PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال دو مانیتور به یک کیس

aaaammmm87
12-08-2014, 21:28
سلام
دو تا مانیتورم رو وصل میکنم به کیسم درستم تصویر میاره فقط مشکلم اینه که نمیتونم تصویر دو تا مانیتور رو هماهنگ کنم که دو تا یه تصویر رو نشون بدن .مانیتور یک تصویر اصلی رو نشون میده و مانیتور دو فقط اون اضافه تصویر رو نشون میده یعنی (extend my windows desktop onto this monitor) . حالا با چه نرم افزاری میتونم این خروجی تصویر رو مدیریت کنم ؟

afshin b
12-08-2014, 22:54
نیاز به هیچ برنامه ای ندارید، با خود ویندوز به راحتی می تونید مدیریت کنین
Windows 7

Double‐click on the Display control panel icon.Click the Change display settings link.Click Identify to display a large number on each of your monitors. This shows which monitor corresponds with each icon.If needed, click and hold on themonitor icons and drag them to positions that represent how you want to move items from one monitor to another.Click Apply to view changes.Click OK when done

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

aaaammmm87
13-08-2014, 10:22
نیاز به هیچ برنامه ای ندارید، با خود ویندوز به راحتی می تونید مدیریت کنین
Windows 7

Double‐click on the Display control panel icon.Click the Change display settings link.Click Identify to display a large number on each of your monitors. This shows which monitor corresponds with each icon.If needed, click and hold on themonitor icons and drag them to positions that represent how you want to move items from one monitor to another.Click Apply to view changes.Click OK when done

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk
سلام
دوست عزیز توضیحاتمو کامل نخوندی با این روشی که شما گفتید اضافه تصویر میاد روی مانیتور دومی ولی من میخوام تصویر اینه وار مانیتور شماره 1 ( همونمانیتور اصلی) عینا روی دومی هم نمایش بده .

afshin b
13-08-2014, 10:37
سلام
دوست عزیز توضیحاتمو کامل نخوندی با این روشی که شما گفتید اضافه تصویر میاد روی مانیتور دومی ولی من میخوام تصویر اینه وار مانیتور شماره 1 ( همونمانیتور اصلی) عینا روی دومی هم نمایش بده .
چرا دوست عزیز، کامل خوندم. توی این عکس براتون توضیح میدم
الان لپتاپم رو وصل کردم به تی وی که مثل دوتا مانیتور میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما اگه گزینه اول یعنی duplicate these displays رو انتخاب کنین دوتا مانیتور تصویر کاملا مشابه نشون میدن.

ali_mohandes
13-08-2014, 11:12
بهتره که یک تبدیل vgaگرافیک به دوفیش vgaتهیه کنید

aaaammmm87
18-08-2014, 10:53
چرا دوست عزیز، کامل خوندم. توی این عکس براتون توضیح میدم
الان لپتاپم رو وصل کردم به تی وی که مثل دوتا مانیتور میشه.

شما اگه گزینه اول یعنی duplicate these displays رو انتخاب کنین دوتا مانیتور تصویر کاملا مشابه نشون میدن.
سلام
ویندوزم xp هست و متاسفانه این قسمت رو نداره .امکان نصب ویندوز غیر از xp نیست

saeed_136915
18-08-2014, 10:55
سلام
ویندوزم xp هست و متاسفانه این قسمت رو نداره .امکان نصب ویندوز غیر از xp نیست

سلام
شما اگه کارت گرافیکتون nVIDIA هست از همون کنترل پنل کارت گرافیکتون قسمت Multiple Displays میتونین تنظیمات رو انجام بدین