PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» از نظرشما یک سایت دانلود باید چگونه باشه؟ ///

kian98
01-08-2014, 16:25
باسلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بپرسم یه سایت دانلود باید چه خصوصیاتی داشته باشه تا مورد توجه واقع بشه.
برای داشتن سایت دانلود باید چه خصوصیاتی رو برای جذب بازدیدکننده درنظر گرفت؟

باتشکر

Mostafa360
11-08-2014, 21:14
خیلی ساده و روشن دانلود هاشو لیست کنه طوری که بازدیدکننده گم نشه و بدون هیچ پیچ و خم اضافی، مثل سایت filehippo.com که طراحی ساده و کاربرپسندی داره

Web Design
12-08-2014, 00:18
من خودم سایت های دانلود دایرکتوری مانند رو می پسندم ....

ایده خودمه که طراحی مثل دایرکتوری ولی سئو شده و خیلی ساده نه مثل سایت های ایرانی

roya.rashidi
12-08-2014, 00:56
بستگی به سایت داره .
اگه اهنگ باشه باید خیلی راحت فول البوما رو بشه دانلود کرد . نه اینکه دونه دونه دانلود کنم .
برنامه هم بروز بروز باشه .
تبلیغ خیلی کم باشه .
گزینه های دانلود همون اول دمه دست باشه
توضیح + عکس درباره برنامه یا بازی ....
حجمش برام مهم نیست ولی کیفیت مهمه مثلا فیلم بود کیفیت بالا حتما تو گزینه هاش باشه

FJava
12-08-2014, 10:41
ادامه مطلب نداشته باشه :n02:

saeid127
12-08-2014, 10:47
اینا به نظرم مهمه:

ساده بودن طراحی
به روز بودن مطالب
جامع بودن در زمینه ای که قرار فعالیت کنید
داشتن پست هایی مثل دانلود های برتر ماه و ...
داشتن اسلاید بار شیک و روان برای دانلود های مهم
نداشتن پاپ آپ و انوع و اقسام کلک های کلیکی
سرعت خوب سرور و داشتن لینک آینه از سرور های معروف
داشتن یک اسم و آدرس گیرا

Web Design
12-08-2014, 11:09
ادامه مطلب نداشته باشه :n02:

اگه سایت ادامه مطلب نداشته باشه خودتون اذیت میشید :n06:

AshkeMahtab
12-08-2014, 11:33
فقط میدونم اگه سایت دانلود اهنگ میزنید کنارشم هر روز یا یه روز درمیون یه فیلم با لینک مستقیم بذارین یا ایرانی یا خارجی

مطمئن باشید بازدیده تون زیاد میشه چون همه یا عاشق موسیقی هستن یا دیدن فیلمهای روز پس در نتیجه هردو قشر

سایت را می پسندن:n02:

kian98
12-08-2014, 13:13
بهترین سایت دانلود از نظر من:

برای هر نرم افزار لااقل 2 تا کرک بزاره.
تصاویری از محیط اون نرم افزار رو بزاره.
پهنای باند سایتش بالا باشه تا سرعت دانلود افزایش پیدا کنه.
از گذاشتن تاریخچه اون نرم افزار و این جور چیزها خودداری کنه و فقط توضیحاتی در مورد موارد استفاده اون بزاره.
مثل سافت گذر بعضی از نرم افزارها رو پولی نکنه.
نرم افزارها تمام آپدیت باشند. ( لازم نیست تا جا داره نرم افزار برای دانلود بزاره. نرم افزارهای کمی داشته باشه و لی همه سالم و آپدیت باشند)
سرعت لود خود قالبش زیاد باشه.
توی فایل هایی که برای دانلود میزاره و صدتا لوگو از سایتشون و تولبار سایتشون رو نزاره.
و.....

بنده خودم در حال ساخت یک سایت دانلود هستم و موارد بالا رو و چندتا مورد دیگه رو با گشتن توی سایت ها دانلود پیدا کردم و این موارد رو سرلوحه کارم میخوام قرار بدم.

باتشکر

kian98
12-08-2014, 13:19
یه چیز دیگه هم که یادم رفت بگم این هست که کاری که سافت گذر کرده واقعا خوبه.
برای هر نرم افزار توضیحاتی به اندازه یک خط به همراه یک عکس کوچک گذاشته به همین خاطر کل لیست نرم افزارها رو با یه بار بالا پایین کردن اسکرول مرورگر میتونید ببینید ولی مثلا سایت دانلود ها باید یه ساعت توی صفحه بچرخی.
کار سافت گذر یه جورایی هم هوشمندانه هست به این صورت که باید برای دانلود یه نرم افزار دو سه بار توی صفحات سایت جابه جا بشی که این طوری بازدیدش و همین طور سئوش بیشتر میشه. قالبش هم سبکه و دیگه یه ساعت نباید معطل باز شدن صفحات باشی. سافت 98 هم هست که رو دست نداره.

FJava
15-08-2014, 14:40
اگه سایت ادامه مطلب نداشته باشه خودتون اذیت میشید :n06:

چرا ؟! اگه بشه از همون صفحه اول دانلود را انجام داد بهتر نیست ؟

Thor God
15-08-2014, 15:33

نه مثلا صفحه دانلود ویندوز کلی توضیح در مورد نسخه های مختلف قرار داده که کلی اسکرول میخوره صفحه و حوصله سر میبره. بهتره ادامه مطلب بخوره توضیحات. :n26:

Web Design
15-08-2014, 15:53

در ضمن یک سایت که شما وارد اون میشید باید سود صاحب سایت رو در نظر بگیرید . ادامه مطلب خیلی برای سایت مفید هست .

kian98
16-08-2014, 06:45
هم برای بازدید بیشتر از سایت ( توی گوگل هرسایتی که بازدید کننده رو بیشتر وی خودش نگه داره محبوب تره)
هم برای سود صاحب سایت
هم اینکه اگه بخوان 10 تا مطلب رو به طور کامل توی یک صفحه بزارند هم صفحه سنگین میشه و اینترنت شما میره هوا و هم باید یک ساعت صفحه رو بالا پایین کرد و هم اینکه یه جورایی مده.

roya.rashidi
16-08-2014, 07:07
بنظر منم همشون صفحه اول نباشه بهتره . اینم اضافه کنم :
این تبلیغات هستش که یه صفحه جدید به همون اندازه پنچره فعلیت باز میشه . اصلا از اینا نداشته باشه اگرم مجبورید بزارید حداقل صفحش کوچیکتر باشه که ادم خاست ببندش ضربدر زیاد زد صفحه اصلی بسته نشه.
بعشدم
ساده و قشنگ بدون پیغام باشه مثل این وبلاگا ی بی کلاسو جلف نباشه که تا میره توش صد تا پیغام خوش امدگویی یا کنار موس شکلک میاد یا نمیزارن راس کلیک کنی.