل 4)
کافی است با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات مشتریان یا فروشگاههای زنجیره ای همراه اول، علاوه بر تعویض "رایگان" سیم کارت خود به یوسیم جهت بهره مندی از اینترنت نسل 4 و 4.5، یک بسته اینترنت پرسرعت 4GB (2+2) هدیه بگیرید.

اونجور که من فهمیدم رایگان نیست و مبلغ ۷۳۰۰ از حساب کسر میکنن ولی بازم به صرفه هست چون بسته ۴ گیگی که میدن ۱۲ تومن هزینشه که رایگان میشه.

greatpouya
14-02-2017, 20:14
دیشب ساعت ۳ شب سرعت با فورجی زیر ۳ مگ بود به نظرتون سرعت پایین نیست؟ بسته شبانه فقط فعال بود انتن نصفه؟؟

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk
اگر فقط دیشب اینطور بوده، چرا پایینه،ممکنه تعدادی کاربر دیگم در حال استفاده بودن، اگر شبای دیگم این حالت بود با انتن نصف و تجهیزات حاضر طبیعیه.

m2music
14-02-2017, 20:23
اونجور که من فهمیدم رایگان نیست و مبلغ ۷۳۰۰ از حساب کسر میکنن ولی بازم به صرفه هست چون بسته ۴ گیگی که میدن ۱۲ تومن هزینشه که رایگان میشه.

از من با اینکه دو تا پیام تعویض رایگان اومده بود 5 هزار شارژ کسر کرد ولی بسته 2+2 گیگ اینترنت هدیه رو بهم داد .

iman2919
14-02-2017, 20:27

از من با اینکه دو تا پیام تعویض رایگان اومده بود 5 هزار شارژ کسر کرد ولی بسته 2+2 گیگ اینترنت هدیه رو بهم داد .

نه کاملا رایگان هست من چند روز پیش تعویض کردم به یو سیم و بعد 2 دقیقه اینترنت 2+2 هم فعال شد و هیچ هزینه ای دفتر ارتباطی گرفت:n01:

از شارژ هم کم نشد:n01:

m2music
14-02-2017, 20:27
4g همراه اول بروجرد (میدان ایت ا...بروجردی)
سرعت دانلود:

m2music
14-02-2017, 20:44
نه کاملا رایگان هست من چند روز پیش تعویض کردم به یو سیم و بعد 2 دقیقه اینترنت 2+2 هم فعال شد و هیچ هزینه ای دفتر ارتباطی گرفت:n01:

از شارژ هم کم نشد:n01:

به نظرت اون 5 تومن شارژ رو اون مسئول تعویض سیم کارت کش نمیره؟ چون من قبلش پیامی اومد از همراه اول که اطلاع نداشتن از رمز دوم و درخواست رمز دوم دادن و این چیزها بود و بعد سیم رو داد بهم. بعد دیدم خط خودش که رفیقم هم هست 6 هزار شارژ بود داخلش و با اینکه گوشیش 3 جی ساپورت بود خطش رو سریع بعد من اونم تعویض کرد. من به شوخی هم بهش گفتم مال من رایگان بود و شارژم از طریق سیستم کش رفتی که قسم قران خورد که نه :n13:

tabestangarm
14-02-2017, 20:51
چرا بسته نا محدود یکماهه شبانه فورجی نمیشه راهی داره؟
دوستان
کسی همچنین مشکلی داشته.بسته شبانه برای شما فورجی هست یا نه؟

iman2919
14-02-2017, 20:55
به نظرت اون 5 تومن شارژ رو اون مسئول تعویض سیم کارت کش نمیره؟ چون من قبلش پیامی اومد از همراه اول که اطلاع نداشتن از رمز دوم و درخواست رمز دوم دادن و این چیزها بود و بعد سیم رو داد بهم. بعد دیدم خط خودش که رفیقم هم هست 6 هزار شارژ بود داخلش و با اینکه گوشیش 3 جی ساپورت بود خطش رو سریع بعد من اونم تعویض کرد. من به شوخی هم بهش گفتم مال من رایگان بود و شارژم از طریق سیستم کش رفتی که قسم قران خورد که نه :n13:

در اصل نباید هزینه ای چه دفتر خدماتی بگیره و یا از شارژ کم بشه چون اسمش روشه طرح تعویض رایگان یوسیم و اینترنت 2+2 هم که رایگان هست

احتمالا سرت کلاه رفته :n08:

m2music
14-02-2017, 21:03
در اصل نباید هزینه ای چه دفتر خدماتی بگیره و یا از شارژ کم بشه چون اسمش روشه طرح تعویض رایگان یوسیم و اینترنت 2+2 هم که رایگان هست

احتمالا سرت کلاه رفته :n08:
اره سرم کلاه گذاشت و سر باقی ملت که میرن پیشش هم مطمئنم میزاره...:n28:
مثلا رفیقم هست چند سال .منم تا دیدم بعد من چک کرد چقد شارژ داره شک کردم چون مقداری هم سابقش خرابه، دیدم 6 هزار شارژ توی گوشیش بود و سریع بعد من خط خودشم تعویض کرد با اینکه گوشیش 3جی ساپورت میکنه. من بهش گفتم همون لحظه که من برام پیامک اومده رایگانه و شارژم رو کش رفتی که گذاشت به قسم و قران خوردن! :n24:

ms368
14-02-2017, 21:16
سر همه داره کلاه میره
یکم سرچ کنید توی این چند روز از ۵ تومن تا ۷۳۰۰ + ۱۰۰۰ تومن خدمات کم کردن

saber73
14-02-2017, 21:58

تازه ابلاغ شده ؟ بازم باید پیامک بیاد ؟ این طرح همون ماله 22 بهمن هستش دوباره تمدید کردن ؟

mehran5486
14-02-2017, 22:12
تازه ابلاغ شده ؟ بازم باید پیامک بیاد ؟ این طرح همون ماله 22 بهمن هستش دوباره تمدید کردن ؟
بله این طرح تمدید شده امروز یکی از دوستام رفته بود رایگان واسش عوض کرده بودن بسته هم بلافاصله فعال شده بود واسش

saber73
14-02-2017, 22:18
بله این طرح تمدید شده امروز یکی از دوستام رفته بود رایگان واسش عوض کرده بودن بسته هم بلافاصله فعال شده بود واسش

کسی پیامک رو داره با برنامه : sms backup & restore بک اپ بزاره تا ری استور کنیم رو گوشی و ببریم موقع تعویض نشون بدیم تا شاید رایگان عوض کنن . من دیدم چند نفر بدون پیامک رایگان تعویض کردن حالا محض احتیاط پیامک هم داشته باشیم . این دفاتر دارن دروغ میگن اونجا سیستم هیچ چیزی نشون نمیده .

m2music
14-02-2017, 22:30

امروز پیامک شد برام. همون طرح هست ولی الان شرط گذاشته که گوشیت حتما باید 4جی رو ساپورت کنه.

mehran5486
14-02-2017, 22:32
کسی پیامک رو داره با برنامه : sms backup & restore بک اپ بزاره تا ری استور کنیم رو گوشی و ببریم موقع تعویض نشون بدیم تا شاید رایگان عوض کنن . من دیدم چند نفر بدون پیامک رایگان تعویض کردن حالا محض احتیاط پیامک هم داشته باشیم . این دفاتر دارن دروغ میگن اونجا سیستم هیچ چیزی نشون نمیده .
من بکاپ گرفتم چجوری واستون بفرستمش؟

saber73
14-02-2017, 22:33
امروز پیامک شد برام. همون طرح هست ولی الان شرط گذاشته که گوشیت حتما باید 4جی رو ساپورت کنه.

اگه امکان داره یه بک اپ از اون پیامک با برنامه :
sms backup & restore ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزارید . گوشی من 4g هستش ولی خطم ترابردی هستش میخوام به 4g تبدیل کنم . سنگی میندازم شاید رایگان تعویض کردن .

saber73
14-02-2017, 22:39
من بکاپ گرفتم چجوری واستون بفرستمش؟

اگه داخل پوشه خود برنامه ذخیره کردی بک اپ رو طبق عکس از پوشه یه کپی بگیر و زیپ کن و بعد اپلود کن مثلا پیکو فایل . و لینک بده . دستت درد نکنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B2_%DB%B3%DB%B5_%DB%B0%DB%B1 .png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B2_%DB%B4%DB%B0_%DB%B5%DB%B9 .png

mehran5486
14-02-2017, 22:46
اگه داخل پوشه خود برنامه ذخیره کردی بک اپ رو طبق عکس از پوشه یه کپی بگیر و زیپ کن و بعد اپلود کن مثلا پیکو فایل . و لینک بده . دستت درد نکنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B2_%DB%B3%DB%B5_%DB%B0%DB%B1 .png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B2_%DB%B4%DB%B0_%DB%B5%DB%B9 .png

saber73
14-02-2017, 22:53

خیلی ممنون ردیف شد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B2_%DB%B5%DB%B0_%DB%B5%DB%B9 .png

iDownload & iGame
15-02-2017, 10:05
اگه امکان داره یه بک اپ از اون پیامک با برنامه :
sms backup & restore ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزارید . گوشی من 4g هستش ولی خطم ترابردی هستش میخوام به 4g تبدیل کنم . سنگی میندازم شاید رایگان تعویض کردن .

