PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Instagram ] / تمامی مسائل اینستاگرام

صفحه ها : 1 2 [3]

Free Spirit
25-07-2018, 11:14
سلام
در تنظیمات اینستاگرام جایی هست که من اجازه ندم افراد فامیل و دوستان (شماره ها و کانتکهای گوشی من) که اینستاگرام هم اکثرشون دارند نتونن اکانت من رو جستجو و پیدا کنند؟ این افراد و شماره ها که می گم هیچ کدوم در لیست دوستان این اکانت اینستاگرام من نیستند. البته قابلیت Private کردن اکانت و عدم اجازه برای مشاهده پستها رو می دونم ولی آیا قابلیت پنهان و مخفی شدن از جستجو هم در تنظیمات هست؟ و آیا ممکنه بخاطر اینکه تلفن من رو در گوشی هاشون دارند بتونن دوستان اد شده این اکانت من رو به عنوان Suggest برای دوستیابی مشاهده کنند؟

danial_crazy
05-08-2018, 21:25
سلام دوستان
تو این ورژن اخری که نصب کردم پست های جدید نمایش داده نمیشه چرا!!؟؟
مثلا دوستام که پست میزارن میاد بالا ولی تو یه پیح خبر که عضوم پستای جدیدش نمیاد،
تیک سبز که تمام پست های دو روز پیش رو خوندید میاد در صورتی که وقتی میرم تو یه سری از پیج هایی که عضوم میبینم ۲۰ تا پست جدید گذاشته ولی بالا نیومده!! چرا اینجوری شده

shaahani
06-08-2018, 09:42
سلام دوستان
تو این ورژن اخری که نصب کردم پست های جدید نمایش داده نمیشه چرا!!؟؟
مثلا دوستام که پست میزارن میاد بالا ولی تو یه پیح خبر که عضوم پستای جدیدش نمیاد،
تیک سبز که تمام پست های دو روز پیش رو خوندید میاد در صورتی که وقتی میرم تو یه سری از پیج هایی که عضوم میبینم ۲۰ تا پست جدید گذاشته ولی بالا نیومده!! چرا اینجوری شده
توی نسخه جدید میتونید فید خبری رو برای دوستان و یا پیج ها غیر فعال کنید .
وارد صفحه مورد نظر بشید و از اون سه نقطه بالای بالا گزینه Mute و یا UnMute رو انتخاب کنید.

danial_crazy
06-08-2018, 11:30
توی نسخه جدید میتونید فید خبری رو برای دوستان و یا پیج ها غیر فعال کنید .
وارد صفحه مورد نظر بشید و از اون سه نقطه بالای بالا گزینه Mute و یا UnMute رو انتخاب کنید.

داداش mute نیستش که unmutesh کنم:n31:

hamid3369
01-09-2018, 21:59
دوستان
مشکل من اینه ریپورت بلاک شدم بخاطر انفالو یکسری انفالو کننده وقتی 10 شب میشه ازاد میشم 20 نفر رو انفالو میکنم دوباره بلاک میشم در صورتی که قبلا 4000 نفر رو انفالو کردم بلاک نشدم دیشب 40 نفر رو انفالو کردم بلاک شدم امروز هم 15 نفر رو بلاک شدم علتش چیه مخوام 670 نفر رو به 15 نفر تبدیل کنم راه حل دارین ! من به اینستا شدید اعتیاد دارم و همین خیلی نابودم کرده 3 روز بلاک و دوباره ازاد میشم زجر دهنده است کمک کنید :n36:

روانپریش
05-09-2018, 14:03
دوستان هنوزم ميشه دوباره تلگرام رو نصب كرد يا بايد نسخه از قبل داشته باشيم منظورم اينه كه كد يراي فعال سازي مياد رو گوشي

Superist
11-09-2018, 14:30
سلام

میشه از اینستاگرام بدون وارد کردن شماره تلفن و فقط با ایمیل و نام کاربری استفاده کرد؟ یعنی اصلا برای ثبت نام و ساخت اکانت شماره تلفن رو استفاده نکنیم.

green-mind
03-10-2018, 20:18
سلام دوستان
یک مساله ای هست من اکانتم و یک مدت طولانی استفاده نکردم الان یوزر پسورد رو میزنم لاگین میشه اما برای اطمینان میگه که سکوریتی کد و به ایمیل شما ارسال کردم
منتها مشکلی کهدهست اینه که بنده اولا شماره موبایل وارد نکردم
دوما ایمیلی که وارد کردم یادم نمیاد چی بوده
الان مسیج اومده به ایمیلتان ارسال شده سکوریتی کد
چه کار کنم ؟
سپاسگذازم:n16:

green-mind
04-10-2018, 18:23
سلام

میشه از اینستاگرام بدون وارد کردن شماره تلفن و فقط با ایمیل و نام کاربری استفاده کرد؟ یعنی اصلا برای ثبت نام و ساخت اکانت شماره تلفن رو استفاده نکنیم.

بله ، امکان پذیره

reza_r
06-10-2018, 14:01
خیر امکان پذیر نیست!به محض ورود به اینیستاگرام میگه اول باید شناره تایید بشه!!!!

green-mind
06-10-2018, 17:50
خیر امکان پذیر نیست!به محض ورود به اینیستاگرام میگه اول باید شناره تایید بشه!!!!

من با ایمیل ثبت نام کردم مشکلی هم ندتشته

reza_r
08-10-2018, 19:20
من با ایمیل ثبت نام کردم مشکلی هم ندتشته
خیر بیشتر از ۱ ساله امکانش نیست

روانپریش
28-10-2018, 15:41
چجوری میشه یه فیلم رو که توی یه صفحه دیگه اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده توی صفحه خودم بذارم؟

mojt90
08-11-2018, 16:41
سلام
دوستان وقتی اکانت اینستاگرام ه..ک بشه امکان ه...ک کامپیوتر صاحب اکانت هم وجود داره یا خیر :n03:

shaahani
08-11-2018, 17:27
سلام
دوستان وقتی اکانت اینستاگرام ه..ک بشه امکان ه...ک کامپیوتر صاحب اکانت هم وجود داره یا خیر :n03:

بله این امکان وجود داره

kian98
08-11-2018, 17:49
سلام

سلام
به وسیله روش هایی مثل وجود کرم های کامپیوتری و یا استفاده از کیلاگرها و یا استفاده از صفحه های لاگین جعلی و یا دزدی کوکی های مرورگرها و یا حملات بروث فورس و یا حملات مردمیانی هکرها اکانت ها رو سرقت میکنند. کسی که تونسته اکانت رو هک کنه، در صورتی که خود صاحب اکانت رمز رو جایی لو نداده باشه :n02: باید به کامپیوتر فرد و یا خوشبینانه تر به مرورگر فرد دسترسی پیدا کرده باشه...

kian98
08-11-2018, 17:53
چجوری میشه یه فیلم رو که توی یه صفحه دیگه اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده توی صفحه خودم بذارم؟

سلام
برنامه Pic Repost رو از فروشگاه پلی نصب کنید و بعد به پست مورد نظر برید و روی نشان سه نقطه ای که در سمت بالا - راست پست هست بزنید و توی لیست باز شده روی گزینه Copy Link بزنید و بعد وارد برنامه بشید و روی دکمه Paste & Download بزنید تا برنامه اون پست رو براتون دانلود کنه ...

روانپریش
09-11-2018, 00:12
سلام
برنامه Pic Repost رو از فروشگاه پلی نصب کنید و بعد به پست مورد نظر برید و روی نشان سه نقطه ای که در سمت بالا - راست پست هست بزنید و توی لیست باز شده روی گزینه Copy Link بزنید و بعد وارد برنامه بشید و روی دکمه Paste & Download بزنید تا برنامه اون پست رو براتون دانلود کنه ...

روی ویندوز هم نصب میشه چون با ویندوز میام اینستاگرام

kian98
09-11-2018, 10:14
روی ویندوز هم نصب میشه چون با ویندوز میام اینستاگرام

نه متاسفانه . اما این افزونه های مرورگر برای دانلود عکس و فیلم در اینستاگرام هست :

فایرفاکس : IG Helper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کروم : Downloader for Instagram ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Blu-Ray
12-11-2018, 16:08
چیکار کنم که کسی فالوور و فالووینگ هام رو نتونه ببینه

mojt90
14-11-2018, 08:16
سلام
منم سوال پست بالا رو دارم . میشه توضیح بدین.

ّfarzad543
24-01-2019, 16:15
سلام دوستان....

من یه ویدئویی رو با نرم افزار Camtazia ساختم و میخوام داخل اینستاگرام قرار بدم....ولی وقتی داخل اینستاگرام که آپلود کردم میبینم که بخشی از فیلم داخل کادر هست و خوبه ولی بخشی دیگه از فیلم، عکس های آن نصفه دیده میشه. خواستم با درگ کردن داخل نرم افزار کوچیکش کنم ولی وقتی مثلا عرض رو کوچیک میکنم، طولش خوب در نمیاد...چکار باید کنم؟ ولی توی گوشی بدون مشکل دیده میشه..کلا تنظیمات آپلود ویدئو در اینستاگرام به چه نحوی هست و چه نکاتی داره....ممنون میشم راهنمایی کنید....

mehdisad
26-01-2019, 13:43
سلام دوستان.
من یک اکانت بیزنس اینستاگرام دارم، تو یکی از پست هام درج شده "view 18 comments" ولی وقتی میخوام کامنتها را ببینم، کامنتی نمایش نمیده. در قسمت View Insight به همین ترتیب تعداد 18 کامنت را نشون میده. بنظر میاد برخی کامنتها فیلتر شدند.
من به قسمت setting/privacy and security/Comments From مراجعه کردم و "Hide Offensive Comments" را که روشن بود، خاموش کردم. مجددا به پست برگشتم، باز هم کامنتی نشون نمیده.
البته من در پستهام کامنت دریافت می کنم و میتونم به کامنتها هم پاسخ بدم و ازین لحاظ مشکلی نیست. منتها تعداد کامنتهایی که در View Insight نمایش میده بیشتر هست.
ممکنه عدم نمایش کامنتها بدلیل محدودیت استفاده رایگان از نسخه Business باشه؟!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

nimahandsomboy
28-01-2019, 12:37
دوستان چطوری میتونم ایدی اینستا عوض کنم ؟؟؟

به قسمت edit profile رفتم ولی بازم نمیشه

اون بالای صفحه پیغام میده servise arent suprt on instgram

mInI_ClockEr
05-02-2019, 23:16
با سلام
اکانت اینستا چرا اینجوری میشه ؟ اصلاً نه فالو کردم و ...
الان که رفتم سر بزنم اینجوری شده
یعنی پاک کرده اکانتش رو ؟ یا هک شده ؟ یا مورد دیگه ایی هست ؟
کسی اطلاعی داره ؟
باسپاس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nimahandsomboy
09-02-2019, 20:00
دوستان چطوری میتونم ایدی اینستا عوض کنم ؟؟؟

به قسمت edit profile رفتم ولی بازم نمیشه

اون بالای صفحه پیغام میده servise arent suprt on instgram

کسی اطلاعی نداره ؟؟

Pessimist
16-02-2019, 20:06
سلام دوستان کسی میدونه بعضی از پیج های اینستاگرامی با چه نرم افزاری زیر ویدئوها کپشن میذارن برای بیشتر دیده شدن؟ مثل این عکسی که پایین گذاشتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روانپریش
01-03-2019, 12:57
سلام دوستان بهترین روش برای به اینستا برای عکس گذاشتن کامنت و پیغام خصوصی با کامیپوتر چیه؟

kian98
01-03-2019, 15:44
سلام دوستان کسی میدونه بعضی از پیج های اینستاگرامی با چه نرم افزاری زیر ویدئوها کپشن میذارن برای بیشتر دیده شدن؟ مثل این عکسی که پایین گذاشتم

سلام

اپلیکیشن های VivaVideo و VideoShow برای اندروید معروفترین ها هستند.

روانپریش
22-03-2019, 15:03
سلام دوستان یه افزونه هست روی مرورگر نصب میکنن که همه امکانات اینستا رو توی ویندوز هم برامون فراهم میکنه چی هستش؟

OldOne
22-03-2019, 15:08
سلام دوستان بهترین روش برای به اینستا برای عکس گذاشتن کامنت و پیغام خصوصی با کامیپوتر چیه؟

اگه از ویندوز 10 استفاده میکنی میتونی از مایکروسافت استور برنامه ی اینستاگرام رو برای کامپیوتر دانلود کنی

روانپریش
22-03-2019, 15:29
اگه از ویندوز 10 استفاده میکنی میتونی از مایکروسافت استور برنامه ی اینستاگرام رو برای کامپیوتر دانلود کنی

نه ویندوز سون هستش یه افزونه ای هست به اسم ARC Welder زوی کروم نصب میشه اینو از کجا نصب کنم؟

renfield
22-03-2019, 17:41

این نیست ؟

روانپریش
22-03-2019, 22:13

این نیست ؟

نه این نیست پیداش کردم ولی موقع نصب این ارور رو میده:

An error has occurred
Download interrupted

renfield
22-03-2019, 23:11
نه این نیست پیداش کردم ولی موقع نصب این ارور رو میده:

An error has occurred

Download interrupted

چون فیلترشکن نداری

روانپریش
23-03-2019, 00:21
چون فیلترشکن نداری

با فیلتر شکن هم تست کردم بازم همون ارور رو داد مشکل از کجاست؟

mitokomon
23-03-2019, 01:02
ممکنه مشکل از تحریم یا مشکل شبکه داخلی باشه. قبلا یادمه این مشکل وجود داشت ولی مدتها بود درست شده بود. الان متاسفانه به کامپیوتر دسترسی ندارم تا ببینم برای من هم همینطوریه یا نه هر چند استفاده از آی اس پی های مختلف میتونه در نتیجه گیری منشا مشکل آدم رو دچار اشنباه کنه

شما الان کش و کوکی ها رو پاک کن و مطمئن شو مرورگر لاگ این نیست تو قسمت تنظیمات بعدش تغییر آی پی بده. اگر این روش کار نمیکنه روش زیر تنها کاریه که میشه انجام داد

yon_ir/XVIOh

در ضمن امیدوارم مرورگر رو از خود گوگل دانلود کرده باشید نه از وبسایتهای داخلی

روانپریش
23-03-2019, 14:57
ممکنه مشکل از تحریم یا مشکل شبکه داخلی باشه. قبلا یادمه این مشکل وجود داشت ولی مدتها بود درست شده بود. الان متاسفانه به کامپیوتر دسترسی ندارم تا ببینم برای من هم همینطوریه یا نه هر چند استفاده از آی اس پی های مختلف میتونه در نتیجه گیری منشا مشکل آدم رو دچار اشنباه کنه

شما الان کش و کوکی ها رو پاک کن و مطمئن شو مرورگر لاگ این نیست تو قسمت تنظیمات بعدش تغییر آی پی بده. اگر این روش کار نمیکنه روش زیر تنها کاریه که میشه انجام داد

yon_ir/XVIOh

در ضمن امیدوارم مرورگر رو از خود گوگل دانلود کرده باشید نه از وبسایتهای داخلی

بله دقیقا از خود گوگل دانلود کردم این لینک که دادین کار نمیکنه جریانش چیه؟

mitokomon
23-03-2019, 20:33

این آدرس کوتاه شده مربوط به وبسایت گوگل ساپورت هست ولی من چون نمیتونم آدرسها رو توی پستهام بنویسم بجای نقطه از - (علامت دش ) استفاده کردم

mitokomon
24-03-2019, 21:38

ببخشید برای تاخیر در جواب . جوابم تایید نشد

این لینک آدرس کوتاه شده گوگل ساپورت هست
من چون نمیتونم آدرس ها رو توی پست ارسال کنم بجای نقطه از علامت _ استفاده کردم

روانپریش
25-03-2019, 00:28
دوستان راهی هست هیشکی نتونه فالورهامو ببینه؟

The Respina
25-03-2019, 02:11
دوستان راهی هست هیشکی نتونه فالورهامو ببینه؟پیجتو پرایویت کن درخواست فالو کسی رو هم قبول نکن

روانپریش
25-03-2019, 12:11
پیجتو پرایویت کن درخواست فالو کسی رو هم قبول نکن

نه خوب میخوام فالورام نتونن لیست فالورهامو ببینن میشه راهی هست؟

The Respina
25-03-2019, 14:34
نه خوب میخوام فالورام نتونن لیست فالورهامو ببینن میشه راهی هست؟

پیچ پرایویت باشه فقط کسایی که جزو فالوراتون باشن میتونن ببینن همچین چه پست هایی رو لایک میکنید کامنت میزارید براشون مشخص میشه.

روانپریش
25-03-2019, 21:48
پیچ پرایویت باشه فقط کسایی که جزو فالوراتون باشن میتونن ببینن همچین چه پست هایی رو لایک میکنید کامنت میزارید براشون مشخص میشه.

نمیشه کاری کرد اینا هم نبینن؟

The Respina
25-03-2019, 22:40
نمیشه کاری کرد اینا هم نبینن؟

نه اگر بخوای فالورهاتو نگهداری

میتونی یه پیج دیگه بزنی اونجا صفحات موردعلاقتو فالو کنی کسیم خبر نداشته باشه.

sobery
26-03-2019, 15:06
وقتی 2 نفری با هم چت نوشتاری دارند آیا دیگران هم میتونند ببینند مثلا فالوورها یا نه ؟

aryna
26-03-2019, 19:21
میشه به پیج اینستاگرام ادمین اضافه کرد؟

سلام دوستان...
میشه به طریقی برای پیج اینستاگرام ادمین اضافه کرد که چند نفر بتونن عکس بزارن و مدیریتش کنن ؟مثل تلگرام

alireza9t9
26-03-2019, 21:49
وقتی 2 نفری با هم چت نوشتاری دارند آیا دیگران هم میتونند ببینند مثلا فالوورها یا نه ؟

اگر در قسمت "دایرکت" چت میکنید ، خیر ، هیچ کسی جز خودتون نمیتونه ببینه. اگر کامنت میزارین برای همدیگه بقیه فالوور ها میتونن ببینن

alireza9t9
26-03-2019, 21:50
میشه به پیج اینستاگرام ادمین اضافه کرد؟

سلام دوستان...
میشه به طریقی برای پیج اینستاگرام ادمین اضافه کرد که چند نفر بتونن عکس بزارن و مدیریتش کنن ؟مثل تلگرام

نمیشه کسی رو تحت عنوان ادمین به پیج اینستاگرام اضافه کرد ، باید نام کاربری و پسوردتون رو به اون شخص بدین ، اونوقت میتونه مثل خودتون پست بزاره و بقیه کار هارو انجام بده

mojt90
03-04-2019, 09:55
سلام

دوستان بهترین اینستاگرام اندروید چی هست ؟

و فرق اینستاگرام لایت با نخسه اصلی چی هست ؟ چه چیز های نخسه اصلی رو نداره ؟

(بهترین اینستا اندروید که چیزی که برای ودیو ها نوار جلو و عقب ودیو داشته باشه)

mojt90
10-04-2019, 09:32
سلام

دوستان بهترین اینستاگرام اندروید چی هست ؟

و فرق اینستاگرام لایت با نخسه اصلی چی هست ؟ چه چیز های نخسه اصلی رو نداره ؟

(بهترین اینستا اندروید که چیزی که برای ودیو ها نوار جلو و عقب ودیو داشته باشه)

کسی نیست ما را یاری کند :n04:

mortezaon
10-04-2019, 11:30
منظورتون دقیقا چیه ؟
بهترین نسخه ، نسخه رسمی اینستا هست

CHaPaReL.
11-04-2019, 00:16
سلام

چه تنظیماتی رو برای هک نشدن اکانت اینیسا باس انجام داد؟ و حواسمون باس به چه چیزایی باشه که سوتی ندیم دست هکر باز بشه برا هک کردن؟؟

رمز 2 مرحله ای واقعا جلوی هک شدن رو میگیره؟ قدیما میگفتن کارایی نداره . الان اوکی شده؟ غیر از اون بازم راهی هست برای هک نشدن؟

mojt90
18-05-2019, 11:27
دوستان بهترنی نخسه غیر رسمی اینستا گرام اندروید چی ؟

حذف تبلیغات ، حالت ناشناس در استوری ، و ذخیره کلیپ ها و عکس

و نخسه امنی باشه سراغ دارین ؟

mojt90
06-06-2019, 12:21
بهترین اینستا اندروید ج بی اینستا هست

امکان دانلود و .... داره

hamid3369
06-06-2019, 20:11
دوستان بهترنی نخسه غیر رسمی اینستا گرام اندروید چی ؟

حذف تبلیغات ، حالت ناشناس در استوری ، و ذخیره کلیپ ها و عکس

و نخسه امنی باشه سراغ دارین ؟

اینستاگرام رویال

mojt90
17-06-2019, 08:16
سلام
دوستان بعضی وقت ها روی پروفایل کسی تو اینستا موبایل کلیک میکنیم . برای چند ثانیه عکس یا فیلمی میاد که بعد از چندین ثانیه عوض میشه و به صورت خودکار میره روی پروفایل نفر بعدی .

در صورتی که این فیلم یا عکس چند ثانیه ای در صفحه اون فرد نیست . منم میخوام :n02:

این اسمش چیه و روش قرار دادن عکس یا فیلم چند ثانیه ای چی هست . (عکس یا فیلمی که در صفحه اینستامون نباشه و با کلیل روی اسم و پروفایلمون برای چند ثانیه ظاهر بشه)

mojt90
18-06-2019, 16:12
سلام
دوستان بعضی وقت ها روی پروفایل کسی تو اینستا موبایل کلیک میکنیم . برای چند ثانیه عکس یا فیلمی میاد که بعد از چندین ثانیه عوض میشه و به صورت خودکار میره روی پروفایل نفر بعدی .

در صورتی که این فیلم یا عکس چند ثانیه ای در صفحه اون فرد نیست . منم میخوام :n02:

این اسمش چیه و روش قرار دادن عکس یا فیلم چند ثانیه ای چی هست . (عکس یا فیلمی که در صفحه اینستامون نباشه و با کلیل روی اسم و پروفایلمون برای چند ثانیه ظاهر بشه)

?..............

mojt90
03-07-2019, 15:48
سلام

کمک کنید .... :n03::n03::n03::n03::n03::n03::n03:

atilla_xan
10-07-2019, 20:39
عالی بود ممنون
ولی باید آپدیت کنید نوشته خودتون رو

runner
08-08-2019, 10:26
کمک کنید .... :n03::n03::n03::n03::n03::n03::n03:

منظورتون استوری هست
زمانی که وارد پروفایل کسی میشین دوره تضویر پروفایل یه نوار رنگی هست که به معنی استوری جدید هست که روی عکس بزنین استوری ای که اون پروفایل قرارداده براتون باز میشه

اگه منظورتونو درست فهمیده باشم اینه

hamid_diablo
08-08-2019, 18:05
سلام دوستان
من پسورد اینستا رو فراموش کردم

میخوام آپ کنم اما به خاطر فراموش کردن پسورد نمیتونم ...

چاره چیه؟

روانپریش
09-08-2019, 12:25
دوستان امروز وارد اینستا شدم میخوام هر کسی رو لایک کنم یا فالو کنم این پیغام رو بهم میده:

Action BlockedThis action was blocked. Please try again later. We restrict certain content and actions to protect our community. Tell us if you think we made a mistake

nimahandsomboy
09-08-2019, 17:58
دوستان امروز وارد اینستا شدم میخوام هر کسی رو لایک کنم یا فالو کنم این پیغام رو بهم میده:

Action Blocked

This action was blocked. Please try again later. We restrict certain content and actions to protect our community. Tell us if you think we made a mistake

خاب به سلامی ریپورت شدی

من الان یه ماهه دقیقا اینجوری شدم

نه میتونم لایک کنم نه فالو نه ان فالو کلا قفل شدم

تو نت سرچ کردم نوشته بود یه پست بزارید از دوستانتون بخواهید کامنت انگلیسی بزارنند براتون درست میشه
ولی هیچ فرقی نکرد

مشخصات پروفایلتون کامل کنید ایمیلتون عوض کند شاید درست شد

من که خسته شدم

روانپریش
12-08-2019, 11:24
خاب به سلامی ریپورت شدی

من الان یه ماهه دقیقا اینجوری شدم

نه میتونم لایک کنم نه فالو نه ان فالو کلا قفل شدم

تو نت سرچ کردم نوشته بود یه پست بزارید از دوستانتون بخواهید کامنت انگلیسی بزارنند براتون درست میشه
ولی هیچ فرقی نکرد

مشخصات پروفایلتون کامل کنید ایمیلتون عوض کند شاید درست شد

من که خسته شدم

یعنی کسی برام گزارش تخلف شده توی اینستا؟

ata.royalfalcon
19-08-2019, 21:14

Action Blocked

This action was blocked. Please try again later. We restrict certain content and actions to protect our community. Tell us if you think we made a mistake

من هم همین مشکل رو دارم و هنوز درست نشده . چیکار باید کرد ؟

روانپریش
20-08-2019, 13:42
من هم همین مشکل رو دارم و هنوز درست نشده . چیکار باید کرد ؟
هر کاری هم کردم خارج نشدم از ریپورت
کسی راهکار قطعی سراغ داره؟

ata.royalfalcon
20-08-2019, 20:19
هر کاری هم کردم خارج نشدم از ریپورت
کسی راهکار قطعی سراغ داره؟

مشکلم حل شد . روی گوشی موبایل (آپ اینستاگرام) log out شده بود . بعد از login کردن مشکلی با لایک نداشتم . ولی روی مرورگر کروم ویندوزی همچنان مشکل داشت که یکبار خارج و وارد شدم و مشکل برطرف شد .

روانپریش
20-08-2019, 22:44
مشکلم حل شد . روی گوشی موبایل (آپ اینستاگرام) log out شده بود . بعد از login کردن مشکلی با لایک نداشتم . ولی روی مرورگر کروم ویندوزی همچنان مشکل داشت که یکبار خارج و وارد شدم و مشکل برطرف شد .

در حال حاظر بهترین روش گذاشتن فیلم در اینستا با کامپیوتر چیه؟

horaman
22-08-2019, 06:16
با سلام دوستان میشه کاری کرد که هر کسی نتونه بفهمه شما چه پیج یا چه کسانی را فالو می کنید ؟ در هر حال میشه راحت فهمید که هر کاربر چه کسان دیگه ایی رو فالو میکنه

روانپریش
22-08-2019, 14:17
دوستان افزونه ای هست برای سیو کردن عکسهای اینستاگرام؟

toufan
03-09-2019, 14:02
دوستان افزونه ای هست برای سیو کردن عکسهای اینستاگرام؟

برای فایرفاکس

روانپریش
07-09-2019, 14:59
چجوری میتونم کامنتهای که قبلا توی پستهای دیگران نوشتم رو پاک کنم؟

The Respina
07-09-2019, 15:18
چجوری میتونم کامنتهای که قبلا توی پستهای دیگران نوشتم رو پاک کنم؟قسمتی نداره که یکجا بتونید ببینید و پاک کنید
باید تک تک بگردید دنبالشون و کلی وقت تلف کنی داره.

روانپریش
08-09-2019, 12:43
قسمتی نداره که یکجا بتونید ببینید و پاک کنید
باید تک تک بگردید دنبالشون و کلی وقت تلف کنی داره.

