PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت گرافیک

milad-s1
07-08-2014, 08:46
سلام دوستان
چند وقت پیش اومدم کامپیوتر روشن کنم که تو صفحه ای که سخت افزارهارو میشناسه(اسم و مشخصات هارد اول یه سری جدوله) میموندو بالا نمیومد اول فک کردم از هارده و از اونجایی که هارد میخوند ولی بالا نمیاورد سکتور های اونو با یه برنامه ای خواستم چک کنم که وسط همین برنامه کلمپیوتر خاموش شد و دیگه روشن نشد تا وقتی که گرافیک دراوردم و اونموقع بوق زدنش شروع شد رفتم گرافیکو رو کامپیوتر یکی چک کردم کامپیوتر اونم روشننشد ...گرافیک جدید گرفنم ولی اونو نمیشناسه ...
بنظرتون چیکار کنم:n13:
دیگه مخم قد نمیده:n28:

EXTREME
07-08-2014, 08:57
سلام دوستان
چند وقت پیش اومدم کامپیوتر روشن کنم که تو صفحه ای که سخت افزارهارو میشناسه(اسم و مشخصات هارد اول یه سری جدوله) میموندو بالا نمیومد اول فک کردم از هارده و از اونجایی که هارد میخوند ولی بالا نمیاورد سکتور های اونو با یه برنامه ای خواستم چک کنم که وسط همین برنامه کلمپیوتر خاموش شد و دیگه روشن نشد تا وقتی که گرافیک دراوردم و اونموقع بوق زدنش شروع شد رفتم گرافیکو رو کامپیوتر یکی چک کردم کامپیوتر اونم روشننشد ...گرافیک جدید گرفنم ولی اونو نمیشناسه ...
بنظرتون چیکار کنم:n13:
دیگه مخم قد نمیده:n28:

یعنی با خارج کردن گرافیک سیستم روشن میشه ولی با گرافیکتون سیستم روشن نمیشه ؟ روشن نمیشه یا روشن میشه ولی تصویر نمیده ؟

اگه روشن نمیشه با گرافیک یعنی یک اتصالی در برد و فن گرافیک است

با گرافیک دیگه که تست کردید دقیقا چه مشکلی براتون پیش اومد ؟3

بهتره با یک پاور دیگه سیستم چک بشه اسلات گرافیک هم تمیز بشه

milad-s1
07-08-2014, 11:17
کلا روشن نشد
گرافیک جدیدی گرفتم با اون روشن میشه ولی بوق میزنه انگار اصلا گرافیک نمیخونه
قبلی ddr2 بوده جدیده یه کوچولو قویتره ddr3 هست واسه اینش نیس؟؟؟
با پاور دیگه چک کردم بازم همون مشکل بود

EXTREME
07-08-2014, 11:25
کلا روشن نشد
گرافیک جدیدی گرفتم با اون روشن میشه ولی بوق میزنه انگار اصلا گرافیک نمیخونه
قبلی ddr2 بوده جدیده یه کوچولو قویتره ddr3 هست واسه اینش نیس؟؟؟
با پاور دیگه چک کردم بازم همون مشکل بود

نه به gddr3 و این مسائل ربطی نداره

بوق میزنه چطوری هست بوقش ؟

milad-s1
08-08-2014, 08:07
دقیقا بوقی که برای نشناختن گرافیک یا رم میزنه
(٢٠بوق_مکس_٢٠بوق_مکس_...):n09:
امروز جمعس شنبه میبرمش درستش کنم ته همین پست ج میدارم کسایی که همین مشکل نایاب داشتن بفهمن قضیه چیه

EXTREME
08-08-2014, 08:31
دقیقا بوقی که برای نشناختن گرافیک یا رم میزنه
(٢٠بوق_مکس_٢٠بوق_مکس_...):n09:
امروز جمعس شنبه میبرمش درستش کنم ته همین پست ج میدارم کسایی که همین مشکل نایاب داشتن بفهمن قضیه چیه

بوق گرافیک یک بوق بلند دو بوق کوتاه یا یک بوق بلند سه بوق کوتاه است و تموم میشه بوق رم هم پشت سرهم است و قطع نمیشه

milad-s1
09-08-2014, 22:16
اقا مشکل از مادربرد بود طرف گف از قسمت سی پی یو خم شده خرده به بدنه اتصالی کرده یه چیزی تو مایه های تراسی و مقاومتی .... سوزونده که اونو عوض کرده
فقط میدونم گرافیکمو سوزوند و هاردمم الان اختلال داره