نیازی به بک آپ و ریستور نیست.
شما شماره موبایل خودتو بنام HAMRAH AVAL تو فون بوکت سیو کن بهد متن مربوطه رو برای خودت اس ام اس کن و اس ام اس اولی رو پاک کن.

Babak_King
15-02-2017, 10:06
سلام
دوستان این سرویس نامحدود یک ماهه چقد نهایتن دانلود میده حدودا و نهایتا چقدر میشه دانلود کرد اصلا مالی هست و ارزش خرید داره؟؟

Armin.Computer
15-02-2017, 11:56
سلام
امروز همراه اول به من 2+2 گیگ هدیه داد

hd2000
15-02-2017, 12:01
سلام.
من می خوام مودم 4g همراه اول را بگیرم.آیا ارزش خرید داره؟

iman2919
15-02-2017, 14:11
سلام
امروز همراه اول به من 2+2 گیگ هدیه داد

تعویض سیم کارت به یوسیم انجام دادین یا بدون تعویض سیم کارت هدیه داده؟

mehdi_08
15-02-2017, 15:12
سلام
در سامانه 195 براب انتن دهی نسل 3 و 4 و اینترنتشون شکایت ثبت کرده بودم
تا حالا 5 مرتبه تماس گرفتن وضعیت چی شوپد تغییرات دادیم تو انتن
و تغییر مثبتی انجام نشد
شاید 10 درصد انتن نسل 4 بهتر شد
دیگه گفتن کارشناس می فرستیم محل شبکه رو چک کنن

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

bivafa.va.man
15-02-2017, 15:44
سلام.
من می خوام مودم 4g همراه اول را بگیرم.آیا ارزش خرید داره؟
بهتره همون مودم رو از دیجیکالا یا از بیرون بخری مودم های همراه اول و ایرانسل لاک هستن البته به راحتی آنلاک میشن

سلام
در سامانه 195 براب انتن دهی نسل 3 و 4 و اینترنتشون شکایت ثبت کرده بودم
تا حالا 5 مرتبه تماس گرفتن وضعیت چی شوپد تغییرات دادیم تو انتن
و تغییر مثبتی انجام نشد
شاید 10 درصد انتن نسل 4 بهتر شد
دیگه گفتن کارشناس می فرستیم محل شبکه رو چک کنن

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

تنها جایی که تو ایران پیگیر میشه و کار رو درست میکنه همین سامانه 195 هست، مطمئن باش درستش میکنن

ehsanyeganeh
15-02-2017, 16:50

والا ما بردیم گفتن پولی ه :|||
با اینکه اس ش رو هم نشون دادم
حالا باید برم به اون یکی مراکز ببینم اونا هم همینو میگن یا نه

m2music
15-02-2017, 16:59
والا ما بردیم گفتن پولی ه :|||
با اینکه اس ش رو هم نشون دادم
حالا باید برم به اون یکی مراکز ببینم اونا هم همینو میگن یا نه

من الان با یکی از دوستام رفتم تعویض کرد و 5 هزار شارژ ازش برد ولی بسته 2گیگ + 2 گیگ شبانه رو بهش داد. البته هیچ پیامک تعویض رایگانی براش نیومده بود.

ms368
15-02-2017, 18:26
من الان با یکی از دوستام رفتم تعویض کرد و 5 هزار شارژ ازش برد ولی بسته 2گیگ + 2 گیگ شبانه رو بهش داد. البته هیچ پیامک تعویض رایگانی براش نیومده بود.

دفاتر پیشخوان باید برم واسه ثبت نام این طرح جدید ؟

Babak_King
15-02-2017, 18:48
سلام
دوستان این سرویس نامحدود یک ماهه چقد نهایتن دانلود میده حدودا و نهایتا چقدر میشه دانلود کرد اصلا مالی هست و ارزش خرید داره؟؟

کسی یه جواب خشک خالی نبود بده؟؟؟؟

m2music
15-02-2017, 19:46
دفاتر پیشخوان باید برم واسه ثبت نام این طرح جدید ؟
من مخابرات شهرکی که هستیم رفتیم. ولی یک پیشخوان هم پرسیدم اطلاع داشت و تعویض میکرد.

ms368
15-02-2017, 21:44

من با گوشیم که 3g هست (البته خطمم معمولی هست) تونستم ۲ تا ۷ صبح ۱۵ گیگ بگیرم
روی 4g تست نکردم
فکر نکنم محدودیتی داشته باشه، تماس بگیرید سوال کنید.

mehdi_cd2005
15-02-2017, 21:57
دوستان کسایی که از طرح نامحدود شبانه یک تا 11 صبح استفاده می کنن . سرعتم اول رو یک و نیم مگابایت بود اما بعد دو هفته سرعتم رو 500 کیلوبایت شده . من یکبار الفا پلاس رو فعال کرده بودم که دوره ش تموم شد و از نت ایرانسل برای روزانه استفاده می کنم
دلیل میشه چون الفا پلاسو تمدید نکردم سرعت شبانه م کم شده باشه ؟
مودمم رو فور جی همراه اول با دو انتن قفله

mehdi_cd2005
15-02-2017, 21:59
من ماه اول تا شبی 40 گیگم دانلود می کردم . الان شبی 10 تا 15 گیگ

ehsanyeganeh
15-02-2017, 22:00
دوستان حتما بايد تو منطقه4G باشي تا رايگان باشه و اون هديه رو بده
براي من اس ام اس اومده منتهي شهر ما هنوز 4G نشده
ولي دارن نصب ميكنن

ehsanyeganeh
15-02-2017, 22:03
من با ايرانسل شبي بيست و يك گيگ دانلود ميكنم اونم تو سه ساعت
نسبت به برقي كه مصرف ميشه واقعا ايرانسل بصرفه تره

mehdi_cd2005
15-02-2017, 22:09
من با ايرانسل شبي بيست و يك گيگ دانلود ميكنم اونم تو سه ساعت
نسبت به برقي كه مصرف ميشه واقعا ايرانسل بصرفه تره
ب
همون میشه . ایرانسل میشه ماهی شصت تومن . همراه اول میشه ماهی سی تومن
پول برق پی سی ماهی سی تومن نمیشه
در ضمن اگر نت اصلیتم رو ایرانسله از حجم نت اصلیت می خوره . واسه همین باعث شد نت اصلیمو از ایرانسل بگیرم شبانمو از همراه اول

ehsanyeganeh
15-02-2017, 22:24
ب
همون میشه . ایرانسل میشه ماهی شصت تومن . همراه اول میشه ماهی سی تومن
پول برق پی سی ماهی سی تومن نمیشه
در ضمن اگر نت اصلیتم رو ایرانسله از حجم نت اصلیت می خوره . واسه همین باعث شد نت اصلیمو از ایرانسل بگیرم شبانمو از همراه اول

بله خوب هر روز بزاري دانلود نميصرفه

navid_fo
15-02-2017, 22:28
سلام
این دلیل نمیشه برای هر کس در هر مکان از هر پروایدر متفاوته پس اصلا جای بحث نیسش
( برای مثال خودم با ایرانسل سه ساعت 90 گیگ میگیرم با همراه اول توی ده ساعت 50 گیگ اما برای داییم که جای دیگست 70 گیگ با ایرانسل و همراه اول 40)
:n16:

saber73
16-02-2017, 00:17
سلام
این دلیل نمیشه برای هر کس در هر مکان از هر پروایدر متفاوته پس اصلا جای بحث نیسش
( برای مثال خودم با ایرانسل سه ساعت 90 گیگ میگیرم با همراه اول توی ده ساعت 50 گیگ اما برای داییم که جای دیگست 70 گیگ با ایرانسل و همراه اول 40)
:n16:

کلا طبق گفته دوستان و بررسی های انجام شده در دو تاپیک ایرانسل و همراه اول . ایرانسل در سرعت دانلود حرف اول رو میزنه و نامحدود شبانه هاش به صرفه تر هستن تا همراه اول .

iDownload & iGame
16-02-2017, 01:18
نقشه پوشش سایت همراه اول به تاریخ 95/11/25 بروز رسانی شد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshad0123
16-02-2017, 02:52
مثل اینکه همراه اول دوباره یه بسته یک ماهه بهم هدیه داد داستانش چیه؟:n13:
سیمکارتمو که فورجی کردم یه بسته الفا پلاس 4گیگ بهم هدیه داد و فعال شد الان علاوه بر اون پیام داده نوشته یک بسته الفا+ رزرو بعنوان هدیه ثبت شده و پس از پایان بسته فعلی جایگزین میشه

Microsoft24
16-02-2017, 02:56

منم همین مشکل مشابه شما رو در ماه دوم استفاده دارم ! :n27:

mehdi_cd2005
16-02-2017, 03:02
منم همین مشکل مشابه شما رو در ماه دوم استفاده دارم ! :n27:

