PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت فروشاه اینترنتی

p30world-2104
11-08-2014, 14:56
سلام دوستان قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارم میخواستم بپرسم برای این کار چه سیستم مدیریت محتوایی بهتره؟وردپرس؟جوملا؟(اصلا با اینها میشه فروشگاه راه انداخت)؟من کاملا مبتدی هستم....
اگر با اینها امکان پذیر نیست پیشنهاد شما چیه؟

Cna_1
11-08-2014, 15:25
این سوال منم هست ...:n13:معذرت از استارتر

استفاده از جوملا و وردپرس خوبه (که افزونه های فروشگاه ساز زوشون نصب بشه) یا اپن کارت و امثال اون ؟

kian98
11-08-2014, 16:17
سلام
اولا بهتره سوالتون رو توی انجمن سیستم های مدیریت محتوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح می کردید.
ثانیا برای ساخت سایت بهتر هست از سیستم های مدیریت محتوای فروشگاه ساز استفاده کنید، به این خاطر که هم قدرت و هم امکاناتشون برای ساخت فروشگاه اینترنتی از سیستم های مدیریت محتوای وبلاگساز و سایت ساز مثل جوملا و وردپرس کاملا بهتره و همین طور هسته کلیشون برای ساخت فروشگاه ساخته شده.

پیشنهاد من اینه که برای ساخت سایت مسلما وردپرس و جوملا بهتر هستند و برای ساخت فروشگاه، سیستم های مدیریت محتوای فروشگاه ساز مثل اپن کارت، فروشگاه ساز گوجه فرنگی،پرستاشاپ و.../

راجع به سیستم های مدیریت محتوا و انواعشون در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیح داده ام.