PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب ویندوز لپتاپ لنووz510

mv2014
02-08-2014, 22:37
با سلام
یک لپتاپ z510 دارم تازه خریدمش ویندوزش رو خواستم عوض کنم با برنامه هایرنس پارتیشن بندی کردم اما موقع نصب ویندوز بعد از قسمت اینستالینگ که باید به مرحله3 یک پیغام میده که 10 ثانیه وقت داری ریست کنی یا ریست میشه و اصلا ویندوز روش نصب نمیشه.خواستم بپرسم ببینم کسی اطلاع داره باید چکار کرد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Public Enemy
02-08-2014, 23:09
با سلام
یک لپتاپ z510 دارم تازه خریدمش ویندوزش رو خواستم عوض کنم با برنامه هایرنس پارتیشن بندی کردم اما موقع نصب ویندوز بعد از قسمت اینستالینگ که باید به مرحله3 یک پیغام میده که 10 ثانیه وقت داری ریست کنی یا ریست میشه و اصلا ویندوز روش نصب نمیشه.خواستم بپرسم ببینم کسی اطلاع داره باید چکار کرد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز عکس بگیرین . بعد از ری استارت با چه اروری مواجه می شین ؟

mv2014
02-08-2014, 23:28
دوست عزیز عکس بگیرین . بعد از ری استارت با چه اروری مواجه می شین ؟
شرمنده امکان عکس انداختنندارم. مینویسه سی دی بوت شدن رو در درایور قرار بدید یا یه صفحه کاملا سیاه میاد . ویندوز 7و8 هم امتحان کردم قبلا هم رو خودش7نصب بوده

Public Enemy
02-08-2014, 23:43
با سلام . یه نکته رو بگم :

در سیستم نصب ویندوز Vista و بالاتر یه تغییری ایجاد شد . بر خلاف سیستم قبلی که DVD/CD ویندوز باید تا آخرین مراحل نصب درون دستگان قرار می گرفت , در سیستم جدید فقط یه فایل ایمیج وجود داره که در مراحل اولیه ( پس از رد شدن از مرحله Installing و ری استارت ) در هارد کپی می شه و دیگه احتیاجی به CD/DVD نصب ندارین .

لذا از این مرجله ( مرحله سوم ) که رد شدین و سیستم ری استارت شد می تونین برای جلوگیری از مشکلات بوت CD/DVD رو از دستگاه خارج کنین . سایر مراحل اتوماتیک خودشون اجرا می شن . در صورت نیاز اولویت بوت هارد رو در بایوس بالاتر از DVD قرار بدین ( با F2 یا ترکیب Fn+F2 به بایوس برین . در سربرگ بوت اولویت هارد رو با دکمه F6 و یا ترکیب Fn+F6 بالا ببرین . سپس با F10 یا ترکیب Fn+10 سیو کنین . )

mv2014
02-08-2014, 23:56
دوست عزیز در مرحله دوم ریست میشه به مرحله سه وارد نمیشه...

Public Enemy
03-08-2014, 00:06
دوست عزیز شما که نوشتین در مرحله سوم ری استارت می شه

اما موقع نصب ویندوز بعد از قسمت اینستالینگ

من هم منظورم پس از مرحله اینستالینگ بود . تیک اینستالینگ می خوره ؟ اگه می خوره پس حله می تونین پس از ری استارت بدون دی وی دی بقیه مراحل رو ادامه بدین .

اگر مشکل دیگه بود کامل توضیح بدین

mv2014
03-08-2014, 09:57
بله تیک اینسالینگ هم خورده میشه کامل تمام که میشه بعد پیغام ریست شدن میده و ریست میشه بعد از ریست شدن هم یه صفحه سیاه میاد که فقط یک نشانگر تایپ کردن در حال تیک زدنه و هرچی هم صبر میکنم و دکمه میزنم فرمانی انجام نمیشه

mv2014
04-08-2014, 10:26
دوستان عزیز خودم راه حلشو پیدا کردم . کل پارتیشن رو با برنامه هایرنس پاک کردم و با خود سی دی ویندوز یه درایو ساختم و بعد از داخل ویندوز باقی درایوها رو ساختم