فکر می کنم مشترکایی که به طور متوالی بسته نامحدود خریداری می کنند سرعت دانلودشون رو محدود می کنند . باید یکماه ایرانسل گرفت یکماه همراه اول

mehdi_cd2005
16-02-2017, 03:05
کلا طبق گفته دوستان و بررسی های انجام شده در دو تاپیک ایرانسل و همراه اول . ایرانسل در سرعت دانلود حرف اول رو میزنه و نامحدود شبانه هاش به صرفه تر هستن تا همراه اول .
ایرانسل سرعت دانلودش بالاتره ولی ساعت استفاده ش حداکثر سه ساعته . ولی همراه اول ساعت استفاده ش ده ساعته
ایرانسل شبی 2000 تومان و همراه اول یکماهش شبی 1000 تومن هست
خودتون بررسی کنید کدوم به کارتون میاد

farshad0123
16-02-2017, 03:17
برا من همراه اول خیلی بصرفه تره رو تری جی سرعت معمولا 2مگابایت بود و تا 3 و خورده ای مگابایت میرفت ولی با ایرانسل سرعت از 1مگابایت بالاتر نمیرفت تازه همراه اول 5ساعت نامحدودش هزار تومنه ولی ایرانسل یک ساعتش 900 تومن

bornamilad
16-02-2017, 06:57
دیروز سیمکارت همراه اولمو فورجی کردم و الان هم باهاش یه بسته 1000 تومنی امتحان کردم سرعت دانلود نهایت 16 مگابیت بود که برای منی که سرعت 48 مگابیت ایرانسلو تجربه کردم واقعا کم بود.ضمن اینکه نهایت توی این 5 ساعت میتونم 20 گیگ دانلود انجام بدم کاری که با بسته یک ساعته ایرانسل میتونم انجام بدم چرا 5 ساعت همراه اول؟؟؟

Sponge-BoB
16-02-2017, 09:29
جواب همراه اول در مورد 4جی:

مشترک گرامی، در صورتی که سیمکارت شما یوسیم می باشد مناسب استفاده در شبکه اینترنت نسل چهارم می باشد. اینترنت 4.5 نیز مربوط به این سیمکارت ها می باشد. علاوه بر تعویض سیمکارت صورت گرفته، تحت پوشش بودن منطقه، پشتیبانی گوشی همراه و فعال بودن بسته اینترنت آلفا+ برای بهره مندی از این شبکه الزامی می باشد. طبق بخشنامه جدیدی که منتشر شده فعال بودن بسته الزامی می باشد.

m2music
16-02-2017, 09:51
سیمکارتمو که فورجی کردم یه بسته الفا پلاس 4گیگ بهم هدیه داد و فعال شد الان علاوه بر اون پیام داده نوشته یک بسته الفا+ رزرو بعنوان هدیه ثبت شده و پس از پایان بسته فعلی جایگزین میشه

برای منم همین رو نوشته. نمیدونم داستانش چیه. دست ودلباز شده :n02:

ms368
16-02-2017, 11:29
من الان رفتم سیم کارتمو از معمولی کردم USIM
۵ تومن گرفت یه کارت شارژ ۵ تومنی ریخت تو سیم کارت
اس ام اسی یا چیزی واسم نیومده که بسته رایگانو بگیرم
جریان چیه؟
چیکار باید کنم؟
توی سیستمشون زد گفت شامل شماره منتخب هم نیستم
بسته ۴ گیگ پس واسه یه عده خاص فقط فعال میشه درسته ؟

iman2919
16-02-2017, 11:55
من الان رفتم سیم کارتمو از معمولی کردم USIM
۵ تومن گرفت یه کارت شارژ ۵ تومنی ریخت تو سیم کارت
اس ام اسی یا چیزی واسم نیومده که بسته رایگانو بگیرم
جریان چیه؟
چیکار باید کنم؟
توی سیستمشون زد گفت شامل شماره منتخب هم نیستم
بسته ۴ گیگ پس واسه یه عده خاص فقط فعال میشه درسته ؟

برای شما احتمالا جایی که رفتید از طرح رایگان و هدیه یوسیم خبر نداشته و توی سیستم به صورت پولی تعویض سیم کارت انجام داده بخاطر همون هدیه اینترنت 2+2 فعال نشده:n03:

saber73
16-02-2017, 12:03

برا منم چنین پیامی اومده ولی نمیدونم بعد تموم شدن این بسته واقعا رایگان دوباره تمدید میشه ؟ :n13:

ms368
16-02-2017, 12:15
برای شما احتمالا جایی که رفتید از طرح رایگان و هدیه یوسیم خبر نداشته و توی سیستم به صورت پولی تعویض سیم کارت انجام داده بخاطر همون هدیه اینترنت 2+2 فعال نشده:n03:

نه اطلاع داشتن
چک کردن و من جز شماره های منتخب نبودم، آخه واسم sms هم نیومده بود قبل از این
فکر میکنم شماره های منتخب فقط اونایی هستن که حداقل چندتا بسته از همراه اول خریده باشن
من تا حالا همراه اول بسته نخریده بودم
الانم همینجوری ۵تومن از حسابم کسر شد
به هر حال الان با ۹۹۹۰ تماس گرفتم و مشکل رو گفتم، اونا هم همون حرفو زدن و گفتن شما جزء شماره های منتخب نیستید و 5تومن از حسابتون کسر شده
ولی گفتن طرح رایگان ۴ گیگ براتون تا ۱ ساعت دیگه تایید میشه.

Core
16-02-2017, 12:32
جواب همراه اول در مورد 4جی:

مشترک گرامی، در صورتی که سیمکارت شما یوسیم می باشد مناسب استفاده در شبکه اینترنت نسل چهارم می باشد. اینترنت 4.5 نیز مربوط به این سیمکارت ها می باشد. علاوه بر تعویض سیمکارت صورت گرفته، تحت پوشش بودن منطقه، پشتیبانی گوشی همراه و فعال بودن بسته اینترنت آلفا+ برای بهره مندی از این شبکه الزامی می باشد. طبق بخشنامه جدیدی که منتشر شده فعال بودن بسته الزامی می باشد.

يعني من كه اصلا هيچ وقت بسته نخريدم و بصورت آزاد از اينترنت استفاده ميكنم نميتونم از lte استفاده كنم؟
ولي با آيفون اكثرا lte هستم.

bivafa.va.man
16-02-2017, 12:58
نه اطلاع داشتن
فکر میکنم شماره های منتخب فقط اونایی هستن که حداقل چندتا بسته از همراه اول خریده باشن
به هر حال الان با ۹۹۹۰ تماس گرفتم و مشکل رو گفتم، اونا هم همون حرفو زدن و گفتن شما جزء شماره های منتخب نیستید و 5تومن از حسابتون کسر شده
امروز رفتم سیم کارت فورجی گرفتم ،قبلا هیچ پیامی مبنی بر رایگان بودن و یا اینترنت هدیه واسم نیومده بود
جالب اینجاست دفتر خدماتی به رایگان سیم کارتو تعویض کرد،از شارژ سیم کارت هم چیزی کم نشد،
دفتر خدماتی گفت باید یه بسته آلفا پلاس یه روزه فعال کنی تا اینترنت یک ماهه رو بهت بده،یک ثانیه بعد از خرید بسته اینترنت هدیه رو داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ul696
16-02-2017, 13:26
با اينترنت همراه اول نمي توانم گوگل و ساير سايت هاي جستجو را باز كنم و خطا مي دهد بقيه سايتها مشكلي ندارند .

ms368
16-02-2017, 13:29
من بسته هم خریدم ولی چیزی فعال نشد واسم :n13:

m2music
16-02-2017, 13:44
نه اطلاع داشتن

همراه اول کارش عشقی هست. من بابام سواد نداره و گوشیش هم نوکیا ساده هست. الان نگاه کردم بسته دو گیگ + دو گیگ شبانه رو هدیه داده بهش و فردا میخوام سیم کارتشو بندازم به گوشی خودم استفادش کنم :n09::n02:

ms368
16-02-2017, 13:47
نمیدونم چرا از بعضیا هزینه دریافت کردن
به هر حال درست شد
فقط یه سوال
من بسته نامحدود شبانه 1000 تومانی رو فعال کردم
الان ۴ گیگ هم هدیه دارم
شب بخام از ساعت ۲ تا ۷ صبح استفاده کنم از هدیه کم میکنه یا بسته ای که خریدم؟

bivafa.va.man
16-02-2017, 14:16
نمیدونم چرا از بعضیا هزینه دریافت کردن
به هر حال درست شد
فقط یه سوال
من بسته نامحدود شبانه 1000 تومانی رو فعال کردم
الان ۴ گیگ هم هدیه دارم
شب بخام از ساعت ۲ تا ۷ صبح استفاده کنم از هدیه کم میکنه یا بسته ای که خریدم؟
از بسته نامحدود شبانه دو تا هفت کم میکنه