همین تک تکشون رو چجوری میشه حذف کرد چون وقتی میرم روی کامنت مورد نظر هیچ گزینه ای نداره

The Respina
09-09-2019, 02:59
همین تک تکشون رو چجوری میشه حذف کرد چون وقتی میرم روی کامنت مورد نظر هیچ گزینه ای ندارهانگشت روش نگهدارید اون بالا گزینه‌هاش میاد

jojonice
09-10-2019, 00:58
سلام
لطفا راهنمای کنید
اینستاگرام اکانت را جلوش گرفته و میگه باید حتما تلفن بدهید
حالا سوال این است اگر از این شماره تلفن های مجاری یک بار مصرف خریداری کنم که در اینترنت میفروشن خوب و بعد اکانت اینستاگرام فعال شد
حالا اگر بعد از چند روز خواستم از اکانت اینستاگرام بیام بیرون و دوباره خواستم وارد اکانت اینستاگرام بشوم آیا همان شماره تلفن قبلی را میخواهد ؟
خوب این شماره ها مجاری یک بارز مصرف هستند و دفعه بعد که دسترسی به آن نداریم چی

یا میشود تلفن جدید بدهیم ؟
خواهش میکنم کسانی که اطلاع دارند بگمن باید چکار کنیم برای رفع این مشکل

ممنون

mr.robot0901
16-10-2019, 14:00
اگر هر سری با شماره جدید و ایپی جدید بخواید وارد بشید مطمئن باشید اون پیج دوامی نداره و در سال 2019 هوش مصنوعی اینستاگرام بسیار پیشرفت کرده تا انسان رو از ربات با کوچکترین فعالیت در اینستاگرام تشخیص بده

CHaPaReL.
27-10-2019, 01:09
سلام

چطور میشه از هک شدن اکانت اینیسا جلوگیری کرد؟ میگن اینیسا امنیت اکانت کاربرا زیاد براش اهمیت نداره و مثلا مثه تلگرام خیلی رو این مسایل توجه نمیکنه . درسته؟

چیکار کنیم یوزر پس و احیانا شماره ای که اینیسا برا تایید هویت گذاشتیم دست کسی نع یفته؟

میگن اون سیستم رمز دو مرحله ای اینیسا ام کار نمیکنه و جلوی هک شدن رو نمیگیره . درسته؟ اگه امینت رو بالا نمیبره چرا اینیسا همچین گزینه ای رو گذاشته؟

چطور میشه کاری کرد کسی که فقط من فالو کردم یا جفتمون همدیگرو فالو کردیم نتونه فالور های من رو ببینه؟ نه کسایی که من فالو کردم نه کسایی که اونا من رو فالو کردن هیچکدوم رو نتونه ببینه.

mojt90
27-10-2019, 19:23
بهترین اینستاگرام اندروید غیر رسمی کدوم هست ؟

gbinesta
instaultra
instagram +
oginesta

کدوم بهتره و زبان فارسی رو کامل داره ؟

ronin63
04-11-2019, 20:13
سلام

دوستان ویدیوهای اینستا برای من خیلی قطعی داره روی اینترنت همراه اول .. برای شما هم این مشکل هست ؟؟

mojt90
04-11-2019, 22:31
سلام

دوستان ویدیوهای اینستا برای من خیلی قطعی داره روی اینترنت همراه اول .. برای شما هم این مشکل هست ؟؟

بله جدیدا خیلی کند شده هم برای عکس و هم برای ودیو

green-mind
21-01-2020, 11:01
سلام دوستان کسی که پسورد ایستاگرامش و داشته باشه اما ایمیل ش و فراموش کرده باشه و موبایل هم ست نکرده باشه
موقع لاگین ازش به دلایل امنیتی ایسنا پسورد که به ایمیل ارسال شده و بخواد باید چه کار کنه؟

mojt90
17-03-2020, 21:28
دوستان تازه اینستا نصب کردم . اما همش محتوای خارجی نشون میده . میخوام محتوای ایرانی نشون بده یعنی عکس و ودیو ایرانی ها رو .

این چیزی که من میبینم همش عکس و ودیو از خارجی ها هستش . :blink:

amirtehrani93
01-04-2020, 04:05
دوستان من آی دی پیجمو تغییر دادم
حالا میخوام بدونم چجوری میتونم ادرس قبلیمو رو یه اکانت دیگه برگردونم
بذارید مثال بزنم
فرض کنید پیجم امیرتهرانی بوده من اینو تغییر دادم به امیر_تهرانی
الان میخوام رو یه اکانت دیگه امیرتهرانی برگردونم ولی میگه موجود نیست
جالبه سرچشم میکنم میزنه user not found چندروز بعد این ازاد میشه؟
خیلی واسم مهمه پیج کاریه نمیخوام دست کسی بیفته
واقعیتش فکر میکردم تا اخر بلااستفاده میشه
ولی اتفاقی یه پیجی که چندماه پیش تغییرش دادم یوزر قبلیش سرچ کردم دیدم دوباره میشه ثبتش کرد
ممنون میشم راهنمایی کنیذ

Mr 01
01-04-2020, 10:22
دوستان من آی دی پیجمو تغییر دادم
حالا میخوام بدونم چجوری میتونم ادرس قبلیمو رو یه اکانت دیگه برگردونم
بذارید مثال بزنم
فرض کنید پیجم امیرتهرانی بوده من اینو تغییر دادم به امیر_تهرانی
الان میخوام رو یه اکانت دیگه امیرتهرانی برگردونم ولی میگه موجود نیست
جالبه سرچشم میکنم میزنه user not found چندروز بعد این ازاد میشه؟
خیلی واسم مهمه پیج کاریه نمیخوام دست کسی بیفته
واقعیتش فکر میکردم تا اخر بلااستفاده میشه
ولی اتفاقی یه پیجی که چندماه پیش تغییرش دادم یوزر قبلیش سرچ کردم دیدم دوباره میشه ثبتش کرد
ممنون میشم راهنمایی کنیذ
دو هفته بعد از تغییر میتونید ثبتش کنید.

VAHID
01-04-2020, 19:43
دوستان تازه اینستا نصب کردم . اما همش محتوای خارجی نشون میده . میخوام محتوای ایرانی نشون بده یعنی عکس و ودیو ایرانی ها رو .

این چیزی که من میبینم همش عکس و ودیو از خارجی ها هستش . :blink:

تو قسمت سرچ محتوای دلخواهتون رو فارسی سرچ کنید
مثل غذا سرگرمی رقص فروشگاهی و ....
کم کم تو اکسپلور اینستا محتوای چیزایی بروز ک فارسی سرچ کردین نمایش میده براتون

alyy
01-04-2020, 22:34
سلام دوستان چند وقتیه اکانت دوستم که کسب و کار مجازی داره بی دلیل توسط اینستاگرام غیرفعال میشه یا همون دی اکتیو میشه ک مجدد براش فعال میکنم و یکی دو هفته خوبه باز دوباره دی اکتیو میشه چهار پنج باری این اتفاق افتاده وافعا نمیدونم مشکل از کجاست .نه عکس کپی شده میذاره نه غیر اخلاقی. فقط از محصولی که داره عکس میگیره و میذاره محصولشم پوشاکه .وقتی هم که میخام فعالش کنم و یوزر و پسشو میزنم یه شماره ازم خواست که شماره خودمو دادم کد به شماره من فرستاد و مشکل حل شد ولی شماره داخل پروفایل شماره خودشه از اون به بعد دیگه هر وقت غیر فعال میشه اول شماره منو میخاد با اینکه من هیچ جایی از تنظیمات یا پروفایل شماره خودمو ندیدم که تغییرش بدم.ممنون میشم اگه در مورد این دو مشکل منو راهنمایی کنید با تشکر

Setareh 2006
04-04-2020, 08:55
سلام دوستان . وقتی با کامپیوتر از اینستاگرم استفاده می کنیم . بعضی از پست ها دکمه « + » مربوط به کامنت در بالای صفحه هست و بعضی در پایین صفجه . اگر پایین صفجه باشه مشکلی نیست و سریع میشه با کلیک کردن روی دکمه « + » همه کامنت ها رو سریع دید ولی وقتی بالای صفجه هست ، هر بار که دکمه « + » رو در بالای صفحه کلیک می کنیم برای دیدن بیشتر کامنت ها باز باید مجدد برگردیم به بالای صفحه تا بتونیم روی دکمه « + » کلیک کنیم و اینکار خیلی زمان بر هستش . راهی هست که بشه دکمه « + » از بالای صفجه به پایین منتقل بشه ؟ ممنون میشم که سریع جواب بدین

Iloveu-ALL
07-04-2020, 18:58
سلام کسی میدونه هر یک ساعت لایو چقدر اینترنت مصرف میشه؟

پ.ن: 5 سال و چند روز میشه از پیام قبلیم چقدر زود گذشت!

MOHAMMAD_ASEMOONI
07-04-2020, 20:16
سلام بر همگی .

امروز یک آشنا رو دیدم که گفت تا حالا حدود ۵ بار در جی میل براش پیام اومده که عضو اینستاگرام شده و باید تاییدش کنه درحالیکه اصلاً در عمرش هم اینستاگرام نصب نکرده و نرفته توی اینستاگرام !

یعنی مشخص بود که یک نفر داره با جی‌میلِ این بنده خدا هی نام کاربری میسازه در اینستاگرام و هر بار هم یک اسم مختلف .

گفت خودش برنامه ی اینستاگرام رو نصب کرده و دیده برای عضو شدن یا باید شماره موبایل بده یا ایمیل .

گفت با یک ایمیل الکی راحت عضو اینستاگرام شده بدون نیاز به تایید ایمیل !!!

آیا این موضوع صحت داره ؟ آیا به همین راحتی میشه با یک ایمیل قلابی یا متعلق به دیگری عضو شد در اینستاگرام ؟

=================================================
دوستان , به نفعتون هست که مطالبِ بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی هم آسایش و آرامش هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا إن شاء الله .
چند نمونه :
.

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی :
توصیه های مهم امنیتی:
قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:
.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.
.
تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
.

Mr 01
07-04-2020, 22:24
سلام بر همگی .

امروز یک آشنا رو دیدم که گفت تا حالا حدود ۵ بار در جی میل براش پیام اومده که عضو اینستاگرام شده و باید تاییدش کنه درحالیکه اصلاً در عمرش هم اینستاگرام نصب نکرده و نرفته توی اینستاگرام !

یعنی مشخص بود که یک نفر داره با جی‌میلِ این بنده خدا هی نام کاربری میسازه در اینستاگرام و هر بار هم یک اسم مختلف .

گفت خودش برنامه ی اینستاگرام رو نصب کرده و دیده برای عضو شدن یا باید شماره موبایل بده یا ایمیل .

گفت با یک ایمیل الکی راحت عضو اینستاگرام شده بدون نیاز به تایید ایمیل !!!

آیا این موضوع صحت داره ؟ آیا به همین راحتی میشه با یک ایمیل قلابی یا متعلق به دیگری عضو شد در اینستاگرام ؟

سلام
بله میشه منتها تا زمانی که تاییدش نکنه اون آدرس ایمیل به اکانت اینستا ارتباطی پیدا نمیکنه و یه موقع اون شخص رمزشو فراموش کنه نمیتونه با این ایمیل مراحل بازیابی رو انجام بده.

ALI . R
07-04-2020, 23:05

بستگی به سرعت اینترنت هم داره. به طور معمول چیزی حدود 300 تا 350 مگابایت مصرف میکنه هر یک ساعت.

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-04-2020, 17:58

سلام
با روش ریز میشه مقدار ترافیک مصرفی رو به دست بیارید :
اینترنت قطع باشه
برای همراه اول ، ستاره صد ستاره صفر مربع و دکمه ارسال
برای ایرانسل ممکنه این باشه ( #4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) *1*555* ) و تصحیحیا این ( #10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) *141* )
اینجوری مقدار باقیمانده از بسته ی اینترنت تا اون لحظه رو با پیامک دریافت میکنید
حالا یک مدت در نت بگردید
دوباره اینترنت رو قطع کنید

کد دستوری بفرستید و مقدار باقیمانده رو با پیامک بگیرید

حالا با مقایسه ی اون دو پیامک ، مقدار مصرف شده در اون مدتِ معین رو به دست میارید

masoud71
10-04-2020, 10:29
سلام
وقت بخیر
بهترین سایت فروش فالور به نظر شما چه سایتی هست؟
اگر فکر می کنید تبلیغات میشه پیام برام بفرستید
سپاسگزارم

zsaalp
10-04-2020, 10:45
طبق نظر من فالور فیک اصلا وارد اکانتتون نکنین
تموم سایت ها فالور واقعی رو به نام فیک میزنن

irmacfa
10-04-2020, 23:54
دوستان نسخه تحت وب دایرکت اینستا فعال شد ./

دوستان به نظر شما ، اینستا تحت وب هم مثل موبایل حجمش زیاد میخوره ؟؟؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-04-2020, 00:32
دوستان نسخه تحت وب دایرکت اینستا فعال شد ./

دوستان به نظر شما ، اینستا تحت وب هم مثل موبایل حجمش زیاد میخوره ؟؟؟؟

سلام

بستگی داره به تنظیمات مرورگر

همچنین به نوع مرورگر

مرورگر کروم خیلی ترافیک خور هست

اما مرورگر Xbrowser بسیار سبک هست . تنظیماتش هم خیلی زیاده که میشه باهاشون مصرف رو حسابی کاهش داده مثل توقف جاوا و حالت واپ ، حالت بدون دانلود عکس ، حالت بدون تبلیغات و غیره
به روشی هم که در بالا نوشته ام میتونین مقدار مصرف ترافیک نسخه ی وب رو محاسبه کنین

لینک اینستاگرام وب

در تاپیک برنامه‌های کاربردی اندروید ، لینک دانلود مرورگر ایکس براوزر و اطلاعات مهم در مورد تنظیماتش هست

irmacfa
14-04-2020, 15:53
دوستان برنامه ای میشناسین به صورت اتوماتیک یه کلیپ 3 دقیقه ای رو برش بزنه و درچند پارت نمایش بده

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-04-2020, 11:01
دوستان برنامه ای میشناسین به صورت اتوماتیک یه کلیپ 3 دقیقه ای رو برش بزنه و درچند پارت نمایش بده
سلام علیکم
ماه مبارک رمضان بر همگی شما دوستان عزیز مبارک باد

منظورتون از اتوماتیک چیه ؟

برنامه عقل و شعور نداره و افکار ما رو هم نمیتونه بخونه تا بدونه ما از کدوم قسمت می‌خوایم کلیپ رو تقسیم کنیم

برنامه‌هایی هست که براش تعیین میکنین که از کدوم قسمت باید کلیپ رو دو نیم کنه و براتون انجامش میده

و یا یک قسمتش رو حذف می‌کنه از کلیپ

و یا دو تا کلیپ رو میچسبونه به همدیگه

مثل اینها

هشدار: همه برنامه‌ ها و فایلها رو قبل از نصب و اجرا، با کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اسکن کنید

حتماً قبل از نصبشون ، با کمک برنامه Advanced permission manager ، قدرت تماس با اینترنت رو ازشون حذف کنین

اطلاعات مفصل در تاپیک معرفی نرم‌افزار‌های کاربردی اندروید هست

light
08-05-2020, 01:56
یه پیچ دارم میخوام فالوراش زیاد شه چیکار کنم ؟ اینا که فالوئر میفروشن قابل اعتماد هستن ؟

xonix51
04-07-2020, 10:11
سلام دوستان وقت بخیر

یه پیج شال و روسری آنلاین دارم

برای افزایش فالوور و بازدید چه کاری باید انجام بدم ..

ممنونم

Mr 01
04-07-2020, 11:08
سلام دوستان وقت بخیر

ممنونماز سه طریق میتونید افزایش فالور داشته باشید
تبادل - تبلیغات - تولید محتوای جذاب
میتونید برای مورد آخر از خانم‌های زیبا و جوان استفاده کنید نه اینکه فقط روسری‌ها رو میز بزارید و عکس بگیرید.
یا اینکه پیج‌های فروشی با فالور بالا خریداری کنید که اینم ریسکش بسیار بالاس هرزمان خواستن میتونن پیجو پس بگیرن.

پریسا نباتی
04-07-2020, 11:24
سلام دوستان وقت بخیر

ممنونم

سلام دوست عزیز
به چند صورت میتونید عمل کنید

اگر فقط میخواستید تعداد دنبال کنندگان صفحتون بره بالا میتونستید دنبال کننده فیک بخرید که البتهـــــ من توصیه نمیکنم این کار رو انجام بدید

کار دوم که البته یک مقدار تخصصی و زمان بر هستش اینه که تولید محتوا کنید و البتهـــــ با استفاده از یه سری آموزش ها پیجتون رو در معرض نمایش مردم قرار بدید

افراد زیادی هستن که این آموزش ها رو ارائه میدن که میتونید از آموزش های اونها استفاده کنید و البتهــــ تو یوتیوب هم کلی محتوا به صورت آنلاین وجود دارهــــــ

پریسا نباتی
04-07-2020, 11:28
از سه طریق میتونید افزایش فالور داشته باشید
میتونید برای مورد آخر از خانم‌های زیبا و جوان استفاده کنید نه اینکه فقط روسری‌ها رو میز بزارید و عکس بگیرید.
یا اینکه پیج‌های فروشی با فالور بالا خریداری کنید که اینم ریسکش بسیار بالاس هرزمان خواستن میتونن پیجو پس بگیرن.

منم موافقم به نظرم تولید محتوا جذاب خیلی تاثیر دارهــــ در کسب و کارهای آنلاین

xonix51
04-07-2020, 11:46
از سه طریق میتونید افزایش فالور داشته باشید

ممنونم دوست عزیز:»

xonix51
04-07-2020, 11:48
سلام دوست عزیز
به چند صورت میتونید عمل کنید

اگر فقط میخواستید تعداد دنبال کنندگان صفحتون بره بالا میتونستید دنبال کننده فیک بخرید که البتهـــــ من توصیه نمیکنم این کار رو انجام بدید

کار دوم که البته یک مقدار تخصصی و زمان بر هستش اینه که تولید محتوا کنید و البتهـــــ با استفاده از یه سری آموزش ها پیجتون رو در معرض نمایش مردم قرار بدید

افراد زیادی هستن که این آموزش ها رو ارائه میدن که میتونید از آموزش های اونها استفاده کنید و البتهــــ تو یوتیوب هم کلی محتوا به صورت آنلاین وجود دارهــــــ

ممنونم ..اتفاقا خودم الان در حال طی یک دوره آموزشی هستم برای یادگیری اصولی ..بازم ممنونم دوست عزیز:»

sanam.b
31-08-2020, 17:06
با سلام به همه دوستان. تقریبا دو روزه که من تو پست گذاشتن تو اینستا به هیچ ویدئویی دسترسی ندارم. وقتی میخوام پست بذارم تمام ویدئو ها خاکستریند و قابل تشخیص نیستند. و حتی اگه میخوای چند تا فیلم وعکس رو انتخاب کنی، مربعای انتخاب فقط برای عکسها میاد و ویدئو قابل انتخاب نیستند. من رفتم اجازه دسترسی اینستا رو نگاه کردم ، اینستا اجازه دسترسی به حافظه و فضای ذخیره سازی رو داره. (تو گوشی من (سامسونگ A3)اجازه دسترسی جدا شده نیست یعن بگی فقط عکس یا فقط ویدئو). لطفا راهنماییم کنید من باید چیکار کنم؟

sanam.b
31-08-2020, 18:54
با سلام به همه دوستان. تقریبا دو روزه که من تو پست گذاشتن تو اینستا به هیچ ویدئویی دسترسی ندارم. وقتی میخوام پست بذارم تمام ویدئو ها خاکستریند و قابل تشخیص نیستند. و حتی اگه میخوای چند تا فیلم وعکس رو انتخاب کنی، مربعای انتخاب فقط برای عکسها میاد و ویدئو قابل انتخاب نیستند. من رفتم اجازه دسترسی اینستا رو نگاه کردم ، اینستا اجازه دسترسی به حافظه و فضای ذخیره سازی رو داره. (تو گوشی من (سامسونگ A3)اجازه دسترسی جدا شده نیست یعن بگی فقط عکس یا فقط ویدئو). لطفا راهنماییم کنید من باید چیکار کنم؟

sanam.b
01-09-2020, 13:13
مشکلم من با ریست گوشی به تنظیمات کارخانه حل شد

محمدقربانی
23-10-2020, 11:25
سلام اینستاگرام من حدود 1 ماه هستش که اندازه ایکن استوری ها که بالای صفحه میاد خیلی بزرگ شده. حتی چندین بار نرم افزار رو حذف و نصب کردم ولی درست نمیشه.
درحالی که وقتی یه اکانت دیگه ای وارد گوشیم میکنم این مشکل رو نداره و فقط پیج خودم این مشکل رو داره.
لطفا اگه میشه کسی کمکم کنه بگه چیکار کنم اندازه استوری ها مث قبل بشه

C4lm
01-12-2020, 18:24
زیاد با گوگل گشتم و به نتیجه ی دلخواه نرسیدم
حالا ببینم نظر حرفه ای های اینستاگرام چیه:
اگه بخوایم از دروس آنلاین فقط صداش رو دانلود کنیم چه سرویس یا افزونه و راه حلی ساده و بی دردسری وجود داره؟
تحت اندروید باشه طبعا بهتره
ناگفته نباشه یک تعداد سرویس آنلاین مدعی خروجی mp3 هم دیدم که به لینکهایی که می دادم خطا می دادن. حدس می زنم خود سرویسای تقلبی بودن

bigman
01-12-2020, 22:02
سلام
به غیر از برنامه fastsave اپلیکیشنی هست برای دانلود از اینستا که با کپی url اتوماتیک دانلود بشه ؟؟
مشکل این برنامه اینه که با بعضی از اپراتورها دانلود نمیشه !!

CafeNet999
03-12-2020, 18:42
زیاد با گوگل گشتم و به نتیجه ی دلخواه نرسیدم
حالا ببینم نظر حرفه ای های اینستاگرام چیه:
اگه بخوایم از دروس آنلاین فقط صداش رو دانلود کنیم چه سرویس یا افزونه و راه حلی ساده و بی دردسری وجود داره؟
تحت اندروید باشه طبعا بهتره
ناگفته نباشه یک تعداد سرویس آنلاین مدعی خروجی mp3 هم دیدم که به لینکهایی که می دادم خطا می دادن. حدس می زنم خود سرویسای تقلبی بودن

جدیدا اینستاگرام صوت و تصویر رو جدا کرده و میشه فقط صوت رو دانلود کرد.البته این کار فقط واسه پست‌ها انجام شده و توی استوری هنوز صوت و تصویر جدا نیست.
اگه پیجی که میخوای ازش دانلود کنی عمومی هستش آدرسشو بده تست کنم.(دارم در مورد وبسایتش حرف میزنم و از نسخه‌ی اندروید چیزی نمیدونم)

C4lm
05-12-2020, 20:06
جدیدا اینستاگرام صوت و تصویر رو جدا کرده و میشه فقط صوت رو دانلود کرد.البته این کار فقط واسه پست‌ها انجام شده و توی استوری هنوز صوت و تصویر جدا نیست.
اگه پیجی که میخوای ازش دانلود کنی عمومی هستش آدرسشو بده تست کنم.(دارم در مورد وبسایتش حرف میزنم و از نسخه‌ی اندروید چیزی نمیدونم)
این یک نمونه ویدیوی یکساعت و ده دقیقه ی آموزش مدیریت مهندس فرهاد کاشانی

CafeNet999
05-12-2020, 20:54
این یک نمونه ویدیوی یکساعت و ده دقیقه ی آموزش مدیریت مهندس فرهاد کاشانی

اینم فایل صوتی این پست خدمت شما.تست کنید ببینید اوکی هستش یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

C4lm
06-12-2020, 09:00
اینم فایل صوتی این پست خدمت شما.تست کنید ببینید اوکی هستش یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون ولی اینو قبلا ناچار شده بودم کل ویدیوش بیش از 800 مگ !!! رو دانلود کنم الان محض تست دادم بشما
چطوری شما لینک ساختی؟ چون ویدیوهای زیادی هست که میخوام فقط صوت اونا رو بگیرم

CafeNet999
06-12-2020, 19:28
ممنون ولی اینو قبلا ناچار شده بودم کل ویدیوش بیش از 800 مگ !!! رو دانلود کنم الان محض تست دادم بشما
چطوری شما لینک ساختی؟ چون ویدیوهای زیادی هست که میخوام فقط صوت اونا رو بگیرم
من از هیچ وبسایتی استفاده نمیکنم و خودم لینک صدا/تصویر رو پیدا میکنم.روش سختی نیست ولی یخورده دردسر داره.براتون پیغام میفرستم.

Setareh 2006
21-12-2020, 06:48
سلام . اینستا چرا اینجوری شده ؟ با توجه به اینکه دکمه نکست غیرفعال هست ، چطوری میشه از شر این وصعیت خلاص شد ؟

bleu2u4u
21-04-2021, 16:49
چطور میشه فهمید یه پیج قبلا دست کی بوده و اسمش چی بوده؟

NikolaTesla
24-04-2021, 21:11
من توی اینستاگرام نسبتا آماتورم مخصوصا با تنظیمات زیادی که داره
حالا سوالم اینه چیزایی که توی صفحات دیگرون بوکمارک می کنیم رو چجوری و از کجا میشه بعدا پیدا کرد؟

Morteza9388
30-04-2021, 19:46
بچه ها یه نرم افزار می شناسم به محض اینکه وارد بشی چنددقیقه بعد 1000 فالووررایگان میده روی پیج خودت
قابل دانلودداخل کافه بازار و مایکت هست

کافه اینستا تاپ هست اسم نرم افزار

light
20-08-2021, 03:26
یه اکانت دارم که الکی بدون هیچ دلیلی 30 روز بن شده !
توی گوشی میخوام برگردونم ، بهم سوال عکس نشون میده ولی نصفه هستش نمیشه انتخاب کرد !!!

NikolaTesla
24-08-2021, 09:12
من توی اینستاگرام نسبتا آماتورم مخصوصا با تنظیمات زیادی که داره
حالا سوالم اینه چیزایی که توی صفحات دیگرون بوکمارک می کنیم رو چجوری و از کجا میشه بعدا پیدا کرد؟
با کلی گشتن پیداش کردم
عجیبه که برده توی تنظیمات گذاشتش
البته از اینستاگرام که یکی از زاغارت ترین پلتفورمها بلحاظ امکانات و تنظیمات هست همچینم بعید نبود

روانپریش
27-12-2021, 11:51
با کلی گشتن پیداش کردم
عجیبه که برده توی تنظیمات گذاشتش
البته از اینستاگرام که یکی از زاغارت ترین پلتفورمها بلحاظ امکانات و تنظیمات هست همچینم بعید نبود

سلام دوست گرامی
من یه اکانت دارم حدود دوساله توی اینستاگرام بعدش دیروز یوزر نیمم رو عوض کرد یه اسم دیگه گذاشتم و با موفقیت عوض شد یوزر نیمم اما این پیام رو بهم داد معنیش چی میشه؟

In most cases, you'll be able to change your username back to sanaz1368 for another 14 days

MOHAMMAD_ASEMOONI
31-12-2021, 08:10
سلام دوست گرامی
من یه اکانت دارم حدود دوساله توی اینستاگرام بعدش دیروز یوزر نیمم رو عوض کرد یه اسم دیگه گذاشتم و با موفقیت عوض شد یوزر نیمم اما این پیام رو بهم داد معنیش چی میشه؟

In most cases, you'll be able to change your username back to sanaz1368 for another 14 days

سلام

۲ معنی می‌تونه داشته باشه :

۱- اگر پشیمان شدین و خواستین که اسمتون رو به اسم قدیمی تغییر بدین بایستی ابتدا ۱۴ روز صبر کنید تا بتونین دوباره اسم رو تغییر بدین .

۲- فقط ۱۴ روز فرصت دارین تا اسم جدید رو به اسم قدیمی تغییر بدین و بعدش دیگه امکان نداره .

◼️ احتمال اول خیلی بیشتر هست

=======================================
◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبت‌ِ خیر و خوش إن شاء الله ..
چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رانندگی

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
.

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
.

javad.sch
18-02-2022, 17:33
سلام

دوستان یک مشکل بسیار اعصاب خورد کن دارم .

موقع بازیابی پسورد وقتی لینک صفحه بازیابی پسورد پیامک میشه . وقتی روی لینک کلیک میکنیم که صفحه بازیابی پسورد و تعیین پسورد جدید باز بشه . دوباره صفحه لاگین باز میشه !

حتی از قند شکن هم استفاده کردم صفحه ریست پسورد باز نمیشه

چطور این مشکلو حل کنیم ؟ :sad: