PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین و کامل ترین کتاب گرامر زبان انگلیسی....؟؟؟

siyasiya
06-08-2014, 10:09
دوستان عزیز

من چند تا کتاب گرامر در اینترنت و کتابفروشی ها پیدا کردم که هر کسی اون چیزی رو که داره میگه بهتره. اما همه این کتابها کامل هستند. به نظر شما کدوم بهتره؟ البته اگر کتاب دیگری هم میشناسید که بهتر هست، لطفا معرفی کنید. من کتابی میخوام که بیشتر به درد آزمون های زبان انگلیسی بخوره. نظر خودم با کتاب اول هست، اما میخوام نظر شما دوستان رو هم بدونم. ممنون.

- گرامر جامع زبان انگلیسی ...................................... منوچهر سرخابی
- دستور زبان جامع انگلیسی ..................................... رضا دانشوری
- زبان انگلیسی، از دبیرستان تا دانشگاه ........................ عباس فرزام

basketball
06-08-2014, 11:08
کتاب های گرامر انتشارات Oxford که شامل 3 مجلد است را تهیه کنید! کتاب های فارسی را پیشنهاد نمی کنم

mojtabaivi
06-08-2014, 11:45
من کتاب English grammar in use رو پیشنهاد میدم. کتاب خیلی مشهوریه در زمینه ی گرامر و بهترین منبع گرامر واسه آزمون های زبان خارجی
دو رنگ داره، رنگ بنفش آمریکاییه و رنگ آبی بریتانیا
هر کدومش هم سه سطح داره
واسه تافل سطح intermediate رنگ بنفش توصیه میشه

siyasiya
06-08-2014, 12:26
کتاب های گرامر انتشارات Oxford که شامل 3 مجلد است را تهیه کنید! کتاب های فارسی را پیشنهاد نمی کنم

من کتاب English grammar in use رو پیشنهاد میدم. کتاب خیلی مشهوریه در زمینه ی گرامر و بهترین منبع گرامر واسه آزمون های زبان خارجی
دو رنگ داره، رنگ بنفش آمریکاییه و رنگ آبی بریتانیا
هر کدومش هم سه سطح داره
واسه تافل سطح intermediate رنگ بنفش توصیه میشه

دوستان، ممنون برای راهنمایی. من کتاب English Grammer in Use رو دارم، اما به هر حال لازم هست که یک کتاب فارسی هم باشه، چون معنی بعضی جملات واقعا سخته و اگر در مثال های فارسی بیان بشه خیلی بهتر هست
نظری راجع به کتاب هایی که من گفتم ندارین دوستان؟

mojtabaivi
06-08-2014, 13:29
البته ترجمه ی کتاب English grammar in use هم توی بازار هست و هر سه نسخه ش توی یه جلد جمع آوری شده

Mr.Pooya
06-08-2014, 14:05
دوست عزیز اگر واقعا قصد زبان یاد گرفتن دارید کتاب فارسی نخونید. In Use ها کتاب های عالی هستند هم گرامرش هم بقیه. ولی به نطرم oxford practice grammar رو هم حتما بخونید
موفق باشید

Sent from my Phone

jokereblis
10-08-2014, 18:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من الان دارم اينو مي خونم ، كتاب هايي كه دوستان گفتن هم خوبه ، اما به نظر من اين كتابي كه معرفي كردم از لحاظ روش تدريس يكي از بهترين هاست و اصلا تو خوندنش گيج نميشي

Sent from my iPhone using Tapatalk

flourish
17-08-2014, 17:01
سلام به همه.
من بهترین کتاب گرامری که تا به امروز خوندم (کتابای زبان زیادی خوندم) کتاب Grammar for IELTS برای Cambridge نوشته Hopkins هست.
البته کتاب فارسی زبان گرامر هم که کتاب واقعا خوبی بود با نام زبان انگلیسی عمومی، جلد اول (گرامر) پوران پژوهش نوشته مهرداد امیری بود که برای کنکور ارشد ازش استفاده کردم و واقعا کتاب خوبی بود و میتونه برای استفاده general هم خوندش و صرفا برای کنکور نیست.
موفق باشید

siyasiya
18-08-2014, 21:40
دوستان عزیز

مرسی از راهنمایی همه عزیزان. اما سئوال من این هست : از بین این 3 کتاب کدام رو بخرم؟

1- گرامر جامع زبان انگلیسی ...................................... منوچهر سرخابی
2- دستور زبان جامع انگلیسی ..................................... رضا دانشوری
3- زبان انگلیسی، از دبیرستان تا دانشگاه ........................ عباس فرزام

siyasiya
19-08-2014, 17:46
مرسی از اینهمه جوااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااب

pro_translator
19-08-2014, 23:28
مرسی از اینهمه جوااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااب

سلام دوست عزیز...

بهتره به جای کنایه زدن، سوالتون رو واضح‌تر مطرح کنین...

اون کتاب‌هایی که گفتین هر کدوم برای یه نوع مخاطب نوشته شده‌ان...

شما برو کتابفروشی، هر سه تاشو ببین، از قلم و ساختار هر کدوم که خوشت اومد همون رو بخر...

:n16:

siyasiya
20-08-2014, 13:48
سلام دوست عزیز...

بهتره به جای کنایه زدن، سوالتون رو واضح‌تر مطرح کنین...

اون کتاب‌هایی که گفتین هر کدوم برای یه نوع مخاطب نوشته شده‌ان...

شما برو کتابفروشی، هر سه تاشو ببین، از قلم و ساختار هر کدوم که خوشت اومد همون رو بخر...

بله شما درست میگین. چشم. سئوال رو کاملتر میگم : من برای آزمون MCHE یا Tolimo دوره PhD میخوام. همچنین میخوام که کتابی باشه که برای نوشتن مقالات انگلیسی بتونم ازش کمک بگیرم.
میدونم که کتابهای گرامر به زبان انگلیسی بهتره، منم کتاب In Use رو دارم. اما میخوام یک کتاب گرامر فارسی هم داشته باشم، برای اهداف بالا

pro_translator
20-08-2014, 22:32
بله شما درست میگین. چشم. سئوال رو کاملتر میگم : من برای آزمون MCHE یا Tolimo دوره PhD میخوام. همچنین میخوام که کتابی باشه که برای نوشتن مقالات انگلیسی بتونم ازش کمک بگیرم.
میدونم که کتابهای گرامر به زبان انگلیسی بهتره، منم کتاب In Use رو دارم. اما میخوام یک کتاب گرامر فارسی هم داشته باشم، برای اهداف بالا

خوب برای آزمون‌هایی که گفتین به نظر من به منابعی که معرفی شده (به علاوه‌ی منابع جانبی مثل Practical English Usage و نه فقط به کتاب‌های پایه) مراجعه کنین...

ضمن این که برای نوشتن مقالات انگلیسی باید مقاله خونده باشین و نمی‌شه به خوندن یه کتاب گرامر بسنده کرد...

راجع به اون کتاب‌ها هم من همه رو نخونده‌ام...

ولی دوره‌ی دبیرستان (حدود ۷ سال پیش) کتاب عباس فرزام و آزمون زبان و گرامر انگلیسی از جواد عسگری رو یه نگاه کردم بد نبودن...

samanasadi
18-12-2016, 22:51
سلام. کتاب جدید گرامر جامع آزمونهای زبان Fast Grammar تالیف مهرداد زنگیه وندی کتاب بسیار خوبی هست و البته از زبان بسیار ساده ای استفاده شده. و به روز هم هست. فصل اولش هم رایگان توی اینترنت هست

sirvan1124
02-03-2017, 09:32
تو سایت ایران مدرس بخش دانلودهاش جزوات خوبی برای آموزش گرامر زبان وجود داره. تو گوگل ایران مدرس رو جستجو کن.

sirvan1124
02-03-2017, 09:58
اگر می خواهید زبان انگلیسی را در مدت زمان کوتاهی یاد بگیرید راهکارهای زیر می تواند به شما کمک کند. در ادامه 12 راهکار برای موفقیت در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] E%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C%20%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9% 86&r=%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9 %84%DB%8C%D8%B3%DB%8C&d=%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9 %84%DB%8C%D8%B3%DB%8C) ارائه شده است.

1- زبان انگلیسی را به صورت مداوم مطالعه کنید. یکی از مهمترین دلایل که افراد هیچگاه زبان انگلیسی را خوب یاد نمی گیرند این است که مدتی مشغول یاد گرفتن هستند و مدتی دیگر آن را به کلی کنار می گذارند. برای اموزش و یادگیری زبان انگلیسی باید آن را به صورت مداوم مطالعه کنید.

2- در مکالمات روزانه از اصطلاحات و لغاتی که یاد می گیرید استفاده کنید. اگر با دوستانتان به کلاسهای آموزش زبان می روید می توانید در مسیر رفت و برگشت کلاس به زبان انگلیسی صحبت کنید و از اصطلاحات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

3- در طول روز تا جایی که می توانید به اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی گوش دهید. گوش دادن مادر یادگیری زبان انگلیسی و هر زبان خارجی دیگری است. یک کودک تنها با گوش دادن زبان مادری خودش را یاد می گیرد. شما هم با گوش دادن اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی می توانید این زبان را سریعتر یاد بگیرید.

4- در کلاسهای بحث آزاد شرکت کنید. در کلاسهای بحث آزاد به نسبت کلاسهای رسمی آموزشگاهها فرصت بیشتری برای حرف زدن وجود دارد و بهتر می توانید مهارت حرف زدن خودتان به زبان انگلیسی را تقویت کنید.

5- حین رانندگی به رادیو زبان انگلیسی گوش دهید. یکی از بهترین اوقاتی که برای یادگیری در حالت کلی و برای یادگیری زبان انگلیسی می توانید از آن استفاده کنید حین رانندگی است. با گوش دادن به کانال زبان انگلیسی رادیو می توانید از وقتی که برای رانندگی صرف می کنید هم نهایت استفاده راببرید.

6- با توریست ها حرف بزنید. اگر شهر و محل اقامت شما به گونه ای است که توریست ها به آنجا مراجعه می کنند از این فرصت می توانید استفاده نمائید. به بهانه راهنمایی آنها چند ساعت می توانید به زبان انگلیسی حرف بزنید و خودتان را هم محکی بزنید. این واقعا یک تمرین خوب است.

7- در کلاسهای اموزش زبان اموزشگاهها شرکت کنید. شرکت در کلاسهای رسمی آموزشگاهها به صورت مداوم و بدون قطع کردن آن هم یکی از بهترین راهکارها برای آموزش زبان است. البته در کنار کلاسهای آموزشگاهها موارد دیگر که در بالا به آنها اشاره شد هم لازم است.

8- از مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی کمک بگیرید. اگر در کلاسهای رسمی آموزشگاهها به علت زیاد بودن تعداد زبان آموزان فرصت کافی برای حرف زدن ندارید و سرعت یادگیری شما پایین است می توانید با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زبان در منزل این مشکل را حل کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی یادگیری بهتر اتفاق می افتد و فرصت برای اموزش زبان بیشتر است. در وب سایت حاضر (ایران مدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] E%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C%20%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9% 86&r=%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9 %84%DB%8C%D8%B3%DB%8C&d=%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9 %84%DB%8C%D8%B3%DB%8C) کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

10- از کتابهای معتبر و جزوات موجود در اینترنت استفاده کنید. برای آموزش زبان انگلیسی از کتابهای معتبر استفاده کنید. برای دانلود جزوات اموزشی و ... به صورت رایگان در زمینه آموزش زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] E%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C%20%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9% 86&r=%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9 %84%DB%8C%D8%B3%DB%8C&d=%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9 %84%DB%8C%D8%B3%DB%8C) بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

دانلود جزوات کنکوری زبان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20%D8%AC%D8%B2%D9%88%D8%A7%D8%AA%20%DA%A9%D9%86%DA %A9%D9%88%D8%B1%DB%8C%20%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86)
دانلود گرامر و قواعد زبان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1%20%D9%88%20%D9%82 %D9%88%D8%A7%D8%B9%D8%AF%20%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%8 6)
دانلود آموزش مکالمه زبان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%20%D9%85%DA%A9%D8 %A7%D9%84%D9%85%D9%87%20%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86)
دانلود کتب آموزشی زبان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20%DA%A9%D8%AA%D8%A8%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8 %B4%DB%8C%20%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86)
دانلود سایر مطالب آموزشی زبان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1%20%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9 %84%D8%A8%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%2 0%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86)

11- آهنگ ها و موزیکهای به زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوش دهید. برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی می توانید آهنگ ها و موزیکهای به زبان انگلیسی گوش دهید. سعی کنید جملاتی را که بیان می شود متوجه شوید. حتی اگر متوجه هم نشوید گوش شما به لغات عادت می کند و ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر می پذیرد.

12- لغات و اصطلاحات جدیدی که یاد گرفته اید را مرور نمائید. با مرور مطالب جدیدی که یاد می گیرید بر آنها مسلط تر شده و در مکالمات خودتان می توانید از آنها استفاده کنید.

منبع: ایران مدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])