saber73
16-02-2017, 16:13
امروز رفتم سیم کارت فورجی گرفتم ،قبلا هیچ پیامی مبنی بر رایگان بودن و یا اینترنت هدیه واسم نیومده بود
جالب اینجاست دفتر خدماتی به رایگان سیم کارتو تعویض کرد،از شارژ سیم کارت هم چیزی کم نشد،
دفتر خدماتی گفت باید یه بسته آلفا پلاس یه روزه فعال کنی تا اینترنت یک ماهه رو بهت بده،یک ثانیه بعد از خرید بسته اینترنت هدیه رو داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب شیر تو شیری شده این جریان تعویض سیم کارت و هدیه 4 گیگ :n13: برا بعضیها مثل شما رایگان بدون پیامک یا هر شرطی دیگه و برا بعضی ها با وجود تمامی شرایط و احراز اونها غیر رایگان تعویض میشه. کلا به نظر من همش زیر سر این دفاتر خدمات ارتباطی هستش از هر کجا اومد و هر جوری خواستن کار رو انجام میدن . یکی میگه باید شارژ داشته باشی و گرنه ما باید خط رو اجباری شارژ کنیم یکی هزار تومان کارمزد میگیره و یکی دیگه 2 هزار تومان کارمزد میگیره یکی فتوکپی میخواد و 500 ت برا فتوکپی میگیره و یکی اصلا فتوکپی نمیگیره و کار رو با کارت ملی انجام میده . یکی دیگه میگه باید پیامک بیاد ویکی دیگه میگه کلا رایگانه و به پیامک ربطی نداره و همینطوری ادامه داره ...... آخرش اینها مردم رو اسگول میکنن :n31:

bivafa.va.man
16-02-2017, 16:22
عجب شیر تو شیری شده این جریان تعویض سیم کارت و هدیه 4 گیگ :n13: برا بعضیها مثل شما رایگان بدون پیامک یا هر شرطی دیگه و برا بعضی ها با وجود تمامی شرایط و احراز اونها غیر رایگان تعویض میشه. کلا به نظر من همش زیر سر این دفاتر خدمات ارتباطی هستش از هر کجا اومد و هر جوری خواستن کار رو انجام میدن . یکی میگه باید شارژ داشته باشی و گرنه ما باید خط رو اجباری شارژ کنیم یکی هزار تومان کارمزد میگیره و یکی دیگه 2 هزار تومان کارمزد میگیره یکی فتوکپی میخواد و 500 ت برا فتوکپی میگیره و یکی اصلا فتوکپی نمیگیره و کار رو با کارت ملی انجام میده . یکی دیگه میگه باید پیامک بیاد ویکی دیگه میگه کلا رایگانه و به پیامک ربطی نداره و همینطوری ادامه داره ...... آخرش اینها مردم رو اسگول میکنن :n31:
داداش اینجا ایرانه سخت نگیر،کاملا طبیعیه اینا

farshad0123
16-02-2017, 19:48
از من که هیچ هزینه ای نگرفتن حتی کپی کارت ملی هم نخواست سیمکارتم هم هیچ شارژ نداشت راحت برام فورجی کردن تازه بجای یک بسته دو بسته هدیه داد یکیش الان فعاله و طبق گفته همراه اول این بسته که تموم بشه بعدی فعال میشه

Le0nard0
16-02-2017, 20:17
کلا دیگه سر این تعویض سیمکارت هرکی هرچی میخواد میاد میگه . کم مونده یکی بیاد بگه یه گوشی 4G هم روی سیمکارت بهم دادن یه ویلا توی متل قو هم گفتن دم عید به نامت میکنیم .

ho3in2012
16-02-2017, 20:31
من شهریور ماه سیمکارتم روتعویض کردم با USIM
شنبه همین هفته برام طرح 2 + 2 گیگ رایگان فعال شد

Armin.Computer
16-02-2017, 22:07
تعویض سیم کارت به یوسیم انجام دادین یا بدون تعویض سیم کارت هدیه داده؟

من چند وقت پیش خودم رفتم هزینه رو پرداخت کردم و سیم رو فورجی کردم

iran100
16-02-2017, 23:35
منم رفتم دفتر 7تومن برا کارت شارژ گرفتن چون برای کارمزد تعویض سیمکارت باید حداقل 5تومن شارژ داشته باشه. اما وقتی سیم رو گرفتم 5تومن از خطم کم نشده بود و 6تومن شارژ شده بود. روز بعدش هم بسته 2+2گیگ یک ماهه رو هم هدیه داد. زیاد فرق نداره هزینه بدین به دفتر یا نه اگه رایگان باشه تعویض، رایگان براتون صادر میشه و اون شارژی که هزینه کردین تو خط میمونه.

iman2919
17-02-2017, 00:49
بچه ها کسی از دکل های همراه اول یک عکس واضح نداره بذاره؟

mehran5486
17-02-2017, 08:57
بچه ها کسی از دکل های همراه اول یک عکس واضح نداره بذاره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دکل همراه اول

ms368
17-02-2017, 11:25
سر من که کلا رفت دیشب :n02: ولی مهم نیست
یه بسته شبانه نامحدود خریدم و شب ساعت ۳ گذاشتم واسه دانلود
مودم رو هم چند بار خاموش روشن کرده بودم
صبح بیدار شدم دیدم بسته ۴ گیگی پریده و با کد *100*0# پیام "بسته اینترنت برای شما فعال نیست" روبرو شدم.
به احتمال زیاد نباید تا تموم شدن بسته هدیه، بسته دیگه ای میخریدم

bivafa.va.man
17-02-2017, 12:45
سر من که کلا رفت دیشب :n02: ولی مهم نیست
یه بسته شبانه نامحدود خریدم و شب ساعت ۳ گذاشتم واسه دانلود
مودم رو هم چند بار خاموش روشن کرده بودم
صبح بیدار شدم دیدم بسته ۴ گیگی پریده و با کد *100*0# پیام "بسته اینترنت برای شما فعال نیست" روبرو شدم.
به احتمال زیاد نباید تا تموم شدن بسته هدیه، بسته دیگه ای میخریدم
نباید اینجوری باشه زنگ بزن همراه اول پیگیر باش اگه نشد از ۱۹۵ شکایت کن،
خداوکیلی این نرم افزار همراه من بیخوده اصلا بسته اینترنت هدیه رو نشون نمیده،تو گذارش مصرف نوترینو هم که میزنم میگه سرویس قطع شد،و باید از *100*0# استعلام بگیرم

hmz2016
17-02-2017, 16:30
من یه مودم فورجی دارم روش هم آرم ایرانسل زده . روزی که سیم کارت فورجی ایرانسل خریدم اینم خریدم . سوالم اینه سیم کارت فور جی همراه اول میشه روش بزارم . یه کم شک دارم گفتم شکم برطرف بشه !! فکر نکنم ربطی داشته باشه . مودم مودمه دیگه مگه نه؟

بعدشم یه سوال دیگه . بسته های فورجی ایرانسل خوبه ولی برای من نمی صرفه شب تا صبح کامپبوتر رو روشن بزارم .هر چند سرعتش خیلی خوبه واسه دانلود شبانه .

میگم سرعت دانلود شبانه فور جی همراه اول چطوره ؟ واسه اون 1 شب تا 11 صبح به نظرم به صرفه استفاده کنم اگه سرعتش خوب باشه. مثلا بسته یک ماه اش . خوبه واسه استفاده یا نه ؟

mehran5486
17-02-2017, 16:43
من یه مودم فورجی دارم روش هم آرم ایرانسل زده . روزی که سیم کارت فورجی ایرانسل خریدم اینم خریدم . سوالم اینه سیم کارت فور جی همراه اول میشه روش بزارم . یه کم شک دارم گفتم شکم برطرف بشه !! فکر نکنم ربطی داشته باشه . مودم مودمه دیگه مگه نه؟

بعدشم یه سوال دیگه . بسته های فورجی ایرانسل خوبه ولی برای من نمی صرفه شب تا صبح کامپبوتر رو روشن بزارم .هر چند سرعتش خیلی خوبه واسه دانلود شبانه .

میگم سرعت دانلود شبانه فور جی همراه اول چطوره ؟ واسه اون 1 شب تا 11 صبح به نظرم به صرفه استفاده کنم اگه سرعتش خوب باشه. مثلا بسته یک ماه اش . خوبه واسه استفاده یا نه ؟
در مورد مودم بله میشه انلاکش کرد و سیم همراه اول گذاشت البته بستگی ب مدلش هم داره باید بری تو تاپیک مودم دوستان هستن راهنماییت میکنن در مورد بسته شبانه بستگی ب منطقه تون داره که اون سایتی ک شما بهش وصلین چقد یوزر دیگه بهش وصلن و میزان فاصله شما از سایت چقد هست اینا تو سرعت تاثیر میزارن

hmz2016
17-02-2017, 17:08
در مورد مودم بله میشه انلاکش کرد و سیم همراه اول گذاشت البته بستگی ب مدلش هم داره باید بری تو تاپیک مودم دوستان هستن راهنماییت میکنن در مورد بسته شبانه بستگی ب منطقه تون داره که اون سایتی ک شما بهش وصلین چقد یوزر دیگه بهش وصلن و میزان فاصله شما از سایت چقد هست اینا تو سرعت تاثیر میزارن

مثلا دانلود از سایتی مثل یوتیوب منظورمه که فییلتر. هم هست و با ..شکن باید وصل شی

من خودم فور جی ایرانسل که استفاده کردم اصلا تاثیری نداشت این تعداد یوزرو و فاصله . یعنی برام اصلا محسوس نبود این کیفیت سایت و دانلود.. چه از سایت داخلی چه یکی مثل یوتیوب با سرعت بین 3 تا 7 مگ دانلود می کردم . در بدترین حالت و در بهترین حالت!!

