PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن برخی پوشه های منوی all programs استارت منو و محدود شدن جستجوی ویندوز

FOURTH RETURN
31-07-2014, 21:45
یه چند روزی هست ویندوزم دچار یه سری مشکلاتی شده که عبارت اند ازناپدید شدن برخی پوشه های منوی all programs استارت منو و محدود شدن جستجوی ویندوز یعنی توی جستجو مثل گذشته همه چیز رو نمیاره نمیدونم چرا اینجور شده اما تو این مدت یه دو تا برنامه شبیه ساز اندروید نصب کردم و سپس پاکشون کردم شاید مال اونا باشه نمیدونم............:n04: تازه بعضی پوشه های منوی استارت منو گزینه های داخلشون ناقص و کمه مثلا گزینه های disk cleanup و disk defregmenter و system restore................ وجود ندارن:n13:

توجه: اگه بلد نیستید پاسخ ندید خودم میتونم ویندوز عوض کنم شما لازم نیست بگید فقط و فقط اگه آگاه و وارد هستید پاسخ بدید

ali_mohandes
01-08-2014, 17:26
خوب یه بار ویندوز رو عوض کنید

FOURTH RETURN
01-08-2014, 20:00
یه چند روزی هست ویندوزم دچار یه سری مشکلاتی شده که عبارت اند ازناپدید شدن برخی پوشه های منوی all programs استارت منو و محدود شدن جستجوی ویندوز یعنی توی جستجو مثل گذشته همه چیز رو نمیاره نمیدونم چرا اینجور شده اما تو این مدت یه دو تا برنامه شبیه ساز اندروید نصب کردم و سپس پاکشون کردم شاید مال اونا باشه نمیدونم............:n04: تازه بعضی پوشه های منوی استارت منو گزینه های داخلشون ناقص و کمه مثلا گزینه های disk cleanup و disk defregmenter و................ وجود ندارن:n13:

توجه: اگه بلد نیستید پاسخ ندید خودم میتونم ویندوز عوض کنم شما لازم نیست بگید فقط و فقط اگه آگاه و وارد هستید پاسخ بدید

ali_mohandes
02-08-2014, 09:35
دوست عزیز ویروس کشی کنید چون من دیدم ویروس هایی رو که گزینه هایی از استارت یا ایکون های دسکتاپ و... رو پنهان می کنند

FOURTH RETURN
02-08-2014, 09:59
کسی نمیدونه؟

ali_mohandes
02-08-2014, 18:24
ویندوز رو کرک کردید ایا؟

Dr.Hate
04-08-2014, 19:17

FOURTH RETURN
06-08-2014, 20:46
خودم یه برنامه تعمیر ویندوز نصب کردم ویندوز درست شد و مشکلم رفع شد با سپاس از خودم که جواب خودم رو دادم