PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ تبلت Huawei MediaPad X1 7.0

m0rt3z4
08-08-2014, 12:11
Huawei MediaPad X1 7.0 - 3G
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیحات در دیجی کالا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان ،نقد و بررسی هاشون رو در این تاپیک مطرح کنند.

m0rt3z4
08-08-2014, 12:12
با سلام
حدود یک هفته است که این تبلت را خریدم و از تبلتش واقعا راضیم,
برای اولین بار که می خواستم شارژش کنم حدود 14 ساعت طول کشید تا 100 درصد پر شد اما بعد از بررسی دیدم که مشکل از تبلت نبوده و به خاطر این طول کشید که سیم usb شارژ را کامل داخل شارژر نکرده بودم و برای بار دوم حدود 3 ساعت طول کشید تا فول شد.
راستش درباره باتری که به خاطر شارژ اولیش که بالا توضیح دادم چی شد, یکم نگرانم. لطفا دوستانی که از باتری این تبلت راضی اند درباره باتری این تبلت بنویسند یا لطفا برنامه battry doctor را که به راحتی می تونید از بازار بگیرید را نصب کنید و بنویسید روی چه درصدی چند ساعت شارژ میده؟

ulsss
12-08-2014, 15:41
این تبلت یکم قیمتش زیاده ولی امکانات و ظرافت خوبی داره.

bas ali
12-08-2014, 19:28
تبلت 8.3ال جی بنظرم از این بهتره حتی باوجود اینکه سیم کارت نمیخوره

جناب مهندس
28-09-2014, 19:47
دوستان
لطفاً تجربه تون رو از استفاده این تبلت بفرمایید.

maxtor666
30-09-2014, 03:53
دوستان من خیلی تحقیق کردم گرفتن محصولات هواوی اشتباه کاملا نسخه های جدید برای اندروید این دستگا ها یا کلا نمیاد یا اگر میاد 1 نسخه حداکثر.... تبلت مدیا پد 10 فول بعد از 3 سال تازه براش نسخه 4.1 اومد فکرشو بکنید الان تمام برنامه ها و بازی های جدید حداقل نسخه 4.2 به بالا میخواد !!!
هواوی فقط میفروشه خدمات پس از فروش 0 ولی دور از انصاف نیست نگم واقعا تبلت هاش شاهکاره ولی فایده ای نداره مثل این میمونه شما بهترین لپ تاپ بازار رو بخرید ولی فقط بشه روش ویندوز 98 نسب کرد
حالا شما 5 گیگ رم داشته باشید cpu هم میگیم اصلا 12 هسته ای فقط به درد این میخوره توش فیلم ببینید و یکسری برنامه های پیش پا افتاده پس واقع بین باشید دوستان

WILD GOAT
29-10-2014, 17:18
دوستان من خیلی تحقیق کردم گرفتن محصولات هواوی اشتباه کاملا نسخه های جدید برای اندروید این دستگا ها یا کلا نمیاد یا اگر میاد 1 نسخه حداکثر.... تبلت مدیا پد 10 فول بعد از 3 سال تازه براش نسخه 4.1 اومد فکرشو بکنید الان تمام برنامه ها و بازی های جدید حداقل نسخه 4.2 به بالا میخواد !!!
هواوی فقط میفروشه خدمات پس از فروش 0 ولی دور از انصاف نیست نگم واقعا تبلت هاش شاهکاره ولی فایده ای نداره مثل این میمونه شما بهترین لپ تاپ بازار رو بخرید ولی فقط بشه روش ویندوز 98 نسب کرد
حالا شما 5 گیگ رم داشته باشید cpu هم میگیم اصلا 12 هسته ای فقط به درد این میخوره توش فیلم ببینید و یکسری برنامه های پیش پا افتاده پس واقع بین باشید دوستان
درود
دوستان شرمنده اگه از تاریخ این پست زیاد گذشته.
دوست عزیز از لحاظ پشتیبانی کم کمپانی های چینی حق با شماس ولی راهکارش نصب رام های دیگر هست. مثل سیانوژن (گرچه ظاهرا الان که گشتم واسه x1 سیانوژن هیچی نداده:n02:) گرچه رام های دیگه هم هستن و همچنین os های دیگه.