PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی بازی سبک MMORPG

S.R Download
06-08-2014, 20:09
تو تاپیک درخواست معرفی بازی سوال پرسیدم جوابمو ندادن
لطفا اینجا جواب منو بدین

من یه بازی میخوام که سبکش شبیه سه بازی World Of Warcraft ، Eternity Warriors 3 و God of War باشه یعنی هم بشه آنلاین بازی کردنش هم بشه Boss یا همون غول های گنده زد و آیتم و لباس و ... هم بشه خرید و آفلاین هم داشته باشه بیشتر میخوام گیم پلیش شبیه God Of War باشه و گرافیک خوبی هم داشته باشه اصلا همچین بازی هست ؟؟؟

اگه کسی بازی با این مشخصات سراغ داره بگه لطفا
ممنون :n16:

Avlil
09-08-2014, 23:12
تو تاپیک درخواست معرفی بازی سوال پرسیدم جوابمو ندادن
لطفا اینجا جواب منو بدین

من یه بازی میخوام که سبکش شبیه سه بازی World Of Warcraft ، Eternity Warriors 3 و God of War باشه یعنی هم بشه آنلاین بازی کردنش هم بشه Boss یا همون غول های گنده زد و آیتم و لباس و ... هم بشه خرید و آفلاین هم داشته باشه بیشتر میخوام گیم پلیش شبیه God Of War باشه و گرافیک خوبی هم داشته باشه اصلا همچین بازی هست ؟؟؟

اگه کسی بازی با این مشخصات سراغ داره بگه لطفا
ممنون :n16:

سبک god of war که mmo هم باشه فکر کنم Vindictus خوب باشه ام سبک wow میتونین Wildstar رو امتحان کنید . بازی خیلی خوبیه . اگر میخواین بازیش سخت باشه و افلاین هم باشه که دیگه mmo نیست باید سراغ dark souls اینها برید

aref.n
06-09-2014, 11:13
این بازی ها حجمشون چطوره ؟؟؟

S.R Download
06-09-2014, 11:23
این بازی ها حجمشون چطوره ؟؟؟

بین 15 تا 30 گیگ هستن معمولا

ashkan LP
14-09-2014, 13:26
دوست عزیز یه بازی هست به اسم guild wars2 یه تریلر ازش دیدم خیلی قشنگ بود،سرور شخصی هم براش هست،مزیتش نسبت به وارکرافت اینه که یبار پول. میدی نزدیکا 130تومن بعد دیگه تا مادام العمر تو سرور اصلیش بازی میکنی:n01: