PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای راه اندازی سایت تفریحی توام با دانلود چه هاستی مناسب هست ؟

Cna_1
01-08-2014, 01:42
سلام
یه سایت رو در نظر بگیرید که یه بخش تفریحی داره و یه بخش دانلود و همینطور یه بخش بازی های فلش آنلاین
برای این سایت بهم گفتن باید برای قسمت دانلودش "هاست دانلود داخلی |ایران|" بگیرم و برای بخش های دیگش سرور مجازی مناسبه
نظر بقیه رو میحواستم بدونم ..
سرور مجازی هم مثل هاست مدل های متفادت داره ؟ (مثلا هاست پرترافیک هاست دانلود و ...)؟
و اینکه این ترکیب رو که به من گفتن خوبه به کار ببرم ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

DogForum.ir
01-08-2014, 02:41
سلام
یه سایت رو در نظر بگیرید که یه بخش تفریحی داره و یه بخش دانلود و همینطور یه بخش بازی های فلش آنلاین
برای این سایت بهم گفتن باید برای قسمت دانلودش "هاست دانلود داخلی |ایران|" بگیرم و برای بخش های دیگش سرور مجازی مناسبه
سرور مجازی هم مثل هاست مدل های متفادت داره ؟ (مثلا هاست پرترافیک هاست دانلود و ...)؟
با سلام

دوست عزیز اگر تازه میخواهید سایت راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم اول یک هاست تهیه کنید و بعد اگر کارتون گرفت سرور مجازی و اختصاصی و غیره ...

واسه هاست دانلود بستگی داره دانلودتون چی باشه .. اگر عکس هستش میتونید با همون هاستی که گرفتید کارکنید و اگر سایت شلوغ شد و دانلود عکسها بالارفت میریم سر گرفتن سرویس دانلود و اگر نه همه فایلی میخواهید شیر کنید با لینک مستقیم .. هم میتونید هاست دانلود داخلی و هم خارجی بگیرین ...

برای گرفتن سرور مجازی هم بله سرویس های مختلفی داره که معمولا قدرتشون از هاست های اشتراکی به علت پایین تر بودن سی پی و رم پایین تر هستش.

همونطور که توی اون یکی پست ام عرض کردم خدمتتون اول یه هاست بگیرین و هزینه زیادی نکنید اول بعد اگر کارتون گرفت برید سراغ گزینه های بعدی...

من شخصا از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرویس هاست میگیرم که سرعتشون سرورهاشون خیلی خوبه و پشتیبانی اسکریپت هم بیش از وظیفشون میدن .. بعضی اوقات که من در اسکریپت هایی که دارم به مشکلی برخورد میکنم خیلی کمک میکنند... از طرف دیگه قیمتشون هم با توجه به سرویسشون عالیه...

البته شرکت های دیگه ای هم هستند مثل iranhost.com / hostiran.com / mehrhost.com که خیلی از دوستان دیدم که تعریفش رو میکنند توی سایت اما من تجربه ای نداشتم باهاشون

kian98
01-08-2014, 16:35
سلام

نظر بنده این هست که برای سایت هاست لینوکس و سایربخش هاش فقط سرورمجازی بگیرید. چون سرور مجازی هم قویتره و هم ارزونتره. برای اینکه بخواید سرورمجازی داخلی بگیرید تا سرعت هم بیشتر باشه میتونید به سایت hostdl.com مراجعه کنید.

نه خیر. سرور مجازی یک مدل هست ولی هنگام خرید باید مقدار رم و سی پی یو و پهنای باند و این چیزها رو تعیین کنید.

این ترکیب خوبه ولی زیاد بکارتون نمیاد. میتونید برای خود سایت از یه هاست لینوکسی ساده استفاده کنید و برای سایر قسمت هاش از سرور مجازی. به نظرم اگه سایت توی یه هاست باشه و سایر قسمت هاش هم یه جای دیگه امن تره.
راه های دیگه ای هم که هست اینه که همه سایت و چیزهش رو توی یک سرور مجازی بریزید که این هم راه خوبیه!

باتشکر

DogForum.ir
01-08-2014, 17:10
البته دوست عزیز یک نکته رو به خاطر داشته باشید که VPS ها معمولا قدرتشون از هاست ها کمتر هستش (مگر اینکه هاستینگ ای که از اون خریداری میکنید روی VPS ران شده باشه) ... دلیلش هم پرواضح هستش ... هاست های خوب سرورهای اختصاصی قدرتمندی میگیرند که به طور مثال ۳۲ تا ۱۲۸ گیگ Physical Memory (یا همون رم ) دارند اما VPS های معمول ای که به فروش میرسند معمولا در بهترین حالت ۲-۸ گیگ Virtual Memory دارند که همین در مورد CPU هم صدق میکنه ... البته باید تحقیق کنید مه هاستینگ ای که ازش هاست رو نهیه میکنید Oversell نکرده باشه اکانت هاش رو ...

Thor God
04-08-2014, 12:06
سلام

دوستان به اندازه کافی توضیح دادند. :n26:
فقط چند مورد دیدم که باید ذکر کنم. ببینید اگر میخواید پروفشنال شروع کنید و قصد دارید نویسنده بگیرید قطعا سرور مجازی لازم دارید. بحث خرید سرور مجازی یا هاست پر بازدید رو خودتون باید انتخاب کنید چون مربوط به خودتون و سایتی که میخواید راه بندازید میشه. (( مخصوصا برای اسکریپت لیچری که میخواد نصب کنید برای نویسنده هاتون هاست دانلود جوابگو نیست ))

نه خیر مدل های مختلف نداره، فقط باید منابعی که به شما اختصاص داده میشه رو دقت کنید. مثلا 1 گیگ رم یا 2 گیگ و یا بالاتر. مورد بعدی هم مجازی ساز هست که vm باشه یا openvz. صحبت دوستمون DogForum.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم تایید میشه. دقت کنید که سرور مجازی خریداری شده اورسل شده نباشه. مثلا سرور اصلی 128 گیگ رم داره اما 200 عدد سرور با رم 1 گیگ میفروشند. اینجا 72 گیگ رم اضافه بر رم اصلی سرور فروخته شده که در واقع به شما رم کمتر از 1 گیگ اختصاصی داده شده ولی به اسم 1 گیگ.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موفق باشید.

farsvideo
06-10-2014, 17:01
من بع عنوان مدیر یک سایت دانلود به شما کدباکس رو معرفی میکنم. کیفیت و پشتیبانی و همچنین قیمت خوبی داره

pc-mahdi
07-11-2014, 19:28
اساتید همه چی رو فرمودند
من هم فقط این مورد رو ذکر کنم که اگر تازه کار هستید بهتره به فکر سرور مجازی و هاست اختصاصی نباشید
کارتون رو با هاست های معمول شروع کنید اگه دیدید سایتتون بازدیدش داره میره بالا انوقت برید سراغ بقیه گزینه ها