PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرزاد حسنی و آزاده نامداری از هم جدا شدند

poonel
11-08-2014, 15:21
فرزاد حسنی و آزاده نامداری از هم جدا شدند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

«آزاده نامداری» بالاخره ماجرای طلاق از «فرزاد حسنی» را پس از حدود سه ماه رسانه‌ای کرد و در گفت‌وگویی این موضوع را رسما تأیید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از «مثلث‌آنلاین»، از حدود سه ماه پیش خبری دهان به دهان در میان اهالی رسانه‌ای می چرخید؛ خبر مربوط بود به پرسر و صداترین ازدواج سال 92،‌ ازدواجی که سید حسن خمینی عاقد آن بود و دو تن از مجریان مطرح کشور، زوج و زوجه آن. «فرزاد حسنی» و «آزاده نامداری» با هم ازدواج کردند و این موضوع را رسما و با حضور در کنسرت یکی از خوانندگان کشور اعلام کردند.

اتفاقا همین زوج مجری بودند که برای اولین بار به طور مشترک، اجرای برنامه سال تحویل شبکه دو سیما را به عهده گرفتند؛ اجرایی که اصلا نتوانست مطابق انتظار بدرخشد و پرحاشیه شد و انتقادات بسیاری را هم برانگیخت؛ درست مثل خود این دو مجری، پر سر و صدا شد و پر حاشیه.

خبر طلاق نامداری و حسنی را مدت‌ها بود شنیده بودیم ولی به جهت رعایت حریم شخصی این دو هنرمند،‌ خبر آن را منعکس نکردیم تا حریم شخصی آنها را فدای یک خبر پرکلیک نکرده باشیم. تا امروز که آزاده نامداری در گفت‌وگوی خود با روزنامه صبا برای نخستین بار در یک تریبون رسمی این خبر را اعلام کرد ...

آزاده نامداری در این گفت‌وگو گفت:‌ آزاده نامداری قطعا زندگی‌اش آبستن اتفاقاتی بوده و هر جوری هم که مدیریت کرده نتواسته جلوی رخداد بیرونی آن را بگیرد. اما من اصلا سعی نمی‌کنم که بگویم این اتفاق نیفتاده یا مقصرش کس دیگری بوده است. من می‌خواهم بگویم که این اتفاق می‌تواند در زندگی هر کسی بیفتد ...
گفتنی است خبر طلاق آزاده نامداری و فرزاد حسنی پیش از این در محافل غیر رسمی نقل شده بود.

poonel
12-08-2014, 16:50
در خانواده بازیگران چه می گذرد؟
طلاق های پر سر و صدا در سینمای ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سینمای ایران از گذشته تاکنون تا بحال شاهد طلاق های زیادی بوده که حاشیه های فراوانی نیز داشته است. جدیدترین بازیگران این صحنه تلخ و شوم، فرزاد حسنی و آزاده نامداری بوده اند. این ازدواجها در آغاز و به ظاهر بسیار خوب و عاشقانه شروع شده اما به صورت ناگهانی و بدون اعلام دلیل، به جدایی منجر شده است.

فهرست اسامی بازیگران معروف سینما و تلویزیون که پس از مدتی تشکیل زندگی مشترک از هم جدا شده ‌اند: نیما بانکی و لیلی رشیدی، سوسن تسلیمی و داریوش فرهنگ، خسرو شکیبایی و تانیا جوهری، آیدین آغداشلو و شهره آغداشلو، ابوالفضل پورعرب و آناهیتا نعمتی، بابک ریاحی‌پور و مهتاب کرامتی، یوسف مرادیان و سارا خویینی‌ها، فریبرز عرب‌نیا و آتنه فقیه نصیری و عسل بدیعی،فرحناز منافی‌ظاهر و حسین محب‌اهری، بهروز بقایی و پرستو گلستانی، آفرین چیت‌ساز و علی دهکردی، اکرم محمدی و مجید جعفری، کوروش تهامی و شبنم طلوعی، امیر غفارمنش و شادروان پوپک گلدره، عاطفه رضوی و مهرداد شکرآبی، مینا لاکانی و امین زندگانی، شراره رخام و فرهاد قریب(استیون راش)، الهام چرخنده و فرشید نوابی ، فرزاد حسنی وآزاده نامداری

1- طلاق خسرو شکیبایی و تانیا جوهری
شاید خیلی‌ها ندانند که شکیبایی در دهه ۴۰ کار خودش را با دوبلوری شروع کرد و پس از ناکامی در این رشته به تئاتر رفت و سال‌ها گذشت تا دوباره با فیلم «خط قرمز» مسعود کیمیایی به سینما بازگشت. تانیا جوهری هم در همان سال‌های دهه ۵۰ بازیگر تئاتر بود. این رابطه که منجر به ازدواج شد، چندان خبرساز نبود؛ چون هیچ‌یک از این دو، آدم‌های معروفی نبودند و در سال‌های بعد در حرفه‌شان سرشناس شدند.

2- طلاق سوسن تسلیمی و داریوش فرهنگ
فرهنگ و تسلیمی از طریق گروه تئاتر پیاده با همدیگر آشنا شده بودند، پس از مدت‌ها زندگی مشترک سرانجام فرصت پیدا کردند تا در فیلم «شاید وقتی دیگر» ساخته بهرام بیضایی، نقش زن و شوهر را بازی کنند. تسلیمی، پس از این فیلم، همراه فرزندش عازم سوئد شد و امروز یکی از چهره های سرشناس تئاتر سوئد است اما داریوش فرهنگ مانده و فیلمسازی و بازیگری را تا امروز ادامه داده است.

3- طلاق محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان
حاصل ازدواج محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان دو دختر با نام‌های مهراوه و ملیکا است، هر دو بعد از جدایی‌شان ازدواج کردند،محمدرضا شریفی‌نیا با «رز رضوی» بازیگر جوان سینمای ایران ازدواج کرد و آزیتا حاجیان با یکی از هم‌کلاسی‌های دوران دانشگاه

4- طلاق آیدین آغداشلو و شهره آغداشلو
آیدین آغداشلو که نقاش، طراح، گرافیست و نویسنده ای تواناست، سال‌ها قبل، پس از یک ازدواج ناموفق و در حالی که دختری به نام تارا داشت، با شهره آغداشلو ازدواج کرد. شهره در فیلم‌های علی حاتمی (سوته‌دلان) و عباس کیارستمی (گزارش) بازی کرد و با تحسین مواجه شده بود و کم کم داشت به بازیگری توانا تبدیل می‌شد. شهره آغداشلو که با بازی در فیلم «خانه‌ای از شن و مه» و نامزدی اسکار، امروزه یک بازیگر معتبر در عرصه جهانی است، از آیدین جدا شد و مجددا ازدواج کرد و خدا دختری به او داده که ظاهرا او هم اسمش تارا است. شهره آغداشلو در تمام گفت و گوهایش همواره از آیدین آغداشلو به عنوان کسی یاد کرده است که دوران سعادتمندی را با هم سپری کرده اند.

5- طلاق ابوالفضل پورعرب و آناهیتا نعمتی
زمانی که ابوالفضل پورعرب با آناهیتا نعمتی ازدواج کرد، بازیگر بسیار معروفی بود. از آنطرف، آناهیتا نعمتی تازه با فیلم خوش ساخت «هیوا»، ساخته رسول ملاقلی پور، وارد سینما شده بود و به عنوان یک چهره جوان و با استعداد، اول راه بود. از طلاق این دو حدود ۸ سال می گذرد.

6- طلاق مهتاب کرامتی و بابک ریاحی‌پور (آهنگ‌ساز)
بابک ریاحی پور یکی از معروف ترین نوازنده‌های ایرانی با ساز تخصصی گیتار باس است و در زمینه موسیقی راک فعالیت می کند. مهتاب کرامتی از سال ۱۳۷۷ با بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» پایش به سینمای ایران باز شد. جالب اینکه ریاحی‌پور زودتر از کرامتی به سینما آمده بود. او در سال ۱۳۷۴ برای موسیقی فیلم «فاتح» نوازندگی کرده بود؛ کاری که بعدها ریاحی‌پور کمتر سراغ آن رفت ولی مهتاب کرامتی با جدیت، حضور در سینما و تلویزیون را ادامه داد و خیلی زود به ستاره سینمای ایران تبدیل شد. حالا مهتاب کرامتی تنها زندگی می‌کند و علاوه بر بازیگری و فعالیت در یونیسف، در یک موسسه طراحی و تولید لباس هم حسابی مشغول است.

7- طلاق یوسف مرادیان و سارا خویینی‌ها
این دو بازیگر که زمانی با یکدیگر زیر یک سقف زندگی می‌کردند، سرانجام از هم جدا شدند و امروزه به فعالیت قبلی‌شان که همان بازیگری در سینما و تلویزیون است، ادامه می‌دهند.

8- طلاق فریبرز عرب‌نیا از آتنه فقیه نصیری و عسل بدیعی
این ۳ بازیگر، معروف‌تر از آن هستند که بخواهیم معرفی‌شان کنیم. فریبرز عرب‌نیا به ترتیب با آتنه فقیه‌نصیری و عسل بدیعی ازدواج کرد و از آن‌ها جدا شد.عرب‌نیا که اغلب، او را با بازی‌های چشم‌گیرش در فیلم‌های مسعود کیمیایی، مانند«سلطان» و «ضیافت»، به خاطر می‌آورند، در فیلمی با موضوع طلاق نیز ایفای نقش کرده است. او در این فیلم (هزاران زن مثل من)، از همسرش (نیکی کریمی) جدا شده و مانع احقاق حق او برای تصاحب بچه می‌شود. آتنه فقیه‌نصیری نیز که در فیلم‌ها و سریال‌های متعددی ایفای نقش کرده است، با بازی خوبش در نقش «خاله سارا» در یک سریال تلویزیونی، نگاه‌ها را به خود متوجه کرد. درخشش عسل بدیعی نیز از بازی در فیلم «بودن یا نبودن»، ساخته‌ی کیانوش عیاری، شروع شد.

9- طلاق نیما بانکی و لیلی رشیدی
لیلی رشیدی و نیما بانکی چند سالی می‌شود که از یکدیگر جدا شده‌اند. نیما بانکی را اگر از «پراید تهران یازده» به یاد نداشته باشید، در آگهی‌های سامسونگ با لباس برزیل یا با کت و شلوار در حالی که پایش را از قاب ال سی دی بیرون گذاشته، دیده‌اید. حاصل زندگی مشترک این دو، پسری است که با مادرش پیش خانواده رشیدی زندگی می کند.

10- طلاق فرحناز منافی‌ظاهر و حسین محب‌اهری

11- طلاق سیما تیرانداز و ناصر هاشمی

12- طلاق بهروز بقایی و پرستو گلستانی

13- طلاق علی دهکردی و آفرین چیت‌ساز

14- طلاق اکرم محمدی و مجید جعفری

15- طلاق کوروش تهامی و شبنم طلوعی

16- طلاق امیر غفارمنش و شادروان پوپک گلدره

17- طلاق عاطفه رضوی و مهرداد شکرآبی

18- طلاق مینا لاکانی و امین زندگانی

19- طلاق شراره رخام و فرهاد قریب (استیون راش نام آمریکایی اوست)

20- طلاق الهام چرخنده و فرشید نوابی
این زوج اندکی پیش از ایام نوروز 1393 تصمیم به جدایی گرفته و طلاق خود را عملی کردند.
این دو هنرمند به تازگی پس از سالها دوری از عرصه تصویر به فعالیت مجدد روی آورده‌اند و در بهار سال گذشته در سریال پروانه ساخته جلیل سامان با یکدیگر همبازی بوده اند.
چرخنده نیمه دوم سال 93 نیز با سریال آوای باران بازی قابل توجهی را در شبکه سه ارائه داد.

21- طلاق فرزاد حسنی و آزاده نامداری
آزاده نامداری بالأخره ماجرای طلاق از "فرزاد حسنی" را پس از حدود سه ماه رسانه‌ای کرد و در گفتگویی این موضوع را رسماً تأیید کرد.

از حدود سه ماه پیش خبری دهان به دهان در میان اهالی رسانه‌ای می چرخید. خبر مربوط بود به پرسر و صداترین ازدواج سال 92،‌ ازدواجی که سید حسن خمینی عاقد آن بود و دو تن از مجریان مطرح کشور، زوج و زوجه آن.«فرزاد حسنی» و «آزاده نامداری» با هم ازدواج و این موضوع را رسماً و با حضور در کنسرت یکی از خوانندگان کشور اعلام کردند.
(پارسینه)

Ahmad
12-08-2014, 19:13
جالب بود پست قبلی
این مورد 20 علتش نکنه همونیه که سریع اومد تو ذهنم.

:n02:

EhsanCPU
13-08-2014, 00:07
در خانواده بازیگران چه می گذرد؟
طلاق های پر سر و صدا در سینمای ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1- طلاق خسرو شکیبایی و تانیا جوهری

2- طلاق سوسن تسلیمی و داریوش فرهنگ

3- طلاق محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان

4- طلاق آیدین آغداشلو و شهره آغداشلو

5- طلاق ابوالفضل پورعرب و آناهیتا نعمتی

6- طلاق مهتاب کرامتی و بابک ریاحی‌پور (آهنگ‌ساز)

7- طلاق یوسف مرادیان و سارا خویینی‌ها

8- طلاق فریبرز عرب‌نیا از آتنه فقیه نصیری و عسل بدیعی

9- طلاق نیما بانکی و لیلی رشیدی

10- طلاق فرحناز منافی‌ظاهر و حسین محب‌اهری

11- طلاق سیما تیرانداز و ناصر هاشمی

12- طلاق بهروز بقایی و پرستو گلستانی

13- طلاق علی دهکردی و آفرین چیت‌ساز

14- طلاق اکرم محمدی و مجید جعفری

15- طلاق کوروش تهامی و شبنم طلوعی

16- طلاق امیر غفارمنش و شادروان پوپک گلدره

17- طلاق عاطفه رضوی و مهرداد شکرآبی

18- طلاق مینا لاکانی و امین زندگانی

19- طلاق شراره رخام و فرهاد قریب (استیون راش نام آمریکایی اوست)

20- طلاق الهام چرخنده و فرشید نوابی

21- طلاق فرزاد حسنی و آزاده نامداری

واقعا علت این همه طلاق از قشر هنرمند که به قول بعضیا الگوی جامعه و جوانان هستن برای چیه ؟؟؟
آدم در مورد این موضوع فکرای بد بد میکنه ... چون واقعا تعداد این طلاقها زیاده ... و تازه اینا پر سر و صداهاشه ... خدا میدونه بی سر و صداهاش چند تا بوده ...

reza_jolie
13-08-2014, 14:05
واقعا علت این همه طلاق از قشر هنرمند که به قول بعضیا الگوی جامعه و جوانان هستن برای چیه ؟؟؟
آدم در مورد این موضوع فکرای بد بد میکنه ... چون واقعا تعداد این طلاقها زیاده ... و تازه اینا پر سر و صداهاشه ... خدا میدونه بی سر و صداهاش چند تا بوده ...

خوب زندگی شخصی اوناست، ما چرا باید ناراحت ویا خوشحال بشیم که آمار طلاق شون بالاست. مشکل از ماست که زیادی پیگیر زندگی خصوصی افراد هستیم.
کسی هم بخاطر اینکه بازیگر محبوبش طلاق گرفته، همسرش رو طلاق نمیده.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk

EhsanCPU
14-08-2014, 18:14
سه ماهی از جدایی بی سر و صدای فرزاد حسنی و آزاده نامداری می گذره.
اهالی مطبوعات و رسانه همگی در جریان این اتفاق تلخ بودن، اما هیچ کس به حرمت حفظ حریم شخصی آنها دست به قلم نبرد و به قول رسانه چی ها گفتیم داستان رو زیر سیبیلی رد کنیم!
ولی دو روز پیش آزاده نامداری با گفتگویی جنجالی همه چیز رو رسانه ای و رسما خبر جدایی اش از فرزاد حسنی رو اعلام کرد.
شنیدن این خبر همان سه ماه پیش آنقدر تلخ بود که چند روزی بهش فکر می کردم. آنقدر تلخ که حتی رویم نمی شد به فرزاد زنگ بزنم و دلداریش بدم.
اصلا باورم نمی شد اون همه هیجان و ذوق یکدفعه و قبل از اینکه حتی زیر یک سقف بروند در نطفه خفه شود و تبدیل به یک حسرت بزرگ در زندگی هردویشان شود.
تنها یک سوال از آزاده نامداری دارم؛ خانم نامداری... شما که می دانستی بهتر است این آتش زیر خاکستر و محرمانه بماند، چرا اینگونه خبر طلاق تان را رسانه ای کردید؟
مگر نه اینکه شما مجری تلویزیونی هستید که میلیون ها بیننده پای حرف هایتان می نشینند، بهتان اعتماد می کنند و شما و همکارانتان را الگوی زندگیشان قرار می دهند؟
چرا فرزاد با آن زبان نیش دار و تند و البته بی پروایش (که بارها و بارها چوبش را خورده)، قفل سکوت به زبانش زده و لام تا کام حرف نمی زند؟
اینکه همیشه چهره های سرشناس از مطبوعاتی ها شاکی اند که چرا در زندگی ما سرک می کشید را همه می دانیم، پس چطور شد شما این بار خودت پیش قدم شدی؟
چطور می شود یک زن ایرانی با این صراحت و بی هیچ ابایی در حرف هایش بگوید «قبل از اینکه همسر کسی باشم، مجری تلویزیونم!»
خانم نامداری... یعنی مجری بودن در تلویزیون اینقدر با ارزش تر از همسر یک مرد ایرانی بودن است؟
منِ مخاطب دیگر چگونه می توانم پای حرف های شما در تلویزیون بنشینم و شما از راز و رمز موفقیت و اصالت یک زن ایرانی برایمان حرف بزنید و از خانه داری و همسرداری یک زن برایمان بگویید؟
شخصا از فرزاد حسنی به خاطر سکوت معنادارش بعد از انتشار گفتگوی جنجالی آزاده نامداری تشکر می کنم که حداقل با قفل زدن به زبانش اجازه نداد بیشتر از این حیثیت و حرمت صداوسیمای ایران از بین برود.
خانم نامداری... من نمی دانم در زندگی خصوصی شما دو نفر چه اتفاقاتی افتاده است، اصلا هم نه به من و نه به هیچ کسی در این کُره خاکی ارتباطی ندارد،
اما از شما که به واسطه آنتن تلویزیون ایران تبدیل به یک چهره سرشناس شده اید انتظار می رفت کمی دقیق تر به حساسیت جایگاه تان و بازتاب منفی انتشار حرف هایتان فکر می کردید و بعد تصمیم می گرفتید.
من به واسطه دوستی با فرزاد حسنی و صحبت های چند روز اخیرمان با صراحت می گویم او به شدت ناراحت است و البته ما همه متعجبیم از این همه عجولانه رفتار کردن شما.
خانم نامداری... دیگر همه می دانیم خیلی از چهره ها که شهرت شان هم اندازه شما یا بیشتر هم هست، از همسرشان جدا شده اند
اما هنوز یا شاید هم تا ابد این اتفاق تلخ را در بوق و کرنا نمی کنند و یا مطمئن باشید هیچ گاه با افتخار از آن حرف نمی زنند.
امیدوارم دیگر شاهد اتفاقاتی از این دست در میان اهالی هنر نباشیم تا هر کسی که از راه می رسد به خودش جرات ندهد بگوید فضای این عالم مسموم و ناسالم است.

aghazadeh_hastam
14-08-2014, 18:51
این فرزاد تو یه برنامه ای میگفت کسی به من زن نمیده چون میگن بازیگری میری یه زن دیگه هم میگیری دخترمون بدبخت میشه . مثل اینکه حق داشتن :n02:

Atghia
14-08-2014, 22:24
اخه اون طلاق ها کمه کم چند سالی زندگیشون دوام داشته این مورد اخر نوبره والا!
البته به وضوح اصلا از لحاظ شخصیتی بهم نمیخوردن
شخصا از فرزاد حسنی و شخصیت خاله زنکش به شدت بدم میاد:n21:

leecher
21-08-2014, 04:32
کسی علتشو میدونه؟

Rhodes
21-08-2014, 07:14
مطمئنيد اين ليست درسته !؟ فريبرز عرب نيا از عسل بديعي جدا شد !؟ يا امين زندگاني با مينا لاكاني ؟

Atghia
21-08-2014, 09:10
مطمئنيد اين ليست درسته !؟ فريبرز عرب نيا از عسل بديعي جدا شد !؟ يا امين زندگاني با مينا لاكاني ؟

بله این دو مورد که گفتید مربوط به خیلی وقته قبله! به طوری که وقتی عسل بدیعی فوت شد تنها زندگی میکرد و از عرب نیا و پسرشون جدا بود...
امین زندگانی هم سالها قبل از مینا لاکانی جدا شده و به تازگی((البته الان دیگه تازه محسوب نمیشه :دی)) با الیکا عبدالرزاقی ازدواج کرده!

arash59b
21-08-2014, 11:30
واقعا چرا مردم به زندگی خصوصی این افراد اهمیت میدن، بعضی از این افراد رو تو جامعه از نزدیک می بینم و دیدم چه شخصیت های پایینی دارند. اینقدر مردم بی خود بهشون بها میدن که خودشون هم باورشون شده

bijandarbari
21-08-2014, 12:00
واقعا چرا مردم به زندگی خصوصی این افراد اهمیت میدن، بعضی از این افراد رو تو جامعه از نزدیک می بینم و دیدم چه شخصیت های پایینی دارند. اینقدر مردم بی خود بهشون بها میدن که خودشون هم باورشون شده

تو تمام جوامع ( شدیدترش آمریکا ) ، کلا مردم از روی کنجکاوی در مورد زندگی خصوصی افراد مشهور اطلاعات کسب می کنن.
یک موضوع طبیعی هستش.

Atghia
21-08-2014, 12:07

درسته در خارج از ایران هم به زندگی هنرمندان اهمیت میدن و مثلا طرف میره کنسرت میره سینما اصلا میره دکه روزنامه فروشی ازش خبر چاپ میشه! اما اینا که به کنار
ایرانی ها اصولا خاله زنک هستند از این جهت که کلا دوست دارن همه جا سرک بکشن اصلا هم فکر نکنید کار مردم عادی هستا نمونه بارزش همین مجری های برنامه ها! نمونه بارزش اقای فردوسی پور جهت خودشیرینی و گرم کردن برنامه ریزجزئیات فوتبالیستا و مربیا رو هم حاضره رو کنه!
یا فرزاد حسنی یا رشیدپور و ...و....
دیگه صفت اکثریت ایرانی هاست کاریش نمیشه کرد:n17:

sansa
10-09-2014, 11:58
مجری جنجالی، اموال شوهر سابقش را توقیف کرد!!

خبرنگار تی وی پلاس امروز از دادگاه خانواده مجتمع قضایی ونک باخبر شد مجری زن مطلقه جنجالی که این روزها اخبار زیادی حول او و همسر سابقش شنیده می شود، با به اجرا گذاشتن مهریه اش، مهر توقیف اموال را بر خانه و کارت بانکی همسر سابقش زد.
این حکم در شعبه 263 دادگاه خانواده مجتمع قضایی خانواده صادر شده است. شنیده می شود تعداد سکه های مهریه این مجری خانم 114 سکه بوده است که 10 تای آن را بخشیده و 104 سکه دیگر را مطالبه کرده است، برای همین طبق حکم دادگاه، منزل مسکونی و کارت بانکی همسر سابقش را توقیف کرده است.

بعد از باخبر شدن از این اتفاقات با مجری مرد تلویزیون تماس گرفتیم تا اگر صحبتی درباره این اتفاق دارد به ما بگوید که در مقابل اصرار خبرنگار ما سکوت کرد و گفت: «هیس! آبرودارها فریاد نمی زنند. خداوند آدم های صبور را دوست دارد. این روزها مردمان زیادی از کشورم (مرد و زن) با صبر و توکل در حال سر کردن مشکلات شان هستند. من همیشه به صراحت و رک گویی معروف بوده ام، حال می خواهم به صبوری معروف شوم. این روزها حال خوشی دارم چراکه خودم را به خدا نزدیک می دانم، خدا نیز فرموده است «من صابران را دوست دارم.»

EhsanCPU
23-03-2015, 15:49
آزاده نامداری، مجری تلویزیون با به اشتراک گذاشتن عکسی تلخ و دردناک از آثار شدید ضرب و شتم روی صورت و چشم خود،
از اتفاقاتی غیرقابل باور مربوط به زندگی گذشته اش با همسر سابق اش فرزاد حسنی، مجری و بازیگر تلویزیون و سینما پرده برداشت.

در مقابل این اتفاق سکوت کرده و شما را به خواندن متنی که آزاده نامداری در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشته بود، دعوت می‌کنیم :

"متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رو منتشر کنم... اما دیگه باید،،، باید... این عکس مستنده... و بسیاری از مدیران محترم تلویزیون خودمو و حالمو رویت کردن...
امروز به لطف دروغگویی ایشون مستند من پخش نشد،،، و هزار اتفاق تلخ دیگه...
من الان سرپام، خوبم. زندگی میکنم، درس میدم،،، کار میکنم و دوباره زنده شدم...
متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده شو میسپره دست کسی که به نزدیکترین کسش رحم نکرد،،،
به تایید دوستانش ازدواج با من فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود،،،
به لطف پدرم من حق طلاق داشتم وگرنه شاید الان زنده نبودم...
این عکس تلخه ولی واقعیه، برای هوادارایی میگم که از ایشون بت ساختن، بتی که به هییییچ مسلکی پابند نیس،
دیگه کسی تو کامنتای من حق نداره اسمی از ایشون بیاره.
آقای حسنی،،، میدونم دهنت باز میشه به هر تهمتی. اما من واگذارت میکنم به خدا ...
و خوشحالم که دیگه نمیبینمت. فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدتهاست حتی خودم گوشش ندادم... والسلام"

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منبع :
لینک 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Atghia
23-03-2015, 15:54
:n38: وای خدایا
ادم نمیدونه چی رو باور کنه:n37:
چقدر بده واقعا حالا نه تنها این خانوم
کلی زن دیگه هست که مورد ضرب و شتم هستن و مجبور به تحملن(بخاطر شرایط زندگی...) قصد بحث اجتماعی و ریشه یابی ندارم
ولی
دیگه از کسانی که کباده ی ادب و هنر و همه چی بلد بودن رو در تلویزیون ملی ایران یه دوش میکشن خیلی بعید و زشت و غیرقابل تحمله
متاسفانه مثل اینکه روز به روز به تعداد بازیگرها و مجری های فاقد صلاحیت اضافه میشه
البته اینم اضافه کنم که اینها هم ادمن مثل بقیه جامعه
وقتی امار این چیزا بطور کلی در جامعه بالا میره شامل افراد حاضر در جمع کوچک رسانه هم میشه

مثل بیماری سرطان در هنرمندان که نماد افزایش سرطان در کل ایرانه!

XENON24
23-03-2015, 15:58
از هیچ کدومشون خوشم نمیاد مخصوصا اون پسره ...

BestDev
23-03-2015, 18:01
اين عكس و حرفا دليل نميشه كه حق رو به خانوم نامداري بديم. به نظر من هيچ مردي اينقدر وحشي نيست كه همسر خودشو بزنه دليل اين اتفاق اينه كه واسه هم ساخته نشده بودن همين ! ممكنه بعدها هر كدوم مجددا ازدواج كنن و خوشبخت شن. وقتي درك متقابل و سازگاري و تحمل طرفين كم باشه آخرش ميشه اين و مقصر هيچكدوم نيستن....

hp722
23-03-2015, 18:06
اين عكس و حرفا دليل نميشه كه حق رو به خانوم نامداري بديم. به نظر من هيچ مردي اينقدر وحشي نيست كه همسر خودشو بزنه دليل اين اتفاق اينه كه واسه هم ساخته نشده بودن همين ! ممكنه بعدها هر كدوم مجددا ازدواج كنن و خوشبخت شن. وقتي درك متقابل و سازگاري و تحمل طرفين كم باشه آخرش ميشه اين و مقصر هيچكدوم نيستن....

مقصر نیست؟

پس با این تفاسیر چرا زیر چشم فرزاد حسنی مغرور کبود نشده؟قدرت بدنی به این آقا اجازه داده بدلیل عدم سازگاری طرفین ایشون رو کتک بزنه؟

از اجرای این حضرت عالی در برنامه هایش کاملا مشخه با هیچ احدی سازگاری نخواهد داشت

کاملا حق رو به خانم آزاده نامداری میدم

aminkhan2014
23-03-2015, 18:29
واقعا هردوشون چندشن

BestDev
23-03-2015, 18:35
مقصر نیست؟

پس با این تفاسیر چرا زیر چشم فرزاد حسنی مغرور کبود نشده؟قدرت بدنی به این آقا اجازه داده بدلیل عدم سازگاری طرفین ایشون رو کتک بزنه؟

از اجرای این حضرت عالی در برنامه هایش کاملا مشخه با هیچ احدی سازگاری نخواهد داشت

کاملا حق رو به خانم آزاده نامداری میدم

هر كدوم به شيوه خودشون دارن همو ميزنن ! آقا زده زير چشم خانوم بادمجون كاشته خانوم هم تموم اموال آقا رو ضبط كرده !

البته من از كسي طرفداري نكردم چون همه ميدونن فرزاد حسني چه شخصيتي داره، از اجراي مشتركشون توي برنامه هاي زنده معلوم بود چه جوي به زندگيشون حاكمه! من همون روزا گفتم اين دو واسه هم ساخته نشدن خانوم نامداري كه واسه خودش بروبيايي داشت اونجوري توي برنامه زنده از طرف همسرش تحقير ميشد.

از قديم گفتن دوتا پادشاه تو يه قصر نميتونن پادشاهي كنن. اين دقيقا مشكليه كه اين دوتا بهش برخوردن... (البته هيچكدوم پادشاه نيستنا !)

erfan90ir
23-03-2015, 18:42
فرزاد حسنی اگه آدم بود ابرو بر نمی داشت مثل .......
حالم ازش به هم میخوره عقده ای از خود راضی :n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21:

مهندس الهه
23-03-2015, 19:18
هر كدوم به شيوه خودشون دارن همو ميزنن ! آقا زده زير چشم خانوم بادمجون كاشته خانوم هم تموم اموال آقا رو ضبط كرده !

البته من از كسي طرفداري نكردم چون همه ميدونن فرزاد حسني چه شخصيتي داره، از اجراي مشتركشون توي برنامه هاي زنده معلوم بود چه جوي به زندگيشون حاكمه! من همون روزا گفتم اين دو واسه هم ساخته نشدن خانوم نامداري كه واسه خودش بروبيايي داشت اونجوري توي برنامه زنده از طرف همسرش تحقير ميشد.

از قديم گفتن دوتا پادشاه تو يه قصر نميتونن پادشاهي كنن. اين دقيقا مشكليه كه اين دوتا بهش برخوردن... (البته هيچكدوم پادشاه نيستنا !)

خانومه بنا به حقی که داشته مهر توقیف زده (مهریه)
آقاهه بر اساس کدوم حق بادمجونه رو کاشته ؟!

BestDev
23-03-2015, 19:38
خانومه بنا به حقی که داشته مهر توقیف زده (مهریه)
آقاهه بر اساس کدوم حق بادمجونه رو کاشته ؟!

خانوما لطفا به خاكي نزنين ! اگه اينحوريه خانوم بر اساس كدوم قانون صحبتهاي خصوصي همسرشو ضبط كرده كه بعدا ايجوري با اين شكل نامعقول همسرشو تحديد به افشاگري كنه؟! هيچكدوم حق ندارن كلا....

mohsen_gh1991
23-03-2015, 22:18
این عکسه رو الان یه جای دیگه دیدم .نمیدونم چرا ولی فک میکنم دقیقا از فیلم gone girl تقلید کرده. تو اون فیلم شخصیت زن فیلم کلی بلا سر خودش میاره تا نشون بده شوهرش یه ادم روانی و وحشیه.
این عکسه و توضیحاتی هم که پاش نوشته فقط داستان این فیلم رو برام تداعی میکنه .

Captain_America
23-03-2015, 22:26
مردی که تمایلات زنانه مثل ابرو برداشتن و با عشوه صحبت کردن داره سعی میکنه نقص ناشی از مرد واقعی نبودنش رو با کتک زدن زنش جبران کنه، اینجور عوضیا اسم بقیه مردها رو هم خراب میکنن. :n21:

Black Prince
24-03-2015, 06:41
واقعا حیف دیتابیس سرور این وبسایت که با این چرندیات حروم میشه.
چرا این تاپیک رو مدیران حذف نمیکنند؟ چه محتوای با ارزشی داره این تاپیک آخه؟! :n21:

EhsanCPU
24-03-2015, 07:12
یک تامل

در کمتر از یک روز از این افشا گری مستند آزاده نامداری به نام ( خانومی که شما باشی ) به روی آنتن شبکه دو رفت !!!

دیروز آزاده نامداری نوشته ای را در صفحه مجازی اش منتشر کرد و ضمن اعلام عدم پخش مستندش از تلویزیون، همسر سابقش فرزاد حسنی را عامل این موضوع دانست و مدعی شده بود:

امروز به لطف دروغگویی ایشون (فرزاد حسنی) مستند من پخش نشد و هزار اتفاق تلخ دیگه ...

در کمتر از یک روز از این افشا گری مستند آزاده نامداری به نام ( خانومی که شما باشی ) به روی آنتن شبکه دو رفت
جای این سوال باقیست که تاثیر افشاگری این مجری زن تلویزیون برای پخش این مستند بر مدیران صدا و سیما تا چه حد بوده است؟

منبع : پارسینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aminkhan2014
24-03-2015, 10:58
جالبه همه میگن رسانه میلی آشغاله و هیشکی شبکه های ایران را نگاه نمیکنه!!بعد پخش برنامه های درپیتشون میشه جنجال و خبرسازی!!!!:n04:

EhsanCPU
24-03-2015, 11:44
جالبه همه میگن رسانه میلی آشغاله و هیشکی شبکه های ایران را نگاه نمیکنه!!بعد پخش برنامه های درپیتشون میشه جنجال و خبرسازی!!!!:n04:

دوست عزیز به این نکته هم توجه داشته باشین که خیلی از هموطنانمون همین برنامه های به قول شما درپیت، سرگرمیشونه و با همینا اوقاتشون رو میگذرونن ... یعنی چاره ای جز این ندارن ...
این حواشی هم واقعیه و اتفاق افتاده ... به نظر من مخاطبین و مردم باید بدونن چه خبره ...

BestDev
24-03-2015, 12:42
یک تامل

در کمتر از یک روز از این افشا گری مستند آزاده نامداری به نام ( خانومی که شما باشی ) به روی آنتن شبکه دو رفت !!!

منبع : پارسینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوبه ديگه از فردا هركي حقش پايمال شد ميره فيسبوك و اينستاگرام با عكسها و صداهاي خصوصي افشاگري ميكنه !
آخر فرهنگ سازي. بايد منتظر موارد مشابه از بقيه هنرمندان باشيم : )
شايد اگه اين خانوم از طريق قانوني ميتونست حقشو بگيره مجبور نميشد دست به اين كار بزنه...
بايد ديد رسانه هاي خارجي چه استفاده اي از اين جنجال ميكنن!

arash59b
24-03-2015, 13:41
خوبه ديگه از فردا هركي حقش پايمال شد ميره فيسبوك و اينستاگرام با عكسها و صداهاي خصوصي افشاگري ميكنه !
آخر فرهنگ سازي. بايد منتظر موارد مشابه از بقيه هنرمندان باشيم : )
شايد اگه اين خانوم از طريق قانوني ميتونست حقشو بگيره مجبور نميشد دست به اين كار بزنه...
بايد ديد رسانه هاي خارجي چه استفاده اي از اين جنجال ميكنن!
این قضیه رابطه مستقیم با سطح فرهنگ و هوش اجتماعی افراد داره که البته خیلی ها نداره
تو سالهای اخیر بازیگران و خواننده هایی بدون که از هم جدا شدن و حتی بچه هم داشت ولی پای ملت رو تو روابط خصوصی شون باز نکردن

fonixhd
24-03-2015, 17:57
واکنش رضا رشید پور به ضرب و شتم آزاده نامداری + افشاگری فرزاد حسنی !!!!!!!

رضا رشید پور مجری سابق تلویزیون در فیس/بوک خود نوشت:

سلام دوستان عزیزم. سال نو مبارک. شرمنده از بابت تاخیر در عرض تبریک. سفر هستم. جای شما خالی. الان بعد از چهار روز تلگرام رو چک کردم و از دیدن عکس آزاده نامداری شوک شدم.

واکنش رضا رشید پور به ادعای آزاده نامداری در مورد «ضرب‌وشتم خود توسط فرزاد حسنی»
من بیش از ده ساعت با ایشون در مورد انتشار این عکس و یک سری مستندات فوق محرمانه دیگه صحبت کرده بودم. به من قول داده بودن که این کارو نکنن. حتما اتفاق مهمی افتاده که زدن زیر قولشون. من خیلی از ایران دورم و دسترسی بهشون ندارم. فقط خواهش میکنم که اصلا قضاوت نکنید. ماجرا خیلی خیلییییییی پیچیده س. باید فضارو آروم کرد. وگرنه فاجعه ای در راه خواهد بود...

.

مهندس الهه
25-03-2015, 18:21
خانوما لطفا به خاكي نزنين ! اگه اينحوريه خانوم بر اساس كدوم قانون صحبتهاي خصوصي همسرشو ضبط كرده كه بعدا ايجوري با اين شكل نامعقول همسرشو تحديد به افشاگري كنه؟! هيچكدوم حق ندارن كلا....

1 . با بردن بحث به سمت مردانه و زنانه فرافکنی نکنید
2 . با طرح سوال در مقابل سوال سفسطه نکنید
3 . با استفاده از کلمات و جملات اثبات نشده سفسطه نکنید (خانوم بر اساس كدوم قانون صحبتهاي خصوصي همسرشو ضبط كرده)

من یک سوال منطقی پرسیدم
فارغ از جنسیت و شخصیت و این حرفا
بر مبنای قانون

لطفا از هر راه و روشی سعی برای توجیه نظرتون استفاده نکنید
میتونید جواب ندید:n01:

و در ضمن ، قانون چیزی در مورد افشای مسائل خصوصی خانواده چیزی نگفته و هیچ فتوا و جرمی واسه این موارد نداره!

مهندس الهه
25-03-2015, 18:31

همه این چیزها تو اینترنت اتفاق افتاده نه تی وی

hp722
26-03-2015, 00:09
پست های اضافی پاک شد
دوستان اینجا تالار سینماست.بحث های سیاسی درش جایز نیست
توی گفتگوها به نظرات همدیگه احترام بذاریم
:n16:

XENON24
26-03-2015, 13:32
وقتی همه چیز از یک پست اینستاگرام آغاز می‌شود، نمی‌توان انتظار داشت که جایی جز شبکه‌های اجتماعی بیشترین واکنش را به موضوع نشان‌دهند. این‌روزها، از فیس‌بوک گرفته تا توئیتر و پیام‌های وایبری، پر شده از واکنش‌های مخاطبان به تصویر منتشر شده از چشم کبود یک مجری سرشناس تلویزیونی، آزاده نامداری، چشمی کبود از خشونت خانگی.
با این که برخی از مخاطبان شبکه‌های اجتماعی به فقدان اسناد کافی برای پذیرفتن ادعای آزاده نامداری در کتک خوردن از همسر سابقش- فرزاد حسنی-اشاره کرده‌اند اما عده بیشتری از مخاطبان به حمایت از آزاده نامداری با عنوان قربانی یک خشونت خانگی-خشونتی که از سوی یکی از اعضای خانواده علیه فرد اعمال می‌شود- پرداخته‌اند؛ خشونتی که براساس سنت‌های جامعه ایران، نباید از چهاردیواری خانه‌ها بیرون بیاید و با «آبروی خانواده» بازی کند.
آنگونه که حسن آقاخانی، وکیل آزاده نامداری می‌گوید تمامی اسناد خشونت خانگی علیه این مجری مشهور تلویزیونی، به تایید پزشکی قانونی رسیده و در پرونده مختومه شده این خشونت وجود دارد. با این همه، در قوانین جمهوری اسلامی، قانونی تحت عنوان خشونت خانگی وجود ندارد و زنی که از سوی همسرش مورد ضرب و شتم واقع شده، تنها می‌تواند به دادگاه عمومی مراجعه کرده و شکایت خود را ثبت کند. حسن آقاخانی می‌گوید: «درست مانند زنی که در خیابان از مردی غریبه کتک خورده باشد.»
حسین قاضیان، جامعه‌شناس ساکن آمریکا نیز معتقد است که نمی‌توان نقش قوه قضاییه را در رواج و نیز پنهان ماندن خشونت خانگی نادیده گرفت. وی می‌گوید: «در قوانین اثبات خشونت خانگی خیلی سخت است و در رویه‌های قضایی نیز دادگاه‌ها زوجین بیشتر به ادامه زندگی توجه می‌کنند تا رسیدگی به خشونت اعمال شده. اما علاوه بر این دو، مجموعه اوضاع و احوال اجتماعی نیز برای رسیدگی به خشونت خانگی آماده نیست. از سویی افراد آن را موضوعی شخصی می‌دانند که باید در خانه حل شود و حتی معتقدند که نباید ابراز و بیان شود و از حد و مرز خانواده بیرون بیاید. از سوی دیگر هیچ تمهید اجتماعی‌ای برای حمایت از قربانیان خشونت خانگی وجود ندارد، همین سبب می‌شود که قربانیان خشونت ترجیح دهند تا موضوع را پنهان کنند و در مورد آن سخن نگویند.»
آنگونه که وکیل آزاده نامداری می‌گوید پرونده خشونت علیه موکلش همچنان در دادگاه‌های ایران در حال رسیدگی است اما جز تصویر چشم کبود شده آزاده نامداری، حسن آقاخانی موارد دیگری از خشونت خانگی را نیز مطرح کرده است: حبس در خانه و شکستن موبایل به قصد ممنوع کردن هر گونه ارتباط تلفنی و تهدید، مواردی که هیچ یک در قانون برشمرده نشده و از مصادیق خشونت خانگی محسوب نمی‌شود. آقاخانی می‌گوید: «براساس قوانین موجود ما نمی‌توانیم در مورد فردی که سه روز بدون داشتن هیچ وسیله ارتباطی با بیرون، در خانه محبوس شده است، به عنوان خشونت علیه او شکایت کنیم.»
اما طرح شکایت، در دادگاه‌های جمهوری اسلامی نیز به معنای رسیدن قربانی خشونت به حقوق از دست رفته‌اش نیست. آنگونه که آقاخانی، وکیل دادگستری می‌گوید حتی در پرونده‌های خشونت خانگی نیز، تلاش دادسراها بر صلح و سازش است، تا کار به طلاق زوج‌ها منجر نشود.
او در توصیف نمونه‌ای از این تلاش برای صلح و سازش، به پرونده آزاده نامداری اشاره می‌کند که در مرحله رسیدگی، تلاش برای سازش صورت گرفت و خانم نامداری به شرطی راضی به رضایت شد که حق طلاق را به دست آورد. اما با ادامه درگیری‌ها و ضرب و شتم، او از حق طلاق خود استفاده کرد: «در حقیقت مراجعه به دادگاه و رسیدگی مراجع قضایی نیز نتوانست جلوی ادامه رفتار خشونت‌آمیز فرزاد حسنی را بگیرد.»
با این که به گفته این وکیل دادگستری، تلاش برای صلح و سازش در دادگاه‌ها در جریان است، مجلس شورای اسلامی در تلاش است تا با تصویب طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده، به این امر شتاب بیشتری ببخشد. ماده بیست و پنج این طرح تاکید می‌کند:« قوه قضاییه مکلف است در پرونده‌‌های طلاقی که منجر به صلح بین زوجین می‌شود برای قضات آن پرونده‌ها کارانه ویژه پرداخت نماید.»

اولین اعتراض رسانه‌ای یک چهره شناخته شده

این زوج تلویزیونی از همان ابتدا،‌ زندگی شخصی خود را به رسانه‌ها کشانده و در برنامه زنده تلویزیونی از عشق به همدیگر سخن گفته بودند اما این اولین بار است که یک چهره مشهور رسانه‌ای، تصویری از خشونت خانگی علیه خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند و اعلام می‌کند که مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
حسن آقاخانی می‌گوید فشارها و تهدیدهای همسر سابق خانم نامداری راهی جز پناه آوردن او به رسانه‌ها برایش نگذاشته بود. آنگونه که وکیل او می‌گوید، آزاده نامداری حتی پس از انتشار تصویر هم مورد تهدید قرار گرفته است. فرزاد حسنی در نامه سرگشاده‌ خطاب به «مردم سرزمین»ش نوشته،‌ اعمال خشونت را رد نکرده و تنها عنوان کرده که «در هیچ یک از موارد شکایت محکوم نشده است.» به گفته حسن آقاخانی، «در پرونده منجر به سازش، هیچ یک از طرفین محکوم نمی‌شوند.» فرزاد حسنی که در این نامه تاکید دارد «حریم خصوصی افراد متعلق به ذوالحرم است» نامه‌اش را با دو پرسش در مورد دیدگاه‌های سیاسی و فردی همسر سابقش به پایان برده است.
حسن قاضیان با تاکید بر این که جز دادگاه هیچ مرجعی نمی‌تواند صحت و سقم این ادعاها را ثابت کند می‌گوید: «نگاهی به آنچه در منظر افکار عمومی قرار گرفته، گوشه‌هایی از رفتارهای جامعه ایران را آشکار می‌کند. مثلا در نامه فرزاد حسنی از عناصری مانند جلب عواطف، تحریک سیاسی و امثال اینها استفاده شده، این نشان می‌دهد چنین حربه‌هایی در بخش‌هایی از جامعه پذیرفته می‌شود.»
فرزاد حسنی نامه خود را با این جملات آغاز کرده است :«اکنون نیز براساس خواسته مادر سیده ۶۳ ساله‌ام و وثیقه سوگندی که یاد کرده‌ام پاسخ می‌دهم.»
حسین قاضیان معتقد است عملا گروهی از مردم که تحت تاثیر این عواطف و تحریکات قرار می‌گیرند به کسانی که متهم به اعمال خشونت هستند، یاری می‌رسانند. او می‌گوید :«بدین ترتیب مشخص می‌شود که خشونت توسط یک فرد اجرا نمی‌شود بلکه یک شبکه و یک فرهنگ از آن حمایت می‌کند. با پذیرش ادعاها و دلایل این افراد، امکان خشونت گسترش می‌یابد به این معنی که خشونت‌گرایان نیستند اقدام به خشونت می‌کنند چون این امر قابل توجیه و پذیرش است و عملا خشونت را ترویج می‌کند.»
براساس تحقیق سال ۱۳۸۳ دفتر امور اجتماعی وزارت کشور، با مشارکت امور زنان ریاست جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،‌ در ۲۸ استان ایران مشخص شده است که ۶۶٪ زنان ایرانی از اول زندگی مشترکشان، یک بار مورد خشونت قرار گرفته‌اند.

EhsanCPU
28-03-2015, 23:20
آزاده نامداری در تازه ترین واکنشش به اتفاقات اخیر و افشاگریش در مورد فرزاد حسنی و علت طلاقش از فرزاد حسنی، از فضای مجازی خداحافظی کرد اما تاکید کرد که برمیگردد ...

آزاده نامداری پیج اینستاگرام خود را حذف نمود اما قبل از حذف صفحه اش با انتشار این عکس نوشت :

مرسی که همه ی این شب وروزا بودین.. دوستون دارم اگرچه خیلی قضاوتم کردین،،، همدیگه رو حلال کنیم... هرآنچه باید میگفتم صادقانه گفتم... این آخرین پست منه... ومن ازتون خداحافظی میکنم با لبخند دربهار.....
زندگی دوباره داره شروع میشه... کلی برنامه برای سال جدیدم دارم... ازهم صحبتی باشماهمیشه لذت بردم... ایشالا بازم بزودی باهم خواهیم بود... دوستتون دارم صدای پا همیشه صدای رفتن نیست،،، برمیگردم..... :-)

hp722
29-03-2015, 12:30
EhsanCPU عزیز تصویرتون لینک داره.پستتون رو ویرایش کنید و عکس رو هم در آپلودسنتر اختصاصی آپ کنید:n16:

EhsanCPU
19-04-2015, 00:06