PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ برای کارهای گرافیکی (3dmax) / سقف بودجه 5 میلیون تومن

amin181a
08-08-2014, 09:29
سلام .
دوستان یه لپ تاپ قوی برای کارهای گرافیکی و رندر و این چیزا می خوام . سقف بودجه 5 میلیون تومن .
ترجیحاً سی پی یوش corei7 نسل چهارم و از مدل HQ باشه تا هم سرعت خوبی داشته باشه و هم چیپست گرافیکی داخلش قوی باشه .
برند های ومرد نظرم ام سونی ، ایسوس و اچ پی . به ترتیب اولویت نوشتم
با تشکر

afshin b
08-08-2014, 09:39
Asus N56jr
MSI GE60 new
هرکدوم بگیرید عالی هستن اما مدل MSI اگر پیدا بشه کمی قدرتمندتر هست واحتمالا گرانتر.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توصیه:
لپتاپ کلا برای رندرینگ مناسب نیست.
اصلا و ابدا دنبال سونی نباشید که به گرد این مدل هایی که نام بردم نمیرسن ولی قیمت بالاتری هم دارن!!
Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

amin181a
08-08-2014, 10:23
افشین جان ممنون . این لپ رو برای کسی میخوام که ظاهر لپ خیلی براش مهمه . من خودم asus n56jk رو بهش پیشنهاد دادم اما میگه قشنگ نیست .
میگه یا سونی یا اپل . من خودم تو سونی خیلی دنبال کانفیگ قوی گشتم اما چیزی پیدا نکردم .
به نظر شما macbook pro 2013 با 7.5 میلیون میرزه !؟

afshin b
08-08-2014, 10:27
افشین جان ممنون . این لپ رو برای کسی میخوام که ظاهر لپ خیلی براش مهمه . من خودم asus n56jk رو بهش پیشنهاد دادم اما میگه قشنگ نیست .
میگه یا سونی یا اپل . من خودم تو سونی خیلی دنبال کانفیگ قوی گشتم اما چیزی پیدا نکردم .
به نظر شما macbook pro 2013 با 7.5 میلیون میرزه !؟

به نظر من اصلا!
به هرحال من نظرم رو گفتم.
فقط پیشنهاد میکنم اول دو مدلی که نام بردم رو از نزدیک ببینن و اگر خوششون نیامد برن سراغ اپل یا سونی! در اون صورت دیگه انتظار کانفیگ بالا نباید داشت

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

amin181a
08-08-2014, 10:37
macbook pro اپل از لحاظ کانفیگ بد نیست . cpu که قوی تر از مدل asus که فرمودین ، کارت گرافیک همونه البته فکر کنم واسه ایسوس با 4gb Vram اما واسه اپل 2 . اما خوب کیفیت تصویر اپل و هارد ssd فوق العاده است . اما خوب دیسک نوری نداره ، 2تا پورت usb3 داره که کمه ، تاچ نیست و اینکه سیستم عاملش مک ( به نظر من ویندوز بهتره )
سونی چیزی در حد همین کانفیگ asus چیزی سراغ نداری !؟

HOJ-JAT
08-08-2014, 11:25
حالا من نمیخوام دوباره اینجا بحث راه بیافته ولی شما یبار با مک بوک پرو کار کنید همه چی از سرتون میپره
خیلی مزحکه مک بوک ۷.۵ میلیونی را با ی لپ تاپ ۳ تومنی ایسوس یا msi مقایسه کرد شاید روی کاغد یکی باشن اما در عمل این کجا و ان کجا!!!

S.R Download
08-08-2014, 12:41
من هم msi رو برای گیم یا کار های گرافیکی پیشنهاد میکنم من خودم msi دارم و کاملا راضیم و جدیدترین بازی های روز رو بدون هیچ مشکلی اجرا میکنم :n16:

Gilopa
08-08-2014, 14:55
حالا من نمیخوام دوباره اینجا بحث راه بیافته ولی شما یبار با مک بوک پرو کار کنید همه چی از سرتون میپره
خیلی مزحکه مک بوک ۷.۵ میلیونی را با ی لپ تاپ ۳ تومنی ایسوس یا msi مقایسه کرد شاید روی کاغد یکی باشن اما در عمل این کجا و ان کجا!!!

والا من یادم نمیره تا همین 5 سال پیش از نظر ملت بهترین لپتاپها در dell , sony خلاصه میشد و امثال من حرف apple رو میزدند به مانند کیانوش شبهای برره مسخره میشدند ..
الان هم بر عکس شده ماشالله افراط و تفریط تو جهان بیداد میکنه .. الان همه اپل باز شدند و بهترین میدونند .

