ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄◄بهترین نرم افزار حسابداری برای مغازه پارچه فروشی►►►

AliSub
03-08-2014, 17:41
سلام
من می خوام یه نرم افزار حسابداری بگیرم برای مغازه و تمامی اطلاعات داخل اون ثبت کنم. به نظرتون بهترین برنامه برای حسابداری چیه؟ قیمتشم مناسب باشه.

zahra rezaie
04-08-2014, 07:31
سلام
من می خوام یه نرم افزار حسابداری بگیرم برای مغازه و تمامی اطلاعات داخل اون ثبت کنم. به نظرتون بهترین برنامه برای حسابداری چیه؟ قیمتشم مناسب باشه.

سلام من میتونم پیشنهاد کنم خودت توی اکسل یه برنامه کوچیک بنویسی مغازه پارچه فروشی چیز خاصی نداره فقط میخوای چندتا فرمول sum و.. استفاده کنی

parmisit
04-08-2014, 11:46
سلام

سلام دوست عزیز
بهترین پیشنهادی که میتونم بهتون کنم، اینه که نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پارمیس نسخه برگ سبزش رو امتحان کنی که کاملا هم رایگانه و پشتیبانی رایگان داره.
نرم افزار های حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیشرفته تری هم پارمیس داره که قیمتهاش در مقابل امکاناتش خیلی مناسبه.
دانلود رایگان نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسخه برگ سبز.
:n01:

AliSub
04-08-2014, 19:38
سلام دوست عزیز
بهترین پیشنهادی که میتونم بهتون کنم، اینه که نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پارمیس نسخه برگ سبزش رو امتحان کنی که کاملا هم رایگانه و پشتیبانی رایگان داره.
نرم افزار های حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیشرفته تری هم پارمیس داره که قیمتهاش در مقابل امکاناتش خیلی مناسبه.
دانلود رایگان نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسخه برگ سبز.
:n01:
سلام
ممنون
محیط کاربری ساده ای داره؟
وسط راه یه وقت به هم نریزه بدش پولی بشه؟؟؟؟؟؟
چون الان یدونه دانلود کردم زد تمام فونتهای ویندوز رو خراب کرد:n28:
نام کاربریتون هم جالبه:n02:

parmisit
05-08-2014, 07:34
سلام
ممنون
محیط کاربری ساده ای داره؟
وسط راه یه وقت به هم نریزه بدش پولی بشه؟؟؟؟؟؟
چون الان یدونه دانلود کردم زد تمام فونتهای ویندوز رو خراب کرد:n28:
نام کاربریتون هم جالبه:n02:

بله محیط ساده ای داره، و همچنین برای همه قسمتهای نرم افزار فیلم آموزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست شده که فیلمهارو هم از سایتشون میتونید رایگان دانلود کنی.
این نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کاملا رایگانه. فونت ویندوزو بهم نمیرزه ،تنظیمات فونت ویندوزو باید درست کنید ،برای نصب صحیح و درستش میتونید به پشتیبانیش زنگ بزنید(پشتیبانیشم رایگانه):n02: