PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل km player با ویندوز 7

gamekhor2007
08-08-2014, 13:35
با سلام.مشخصات سیستم من اینه:

cpu:amd x2 4800
ram:2
main: gigabyte MA-69G-S3H

مشکل اینکه موقع نگاه کردن فیلم با km player بعضی مواقع یهو تصویر کند میشه و یا باید یزره بزنم جلو تا درست بشه یا چندین ثانیه صبر کنم تا خودش درست بشه.یجورایی هنگ میکنه.با ویندوز xp این مشکل رو نداشتم قبلا.آخرین ورژن گرافیک مادربرد هم نصب کردم فرقی نکرده

saeed_136915
08-08-2014, 17:22
سلام
اگه کیفیت فیلم هاتون بالا باشه سیستمون به احتمال زیاد نمیکشه
چون XP سبک تر از 7 هست به همین خاطر

gamekhor2007
08-08-2014, 19:23
720p کم حجم هست

vissoto
09-08-2014, 19:20
سلام

ابتدا تم ویندوز را بر basic تنظیم کنید.ببینید مشکل حل میشه یا نه( در گرافیک های انبرد تاثیر محسوس است)

می توانید نرم افزار زیر را نصب کنید و با Media Player Classic فیلم خود را ببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

piri_mr
12-08-2014, 08:33
سلام، ویندوز من XP سرویس پک 3 هستش و آخرین ورژن KM Player رو نصب کردم. مشکل من اینه که فیلم های mkv رو به صورت دوتایی کنار هم نشون میده. نرم افزار رو به حالت دو بعدی تنظیم کردم ولی کیفیت پائینه و زیرنویس ها رو هم نشون نمیده.
ممنون میشم اگر کمکم کنید یا یه نرم افزار دیگه که قابلیت دو زیر نویس همزمان رو داره بهم معرفی کنید.

vissoto
13-08-2014, 21:08
سلام، ویندوز من XP سرویس پک 3 هستش و آخرین ورژن KM Player رو نصب کردم. مشکل من اینه که فیلم های mkv رو به صورت دوتایی کنار هم نشون میده. نرم افزار رو به حالت دو بعدی تنظیم کردم ولی کیفیت پائینه و زیرنویس ها رو هم نشون نمیده.
ممنون میشم اگر کمکم کنید یا یه نرم افزار دیگه که قابلیت دو زیر نویس همزمان رو داره بهم معرفی کنید.

سلام

[آموزش] The KMPlayer / پلیــری بــرای تمــامی فصــول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بحث ، معرفي و آموزش در مورد زيرنويس ، برنامه ها ، جزئيات و کيفيت فيلم ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_mohandes
14-08-2014, 03:51
این نرم افزار به درد نمی خوره ازMedia Player ClassicیاVLC Playerاستفاده کنید که سبک وپرقدرت هستند

FOURTH RETURN
15-08-2014, 19:42

خوب شاید فیلم سه بعدی دانلود کردید چون فیلمهای سه بعدی در حالت عادی بصورت دوتایی نشون داده میشن