PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین IDE برای ++C... ؟؟؟

siyasiya
06-08-2014, 09:57
دوستان عزیز

به نظر شما بهترین IDE برای برنامه نویسی ++C چی هست؟ لطفا من رو راهنمایی کنید. ممنون.

گزینه ها:

Code Blocks
Eclipse
++Dev C
Visual Studio 6
Visual Studio 2010

توضیح : من میخوام برنامه های کنسول (برای محاسبات مهندسی) بنویسم و interface لازم ندارم

V i r u s e r
06-08-2014, 13:17
بهترین وجود نداره. اما در ویندوز Visual Studio کامل ترین هست.
پیشنهاد می کنم که از Visual studio 2012 یا 2013 استفاده کنید که استاندارد 11++C رو پشتیبانی می کنن

siyasiya
06-08-2014, 17:00
بهترین وجود نداره. اما در ویندوز Visual Studio کامل ترین هست.
پیشنهاد می کنم که از Visual studio 2012 یا 2013 استفاده کنید که استاندارد 11++C رو پشتیبانی می کنن

میدونید، این سوال رو پرسیدم چون در آموزشهای ویدئویی کمپانی هایی مثل Lynda، InfiniteSkill و... هیچکدوم از ویژوال استودیو استفاده نمیکنند.
در ضمن مگر نسخه های بعد از visual studio 6 نیاز به .NET ندارند؟ من نمیخوام برنامه هام برای اجرا نیازی به Net. داشته باشد

saeed_136915
06-08-2014, 17:20
میدونید، این سوال رو پرسیدم چون در آموزشهای ویدئویی کمپانی هایی مثل Lynda، InfiniteSkill و... هیچکدوم از ویژوال استودیو استفاده نمیکنند.
در ضمن مگر نسخه های بعد از visual studio 6 نیاز به .NET ندارند؟ من نمیخوام برنامه هام برای اجرا نیازی به Net. داشته باشد

همونطور که گفتن کامل ترین برنامه Visual Studio هست... با VisualStudio میتونین با .Net هم برنامه نویسی بکنین ولی نسخه های کنسول رو هم پشتیبانی میکنه و مشکلی نداره
Visual Studio نرم افزار گرونی هست و به همین دلیل شاید اون شرکت ها ازش استفاده نمیکنن ولی چون واسه ما مشکل قیمت نیست از همه بهتره

یحیی.
02-09-2014, 21:35
سلام من میخواستم برنامه سی را روی ویندوز 7 نصب کنم و برای این کار از نرم افزار dos boxکمک گرفتم مراحل نصبش را از اینترنت جستجو کردم و تا حدودی انجام دادم ولی در یکی از مراحل باید کدی را وارد کنم که نمیدانم چه جوری باید وارد بشه برای همین از شما خواستم کمکم کنید.
کدی که باید واردش کنم اینه:

cd tccd bintc.exe
ممنونم اگه به من کمک کنید