روش آنلاک این مدل مودمی که دارم در سایت بود پیداش کردم. ممنون از راهنمایی:n40:

ms368
17-02-2017, 18:18
نباید اینجوری باشه زنگ بزن همراه اول پیگیر باش اگه نشد از ۱۹۵ شکایت کن،
خداوکیلی این نرم افزار همراه من بیخوده اصلا بسته اینترنت هدیه رو نشون نمیده،تو گذارش مصرف نوترینو هم که میزنم میگه سرویس قطع شد،و باید از *100*0# استعلام بگیرم

زنگ زدم پیچوند یه سری جوابای بیربط داد
حوصله میخاد، بسته هدیه بود منم واسم زیاد مهم نبود که بخام پیگیر بشم

یه تست:
من چک کردم دیدم سرعت دانلود همراه اول در بهترین شرایط تا 16Mb هست (4g) در صورتی که ایرانسل تا نزدیکای 50Mb هست
به تظرم اگه من بسته ۹۰۰ تومانی ایرانسل رو بخرم خیلی بهتر باشه چون از لحاظ هزینه برق صرفه جویی کردم
البته اینم بسته به آنتن دهی منطقه داره

یه تست دیگه:
با بسته معمولی همراه اول ۱۵۰ مگابایتی (آلفا معمولی) سرعت دانلود تا نزدیکای 5Mb هست و به نظرم به صرفه تر از بسته های آلفا+ باشه چون همین سرعت معمولی هم یکی از سرعت های ایده آله و باهاش تقریبا هرکاری که بخاین میشه کرد.

یه راهنمایی:
برای اینکه بتونید از حداکثر سرعتتون استفاده کنید، یه سر به تورنت بزنید
البته تراکر های خصوصی، اکانت هاشونم میتونید با جستجو پیدا کنید و بخرید

JVC
17-02-2017, 19:10
دوستان جریان این 4.5g اینترنت همراه اول چیه هی تبلیغ میکنه ؟ سرعت دانلودش تا جند میره و از همه مهمتر پینگش رو 8.8.8.8 چنده؟ ممنونم جواب بدید

amirdiba
17-02-2017, 22:21
دوستان جریان این 4.5g اینترنت همراه اول چیه هی تبلیغ میکنه ؟ سرعت دانلودش تا جند میره و از همه مهمتر پینگش رو 8.8.8.8 چنده؟ ممنونم جواب بدید

فعلا هرجا که دیدم در حد جکه. سرعتش از تری جی کمتره. مودم من کت 6 و میگم فعلا اشغاله.همون فور خالیش پهنای باند نداره. حداکثر ظرفیتشو نمیدن. نمیفهمم چرا مدام این اعداد بالا میره وقتی طرفیت و اجازه استفادش نیست. 4.5 میخایم چه کار. میشه اگه اشتباه فکر میکنم یکی منو توجیه کنه؟

ak313
17-02-2017, 23:38
اصلا مگه همراه اول 4.5 هم داره. تا به حال رویت نشده

Microsoft24
18-02-2017, 11:46
فکر می کنم مشترکایی که به طور متوالی بسته نامحدود خریداری می کنند سرعت دانلودشون رو محدود می کنند . باید یکماه ایرانسل گرفت یکماه همراه اول

با سه سیم کارت ب نام افراد مختلف تست کردم ! :n28: ربطی ب مصرف نداره کلا لیمیت شده .

mahan999
18-02-2017, 16:02
با سه سیم کارت ب نام افراد مختلف تست کردم ! ربطی ب مصرف نداره کلا لیمیت شده . احتمالا imei گوشی یا مک گوشی رو محدود کردند پس اگر میشه با یک گوشی دیگه هم اون 3 تا سیم کارت رو تست کنید

- - - Updated - - -

با سه سیم کارت ب نام افراد مختلف تست کردم ! ربطی ب مصرف نداره کلا لیمیت شده . احتمالا imei گوشی یا مک گوشی رو محدود کردند پس اگر میشه با یک گوشی دیگه هم اون 3 تا سیم کارت رو تست کنید

ma3743
18-02-2017, 16:21
سلام
من در تاریخ 18/11 مبلغ 890 تومن شارژ داشتم امروز دیدم شده 0
این مدت سیم کارتم اصلا وصل نبوده
مگه میشه؟!

farhadrohi
18-02-2017, 16:29
دوستان اگه سیم کارت یو سیم نباشه شبکه ها رو جستجو کنی اگه تحت پوشش فورجی باشیم توی جستجو نمایش میده؟ یا حتما باید سیم فورجی باشه؟

Le0nard0
18-02-2017, 16:30
مگه میشه؟!
سرویس های ارزش افزوده فعاله روی سیم کارتت.

- - - Updated - - -

اگه سیم کارت یو سیم نباشه شبکه ها رو جستجو کنی اگه تحت پوشش فورجی باشه توی جستجو نمایش میده یا حتما باید سیم فورجی باشه؟

گوشیت 4g باشه نشون میده

siavash1234
18-02-2017, 19:21
من تهران هستم
امروز رفتم مخابرات برای تبدیل سیم کارت مسول امور مشترکین بهم گفت انجام نده و فعلا پوشش خوبی نداره !!! و انجام نداد و گفت چند ماه صبر کن !!!

Le0nard0
18-02-2017, 19:57
میگفتی چجور کارمند امورمشترکینی هستی که خبر نداری همراه اول 4.5g هم راه اندازی کرده . صبح تا شب هم داره توی سیمای ملی تبلیغ میکنه

bivafa.va.man
18-02-2017, 20:38
من تهران هستم
امروز رفتم مخابرات برای تبدیل سیم کارت مسول امور مشترکین بهم گفت انجام نده و فعلا پوشش خوبی نداره !!! و انجام نداد و گفت چند ماه صبر کن !!!
از اون کارمندای بی سواد تنبل بوده حوصله نداشته برات تعویض کنه بهانه اورده،وگرنه چه تفاوتی داره فورجی پوشش نداشته باشه تریجی هست دیگه سیم کارت رو بلاخره باید تعوض کرد

farhadrohi
18-02-2017, 21:28
دوستان برای شما هم اچ پلاس نمیشه ؟ حدود دو هفتس اصن اچ پلاس نمیشه

matr!x_2008
18-02-2017, 23:14
2 تا سیمکارت همراه دارم. امروز دیدم همراه اول روی سیمکارت اعتباری قدیمی (فورجی نیست) 2گیگ روزانه و 2 گیگ شبانه داده! ولی رو سیمکارت فورجی جدید که تازه گرفتم نداد! سرعتشم خیلی افت کرده جدیدن

urumchi
18-02-2017, 23:27
سلام
مگه میشه؟!
با استفاده از كد #800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) * سرويس هاي ارزش افزوده رو غيرفعال كن

farshad0123
19-02-2017, 01:20
این چه فورجیه که سرعتش 300 کیلوبایته؟!
تریجی که بود رو +H سرعتم حداقل از 1مگابایت پایینتر نمیومد و شبا که نامحدود میگرفتم تا 3مگابایت میرفت الان نهایت 300k

matr!x_2008
19-02-2017, 01:20
با استفاده از كد #800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) * سرويس هاي ارزش افزوده رو غيرفعال كن

این کد چرا جواب نمیده؟ من خطم صفره.. کد میفرستم ولی حذفش نمیکنه.. باید شارژ داشته باشه؟

matr!x_2008
19-02-2017, 01:22
دوستان برای شما هم اچ پلاس نمیشه ؟ حدود دو هفتس اصن اچ پلاس نمیشه

میشه. ولی بیشتر روی H میره.. ولی با تغییر مکان تغییر میکنه

bhdanathema
19-02-2017, 07:19
یعنی دزدتر از همراه اول خودشه :n21:
ایا روشی هست که مثلا بخوای بسته شبانه بگیری شارژی تو گوشی نمونه که بخواد بخوره ؟

bivafa.va.man
19-02-2017, 07:51
این چه فورجیه که سرعتش 300 کیلوبایته؟!
تریجی که بود رو +H سرعتم حداقل از 1مگابایت پایینتر نمیومد و شبا که نامحدود میگرفتم تا 3مگابایت میرفت الان نهایت 300k

کلا فورجی همراه اول دربهترین حالت پانصد کیلوبایته ولی تریجی تا چهار مگ هم میره تنها مزیت فورجی پینگ پایین هست

این کد چرا جواب نمیده؟ من خطم صفره.. کد میفرستم ولی حذفش نمیکنه.. باید شارژ داشته باشه؟
باید از نرم افزار همراه من یا سایت همراه من غیر فعال کنی،همه پیام های تبلیغاتی و سرویس ارزش افزوده رو باید غیر فعال کنی

یعنی دزدتر از همراه اول خودشه :n21:
ایا روشی هست که مثلا بخوای بسته شبانه بگیری شارژی تو گوشی نمونه که بخواد بخوره ؟
بعد اینکه همراه آخر یه بار شارژمو خورد،رفتم یک سیم کارت دیگه اعتباری خریدم و هر وقت اینترنت نامحدود خواستم دقیقا هزار تومن از سیم کارت خودم به اون یکی انتقال میدم و استفاده میکنم حیفه حتی هزار و یک تومن هم شارژ داشته باشی

Pedram 2rk
19-02-2017, 13:58
t
کلا فورجی همراه اول دربهترین حالت پانصد کیلوبایته ولی تریجی تا چهار مگ هم میره تنها مزیت فورجی پینگ پایین هست

باید از نرم افزار همراه من یا سایت همراه من غیر فعال کنی،همه پیام های تبلیغاتی و سرویس ارزش افزوده رو باید غیر فعال کنی

بعد اینکه همراه آخر یه بار شارژمو خورد،رفتم یک سیم کارت دیگه اعتباری خریدم و هر وقت اینترنت نامحدود خواستم دقیقا هزار تومن از سیم کارت خودم به اون یکی انتقال میدم و استفاده میکنم حیفه حتی هزار و یک تومن هم شارژ داشته باشی

بهترین اپراتور فقط رایتل.واقعا دمش گرم

djmoslemok
19-02-2017, 13:59
دیگه دوران دانلود شبانه با دزد اول به سر رسید و سرعت محدود شده :n27::n03::n37:

Pedram 2rk
19-02-2017, 14:02
دیگه دوران دانلود شبانه با دزد اول به سر رسید و سرعت محدود شده :n27::n03::n37:

فقط رایتل.واقعا عالیه:n20:

bivafa.va.man
19-02-2017, 14:30
مگه اونم دانلود شبانه داره میگی عالیه سرعتش چنده؟

urumchi
19-02-2017, 15:01
این کد چرا جواب نمیده؟ من خطم صفره.. کد میفرستم ولی حذفش نمیکنه.. باید شارژ داشته باشه؟من تست كردم رو هر 2تا خطم كار ميكنه. خطتون رو روي يه گوشي ديگه تست كنيد
يه جا كد 3رقمي ميده بهتون كه ارسالش كنيد اونجا پول 1دونه sms ازتون شارژ كم ميكنه

djmoslemok
19-02-2017, 15:12

:n35:
برادر رایتل که نامحدود شباه نداره :n27:

Pedram 2rk
19-02-2017, 18:05
:n35:
برادر رایتل که نامحدود شباه نداره :n27:

از لحاظ سرعت اینترنت میگم رایتل عالیه

Le0nard0
19-02-2017, 18:24
رایتل تاپیک داره .

Terova
20-02-2017, 00:51
دانلود رایگان همراه آول کدش چند هست و قیمتش چقدره؟

بعد راهی داره بعد از اتمام طرح خود به خود اینترنت قطع بشه مثل ایرانسل؟

Le0nard0
20-02-2017, 00:56
دانلود رایگان همراه آول کدش چند هست و قیمتش چقدره؟

بعد راهی داره بعد از اتمام طرح خود به خود اینترنت قطع بشه مثل ایرانسل؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نداره

bsm1992
20-02-2017, 01:02
کسی از دوستان جایی رو سراغ داره که همراه اول از باند 7 2600 استفاده کرده باشه؟ من که کل تبریز رو چک کردم فقط رو باند 3 1800تجهیز شده قبلا یکجا باند 7 بود که اونم الان باند 3 شده حداکثر دانلود هم 9.5 مگابیت هست پس عملا نسل 4.5 همراه اول دروغه

iDownload & iGame
20-02-2017, 09:45
کسی از دوستان جایی رو سراغ داره که همراه اول از باند 7 2600 استفاده کرده باشه؟ من که کل تبریز رو چک کردم فقط رو باند 3 1800تجهیز شده قبلا یکجا باند 7 بود که اونم الان باند 3 شده حداکثر دانلود هم 9.5 مگابیت هست پس عملا نسل 4.5 همراه اول دروغه
همراه اول فقط 371 سایت نسل 4 باند 7 (فرکانس 2600) در 31 مرکز استان راه اندازی کرده که مربوط به قبل از گرفتن مجوز باند 3 (فرکانس 1800) هست. بعد از گرفتن مجوز باند 3 کلا" باند 7 رو بیخیال شده و تمام سایتها به باند 3 تجهیز شدند (7711 سایت تا بهمن 95) و تا پایان شهریور 96 تعداد سایت های باند 3 همراه اول به 10950 عدد خواهد رسید. همراه اول اون 371 سایت باند 7 رو به عنوان نسل 4 و سایتهای جدیدباند 3 رو به عنوان نسل 4.5 داره معرفی میکنه که از نسل 4.5 احتمالا" منظورش MIMO هست نه CA چون CA نیاز به دو باند داره تا روی گوشی علامت 4G+ بیاد. در نتیجه هیچ وقت روی نسل 4 همراه اول علامت 4G+ مشاهده نخواهد شد.

ma3743
20-02-2017, 10:40
ممنون از پاسخ شما
اين سرويس هاي ارزش افزوده یعنی چی؟

mehrdad84
20-02-2017, 10:50

سلام لظفا بفرماید راه چک کردن باند فرکانس چگونه هست ممنون

ak313
20-02-2017, 11:36

بله از دروغ به چاخان رسیده
پیشنهاد می کنم پیج وزیر رو پیدا کنیم و به این اراجیف اعتراض کنیم
واقعا ابروی دولت و وزارت خونه رو هم برده این دروغها. اما متاسفانه اونها هم به روی خودشون نمیارن.

ak313
20-02-2017, 11:47

لینکش اینه. شما هم برید پیام بدید . واقعا دیگه خجالت بکشن

urumchi
20-02-2017, 11:49
ممنون از پاسخ شما
اين سرويس هاي ارزش افزوده یعنی چی؟
خواهش مي كنم
سرويس ارزش افزوده مثل سرويسي كه پيام ميده جهت دريافت آخرين اخبار ورزشي فلان عددو بفرستيد به اين شماره
هرپيامك 200 تومان

bsm1992
20-02-2017, 16:42
سلام لظفا بفرماید راه چک کردن باند فرکانس چگونه هست ممنون
سلام برای آیفون *3001*12345#*
هست
برا گوشی های دیگه رو نمیدونم

mehdi_cd2005
20-02-2017, 16:55
دوستان امروز الفا پلاس 4 گیگ فعال کردم بهم دو گیگ وای فای هدیه داد .
این دو گیگ وای فای چی هست ؟

shahryar84
20-02-2017, 17:03
بعضی پاساژها تو تهران وای فای همراه اول سرویس میده

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

farhadrohi
20-02-2017, 17:36
دوستان این مشکل آنتن رو از کجا باید پیگیری کرد.تو منطقه ما دو هفتس +H نمیشه و همش H هست.البته از خونه ۳۰۰ متر فاصله میگیرم H پلاس میشع.فکر کنم دکلی ک بهش وصلم مشکل داره و پلاس نمیشه.واقعا سرعت افتضاح هست اچ خالی .از کجا پیگیری کنم؟

iman2919
20-02-2017, 17:44
دوستان این مشکل آنتن رو از کجا باید پیگیری کرد.تو منطقه ما دو هفتس +H نمیشه و همش H هست.البته از خونه ۳۰۰ متر فاصله میگیرم H پلاس میشع.فکر کنم دکلی ک بهش وصلم مشکل داره و پلاس نمیشه.واقعا سرعت افتضاح هست اچ خالی .از کجا پیگیری کنم؟

همه دنبال 4g و +4g هستن شما هنوز توی h و +h موندی؟!
توی سایت 195 ثبت شکایت کن پیگیری میکنن

saber73
20-02-2017, 18:07
امروز یه سیم کارت ترابردی داشتم بردم تعویض کردم به نوع 4G تو شارژم 5000 ت داشتم که کم کردن و گفتن دیگه مهلت رایگان تموم شده و هزینه داره . عوضش همون اینترنت 2 +2 یک ماهه رو رایگان فعال کردن . جالبه این دفتری که رفتم همون 5000 ت رو کم کرد و هیچ هزینه دیگه ای نگرفت .

از وقتی همراه اول به صورت سراسری رفته رو 4G و 4G+ بیشتر جاها همین مشکلی که شما میگی پیش اومده منطقه ماهم اینطوری شده و سرعت افت شدیدی پیدا کرده قبلا دوال کریر بود یعنی : DC- HSPA+ ولی الان همش HSPA هستش . مشکل از سمت خودشونه و به عمد این کارو انجام دادن فکر نکنم به جایی برسی ولی خب طبق گفته دوستمون یه سنگی بنداز 195 ببین چی میشه .

همراه اول فقط 371 سایت نسل 4 باند 7 (فرکانس 2600) در 31 مرکز استان راه اندازی کرده که مربوط به قبل از گرفتن مجوز باند 3 (فرکانس 1800) هست. بعد از گرفتن مجوز باند 3 کلا" باند 7 رو بیخیال شده و تمام سایتها به باند 3 تجهیز شدند (7711 سایت تا بهمن 95) و تا پایان شهریور 96 تعداد سایت های باند 3 همراه اول به 10950 عدد خواهد رسید. همراه اول اون 371 سایت باند 7 رو به عنوان نسل 4 و سایتهای جدیدباند 3 رو به عنوان نسل 4.5 داره معرفی میکنه که از نسل 4.5 احتمالا" منظورش MIMO هست نه CA چون CA نیاز به دو باند داره تا روی گوشی علامت 4G+ بیاد. در نتیجه هیچ وقت روی نسل 4 همراه اول علامت 4G+ مشاهده نخواهد شد.

حرف شما کاملا درست و علمی هستش ولی اگه بخواد هر کجای کشور 4G+ رو ارائه بده باید از دو تا فرکانس استفاده کنه تا با تجمع این دو فرکانس 4G+ حاصل بشه و ملت بتونن استفاده کنن . دیگه اینقدرها هم اپراتور اسگول نیست که LTE رو همون 4G+ اعلام کنه . طبق گفته خود همراه اول به زودی تو بیشتر مراکز استانها قراره این دو فرکانس راه اندازی بشه و قابلیت 4G+ به وجود بیاد تا ملت بتونن استفاده کنن . فکر کنم برا شهرستان ها زیاد طول بکشه .

ɱəɦɖɨ
20-02-2017, 22:25
سلام دوستان.. من بسته آلفا پلاس یک ماهه دارم یکی از دوستام یه کارت ۵ گیگ هدیه همراه اول بهم داده خطم دائمی هست اون رو چجوری استفاده کنم؟ منتظر باشم بسته ام تموم بشه بعد استفاده کنم؟ اصلا نحوه استفاده کردن از این ۵ گیگ چجوریه؟ یه کارت هست که پشتش رمز داره و باید خش بزنی تا ظاهر بشه مثل کد شارژ ..

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

farhadrohi
20-02-2017, 22:35
فورجی تا بیاد و فراگیر شه تمام شهرها دو سال دیگه زمان میبره فعلا به همین اچ پلاس قانع شدم چون سرعت دانلود تا ۲ و ۲ونیم مگ میفرفت شبانه خیلی خوب بود.

farhadrohi
20-02-2017, 22:37
این فورجی پلاس چه نوع گوشی میخواد که فورجی پلاس رو ساپورت کنه؟ همین گوشی هایی ک فورجی رو ساپورت میکنند پلاس هم ساپورت میکنن؟

iDownload & iGame
20-02-2017, 22:40
حرف شما کاملا درست و علمی هستش ولی اگه بخواد هر کجای کشور 4G+ رو ارائه بده باید از دو تا فرکانس استفاده کنه تا با تجمع این دو فرکانس 4G+ حاصل بشه و ملت بتونن استفاده کنن . دیگه اینقدرها هم اپراتور اسگول نیست که LTE رو همون 4G+ اعلام کنه . طبق گفته خود همراه اول به زودی تو بیشتر مراکز استانها قراره این دو فرکانس راه اندازی بشه و قابلیت 4G+ به وجود بیاد تا ملت بتونن استفاده کنن . فکر کنم برا شهرستان ها زیاد طول بکشه .
متاسفانه خبری از تجمیع فرکانس نیست و همراه اول همین فرکانس 1800 رو به عنوان 4.5G معرفی کرده.
این صحبت های صدوقی مدیر عامل همراه اول:
اما وضعیت کنونی همراه اول چیست؟ صدوقی بر اساس آماری که تا روز گذشته یعنی ۱۰ بهمن ماه به روز رسانی شده، خبر می دهد که اکنون اپراتور اول کشورمان در ۱۷۰۵ شهر و دهستان آنتن دهی دارد. در این میان، ۱۳.۲۶۷ عدد سایت 3.9G نصب شده که در حال حاضر ۱۲.۴۲۵ عدد وارد شبکه شده و راه اندازی گشته اند.
همراه اول همچنین اکنون ۳۷۷ عدد سایت 4G در ۳۱ شهر دارد که ۳۷۱ عدد از آنها در حال کار هستند. اما نکته جالب مربوط به سایت های 4.5G است که تعداد آنها به ۷۷۱۱ عدد می رسد و ۷۲۵۵ عدد تا دیروز در ۳۵۷ شهر آماده کار بوده اند.
در واقع، به نظر می رسد که سرمایه گذاری اصلی همراه اول بر توسعه نسل 4.5G بوده است و به همین علت تعداد سایت های 4G در حد کمی باقی مانده.

farhadrohi
20-02-2017, 23:21
دوستان من اتفاقی گوشی رو گزاشتم 4G Only دیدم دو خط آنتن دارم.اما سیم کارتم یو سیم نیست و و علامت نت یا ۴جی نیومد.برای اتصال ب فورجی الان برای تعویض میتونم به امور مشترکین برم و تعویض کنم؟؟؟ با Open Signal هم تست کردم دیدم بعضی جاها تو نقشه فورجی شده.زنگ زدم اپراتور کم سواد گفتم لنگرود تحت پوشش فورجیه هی گفت گوشی نگه دار از دوستانی ک در کنارش بود پرسید آخرم گفت نه نیست.واقعا خیلی ضعیف هست پشتیبانیشون.من دو خط آنتن دارم پس این چیه خخخخ.
تعویض سیم همون لحظه انجام میشه؟؟

iman2919
20-02-2017, 23:36
دوستان من اتفاقی گوشی رو گزاشتم 4G Only دیدم دو خط آنتن دارم.اما سیم کارتم یو سیم نیست و و علامت نت یا ۴جی نیومد.برای اتصال ب فورجی الان برای تعویض میتونم به امور مشترکین برم و تعویض کنم؟؟؟ با Open Signal هم تست کردم دیدم بعضی جاها تو نقشه فورجی شده.زنگ زدم اپراتور کم سواد گفتم لنگرود تحت پوشش فورجیه هی گفت گوشی نگه دار از دوستانی ک در کنارش بود پرسید آخرم گفت نه نیست.واقعا خیلی ضعیف هست پشتیبانیشون.من دو خط آنتن دارم پس این چیه خخخخ.
تعویض سیم همون لحظه انجام میشه؟؟

شما برو دفتر ارتباطی یا نمایندگی همراه اول و سیم کارت یوسیم بگیر 5 هزار تومان هزینه داره و احتمالا اینترنت 2+2 هم برات بعنوان هدیه فعال میشه.
اگر توی سرچ گوشی برات mci lte میاد پس شهرتون 4g هست.

farhadrohi
21-02-2017, 00:41
شما برو دفتر ارتباطی یا نمایندگی همراه اول و سیم کارت یوسیم بگیر 5 هزار تومان هزینه داره و احتمالا اینترنت 2+2 هم برات بعنوان هدیه فعال میشه.
اگر توی سرچ گوشی برات mci lte میاد پس شهرتون 4g هست.
من کارت ملی رو گم کردم ولی کپی کارت ملی رو دارم کپی برابر با اصل هم هست.مشکلی نداره؟

ɱəɦɖɨ
21-02-2017, 08:39
سلام دوستان.. من بسته آلفا پلاس یک ماهه دارم یکی از دوستام یه کارت ۵ گیگ هدیه همراه اول بهم داده خطم دائمی هست اون رو چجوری استفاده کنم؟ منتظر باشم بسته ام تموم بشه بعد استفاده کنم؟ اصلا نحوه استفاده کردن از این ۵ گیگ چجوریه؟ یه کارت هست که پشتش رمز داره و باید خش بزنی تا ظاهر بشه مثل کد شارژ ..

کسی نیس جواب سوال ما رو هم بده؟ ممنون میشم

farhadrohi
21-02-2017, 10:56
دوستان سیمم رو فورجی کردم.یه سوال بعد این بسته هدیه بسته شبانه نامحدود بزنم میشه از فورجی استفاده کرد؟

mehrdad84
21-02-2017, 11:37
سلام دوستان اینجا کسی دفتر فروش سیم کارت همراه اول که ثبت نام هم خودش انجام بده داره؟ با تشکر

iman2919
21-02-2017, 12:06
سلام دوستان اینجا کسی دفتر فروش سیم کارت همراه اول که ثبت نام هم خودش انجام بده داره؟ با تشکر

تمامی دفاتر خدماتی و نمایندگی های همراه اول فروش سیم کارت و ثبت نام انجام میدن

saber73
21-02-2017, 12:58
متاسفانه خبری از تجمیع فرکانس نیست و همراه اول همین فرکانس 1800 رو به عنوان 4.5G معرفی کرده.
این صحبت های صدوقی مدیر عامل همراه اول:
اما وضعیت کنونی همراه اول چیست؟ صدوقی بر اساس آماری که تا روز گذشته یعنی ۱۰ بهمن ماه به روز رسانی شده، خبر می دهد که اکنون اپراتور اول کشورمان در ۱۷۰۵ شهر و دهستان آنتن دهی دارد. در این میان، ۱۳.۲۶۷ عدد سایت 3.9G نصب شده که در حال حاضر ۱۲.۴۲۵ عدد وارد شبکه شده و راه اندازی گشته اند.
همراه اول همچنین اکنون ۳۷۷ عدد سایت 4G در ۳۱ شهر دارد که ۳۷۱ عدد از آنها در حال کار هستند. اما نکته جالب مربوط به سایت های 4.5G است که تعداد آنها به ۷۷۱۱ عدد می رسد و ۷۲۵۵ عدد تا دیروز در ۳۵۷ شهر آماده کار بوده اند.
در واقع، به نظر می رسد که سرمایه گذاری اصلی همراه اول بر توسعه نسل 4.5G بوده است و به همین علت تعداد سایت های 4G در حد کمی باقی مانده.

یعنی رو همون باند 1800 4.5 و 4G رو برای کل ایران پوشش میده درسته ؟ و با استفاده از این باند میشه شبکه اینترنت رو با توجه به ساپورت گوشی و مودم رو حالت 4.5 یا 4G تنظیم و استفاده کرد . و خبری از تجمیع و افزایش سرعت نیست و فقط اسمش عوض میشه و 4.5G بالای گوشی و در مودم ظاهر میشه .

کسی نیس جواب سوال ما رو هم بده؟ ممنون میشم

شما یه زحمت بکش زنگ بزن پشتیبانی همراه اول و راهنمایی بگیر مثل اینکه کسی خبری نداره ....

دوستان سیمم رو فورجی کردم.یه سوال بعد این بسته هدیه بسته شبانه نامحدود بزنم میشه از فورجی استفاده کرد؟

خیر برای شبانه ها نمیشه همزمان باید بسته یک ماهه الفا پلاس روزانه هم خریداری کنید تا شبکه همیشه رو 4G باشه و بتونید در بسته های شبانه هم استفاده کنید .

iDownload & iGame
21-02-2017, 13:39
یعنی رو همون باند 1800 4.5 و 4G رو برای کل ایران پوشش میده درسته ؟ و با استفاده از این باند میشه شبکه اینترنت رو با توجه به ساپورت گوشی و مودم رو حالت 4.5 یا 4G تنظیم و استفاده کرد . و خبری از تجمیع و افزایش سرعت نیست و فقط اسمش عوض میشه و 4.5G بالای گوشی و در مودم ظاهر میشه .

روی فرکانس 1800 با استفاده از تکنولوژی MIMO سرعت 4G رو افزایش میده و بنام 4.5G معرفی می کنه ولی خبری از 4G+ یعنی تجمیع فرکانس های 1800 و 2600 نخواهد بود.

farhadrohi
21-02-2017, 16:31

شما یه زحمت بکش زنگ بزن پشتیبانی همراه اول و راهنمایی بگیر مثل اینکه کسی خبری نداره ....

خیر برای شبانه ها نمیشه همزمان باید بسته یک ماهه الفا پلاس روزانه هم خریداری کنید تا شبکه همیشه رو 4G باشه و بتونید در بسته های شبانه هم استفاده کنید .
نمیشه بسته آلفا پلاس یک روزه زد و بسته شبانه هم استفاده کرد از فورجی؟

mehrdad84
21-02-2017, 16:31
تمامی دفاتر خدماتی و نمایندگی های همراه اول فروش سیم کارت و ثبت نام انجام میدن

منطورم کاربر انجمن که در دفتر فروش کار در حال حاضر مشغول کار باشد و کار ثبت نام را بلد باشه چون من بتازگی نمایندگی همراه اول را گرفتم چند تا سوال عمومی از او دارم

saber73
21-02-2017, 18:05
نمیشه بسته آلفا پلاس یک روزه زد و بسته شبانه هم استفاده کرد از فورجی؟

میشه ولی همون 24 ساعت یعنی یک روز شبکه روی 4g قرار میگیره و بعد تموم شدن بسته 1 روزه دوباره میشه 3g

farhadrohi
21-02-2017, 19:25
میرم حیاط آنتن فول سرعت دانلود ۲ مگ بر ثانیه هست داخل خونه با دو خط آنتن سرعت ۷۰۰ تا ۹۰۰ کیلوبایت ☹️☹️☹️☹️

Le0nard0
21-02-2017, 19:36
میرم حیاط آنتن فول سرعت دانلود ۲ مگ بر ثانیه هست داخل خونه با دو خط آنتن سرعت ۷۰۰ تا ۹۰۰ کیلوبایت ☹️☹️☹️☹️

توی خونه جابه جا کن ممکنه بتونی سرعت حیاط رو بگیری

Ehsan-F12
22-02-2017, 01:05
سلام
از ساعت 10 شب به بعد شبکه 4G پینگ خیلی بالا میره !!!
تست پینگ:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=799ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=811ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=809ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=813ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=780ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=765ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=967ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=818ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=923ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=853ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=1071ms TTL=35

برای بقیه دوستان اینجوریه ؟

Teiger
22-02-2017, 04:42
سلام
از ساعت 10 شب به بعد شبکه 4G پینگ خیلی بالا میره !!!
تست پینگ:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=811ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=809ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=813ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=780ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=765ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=967ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=818ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=923ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=853ms TTL=35
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=1071ms TTL=35

برای بقیه دوستان اینجوریه ؟

همراه اول افتضاح شده دوست عزیز

Sent from my iPhone using Tapatalk

m_amin
22-02-2017, 10:51
منم تاييد ميكنم از ١٠ شب تا حدودا ١٢ ١ شب
پينگ به شدت افزايش پيدا ميكنه
سرعت هم تا حدودي كم ميشه
يه كارايي دارن ميكنند

bsm1992
22-02-2017, 11:36
من دیروز منطقه بازار تبریز بودم چک کردم فقط باند 7 هست خبری هم از تجمیع فرکانس نیست 10 مگابیت هم سرعت داد رو آیفون 6 اس بقیه مناطق رو با باند 3 تجهیز کردن یک مسئله جالب هم که هست رو فرکانس 900 نسل سوم راه اندازی کردن پینگ کم و سرعتش از نسل سه 2100 و نسل چهار بیشتره

bivafa.va.man
22-02-2017, 16:57
فورجی همراه اول چه عالی شده دو‌ روزه، قبلا نهایت سرعت پانصد کیلوبایت بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Le0nard0
22-02-2017, 17:06
فورجی همراه اول چه عالی شده دو‌ روزه، قبلا نهایت سرعت پانصد کیلوبایت بود
عالی؟ به سرعت 12 مگ راضی نباش . این سرعت حتی برای 3g هم کمه .

farhadrohi
22-02-2017, 17:42
تست امروز من.با دو خط آنتن فورجی

Vahid7767
22-02-2017, 19:00
سلام دوستان
قبض برای من اومده 18000 تومن درصورتی که 10000 تومنشو نوشته خدمات مبتنی بر محتوا. #800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) * هم زدم میگه هیچ سرویس فعالی نداری!چیکار کنم ابن هزینه دیگه نیاد؟؟
و اگه به 195 شکایت کنم چیزی میشه؟

Le0nard0
22-02-2017, 19:11
قبض برای من اومده 18000 تومن درصورتی که 10000 تومنشو نوشته خدمات مبتنی بر محتوا. #800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) * هم زدم میگه هیچ سرویس فعالی نداری!چیکار کنم ابن هزینه دیگه نیاد؟؟

مثل اینکه این اتفاق برای خیلی ها افتاده حالا یارو واعظی گفته پیگیری میکنیم اگه تخلفی صورت گرفته باشه برمیگردونیم به مشترکا

bivafa.va.man
22-02-2017, 19:30
عالی؟ به سرعت 12 مگ راضی نباش . این سرعت حتی برای 3g هم کمه .
به همین راضیم از همراه اول،سرعت ایرانسلم 42 مگه،ولی دو روزه به شدت فورجی همراه اول پایدار شده اصلا سویچ نمیشه رو تریجی پینگ هم پایینه اگه همینطور ادامه پیدا کنه تا اینترنت هدیه تموم شه اینترنت شش ماهه بیست کیگو فعال میکنم فعلا همراه اول برای من بهتر از ایرانسله

سلام دوستان
واسه من این سرویسای مزخرف خود به خود دوباره فعال میشن بعضی هاشون،هر هفته دارم غیر فعالشون میکنم دوباره فعال میشن،امروز شکایت کردم از ۱۹۵ ببینم درستش میکنن ،دیگه فعال نشن