کیفیت قطعات asus مخصوصا در سری n با apple رقابت داره و نه تنها ضعیف نیست که بلکه سر تر هم هست به تناسب قیمت..
معذرت میخواما مثلا apple بیاد مک بوکش رو از فیبر کربن بسازه! .. بعدش بیاد از سخت افزار core i5 رم 6 گیگ استفاده کنه و همین رو با قیمت بالاتر از حد استاندارد جهانی (به دلیل برند برتر بودن و لوکس بودن ) به ملتها بفروشه هنر کرده یا asus که میاد از جنس آلومینیوم خالص با سخت افزار فوق العاده قوی تر و از همه مهم تر قیمت خیلی پایینتر تحویل ملت میده هنر کرده ؟؟؟شما مگه از لپتاپ انتنطاری بالاتر جز سخت افزار و کیفیت ساخت بالا دارید ؟ شمادر کیفیت n56 jr یا n550 jk چه ضعفی مشاهده کردید که مزحک میدونید .
کلا بحث top brand بودن در اینجا مطرحه و قیمت محصولات اپل یا sony رو در کلاس سطح بالا در کنار کلاس سطح بالای asus در نظر بگیرید بحث کیفیت ساخت مطرح نمیشه بلکه پول برند در اولویت قرار میگیره که کاملا هم طبیعیه . امثال asus در تلاشند تا روزی به جایگاه اپل در جذب مشتری برسند بنابراین قیمتهاشون در سطح استاندارد هست.

پ.ن :
جدیدا اپل بازها به پول محصولاتشون مینازند و خودشون رو top میدونند ..
یکی از دوستان آیفون باز به من گفت پول آیفون رو نداری چرا میکوبی تو سرش ؟چون نمیتونی بخری سراغش نمیری ...
گفتم آخه نادون منی که میام 4 میلیون پول یه لپتاپ میدم یا میام گوشی sony z2 رو با مخلفاتش (2 میلیون و 200 ) میخرم خرید آیفون برام خیلی سخته که کلاس پولت رو برام میذاری .

HOJ-JAT
08-08-2014, 15:18
شما کافی برید تو تاپیک کلوپ سری ان یسری از کیفیت پایین کیبورد جفت نشدن دیویدی و سفت بود مشکلات بلو اسکرین
اینم ی نمونه

خداییش از اینکه ایسوس خریدم ناراضیم. کاش انقدر به برند اعتماد نمیکردم...
چندتا نقصی که توش دیدمو مینویسم:
1- کلید شیفت کیبورد حساسیت کافی نداشت و موقع تایپ اذیت میکرد. البته خودم کلیدشو جدا کردم و با یکم دستکاری سنسور زیرش تا حدودی درستش کردم...
2-درب دی وی دی رام سخت بسته میشه و سخت هم باز میشه. اینم خودم یکم باهاش ور رفتم و الان تقریبا درست شده...
3- تاچ پد قشنگ وسط قابش قرار نگرفته و مقداری گپ سمت راست و پایین نسبت به سمت چپ و بالا بیشتره.
4- دوتا کلید بالای کیبورد داره.یکی پاور هست و یکی دیگه هم کلید میانبر برای یک برنامه دلخواه هست. هیچ کدوم از این دو تا کلید دایره ای در مرکز قابشون قرار نگرفتن و باز هم گپ های اطرافشون به شکل ناجوری ناهماهنگ هست.
5- جلوی لپ تاپ چندتا لامپ اعلام وضعیت وجود داره. متاسفانه بعضی از ال ای دی هاش دقیق سر جاشون نیستن و شدت نور بعضیاشون خیلی کمتر از بقیه هست...
6- **** بعضی وقتها صفحه مرگ آبی واسم میاد که عنوانش memory_management هست. یکی دیگه از دوستان هم این مشکلو گزارش کرده بود و میگفت سخت افزاریه. من رم رو چک کردم ولی مشکلی نداشت. اگه قرار باشه سخت افزاری باشه، ایراد از مادربورده احتمالا.چون رمها سالم هستن...
دیروز ویندوز رو تعویض کردم، شاید مشکل از ویندوز باشه. امیدوارم دیگه این مشکل واسم پیش نیاد.

خلاصه دوستان به هیچ وجه ایسوس نگیرید.این مشکلات رو حتی لپ تاپ های 1 میلیونی هم ندارن. ما کلی هزینه کردیم تا یه دستگاه بی عیب و نقص بگیریم. تا به حال تا این حد بی توجهی تو ساخت یک محصول ندیده بودم.
-دوستان لطفا نیاید بگید مال من این مشکلاتو نداره. همینکه تعداد محدودی از محصولات یک برند مشکل دار باشن باید دور اون برند رو خط کشید.
به نظر من برید همون ام اس آی رو بخرید دوستان.
یا حق

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
البته این مشکلات ممکنه واسه هر سری پیش بیاد
بعدشم متاسفانه کسی تو ایران اگر پراید بخره تو کتش نمیره که بنز از اون بهتره!!!!

Gilopa
08-08-2014, 15:45
شما کافی برید تو تاپیک کلوپ سری ان یسری از کیفیت پایین کیبورد جفت نشدن دیویدی و سفت بود مشکلات بلو اسکرین
اینم ی نمونه

البته این مشکلات ممکنه واسه هر سری پیش بیاد
بعدشم متاسفانه کسی تو ایران اگر پراید بخره تو کتش نمیره که بنز از اون بهتره!!!!

آقا عین این نظر رو تو دی جی کالا هم دیدم ..
من dell 5010 دارم 5 ساله آخ نگفته در حالی که خیلیا میگند خوب نیست .. الان هم در کنارش asus n56jr دارم اصلا این مشکلات عجیب غریب رو نداره .. نه اینکه apple ها کلا بی مشکلند و فقط asus مشکل داره ..
آقا شما بنز سوار..تا همین 5 سال پیش سونی و دل رو بنز میدونستیم حالا اپل بنز شده یه روزی هم میرسه که acer میشه بنز لپتاپها اونوقت میگیم Acer بنزه

Gilopa
08-08-2014, 15:48
شما یه نظر رو فقط گذاشتی میگی Asus بده .
بهرحال این بحثها بی فایدست . مهم اینه که ما داریم لذت میبریم از محصولات asus و خوشحالم که پول الکی برای محصولات اپل نمیدیم .
شاد باشید

amin181a
08-08-2014, 18:45
حجت جان فکر میکنم یکم این فکر اشتباه باشه که cpu corei7 که اپل در لپ تاپ های خودش استفاده میکنه سریع تر از سی پی یو های با همون مدل در برند های دیگه است . خوب بله اگه asus هم بیاد از هارد ssd استفاده کنه رم 16GB بزاره مثلاً همون سرعت رو به شما میده .
بله استفاده از سخت افزار های خاص در مک بوک های اپل رو کسی منکر نمیشه اما فکر نمیکنم آنقدر که دوستان بهش بها میدن مسئله بزرگی باشه . جداً قبول نداری اپل مقداری داره پول برندشو میگیره !؟ البته باید بگم جداً از لحاض طراحی ظاهری یه سرو گردن از برند های مثل asus بالا تره و

amin181a
08-08-2014, 18:58
دوستان برنامه نویس و صاحب نظر میتونن بهتر نظر بدن اما یه چیزی خوندم که به نظرم مسخره میومد .
یکی از دوستان اومده بود گفته بود که سیستم عامل مک اصلاً با ویندوز قابل مقایسه نیست . نمیدونم کیفیت ، سرعت و راحتی که مک داره رو ویندوز نداره .
اولاً اینکه سیستم عامل ویندوز برای یه سری گستره از سخت افزار هاست و مثل مک نیست که برای سخت افزار های که خوده شرکت اپل تولید میکنه ساخته شده باشه .
دوماً اینکه میگفتن کم ویروس میگیره . دوست عزیز شما شک نکن اگه سیستم عامل مک هم به گستردگی ویندوز همه گیر بود 5 برابر در برابر ویروس ها ضعیف تر عمل می کرد .
خلاصه اینکه به نظرم اپل اونقدر هایم که بعضی ها بزرگش میکنن بزرگ نیست و به زودی هم ضعیف تر میشه چون برند های دیگه دارن خوب پیش میرن ، همونجور که در گوشی های هوشمند برند های دیگه دارن پا به پایی آیفون اپل پیش میرن .

mg_mahyar
09-08-2014, 00:12
مک بوک اصلا نمیتونه مکس روش نصب بشه. یعنی مکس نسخه تحت مک نداره پس بیخیال اپل شو.
سونی کلا پردازنده سری U داره که مناسب کار شما نیست.
MSI و ASus و گیگابایت و گزینه های خوبی دارند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elhamrezaei
09-08-2014, 12:04
اونی که تو میخوای اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n10: