PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تنظیمات تلوزیون سامسونگ پلاسما

mtkzz
01-08-2014, 17:07
سلام
من از تلوزیون سامسونگ مدل E495 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده میکنم . وقتی که تنظیمات ساعت رو روی تنظیم خودکار میگذارم و بعد دکمه GUIDE رو میزنم که ساعات پخش برنامه ها رو ببینم ساعت رو چیز دیگه ای نمایش میده !
مثلا یک برنامه رو نشون میده ولی ساعت رو حدود 3ساعت و نیم جلوتر نشون میده !
وقتی ساعت رو بصورت دستی میزنم توضیحات بر اساس ساعت اشتباه نمایش داده میشه و جابجا .
یعنی اگه استاده از این امکان رو بخوام باید ساعتم بصورت خودکار باشه و بصورت دقیق نباشه. که در این صورت مشکلاتی پیش میاد مثل زمان روشن شدن که من ازش استفاده میکنم.
---
کسی میدونه چطور مشکل رو برطرف کنم ؟
---
خواستم آپدیت کنم ولی فایل بروزرسانیش رو پیدا نکردم. اگه کسی میدونه از کجا باید دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی کنه. مدل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matinpour
01-08-2014, 17:21
سلام
من از تلوزیون سامسونگ مدل E495 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده میکنم . وقتی که تنظیمات ساعت رو روی تنظیم خودکار میگذارم و بعد دکمه GUIDE رو میزنم که ساعات پخش برنامه ها رو ببینم ساعت رو چیز دیگه ای نمایش میده !
مثلا یک برنامه رو نشون میده ولی ساعت رو حدود 3ساعت و نیم جلوتر نشون میده !
وقتی ساعت رو بصورت دستی میزنم توضیحات بر اساس ساعت اشتباه نمایش داده میشه و جابجا .
یعنی اگه استاده از این امکان رو بخوام باید ساعتم بصورت خودکار باشه و بصورت دقیق نباشه. که در این صورت مشکلاتی پیش میاد مثل زمان روشن شدن که من ازش استفاده میکنم.
---
کسی میدونه چطور مشکل رو برطرف کنم ؟
---
خواستم آپدیت کنم ولی فایل بروزرسانیش رو پیدا نکردم. اگه کسی میدونه از کجا باید دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی کنه. مدل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز
برای رفع مشگلتان از این تایپیک استفاده کنید.
تنظیم ساعت و تاریخ تلویزیون دیجیتال سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mtkzz
05-08-2014, 13:49
ممنون دوست عزیز. اون رو چک میکنم. در خصوص آپدیت تلوزیون چی ؟
این مورد رو قبلا سرچ کردم چیزی ندیدم ...
انجا دکمه تشکر نداره ...

matinpour
05-08-2014, 20:09
ممنون دوست عزیز. اون رو چک میکنم. در خصوص آپدیت تلوزیون چی ؟
این مورد رو قبلا سرچ کردم چیزی ندیدم ...
انجا دکمه تشکر نداره ...
دوست عزیز
دکمه تشکر در هر پستی که به شما جواب می دهند موجود است روی تشکر از کاربر کلیک کنید.