PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای دانلود ویدِئوهای آنلاین با عملکردی شبیه idm

mhv_kntu
01-08-2014, 16:55
idm یکی دو ماهی شده با vpn های من کار نمی کنه. ائ همین فروم هم تاپیک زدم و کلی راه حل رو تست کردم و فایده نداشت.
دیگه بی خیال idm شدم. یه نرم افزار دانلود می خوام که مثل idm بتونم ویدئو های آنلاین مثلا youtube رو راحت دانلود کنم.
ممنون:n16:

mhv_kntu
06-08-2014, 00:55
bump......

mhv_kntu
09-08-2014, 21:08
bump......

SETIZEN
09-08-2014, 21:18
یعنی براتون اون دکمه دانلود رو نمیاره درسته؟

میتونید از این برای گرفتن لینک ها استفاده کنید.( افزونه هم واسه مرورگر کروم و فایرفاکس داره )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی با idm هم نخواستید میتونید از افزونه DownThemAll که یه افزونه مدیریت دانلود هست برای فایرفاکس استفاده کنید و لینک هایی که سایت بالا میده با چیز پی انی که ست کردید دانلود کنید.

mhv_kntu
12-08-2014, 01:03
یعنی براتون اون دکمه دانلود رو نمیاره درسته؟

میتونید از این برای گرفتن لینک ها استفاده کنید.( افزونه هم واسه مرورگر کروم و فایرفاکس داره )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی با idm هم نخواستید میتونید از افزونه DownThemAll که یه افزونه مدیریت دانلود هست برای فایرفاکس استفاده کنید و لینک هایی که سایت بالا میده با چیز پی انی که ست کردید دانلود کنید.

لینک میده و بدون هیچ مشکلی ولی می گه چون از پرکسی اسنفاده می کنی نمیشه دانلود کرد.
چیز پی ان می پرکسی خاصی نداره که بخوام ست کنم.

aref.n
16-08-2014, 01:10
من یه مرورگری چند وقت پیش شنیدم که مخصوص یوتیوب بود و برای تمام ویدئو ها دکمه دانلود داشت ولی الان یادم نیست یکم صبر کن تا فردا بهت میگم برنامه خیلی عالی هستش ...

aref.n
16-08-2014, 01:12
فردا لینکشو میزارم داخل سایتم ...