PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ایجاد 2 تا خط adsl بر روی سوئیچ بصورت غیر همزمان

mohammad.1359
07-08-2014, 10:29
سلام دوستان

من یک سرور دارم که از طریق یک سوئیچ 16 پورت بین 8 سیستم شبکه درست کردم حالا سوالی که داشتم اینه من چطور میتونم دو تا خط adsl از طریق 2 تا مودم بر روی سوئیچ ایجاد کنم که هر موقع یکی مشکل پیدا کرد

سریع از اون یکی استفاده کنم و خطی را که مورد نظرم است در سیستمهای دیگر شیر کنم ممنون میشم پاسخ دهید

urumchi
07-08-2014, 13:20
سلام دوستان

من یک سرور دارم که از طریق یک سوئیچ 16 پورت بین 8 سیستم شبکه درست کردم حالا سوالی که داشتم اینه من چطور میتونم دو تا خط adsl از طریق 2 تا مودم بر روی سوئیچ ایجاد کنم که هر موقع یکی مشکل پیدا کرد

سریع از اون یکی استفاده کنم و خطی را که مورد نظرم است در سیستمهای دیگر شیر کنم ممنون میشم پاسخ دهید
اگه منظورتون ايجاد پشتيبان براي اينترنت هست
بايد از روترهاي لودبالانسر براي بكاپ استفاده كنيد

mohammad.1359
07-08-2014, 16:32
اگه منظورتون ايجاد پشتيبان براي اينترنت هست
بايد از روترهاي لودبالانسر براي بكاپ استفاده كنيد
ببینید من نمیخواهم همزمان از هر دو اینترنت استفاده کنم یعنی اگه یکی مشکل پیدا کرد اون یکی را وصل کنم حالا سوالم این است که من با دو تا مودم میتونم به سوئیچ وصل کنم و هر کدام را که میخوام

روشن نگه دارم و و در صورت بروز مشکل این یکی را خاموش کرده و دیگری روشن کنم بدون احتیاج به روتر بالانسینگ و هزینه های دیگر همین

ممنون میشم پاسخ دهید

urumchi
07-08-2014, 23:35
اگه اينطوري كه شما ميخواي خب مشكلت الان چيه؟؟؟

نت قطع شد، اونيكي مودم رو وصل بره پي كارش ديگه!

من فكر كردم بكاپ ميخواي، يعني به محض قطع شدن نت اول، خودكار نت دوم رو شبكه سوئيچ بشه و كاربر اصلا متوجه قطع شدن نت نشه