PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک مسابقات قهرمانی والیبال مردان جهان 2014 - لهستان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

Kurosh
18-09-2014, 13:30
دیشب بازی رو خیلی بد باختیم ، ولی خداییش عجب سرویسی میزد اون شماره 9 آلمان ، لعنتی خیلی قدرت داشت
حالا یه سوال برام پیش اومده ؟
اگه ایران بتونه امشب فرانسه رو 3 بر 0 ببره ، چی میشه ؟؟؟
ما چی میشیم ؟؟؟ :n02:
امتیاز شماری میشه ؟؟؟
چون در این صورت فرانسه 3 بر 0 آلمان رو برده - آلمان 3 بر 0 مارو برده - ایرانم 3 بر 0 فرانسه رو برده :n02:
صفحات قبل صحبت شد در موردش ...

اگه بتونیم مجموعاً فرانسه رو با 18 پوئن اختلاف ببریم، می تونیم بریم بالا ...

یعنی مثلاً هر ست رو 25-19 ببریم

Sh-Meteor
18-09-2014, 13:45
بازم ملت رفتن فیسبوک والیبالیست آلمان ( گروزر ) چرت و پرت نوشتن؟
خدایا عجب گیری افتادیم از دست یه عده ... :41:

vissoto
18-09-2014, 13:48
اگه بتونیم هر 3 ست رو ببریم و مجموعا با 26 امتیازاختلاف فرانسه رو شکست بدیم به عنوان تیم اول صعود می کنیم ! به همین راحتی!:n02:

B.Russell
18-09-2014, 13:48
نوشته های دوستان در تمجید و بعدش تخریب من رو بیش از پیش به یاد نگاه شیر یا خطی ما ایرانی ها به زندگی میندازه.

چون تالار ورزش هست ترجیح دادم اینجا در موردش توضیحی ندم.
ولی آسیب بزرگی هست که باید برای رفعش هم اندیشی کرد چون تو اکثر حوزه های فرهنگی و ورزشی و اقتصادی و... به خاطر این نگاه احساسی به جهان داریم ضربه میخوریم.

ادامه مطلب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hes25
18-09-2014, 14:07
.....................

steps
18-09-2014, 17:14
خوب مثل اینکه دوستان دارم کم کم اروم میشن و دیگه احساسی برخورد نمیکنن .
بچه ها تا همینجا هم جز شیش تا اومدن واقعا عالی بودن و نمیشه انتظاری بیشتری ازشون داشت و واقعا دستشون درد نکنه . اما نکته ای که منو ازار میده مشکل ایران تو بازی کردن با تیم های قدرتی مثل المان و روسیه هست که همیشه فکر کنم مغلوب این تیم ها بودیم که علتش تو فیزیک بچه ها هست و مربی هم کاری نمیتونه بکنه .
اما دیشب واقعا ست سوم رو میتونستیم راحت ببریم اگر اون بازیکنشون تو بهترین شب ورزشیش نبود . ولی ای کاش حداقل یک ست میگرفتیم تا اندکی امید داشته باشیم اما باز هم ادمی به امید زندس و بچه ها اگه همشون عالی کار کنن شاید بتونن همه رو غافلگیر کنن.

hes25
18-09-2014, 17:53
.....................

vissoto
18-09-2014, 17:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آیا عملکرد تیم در ست دوم بازی مرحله اول برای 3 ست تکرار میشود؟!

اگر فرانسه را نبریم ؛ قطعا بازی برای پنجم ششمی را هم نخواهیم برد! چون فکر کنم تیم سوم آن گروه یه کم از فرانسه قوی تر باشه!

hes25
18-09-2014, 18:02
.....................

وین رونی
18-09-2014, 18:06
البته ما از یک مسئله خیلی مهم اسمی نبردیم اونم فرهنگ بد اروپایی هاست! (توی حجاب و پوشش خانم ها یعنی)

من خودم چون نه ماهواره دارم نه اینترنت پرسرعتی چیزی تا حالا نمی دونستم وضعشون چطوری هست!

اما چند تا عکس و قبل بازی با لهستان و که دیدم گفتم اوووووووووووو...هیچی دیگه اینا خیلی وضصعشون افتضاح هست !
یعنی من اگه تو تیم والیبال بودم اصلا تو سالن هم نمی رفتم هیچی، همونجا یه راست بلیط میگرفتم می اومدم خونه! :n08:
میگم چرا بچه ها هول کرده بودن و دست و پاهاشون هم گم میکردن! پس بگو واسه چی بود نه!

--------------------
یعنی من دلم می خواد فرانسه ما رو زیر ده ببره بلکه ما صعود نکنیم بعدم بخوریم به تور لهستان و آی اونا رو ادب کنیم آی اورنا رو باد بیاریم1! (یعنی میشه خدایا!) ....لاکردار چه کیفی بده اون شب!:n02:

احتمالاً به قول معروف مزاح می کنید؟!!!چون بعید می دونم بخواهید این برچسب ها رو به هموطنانتون بچسبونید!!!درسته که اینجور آدمها تو جامعه زیاد هستن اما نمیشه همه رو با یه چشم دید
ایرانی داشتیم که تو کشور آمریکا دست از پا خطا نکرده...و البته داشتیم همین چند روزه افتضاح به بار آورده اونم با یه کاروان ورزشی

danielo
18-09-2014, 18:07
البته ما از یک مسئله خیلی مهم اسمی نبردیم اونم فرهنگ بد اروپایی هاست! (توی حجاب و پوشش خانم ها یعنی)

من خودم چون نه ماهواره دارم نه اینترنت پرسرعتی چیزی تا حالا نمی دونستم وضعشون چطوری هست!

اما چند تا عکس و قبل بازی با لهستان و که دیدم گفتم اوووووووووووو...هیچی دیگه اینا خیلی وضصعشون افتضاح هست !
یعنی من اگه تو تیم والیبال بودم اصلا تو سالن هم نمی رفتم هیچی، همونجا یه راست بلیط میگرفتم می اومدم خونه! :n08:
میگم چرا بچه ها هول کرده بودن و دست و پاهاشون هم گم میکردن! پس بگو واسه چی بود نه!

--------------------
یعنی من دلم می خواد فرانسه ما رو زیر ده ببره بلکه ما صعود نکنیم بعدم بخوریم به تور لهستان و آی اونا رو ادب کنیم آی اورنا رو باد بیاریم1! (یعنی میشه خدایا!) ....لاکردار چه کیفی بده اون شب!:n02:

این که شما اینقدر تو کفی دلیل نمیشه همه مثل شما باشند.جمع نبند.
ما از اول تا اخر این رقابت ها از کانال پلست اسپورت دیدیم.مثل شما اینقدر منقلب نشدیم

hes25
18-09-2014, 18:17
.....................

وین رونی
18-09-2014, 18:20
مقایسه تیم های والیبال ایران و فرانسه در اجرای تکنیک + عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بانک ورزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D9%85%20%D9%87%D8%A7%D9%8A%20%D8%A7%D9%8A%D8%B1% D8%A7%D9%86%20%D9%88%20%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8 %B3%D9%87%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A 7%D9%8A%20%D8%AA%DA%A9%D9%86%D9%8A%DA%A9.jpg

SAEED 120
18-09-2014, 18:27
آلمان خیلی قوی بود..مخصوصا اون یارو که سرویس میزد 7 تا امتیا زگرفت. کلوزگر بود چی بود اسمش.

Reza31001
18-09-2014, 18:52
به هرحال ششمی هم عنوان بدی نیست
حالا چرا ششمی؟!
حتی امشب هم مثل دیشب عملکرد ضعیفی داشته باشیم باز دلیل نمیشه برای بازی آخر خودمون رو از پیش باخته بدونیم
تا جایی که جا داره باید به فکر موفقیت بود
مطمئنا اگه نتونیم از گروه صعود کنیم پنجمی بهتر از ششمی هست و باید برای رسیدن بهش تلاش کرد

Pejvak61
18-09-2014, 19:22
نه منظورم این نیست که مطلک بندازم که!
مثلا من خودم خیلی تو کوچه و خیابون نمیرم (هر چند ارازل هستم)
اما اون وقتایی هم که میرم اگه ببینم چند دختر اگه از روبروم دارن میان (حتی چادری) خودم و سریع میندازم توی جوبی کانالی زیر ماشینی موتوری چیزی تا که اونا رد بشن و منو نبینن ختم به خیر بشه!:n02:

حتی یه بار خواستم از تو خیابون رد بشم یه موتوری اومد زد به من! (سر پیچ) منم چون کلفت بودم و چاقالو و سنگین وزن ! برعکس موتوری ملق زد رفت توی جوب!

حالا من دارم از درد می میرم بعد ملت میرن اونو در میارن اونم منو بست به فحش که این چه وضع رانندگی هست!:n08:

(آخه اون روز جوب پر بود من مجبور ش دم برم جوب اون طرف خیابون!:n02:)

متأسفانه اكثر مسئولان اين مملكت مثل شما فكر ميكنن كه وضعيت ما اينه. فقط متأسفم.

hes25
18-09-2014, 20:04
.....................

Pejvak61
18-09-2014, 20:26
چجورین...!:n13:
الان بنظرتون من بدم؟
من که گفتم ارازل و اوباشم:n02: بعد اون وقت چرا منو بد می دونی شما؟:n04:

عزيز جان!

منظورم بد بودن شما نيست. اين طور فكر كردن در مورد جنس مخالف خيلي مناسب اين روزگار نيست. يعني چي كه يه دختر از روبرو مياد ميري اون ور جوب؟ خوب مثل يه آدم متشخص از كنارش رد شو. به همين سادگي. مطمئن باش سل ندارن! احتمالاً مجرد هستي اون وقت زمان ازدواجت كه برسه چطوري ميخواي درست تصميم بگيري؟ آيا توان دو دقيقه صحبت كردن با طرف را داري؟

hes25
18-09-2014, 20:46
.....................

stealer
18-09-2014, 21:02
خیلی مسائل اف تایپک شد رفت تو خاطره و زن و بچه و ...:دی
امیدی به صعود تغریبا باقی نمونده ولی والیبال نشون داده اصلا ورزش قابل پیش بینی نیست
مثل باخت ما به المان یا بردن ارژانتین از امریکا یا خیلی بازیای دیگه که اصلا فکرش رو هم نمیکردیم
امیدوارم امشب هم والیبال روی خوشش رو نشون بده و بتونیم صعود کنیم
ولی اگرم صعود نکردیم هیچ اشکالی نداره چون تیم پشتوانه محکمی داره و ایشالا پله پله پیشرفت میکنیم تا قهرمانی المپیک:n12:
باید پاداش مناسبی هم واسشون در نظر بگیرن که هم دلسرد نشن هم جوونا رقبت داشته باشن راه والیبالیتا رو ادامه بدن
من شخصا بازی رو امشب نمیبینم چون دلشو ندارم:دی
امیدوارم از ندیدن بازی پشیمون بشم و صعود کنیم:n16:

EngineeR EhsaN
18-09-2014, 21:09
آها اینطوری میگی بگو خب !:n01:
نه می دونی من از بچگی اینطوری بودم فک کنم این یک عادت مونده برام
زن که خب ندارم اره ولی زیاد هم دربند این چیزا نیستم ببرم یا نبرم!

یه خاطره هم بگم

یه بارم من رفته بودم ساختمون سازی همراه یه اوستا بنایی و سه ماهی هم همراش بودم
اما اون اواخر متوجه شدم که داره یه جوری منو گول میزنه که من دخترش و ببرم!.:n02:.....منم بهم بر خورد و برای اینکه اون یکم اذیت کنم فردا صبح بیدار نشدم !
نیم ساعت بعد که دید من نیومدم سر کار اومد دم در خونمون... اینقد در زد، داد زد، هوار کشید، پیرن خودش پاره میکرد، وسط خیابون خودش و هی بلند میکرد میزد زمین که آاااای من چرا نمیرم سر کار ...حتی پدرم بلند شد هی می اومد تو اتاقم سرم داد میزد می گفت برو سر کار دیگه ،مرده خودش و کشت!!:n08:

منم که خیلی اینطور وقتا قد میشم رفتم زیر پتو و خودم و زدم به مردن و هیچی به هیچی لام تا کام حرف نزدم!
یه هفته گذشت که دیدم اوستا بنا اومده یه تومن داد بهم تا که من راضی بشم برم سر کار تا تموم کنیم... بعدشم شوخی شوخی بهم گفت:
تو یهویی خیلی بدجور میشیا...اصلا بهت نماید!
یعنی من می ترسم دخترمو بدم به تو هیچی نمی خواد دیگه!:n08:

اگه دخترش خوب بوده باشه بدجور فرصت سوزی کردی :دی
من بشخصه امیدی به برد ندارم ولی از دیدن بازی بچه ها لذت میبرم. اینو مطمینم اگه عزمشون جدی باشه واسه صعود همین فرانسه رو، رو 10 نگه میدارن. ای کاش شب خوبشون باشه.

danielo
18-09-2014, 22:22
رفتیم برای پنجم ششمی
ولی کلا دمشون گرم

pedramh
18-09-2014, 22:29
انشاءالله برا رتبه پنجمی
این ست هم که تیم اصلی نیومد احتمالا نتونیم بازی رو ببریم.
اینقدر این جمله رو بی جا به کار میبرن که ارزشش از بین رفته ولی واقعا تیم تا اینجا هم کار بزرگی کرده.
فقط تو مراحل پایانی از نظر روحی ارضا و از نظر بدنی تخلیه میشن.

hesam 63
18-09-2014, 22:32
بازیکن بی نوسان ما تو این بازی ها از نظر من فقط قائمی بود و بعد از اون غفور و معروف
امشب معروف چه اصراری داشت که با میرزاجهانپور بازی کنه که 4 یا 5 تا توپ خیلی خوب رو از دست داد.
در کل می تونیم نتیجه بگیریم که فشار مسابقات روی تمرکز بچه ها اثر گذاشته و به مرور زمان این مشکل هم حل خواهد شد. هر چند شاید بهتر باشد بعد از بازی های آسیایی یه استراحتی به این ها بدن. لیگ ایران به کنار باید فشار لیگ جهانی رو تحمل کنن که ممکنه بازیکن ها رو پس بزنه

New-P30world
18-09-2014, 22:44
چیزی از ازرش هاشون کم نشد تا همین جا هم کار بزرگی انجام دادن و...! :n02:

یعنی باخت دیشب اعتبار تیم مارو در انظار عمومی! در حد مصر مراکش و امثالهم آورد پائین:n27:

حالا باید انتظار بکشیم جام بعدی مثلا جبران کنن..:n05:

و این جام نیز بگذشت!! :n18:

-

مربی فرانسه تو تایم اوت اول ِ ست دوم:
لٌ لٌ فونژٌ قپه زی ژیقی ژو !! ژی وی !؟؟

حالا منظورش چی بود به کی بود خدا میدونه :n07:

hes25
18-09-2014, 22:51
.....................

nini bad
18-09-2014, 22:59
همه ما میدونید بیشتر از چی ناراحت هستیم از این که با این همه نتیجه خوب با این همه بازی عالی این دو شب در حد محلات بازی کردیم باید هم یک سری افراذ نارحت باشند باید هم توقع داشته باشند

Reza31001
18-09-2014, 23:05
بحث پشتوانه سازی و ... شد گفتم یه گذری بزنم به گذشته
world cup 2011 در ژاپن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s_World_Cup)
مسابقاتی که شاید برای اولین بار اسم ما رو سر زبونها انداخت
تو این مسابقات که انتخابی المپیک هم بود 12 تیم برتر جهان حضور داشتن و همگی با قدرت به دنبال کسب سهمیه بودن
از 11 بازی 5 برد و 6 باخت کسب کردیم و نهم شدیم اما تو همین مسابقات بود که صربستان و آژانتین و لهستان رو بردیم ( و البته ژاپن و مصر رو) و فهمیدیم که میشه بهترین های جهان رو هم شکست داد
اما اون تیم چه کسانی بودن؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حسینی موسوی ظریف زرینی نادی غفور نظری افشار مهدوی کشاورزی بخششی کمالوند بازارگرد
یعنی از اون 12 نفر الان فقط 4 نفر در تیممون باقی موندن و غفور و مهدوی هم اون موقع ذخیره بودن
البته زرینی هنوز پتانسیل حضور در تیم ملی رو داره و کمالوند هم فکر کنم بازی میکنه هنوز

اما امسال ما با تیمی که 8 نفر اونها عوض شدن غیر از اینکه اون تیمها رو می بریم که دیگه برزیل و روسیه و ایتالیا و آمریکا رو هم میتونیم ببریم و در عمل هم این موضوع رو نشون دادیم
اگه اون موقع نهم شدیم و نتونستیم در جمع 8 تیم باشیم حالا در تورنومنتهای مشابه به 4 تیم برتر و 6 تیم برتر می رسیم

با در نظر گرفتن همین روند منطقیه که نتیجه بگیریم ظرف سالهای آینده کسب مدال در رقابتهای جهانی اصلا نباید انتظاری عجیب از تیممون باشه

danielo
18-09-2014, 23:10
از همین الان الان معلومه که خوردیم به روسیه برای پنجم شیشمی
تنها تیمی که شاید انتخابش نمیکردیم بین 6 تیم به خاطر قدشون.
به احتمال زیاد فینال هم بین برزیل و لهستان هست
من در فینال طرفدار لهستان میشم فقط به خاطر جو باحاله تماشاگراش

aliano
18-09-2014, 23:20
دژاوو!

دقیقاً داستان لیگ جهانی اینجا هم تکرار شد.شروع خوب ولی پایان افتضاح!شاید اینجا جائیه که مربی باید خودشو نشون بده . . .

اما از نظر فنی باید بگم که واضحه ما توی چند مورد ضعف داریم و اگر این موارد برطرف نشن در همین سطح می مونیم و آرزوی سکو و مدال برامون همون آرزو می مونه!
به نظر من مشکلات اصلی ما اینهاست:

1-کمبود سرویسهای پرشی و پرسرعت با ضریب دقت بالا در تیم
2-ضعف در دریافت سرویسهای قدرتی پر سرعت
3-نبود مکمل مناسب برای موسوی.(غلامی با 1.95 نمی تونه بازیکنهای 2.11 رو دفاع کنه!).
4-ضعف پشت خط زنهامون در دریافت و حمله(میرزا جان پور و عبادی پور).
5-ضعف قائمی در اسپک زدن روی تور که عملاً یک بازیکن ما رو از گزینه های خط حمله خارج می کنه و نبود جایگزین مناسب براش .

اما نقاط قوتمون هم که واضحه:
1-سعید معروف
2-دفاع روی تور موسوی
3-داشتن دو گزینه مناسب و تقریباً هم سطح در قطر پاسور(محمودی و غفور).

chekmate
18-09-2014, 23:28
اگه بازی بعدی رو هم واگذار کنیم، اتفاق خاصی نیوفتاده. کار بچه ها در مجموع خیره کننده بوده. من نمیدونم چرا یه عده غرور ملی شون به این شدت جریحه دار شده، که روی اوردن به توهین و تحقیر. فراموش نکنید بزرگترین مقام بین المللی ما چهارمی لیگ جهانی است و بس. حالا چطور شده که کمتر از قهرمانی ما رو ارضا نمیکنه؟

از این بازی میشه فهمید که ما در حد همون چین و کره و ژاپن و استرالیا هستیم!

فرض کنیم برای مسابفات قهرمانی اسیا اومدم بازی تدارکاتی برگزار کردیم و خیلی هم برامون خوب بود و کلی هم تیم های اروپایی ازمون تعریف کردن با اینکه یه تیم اسیایی هستیم..همین
واقعا ما در حد چین و کره و ... بودیم؟ یه نگاهی به نتایج شون بنداز بعد نظر بده. نه فقط با دو بازی آخر. انصاف هم خوب چیزیه.اون دو تا که همون مرحله اول حذف شدن، استرالیا هم که بدون امتیاز مرحله دوم رو به پایان برد.

hes25
18-09-2014, 23:34
واقعا ما در حد چین و کره و ... بودیم؟ یه نگاهی به نتایج شون بنداز بعد نظر بده. نه فقط با دو بازی آخر. انصاف هم خوب چیزیه.اون دو تا که همون مرحله اول حذف شدن، استرالیا هم که بدون امتیاز مرحله دوم رو به پایان برد.

چرا بودیم!
استرالیا انصافا قوی بود
کره هم که تو خونه مثل لهستانه بردنش خیلی سخته
چین هم بازیکن های خوبی داره
در کل من هنوز شک دارم بتونیم مدال طلا بگیرم!

chekmate
18-09-2014, 23:34
دژاوو!

دقیقاً داستان لیگ جهانی اینجا هم تکرار شد.شروع خوب ولی پایان افتضاح!شاید اینجا جائیه که مربی باید خودشو نشون بده . . .

اما از نظر فنی باید بگم که واضحه ما توی چند مورد ضعف داریم و اگر این موارد برطرف نشن در همین سطح می مونیم و آرزوی سکو و مدال برامون همون آرزو می مونه!
به نظر من مشکلات اصلی ما اینهاست:

1-کمبود سرویسهای پرشی و پرسرعت با ضریب دقت بالا در تیم
2-ضعف در دریافت سرویسهای قدرتی پر سرعت
3-نبود مکمل مناسب برای سعید معروف.(غلامی با 1.95 نمی تونه بازیکنهای 2.11 رو دفاع کنه!).
4-ضعف پشت خط زنهامون در دریافت و حمله(میرزا جان پور و عبادی پور).
5-ضعف قائمی در اسپک زدن روی تور که عملاً یک بازیکن ما رو از گزینه های خط حمله خارج می کنه و نبود جایگزین مناسب براش .

اما نقاط قوتمون هم که واضحه:
1-سعید معروف
2-دفاع روی تور موسوی
3-داشتن دو گزینه مناسب و تقریباً هم سطح در قطر پاسور(محمودی و غفور).

به نظر من مشکل اصلی برمیگرده به وضعیت جسمانی بچه که اواخر تورنمنت ها کم میارن. اگه دقت کنید توی لیگ جهانی هم ما 2 بازی آخر رو به یک شکل باختیم: برتری مطلق حریف.
تیم بعد از چندین مسابقه سنگین به شدت دچار افت بدنی میشه. والا نه مشکل از کوچ هست و نه یک بازیکن خاص.
این استدلال هم که تیم به مقام ششمی جهان و یا چهارمی لیگ جهانی ارضا شد و از نظر روحی افت کرد رو من یکی به هیچ وجه قبول ندارم.

chekmate
18-09-2014, 23:42
چرا بودیم!
استرالیا انصافا قوی بود
درسته استرالیا تیم خوبیه ولی نتایج کلی تیمها گویای همه چیزیه. به هر حال نتایج شون قابل مقایسه با ما نبود.
در مورد طلای آسیا من هم شک دارم، دلیلش رو هم توی پست قبلی گفتم: افت جسمی بچه ها.
وقتی تیم دچار افت فیزیکی بشه دیگه فرقی نداره تیم مقابل آلمان باشه یا کره یا چین،

stealer
18-09-2014, 23:44
چرا بودیم!
استرالیا انصافا قوی بود
نظراتت واقعا جالبه:|
خداوکیلی بازیارو دیدی اصلا؟
مطمئنی والیبال بودن اون بازیا که دیدی؟
حالت خوبه؟
خدا بزرگیتو شکر...:n04:

hes25
18-09-2014, 23:48
.....................

chekmate
18-09-2014, 23:50
منظورم تیم ب بودددددد ...تیم اصلی که خسته و کوفته هست دیگه خالی واسون نموده!
تیم ب کدومه. همین تیم میره بازیهای آسیایی.

hes25
18-09-2014, 23:53
.....................

Gregar
19-09-2014, 00:04
دوستان اهنگ ارش رو عشقه :n02:
امشب سانسورچی هم حال سانسور نداشت . انصافا تیم دوممون بهتر کار کرد . من نمیدونم چرا شهرام محمودی رو جای میرزاجانپور نمیاورد بازی های قبلی . اماده تر نشون میده از قبلا که . مصدومیتش هم خوب شده .

chekmate
19-09-2014, 00:31
من نمیدونم چرا شهرام محمودی رو جای میرزاجانپور نمیاورد بازی های قبلی . اماده تر نشون میده از قبلا که . مصدومیتش هم خوب شده .
هم پست نیستن که، میرزا دریافت کنندس، شهرام پشت خط زن.

Layken
19-09-2014, 00:50
این نسل از والیبالمن جا داشت که برن روی سکو چون حقشون بود ولی با این حال هم دمشون گرم ، خدا سایه پدرمادرشون رو براشون حفظ کنه که روحمون رو در این مدت جلا دادن واقعا از بازیهاشون لذت بردیم، امیدوارم هیمشه سلامت باشن.
اینم به افتخار خودشون :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gregar
19-09-2014, 00:51
هم پست نیستن که، میرزا دریافت کنندس، شهرام پشت خط زن.

اها یادم رفت جای محمودی غفور اومده نه میرزاجانپور . یه لحظه فکر کردم خط جلو غفور و معروف و میرزاجانپور هستن . موسوی رو جا انداختم .

ولی تو این بازی یه لحظه مهدوی یک جای خالی خیلی قشنگ انداخت ها

Behrouz_se60
19-09-2014, 01:05
والا بیشترین ناراحتی ما از والیبال ایران به خاطر باخت تحقیر آمیز جلوی آلمان هست.
9 امـــــــــــتـــــــــــ ـــــیــــــــــــــاز؟؟؟

farhangian-1355
19-09-2014, 01:23
به نظر من این مسابقات برای کواچ یه کلاس اموزشی خوب بود.کواچ حتی در حد مربیگری تیم های لیگ برتری ما هم نیست چه برسد به تیم ملی. سرمربی فرانسه در این مسابقات هم از تیم ب وهم از تیم اصلیش کمک گرفت. کواچ انقدر ناپختگی کرد که اعضای تیم اصلی و ذخیره هر دو دچار افت بشن. اصلی را با خستگی و ذخیره ها را با بی انگیزگی.چه در لیگ جهانی و چه در این مسابقات. و...................

hesam 63
19-09-2014, 03:16
کوآچ پروجای بی نام و نشون رو نایب قهرمان ایتالیا کرد و تنها مشکلی که داره عدم سازگاری با روحیه خاص ایرانی هاس که تو ورزش های گروهی با بهم خوردن تمرکز معمولا دچار مشکل و تک روی میشن.
تو بازی با ایتالیا بر اساس آنالیز همه سرویس ها رو تو دست کوار زدن و تونستن زایتسف رو از جریان بازی خارج کردن. ولی هر چی بازی ها جلوتر رفت تیم از لحاظ تمرکز بهم ریخت و مربی هر چقدر هم تبحر داشته باشه تو وسط بازی کاری ازش برنمیاد. مورد داشتیم تو لیگ خودمون که تیم گیتی پسند با چند ملی پوش اصلی حتی نتونست به پلی آف بره و حذف شد. پس چیز عجیبی نیست.
این کواچ تیم رو چهارم لیگ جهانی کرده و الان هم جزو شش تیم هستیم. یه مربی باید چی کار کنه که ما ازش راضی باشیم.

pedramh
19-09-2014, 08:33
به نظر من این مسابقات برای کواچ یه کلاس اموزشی خوب بود.کواچ حتی در حد مربیگری تیم های لیگ برتری ما هم نیست چه برسد به تیم ملی. سرمربی فرانسه در این مسابقات هم از تیم ب وهم از تیم اصلیش کمک گرفت. کواچ انقدر ناپختگی کرد که اعضای تیم اصلی و ذخیره هر دو دچار افت بشن. اصلی را با خستگی و ذخیره ها را با بی انگیزگی.چه در لیگ جهانی و چه در این مسابقات. و...................

کواچ یه تیم رو از دست دوم آورد بالا تو سری آ ایتالیا نایب قهرمان کرد و به عنوان مربی سال ایتالیا انتخاب شد ‌‌‌.تازه این شروع دوره مربیگریشه
فعلا هم نتایجی که گرفته برا ایران حرکت رو به جلو بوده.
تنها مشکلی که این بنده خدا داره اینه که اسمش به اندازه ولاسکو بزرگ نیست اینجوری از مجری تلویزیون تا بقیه مردم به خودشون اجازه میدن ازش انتقاد کنند و باخت ها رو بندازن گردنش

Reza31001
19-09-2014, 09:39
نکته دیگه ای که به ذهن من اومده اینه که درسته که مثل تورنومنتهای قبلی باختهای غیر منتظره ای داشتیم اما این دفعه تفاوت داشت
در مسابقات قبلی ما به امثال چین و استرالیا باختیم یعنی تیمهایی که واقعا در حد و اندازه ما نبودن اما در لیگ جهانی و جام جهانی عملا به بهترینهای تورنومنت باختیم
تو لیگ جهانی که نیمه نهایی رو به آمریکا یعنی قهرمان لیگ باختیم و در همین تورنومنت هم مقابل 3 تیم شکست خوردیم که هر 3 تونستن به نیمه نهایی برسن

این حرفم توجیهی برای ارائه بازی ضعیف از سوی بچه های خودمون نیست اما میخوام بگم حریفهامون هم حریفهای قابلی بودن و شاید فرانسه و آلمان نام های خیلی بزرگی نباشن اما به هر حال در این تورنومنت جا پای بزرگان گذاشتن و تونستن خودشون رو به آخرین مرحله بازیها برسونن
روی فرم بودن در ورزش اهمیت بالایی داره و این دو تیم نشون دادن حداقل در این تورنومنت تیمی یک دست هستن

pedramh
19-09-2014, 09:40
عملکرد گروهي شش تيم برتر واليبال جهان

در پايان مرحله سوم مسابقات قهرماني جهان کميته آمار و ارقام فدراسيون جهاني واليبال، رده بندي شش تيم برتر مسابقات جهاني بر اساس عملکرد گروهي شان در فاکتورهاي مختلف را منتشر کرد.

نام تیم والیبال ایران به عنوان دارنده بهترین دفاع تیمی رقابت ها در این رده بندی قرار گرفته است.

به نقل از ایسنا، رده بندی کامل تیم ها در فاکتورهای مختلف بر اساس اعلام کمیته آمار و ارقام فدراسیون جهانی به شرح زیر است:

حمله

1- برزیل با 52.12 درصد موفقیت

2- روسیه با 51.60 درصد موفقیت

3- فرانسه با 50.85 درصد موفقیت

4- لهستان با 50.37 درصد موفقیت

5- آلمان با 48.68 درصد موفقیت

6- ایران با 44.67 درصد موفقیت

دفاع

1- ایران با 127 پوئن خالص و میانگین 2.89 کسب پوئن در هر ست

2- آلمان با 102 پوئن خالص و میانگین 2.83 کسب پوئن در هر ست

3- لهستان با 121 پوئن خالص و میانگین 2.75 کسب پوئن در هر ست

4- روسیه با 101 پوئن خالص و میانگین 2.53 کسب پوئن در هر ست

5- برزیل با 97 پوئن خالص و میانگین 2.49 کسب پوئن در هر ست

6- فرانسه با 82 پوئن خالص و میانگین 1.78 کسب پوئن در هر ست

سرویس

1- برزیل با 71 پوئن خالص و میانگین 1.82 کسب پوئن در هر ست

2- روسیه با 72 پوئن خالص و میانگین 1.80 کسب پوئن در هر ست

3- آلمان با 63 پوئن خالص و میانگین 1.75 کسب پوئن در هر ست

4- لهستان با 59 پوئن خالص و میانگین 1.34 کسب پوئن در هر ست

5- فرانسه با 53 پوئن خالص و میانگین 1.15 کسب پوئن در هر ست

6- ایران با 45 پوئن خالص و میانگین 1.02 کسب پوئن در هر ست

توپگیری

1- فرانسه با میانگین 13.43 موفقیت در هر ست

2- ایران با میانگین 13.20 موفقیت در هر ست

3- آلمان با میانگین 13.19 موفقیت در هر ست

4- لهستان با میانگین 12.82 موفقیت در هر ست

5- برزیل با میانگین 11.82 موفقیت در هر ست

6- روسیه با میانگین 10.35 موفقیت در هر ست

دریافت

1- لهستان با 46.59 درصد تاثیرگذاری

2- ایران با 45.42 درصد تاثیرگذاری

3- فرانسه با 41.83 درصد تاثیرگذاری

4- برزیل با 41.51 درصد تاثیرگذاری

5- آلمان با 39.45 درصد تاثیرگذاری

6- روسیه با 27.55 درصد تاثیرگذاری

پاس

1- لهستان با میانگین 10.73 موفقیت در هر ست

2- ایران با میانگین 10.23 موفقیت در هر ست

3- آلمان با میانگین 9.53 موفقیت در هر ست

4- برزیل یا میانگین 8.95 موفقیت در هر ست

5- فرانسه با میانگین 8.52 موفقیت در هر ست

6- روسیه با میانگین 6.88 موفقیت در هر ست

نکته جالب اینه که لهستان و آلمان که ما رو با سرویس هاشون فلج کردن تازه سوم و چهارمن :دی

S0R3N4
19-09-2014, 10:09

واقعا متاسفم واسه شما و امثال شما...

یعنی شما میفرمایید که یه زن(چه در ایران در چه در اروپا یا هر جای دیگه) باید بر اساس اندازه ی ایمان و اعتقاد شما حجاب خودش رو تنظیم کنه؟

اون باید خودش رو بسته بندی کنه که شما به گناه آلوده نشید یه موقعی؟!!

خب عزیز دل...کل اگر طبیب بود؛سر خود دوا میکرد!!! شما به چسب به خودت ببپا کلاه خودت رو باد نبره؛نمیخواد در مورد پوشش دیگران تصمیم بگیری و نظر بدی...

یه سری از شما ها؛این دنیا سعی میکنن که هیچ گناهی نکنن؛چشم چرونی نکنن و .... تا اینکه برن اون دنیا با حوری بهشتی همبستر شن!!!! :n02::n02:

شما یه چیزیتون نشه یه وقت؟!

یعنی مشکل از منه که هیچ وقت نتونستم شما و امثال شما رو درک کنم؟!!!!!!!!

hes25
19-09-2014, 11:34
pak shavad.....

Sh-Meteor
19-09-2014, 12:05
دیروز من توهم زده بودم یا واقعا آهنگ های محسن چاوشی و ... پخش می شد ؟؟؟

SNOW PATROL
19-09-2014, 12:08

من بازی دیشب رو ندیدم اما بازی با المان اهنگ سیروان خسروی تو سالن چند بار پخش شد

Sh-Meteor
19-09-2014, 12:51
من بازی دیشب رو ندیدم اما بازی با المان اهنگ سیروان خسروی تو سالن چند بار پخش شد
چطوری پخش می کنن؟
یعنی منظورم اینه که یه آهنگ برای ایران و یه آهنگ برای آلمان یا فرانسه و یا ...

دیشب تو بازی با فرانسه، سه یا چهار تا آهنگ پشت سر هم ایرانی پخش شد.

Gregar
19-09-2014, 14:58

چاووشی که سهله . اهنگ ایران از ارش رو هم پخش میکرد یه سره که تماشاچی های ایرانی به وجد اومده بودن . خوشم اومد نمیتونستن سانسور کنن این یکی رو .

نمیدونم کی این اهنگها رو انتخاب میکنه . مسئول برگزاری مسابقات تو نت سرچ میکنه اهنگهای ایرانی رو جمع میکنه یا از طرف خود ایران اینا رو میدن ؟

parsicola
19-09-2014, 16:45
آقا جان چرا اینجا تا یکی یه چیزی میگه که با نظر شما یکی نیست بعضی ها سعی دارند حمله کنند و طرف رو به مسخره بگیرند و ژست روشنفکری میگیرند؟ که چه ژست زشتی.:n22:
یه عده میریزند تو صفحات اجتماعی آدمهای معروف واسه توهین و خالی کردن عقده شون ، یک سری هم همینجا تا مینینن یکی از نظر یکی دیگه انتقاد کرده پشت سرش میریزن واسه کوبیدن طرف. حالا یکی نظری داد ، یکی هم نظرشو رد کرد و نظر خودشو درست دونست، واسه چی بقیه ولکن نیستند؟! شما هم لنگه همون امت همیشه در صحنه هستین.

حالا طرف در خانواده محترمی بزرگ شده که زیاد بچه شون رو اجتماعی و قاطی با همه بار نیاورده و شخصا هم جلوی جنس مخالفش اعتماد بنفس نداره. گناهی هم نکرده و صادقانه نظرشو گفته که با حضور اون دخترهای شورت به پا! تو سالن جوگیر میشه و تمرکزشو ازدست میده. از پاسخ های متین ایشون هم یه توهین های دیگران معلومه که پسر خیلی گلی هم هست حالا همه تریپ روشنفکر و کارشناس علوم اجتماعی برداشتند ! بریم اول خودمونو درست کنیم که کلی کار داریم . ول کن هم نیستیم

یک ایول مشتی هم به تیم ذخیره که جلوی فرانسه خیلی خوب بازی کرد. کلا برعکس آلمان که قدرتی هستند جلوی تیمهائی مثل فرانسه راحت تر بازی میکنیم.
به امید فهرمانی آسیا و کسب مدال در مسابقات جهانی آینده

Gregar
19-09-2014, 19:18
آقا جان چرا اینجا تا یکی یه چیزی میگه که با نظر شما یکی نیست بعضی ها سعی دارند حمله کنند و طرف رو به مسخره بگیرند و ژست روشنفکری میگیرند؟ که چه ژست زشتی.:n22:
یه عده میریزند تو صفحات اجتماعی آدمهای معروف واسه توهین و خالی کردن عقده شون ، یک سری هم همینجا تا مینینن یکی از نظر یکی دیگه انتقاد کرده پشت سرش میریزن واسه کوبیدن طرف. حالا یکی نظری داد ، یکی هم نظرشو رد کرد و نظر خودشو درست دونست، واسه چی بقیه ولکن نیستند؟! شما هم لنگه همون امت همیشه در صحنه هستین.

حالا طرف در خانواده محترمی بزرگ شده که زیاد بچه شون رو اجتماعی و قاطی با همه بار نیاورده و شخصا هم جلوی جنس مخالفش اعتماد بنفس نداره. گناهی هم نکرده و صادقانه نظرشو گفته که با حضور اون دخترهای شورت به پا! تو سالن جوگیر میشه و تمرکزشو ازدست میده. از پاسخ های متین ایشون هم یه توهین های دیگران معلومه که پسر خیلی گلی هم هست حالا همه تریپ روشنفکر و کارشناس علوم اجتماعی برداشتند ! بریم اول خودمونو درست کنیم که کلی کار داریم . ول کن هم نیستیم

یک ایول مشتی هم به تیم ذخیره که جلوی فرانسه خیلی خوب بازی کرد. کلا برعکس آلمان که قدرتی هستند جلوی تیمهائی مثل فرانسه راحت تر بازی میکنیم.

اون بنده خدا که بی راه هم نمیگفت . چند تا از عکسهای بازی ها رو که نگاه کنی میبنی توش بچه ها کم حواسشون پرت نیست .
مثلا یکی از همین عکسها که از سانسوری های تلویزیون گذاشته شده بود توش قشنگ چند تا از بازیکنهای جوونترمون موقع سرود ملی داشتن به پایین تنه اون دخترا که پشتشون به بچه ها بود نگاه میکردن . حیف نمیدونم عکسه کجاست ، تو همین تاپیک بود یا جای دیگه . وگرنه میزاشتم .
البته همه جا همینطوریه . بالاخره جلوی علاقه رو نمیشه گرفت . هر چقدر بچه مثبتی هم باشی :n02:

farhangian-1355
20-09-2014, 01:02

در مورد ذخیره ها کاملا" با شما موافقم.ایکاش تو باز های ی بعدی کواچ طوری از بازیکنان استفاده کنه که بین بازیکن اصلی و ذخیره تفاوت زیادی نباشه.

parsicola
20-09-2014, 10:15
در مورد ذخیره ها کاملا" با شما موافقم.ایکاش تو باز های ی بعدی کواچ طوری از بازیکنان استفاده کنه که بین بازیکن اصلی و ذخیره تفاوت زیادی نباشه.

دقیقا نکته مثبت کواچ بر عکس مربی های وطنی همینه. با اصرار به بازی دادن به بازیکنهای کم تجربه تر و جدیدتری مثل میرزاجانپور ، عبادی پور ، تشکری ، غلامی و غفور سعی کرد از این بازی های مهم به عنوان بازی های تدارکاتی برای آبدیده شدن بازیکنها هم استفاده بکنه. حالا جوری شده که تیم ملی رو بدون این بچه ها نمی تونیم تصور کنیم.

Mohammad
20-09-2014, 10:54
احتمال غيبت معروف مقابل روسيه قوت گرفت

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سعید معروف کاپیتان تیم ملی بعد از بازی با فرانسه دچار سرماخوردگی شد و در حال حاضر زیر نظر سیامک افروزی پزشک تیم ملی تحت درمان است.

دکتر افروزی، معروف را از تمرین دیروز قبل از مسابقه با روسیه برای مقام پنجمی منع کرد تا زودتر بهبود پیدا کند و بدین ترتیب کاپیتان تیم ملی کشورمان روز گذشته استراحت کرد.

پاسور نخست تیم ملی والیبال به احتمال زیاد به بازی با روسیه نمی‌رسد، به همین دلیل اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی در تمرین عصر دیروز از مهدوی در ترکیب اصلی استفاده کرد.

دکتر افروزی در این باره گفت: سعید به خاطر سرماخوردگی باکتریایی همراه با تب فعلا تحت درمان است و باید استراحت کند. به خاطر همین دیروز هم تمرین نکرد و شاید در بازی امروز هم نباشد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 16:10 امروز (شنبه) برای کسب مقام پنجم جهان در آخرین مسابقه خود در هجدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جهان در شهر لودز به مصاف روسیه می‌رود.

:n27:

S0R3N4
20-09-2014, 12:16
ناراحتیه اصلیه من از این نیس که چرا 2 تا شکست سنگین خوردیم پشت سر هم...
من ناراحتیم از اینه که ما خداییش توان اینو داشتیم که جز 3 تا تیم اول باشیم؛یعنی پتانسیلش کاملا موجود بود در تیم ما ....
ولی ازش خوب بهره نگرفتن .... :n03:

Mohammad
20-09-2014, 12:24
ناراحتیه اصلیه من از این نیس که چرا 2 تا شکست سنگین خوردیم پشت سر هم...
من ناراحتیم از اینه که ما خداییش توان اینو داشتیم که جز 3 تا تیم اول باشیم؛یعنی پتانسیلش کاملا موجود بود در تیم ما ....
ولی ازش خوب بهره نگرفتن .... :n03:

از نظر فنی آره ولی به نظرم از نظر بدنی و روحی - روانی کم آوردیم. مثلا لهستان رو در نظر بگیرید. این تیم اومد لیگ جهانی رو به نوعی فدای این مسابقات کرد. نمی دونم سایر تیم ها بعد از این مسابقات آیا در مسابقات خاصی باید حاضر بشن یا نه؟ ولی فکر کنید تیم ما بعد از این مسابقات هم مستقیم باید بره بازی های آسیایی ! لیگ جهانی و فشارش، اردو آمریکا و حالا هم این مسابقات تیم ما رو کاملا از نظر قوای جسمانی و بعد روحی تحت تاثیر قرار داده. البته تا همینجا هم نسبت به قبل در این دو زمینه خیلی بهتر شدیم و پیشرفت کردیم ولی از این هم باید بهتر بشیم.

به همه این موارد عدم حمایت درست و حسابی مسئولین رو هم اضافه کنید. نشد یه بار بیان یه انگیزه درست و حسابی به تیم بدن !!

ایشالا در مسابقات بعدی قطعا جبران می کنیم.

Sh-Meteor
20-09-2014, 13:41
سلام

متاسفانه من بر عکس لیگ جهانی، اکثر مسابقات جام جهانی رو از دست دادم.
همین دو سه تا بازی آخر رو دیدم.
.
.
می خواستم بپرسم، حمزه زرینی برای چی دعوت نشد؟ دلیل فنی داشت؟

Gigawarn
20-09-2014, 15:38
کدوم سایت انلاین پخش می کنه؟

maziyarkhani
20-09-2014, 15:49
قرار نیست شبکه 3 پخش کنه ؟ :n04:

Kamyar_AnathemA
20-09-2014, 16:05
:n19::n19::n19::n19::n19:

مسعود1355
20-09-2014, 16:08
الان شروع كرد به پخش

Mohammad
20-09-2014, 16:11
باز هم عبادی پور !!!
تویه وقت استراحت امتیاز 24 روسیه بهش می گفت من گفتم فلان کار رو انجام بدین (اشاره به تخته) و تو توپ رو به تور می زنی، پس این صحبت ها واسه چیه؟ :n27:
نمی دونم پس چرا بازم فیکس بازیش میده و تعویضش نمی کنه؟! میرزاجانپور مصدومه ؟!!
امروز بازیش نمیداد، بجاش کل بازی های آسیایی رو فیکس بازیش میداد ! والا اونجا هم می تونه تجربه کسب کنه ! حیف این دو ست که از دست دادیم !

aliano
20-09-2014, 16:32
خب از قدیم گفتن کار را که کرد آنکه تمام کرد.

متاسفانه ما نشون دادیم که کار رو نیمه تمام رها می کنیم . . .

MORINIO
20-09-2014, 16:33
یعنی هرچی بهمون حال دادن توی این سه بازی آخر از دماغمون درآوردن :|

این چه وضعیه ؟ کاش آمریکا برده بود آرژانتینو و ما با برد مقابل صرب خیلی شیک از مسابقات خداحافظی میکردیم

فکر کنم در اون صورت هفتم میشدیم و با ششم چندان فرقی هم نمیکرد :n15:

Ja\/aD
20-09-2014, 16:45
این عبادی پور به درد تیم ب هم نمیخوره ...

Atghia
20-09-2014, 16:45
چقدر فیاضی حیف شد! ای کاش اون بهایی که به عبادی پور میدادن نصفشو به این بازیکن میدادن:n29:
با اینکه قد چندان بلندی نداره هم دریافتهاش خوب بود و هم اینکه حداقل از هر آبشاری که زد امتیاز گرفت!!!

Gilopa
20-09-2014, 16:48
من دارم فکر میکنم انصافا اگر امریکا بالا میومد و در برابر آرژانتین اشتباه نمیکرد شاید الان تا پای فینال هم میرسید اما ما صرفا صعود کردیم و قانع شدیم ... این تخلیه روحی روانی بازیکنا برمیگرده به فرهنگ جامعه ما و از دید روانشناختی ریشه مشکلات جای دیگست که هممون میدونیم . مثال من برای بازیها تیم ملی والیبالمون در مراحل بالاتر سخن معروف ما ایرانیهاست :فلانی قانع باش حتما حکمتی توش بوده:n02:

+

با تمام این تفاسیر از تیم ملی والیبال به شدت ممنونم به این خاطر که به ما فهموند میون برترینهای جهان بودن در یک ورزش پر طرفدار یعنی چی ..
اعتقاد ندارم کشتی در ایران حتی ورزش پرطرفداریه و به شخصه فقط خوشحال میشم با مدال آوریشون ولی بیتارف اهمیت خاصی برام نداره این ورزش چون در جهان طرفدار خاصی نداره ولی ورزشهایی مثل والیبال در سطح جهان کشور رو مطرح میکنند .

امید رض
20-09-2014, 17:17
من دارم فکر میکنم انصافا اگر امریکا بالا میومد و در برابر آرژانتین اشتباه نمیکرد شاید الان تا پای فینال هم میرسید اما ما صرفا صعود کردیم و قانع شدیم ... این تخلیه روحی روانی بازیکنا برمیگرده به فرهنگ جامعه ما و از دید روانشناختی ریشه مشکلات جای دیگست که هممون میدونیم . مثال من برای بازیها تیم ملی والیبالمون در مراحل بالاتر سخن معروف ما ایرانیهاست :فلانی قانع باش حتما حکمتی توش بوده:n02:

+

با تمام این تفاسیر از تیم ملی والیبال به شدت ممنونم به این خاطر که به ما فهموند میون برترینهای جهان بودن در یک ورزش پر طرفدار یعنی چی ..
اعتقاد ندارم کشتی در ایران حتی ورزش پرطرفداریه و به شخصه فقط خوشحال میشم با مدال آوریشون ولی بیتارف اهمیت خاصی برام نداره این ورزش چون در جهان طرفدار خاصی نداره ولی ورزشهایی مثل والیبال در سطح جهان کشور رو مطرح میکنند .
چه دیدید امریکا ازما ضعیف تر شاید کارمیکرد جز6تیم
اوناکه ازارژانتین باختن
اونا میومدن ابروشون میرفت بااون همه سابقه
والیباله ایران که سابقه انچنانی نداره تاهمین 6تیم هم اومد شاهکارقرن 21بوده
اونم ازیک تیم اسیایی مثل ما
همون بهترکه مارفتیم جز6تیم چیزی که ازوالیباله ایران کم نمیشه

Sh-Meteor
20-09-2014, 17:40
خدائیش این چند پست اخیر رو، خودتون یه بار دیگه بخونین!
به نظرم یه کم بیش از حد و غیر منصفانه نسبت به عبادی پور موضع گرفتین.
اونقدرا هم بد بازی نکرد و پوئن های زیادی رو کسب کرد.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
20-09-2014, 17:47
درسته ، به نظرم یکم روی عبادی حساس شدن و این حساسیت باعث میشه موجی از انتقادات بره سمت این بازیکن،هنوز اون خیلی کم تجربه هست و باید تو همچین مسابقاتی تجربه کسب بکنه

hesam 63
20-09-2014, 18:29
تفاوت ایران با قدرت های برتر دنیا تو مصاحبه سرمربی روسیه معلوم شد که گفت وقتی دیدم ایران بدون انگیزه وارد زمین شده سورپرایز شدم! کاپیتان روسیه هم به شکل دیگه ای همچین حرفی زده بود.

MORINIO
20-09-2014, 18:52
درسته ، به نظرم یکم روی عبادی حساس شدن و این حساسیت باعث میشه موجی از انتقادات بره سمت این بازیکن،هنوز اون خیلی کم تجربه هست و باید تو همچین مسابقاتی تجربه کسب بکنه

دقیقآ ! من نمیدونم چرا این عبادی پور بدبخت سیبل شده !

کسی نمیاد بگه چرا مثلآ محمودی امروز هرچی آبشار زد همش خورد تو آنتن !!

D N A
20-09-2014, 18:54
به نظر من بدی تیم ایران اینه که همیشه برای مقام اول و دوم مبارزه و تلاش می کنه....نه برای مقام پنجم!!!!!
بازی با روسیه رو که دیدم از نا امیدی و بی انگیزگی اونا منم شل شدم
نمی دونم به مربی مربوطه یا بازیکنا.....شایدم اصلا یه نوع استراتژی باشه واسه بازیهای آسیایی
به هر حال تا آخرین لحظه نباید امیدشون رو از دست بدن
البته باید بهشون تبریک گفت.....شش تیم برتر دنیا کم نیست کارشون از این لحاظ عالی بود و مطمئنم همینم خیلی خیلی سخت بود
واقعا خسته نباشن
: )

smohs
20-09-2014, 19:48
رنکینگ

نام تیم

1
Brazil
345

0

2
Russia
324
0

3
Poland
265
2

4
Italy
243

-1

5
USA
220
-1

6
Argentina

159
3

7
Serbia
152

-1

8
Germany
148
2

9
Bulgaria
145
-1

10

Iran
134
1

11

France
123
2

12
Cuba
118

-5

13
Canada
99
2

14
Australia
97
-2

15
Tunisia
70
-1

با سلام
رنکینگ بالا رو خودم با فرض این که برزیل اول لهستان دوم فرانسه سوم و آلمان چهارم بشه درست کردم
اگه به فرض فرانسه بازم جو گیر بشه برزیلو هم ببره هنوزم پشت ایران قرار داره ولی اگه دیگه بزنه به سیم آخر و قهرمان جهان بشه:n02: اونوقته که ایران این یه پله صعودم نخواهد داشت
از طرف دیگه لهستان چه اول بشه چه چهارم هیچ تغییری در رنکینگش حاصل نمیشه
برزیل هم اگه چهارم نشه رتبه خودشو حفظ میکنه
از اون طرف آلمان خیلی جای مانور داره و میتونه با کسب هر پیروزی یک رتبه به رنکینگش اضافه کنه و در نهایت با قهرمانی به رتبه ششم برسه
و اما در مورد آینده والیبال ایران با توجه به این که الان به سطح قابل قبولی رسیده به نظرم بهتره یه کم هوشمندانه تر و بلند مدت تر برنامه ریزی بکنن و مثل اکثر تیمای سطح بالای جهان مثلا واسه لیگ جهانی سال آینده بازیکنای تیم ب ایران رو بفرستن و یا حداقل بازیهای خارج خونه رو با تیم ب برگزار کنن (همچنین در مورد بازی های قهرمانی آسیا) و بیشتر تلاششون رو روی تورنومنتای پرامتیاز چهار ساله بذارن
(البته مسئولای والیبال کشور با توجه به سوابقشون احتمالا این موارد رو در نظر خواهند گرفت)
به امید پیشرفت روزافزون والیبال کشورمون:n16:

Йeda
20-09-2014, 20:10

بله. موافقم.
چیزی که هست دقیقا برعکس ـه:

+
میلاد عبادی‌پور امتیاز‌آورترین بازیکن والیبال ایران در دیدار مقابل روسیه بود.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های والیبال ایران و روسیه برای تعیین تیم پنجم مسابقات قهرمانی جهان با برتری روسها به پایان رسید که در این مسابقه میلاد عبادی‌پور با 9 امتیاز به عنوان امتیاز آورترین بازیکن ایران شناخته شد.

امیر غفور با هشت امتیاز و محمد موسوی با پنج امتیاز پس از عبادی‌پور در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

در تیم روسیه نیز نیکولای پاولوف با 14 امتیاز بهترین بازیکن روسیه بود و آرتم ولویچ با یازده و الکسی اسپیریدونوف به همراه دیمیتری موزرسکی با 10 امتیاز دیگر بازیکنان شاخص روسیه در این دیدار بودند.

منبع: ایسنا / اینستاگرام

Atghia
20-09-2014, 20:40
بله. موافقم.
چیزی که هست دقیقا برعکس ـه:

+
میلاد عبادی‌پور امتیاز‌آورترین بازیکن والیبال ایران در دیدار مقابل روسیه بود.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های والیبال ایران و روسیه برای تعیین تیم پنجم مسابقات قهرمانی جهان با برتری روسها به پایان رسید که در این مسابقه میلاد عبادی‌پور با 9 امتیاز به عنوان امتیاز آورترین بازیکن ایران شناخته شد.

امیر غفور با هشت امتیاز و محمد موسوی با پنج امتیاز پس از عبادی‌پور در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

در تیم روسیه نیز نیکولای پاولوف با 14 امتیاز بهترین بازیکن روسیه بود و آرتم ولویچ با یازده و الکسی اسپیریدونوف به همراه دیمیتری موزرسکی با 10 امتیاز دیگر بازیکنان شاخص روسیه در این دیدار بودند.

منبع: ایسنا / اینستاگرام

پستی که عبادی پور بازی میکنه طوری هست که باید کسب امتیاز کنه! و این تعداد بالای اشتباهات هست که باعث میشه انتقاد بشه که البته هر بازیکنی ممکنه براش پیش بیاد صحبت شخص نیست بیشتر حرف منتقدین اینه چرا وقتی تعداد خطاهای شخصیش بالا میره تعویض نمبیشه تا به امثال فیاضی شانسی داده بشه؟
من فکر میکنم اگر تعداد اقدام به حمله رو در عبادی پور در نظر بگیریم در مقابل پوئن هایی که کسب کرد معدل کسب امتیازش جالب نباشه :دی

aliano
20-09-2014, 21:00
کاپیتان روسیه:ما برای احترام به حریفانمون با تمام قدرت خود بازی کردیم.

مربی روسیه:ایران تیمهای بزرگی رو شکست داده و ما ازشون انتظار تلاش بیشتری داشتیم!

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر به اینجور واد دادن هامون مثل مرحله نهایی لیگ جهانی و این مسابقات ادامه بدیم احترام بدست آورده در جامعه ی والیبال دنیا رو از دست خواهیم داد!

chekmate
20-09-2014, 21:30
کواچ: نتیجه ایران شگفت آور بود
همه از ما طلا می خواهند!

سرمربی مردان ایران در کنفرانس خبری بازی ایران – روسیه اعلام کرد؛ اگرچه از سه بازی اخیر تیم ملی راضی نیست، اما از نتیجه کار ایران در پایان مسابقات قهرمانی جهان خوشحال است و آن را عالی می داند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ گفت: «وقتی روسیه شروع می کند به بازی کردن، دیگر برای هر تیمی سخت است که در برابرش بازی کند. روسیه امروز بازی خوبی انجام داد ولی بازیکنان ما انگیزه کافی برای انجام بازی خوب خودشان را نداشتند. من نمی دانم چرا وقتی قهرمان المپیک برای کسب مقام پنجم جهان می جنگد، بازیکنان ما نباید به اندازه حریف شان انگیزه برای انجام بازی خودشان داشته باشند! از این بابت عصبانی ام!»
سرمربی مردان ایران همچنین گفت: «در سه بازی اخیر ایران نتوانست بازی همیشگی خودش را انجام بدهد ولی در دو مرحله اول، بازی های خیلی خوبی به نمایش گذاشت و نتیجه خیلی خوبی هم گرفت. اینکه می گویم عصبانی ام یا ناراضی ام به خاطر این است که تیم ما توانایی این را داشت که بهتر و بیشتر نتیجه بگیرد وگرنه تا همینجا هم عالی کار کرده است. سیزده پله صعود برای یک دوره، نتیجه شگفت آوری است. ما نوزدهم بودیم و حالا بین شش تیم برتر جهانیم. این عالی است.»
کواچ در ادامه به اعزام تیم ملی به بازی های آسیایی نیز اشاره کرد و افزود: «ما چهار روز دیگر باید در بازی های آسیایی به میدان برویم. بازی های آسیایی برای آسیایی ها مثل المپیک است. پس نمی توانیم کم بگذاریم. اگرچه کار سختی داریم و حریفان اصلی مان مثل چین و کره، با آمادگی کامل از تمرین و بازی های مناسب در مسابقات قهرمانی جهان به میدان می آیند. در عوض، تیم ما به دلیل مسابقات سنگین متعدد و ماه ها دور از خانه و خانواده بودن خسته شده است. ضمن اینکه همه از ما انتظار کسب مدال طلا دارند که این کار ما را سخت تر هم می کند. به هر حال باید برویم و بهترین نمایش خود را ارائه کنیم و به هدف مان برسیم.»

MƐΛИĪИƓĿƐSS
20-09-2014, 21:52
سلام.میخواستم بگم بهتر نیست واسه مسابقات والیبال در آسیا یه تاپیک جداگونه بزنیم؟

befermatooo
20-09-2014, 22:21
لهستان تا الان به پشتی تماشاگراش اومده بالا !

تو 4 بازی آخرش با نتیجه 3 2 برده بازی رو .

Behrouz_se60
21-09-2014, 00:05
مشکل اینجاست که اینا فکر می کنن چون ششمی جهان هستن پس با انگیزه ضعیف وارد بازی آسیایی بشن چون فکر می کنن کلاس آسیایی پائینه یعنی به عبارت بهتر غرور میتواند باعث شکست ایران در بازی آسیایی شود چون تیم های آسیایی انگیزه بسیار زیادی دارن تا تیم ششمی جهان شکست بدن.

Sh-Meteor
21-09-2014, 00:17
مشکل اینجاست که اینا فکر می کنن چون ششمی جهان هستن پس با انگیزه ضعیف وارد بازی آسیایی بشن چون فکر می کنن کلاس آسیایی پائینه یعنی به عبارت بهتر غرور میتواند باعث شکست ایران در بازی آسیایی شود چون تیم های آسیایی انگیزه بسیار زیادی دارن تا تیم ششمی جهان شکست بدن.
درسته!
خدا کنه یکی باشه که اینارو بهشون گوشزد کنه.
اگه بخوان تو آسیا، بی انگیزه بازی کنن، مطمئنا به مدال طلا نخواهند رسید.
چون همونطور که گفتین، حریفان آسیایی خیلی دوست دارن خودشونو جلوی تیم ششم دنیا محک بزنن و
قطعا با تمام قوا و بهترین ترکیب ممکن جلوی ایران ظاهر میشن.
.
با توجه به اینکه تا الان والیبال تو بازیهای آسیایی مدال طلا نداشته، باید مدال طلا رو کسب کنیم.

MORINIO
21-09-2014, 00:19
چقدر آلمان خوب بازی کرد ! و چقدر این لهستان شانس آورد .. والا حقش قهرمانی نیست :n22:

به امید قهرمانی برزیل :n30:

SA3EDLORD
21-09-2014, 00:19
نیمه نهایی ها کی هست؟ یا برگذار شده؟ نتیجه ها چی شد؟

MORINIO
21-09-2014, 00:20
نیمه نهایی ها کی هست؟ یا برگذار شده؟ نتیجه ها چی شد؟

برزیل 3-2 فرانسه
لهستان 3-1 آلمان

رده بندی و فینال فردا برگزار میشه

chekmate
21-09-2014, 00:37
آلمان خیلی خوب مقابل لهستان بازی کرد. یه جورایی لهستان شانس آورد. ست دوم لهستان 18-11 جلو بود، ولی آلمان خودشو رسوند و حتی 24-23 پیش افتاد که اگه یه کم دقت کرده بودن، ست رو برده بودن: یه توپ برگشتی روی دریافت ناقص لهستان داشت وارد زمین آلمان میشد که مهاجم آلمان عجله کرد و توپ رو خوابوند ، داور هم خطا گرفت. (البته توی تصویر آهسته به نظر می رسید که توپ وارد زمین آلمان شده بعد بازیکن ضربه زده.)
در پایان ست رو 28- 26 آلمان واگذار کرد.

یه نکته دیگه امشب گروزر خیلی سرویس بیرون زد. نهایت دو تا سرویس خوب میزد سومی رو میزد بیرون ولی مقابل ما از شانس بد ما، سرویسهاش پشت سر هم مثل شلاق می خوابیدن.

stealer
21-09-2014, 09:03
کاپیتان روسیه:ما برای احترام به حریفانمون با تمام قدرت خود بازی کردیم.

مربی روسیه:ایران تیمهای بزرگی رو شکست داده و ما ازشون انتظار تلاش بیشتری داشتیم!

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر به اینجور واد دادن هامون مثل مرحله نهایی لیگ جهانی و این مسابقات ادامه بدیم احترام بدست آورده در جامعه ی والیبال دنیا رو از دست خواهیم داد!
اینا سه روز دیگه باید تو اینچئون بازی کنن
بنده خداها ربات که نیستن
واسه ایرانیها قهرمانی توی اسیا خیلی مهمتر از بازی با روسیه بود
امیدوارم روسیه هم درک کرده باشه اینو
نکرده باشه هم شعورش نرسیده:دی

parsicola
21-09-2014, 09:07
آلمان خیلی خوب مقابل لهستان بازی کرد. یه جورایی لهستان شانس آورد. ست دوم لهستان 18-11 جلو بود، ولی آلمان خودشو رسوند و حتی 24-23 پیش افتاد که اگه یه کم دقت کرده بودن، ست رو برده بودن: یه توپ برگشتی روی دریافت ناقص لهستان داشت وارد زمین آلمان میشد که مهاجم آلمان عجله کرد و توپ رو خوابوند ، داور هم خطا گرفت. (البته توی تصویر آهسته به نظر می رسید که توپ وارد زمین آلمان شده بعد بازیکن ضربه زده.)
در پایان ست رو 28- 26 آلمان واگذار کرد.

یه نکته دیگه امشب گروزر خیلی سرویس بیرون زد. نهایت دو تا سرویس خوب میزد سومی رو میزد بیرون ولی مقابل ما از شانس بد ما، سرویسهاش پشت سر هم مثل شلاق می خوابیدن.

من هم درمورد گروزر قبلا گفتم که اون روز جلوی ما در اوج خوش شانسی بود و عمرا بتونه همچین کاری رو دوباره تکرار کنه. یعنی شرط میبندم اگه خودش هم بخواد سرویس تمرینی بزنه و اونور زمین کسی هم برای دریافت نباشه احتمالا سرویس سوم چهارمش یا اوت میره یا به تور میخوره. اما اون روز جلوی ما براش یه روز خاص شد!

ایکاش این بازیکن 2 متر و چهارسانتی تیم نوجوانان والیبال(اسمش یادم رفت) که اخیرا بهترین بازیکن جام آسیائی نوجوانان هم شناخته شد رو بیارن توی تیم واسه بازی های آسیائی کنار تیم ملی کسب تجربه کنه! مگه کوبا همین کارو با بازیکن های 16 و 17 ساله توی همین جام جهانی والیبال نکرد؟ ما هم یه نفر رو اضافه کنیم

chekmate
21-09-2014, 12:33
ایکاش این بازیکن 2 متر و چهارسانتی تیم نوجوانان والیبال(اسمش یادم رفت) که اخیرا بهترین بازیکن جام آسیائی نوجوانان هم شناخته شد رو بیارن توی تیم واسه بازی های آسیائی کنار تیم ملی کسب تجربه کنه! مگه کوبا همین کارو با بازیکن های 16 و 17 ساله توی همین جام جهانی والیبال نکرد؟ ما هم یه نفر رو اضافه کنیم
برا مسابقات آسیایی، قبلا تیمها یه سری اسامی اعلام کردن، که باید 12 نفر نهایی از بین آنها انتخاب بشه، فکر نمی کنم بازیکنان نوجوان مون توشون باشن. اگه مصدومیتی چیزی رخ نده، همین تیم جام جهانی منهای علیزاده و فائزی، 12 نفر اعزامی به کره هستن.

chekmate
21-09-2014, 12:45
............

danielo
21-09-2014, 15:44
من هم درمورد گروزر قبلا گفتم که اون روز جلوی ما در اوج خوش شانسی بود و عمرا بتونه همچین کاری رو دوباره تکرار کنه. یعنی شرط میبندم اگه خودش هم بخواد سرویس تمرینی بزنه و اونور زمین کسی هم برای دریافت نباشه احتمالا سرویس سوم چهارمش یا اوت میره یا به تور میخوره. اما اون روز جلوی ما براش یه روز خاص شد!

البته فکر کنم مصدوم شد وسطای بازی.
چون 2 ست اخر را که دیدم اصلا تو بازی نبود و یک بار با گرمکن کنار زمین دیدمش

وین رونی
21-09-2014, 16:01
مورد جالب در مورد اسفندیار(بهترین بازیکن نوجوانان)اینه که در پست قدرتی زن هست و جالب تر از اون اینه که می تونه یه دوره دیگه در رده نوجوانان بازی کنه

befermatooo
21-09-2014, 18:37
ست اول : ( رده بندی )

فرانسه
آلمان

0
1

21
25

danielo
21-09-2014, 19:50
المان سوم شد

befermatooo
21-09-2014, 19:59
فرانسه
آلمان
0
3

21
25

24
26
23
25

chekmate
21-09-2014, 20:02
بر عکس ما، آلمانها تازه موتورشون روشن شده، فرانسه رو با قدرت شکست دادن. دیشب هم شایسته باخت مقابل لهستان نبودن.
اگه مسابقات یه کم دیگه ادامه پیدا می کرد آلمان قهرمان میشد.:n02:

omidscafild
21-09-2014, 20:13
مربی به این میگن ! :n09: ست سوم بازی 22 - 22 مساوی شد که در کمال تعجب مربی آلمان درخواست ویدئو چک کرد . در مرحله اول آقای چلاکیان (!) نفهمید خطای تور رو . با اصرار شدید مربی آلمان دوباره رفت بازبینی کرد و دید که دماغ پشت خط زن فرانسه (سیدابه) به لبه تور برخورد کرده . یعنی فقط Touch ... نه لغزش تور و نه هیچی و بازی که میتونست روندش کلی تغییر کنه و امتیازها 22 - 22 مساوی میشد با درخواست ویدئو چک بازی به 23 - 21 به سود آلمان رسید . یعنی بعد مربی آمریکا بنظرم هوش مربی آلمان هم بسیار عالیست . افسوس که ما از همچین مربی باهوشی محرومیم . تو همین بازی آخرمون جلوی روسیه ، حداقل 3 یا 4 پوئن رو فقط میتونستیم بگیریم با ویدئو چک که متأسفانه بنا به هر دلیلی جناب کواچ درخواست نکردن . :n18: به امید موفقیت تیممون :n12:

Iman-Emperatour
21-09-2014, 21:28
بنظرتون دانش فنی ولاسکو نسبت به کواچ رو چطور ارزیابی میکنید؟! یعنی آیا الان اسم کواچ می تونه بالاتر از ولاسکو قرار بگیره و یا از نظر اسمی (کل والیبال دنیا) کواچ الان به سطح ولاسکو برسه یا نه؟!
خوشحال میشم جوابهای منطقی و بدور از تعصبتون رو بشنوم:n06:

Ja\/aD
21-09-2014, 22:27
صدا سیمای میلی نمیخواد فینال رو هم نشون بده ؟ :|

aluminum
21-09-2014, 22:33
صدا سیمای میلی نمیخواد فینال رو هم نشون بده ؟ :|

بازي بارسا لوانته واجب تره!!!:n03:

chekmate
21-09-2014, 22:38
متاسفانه به خاطر عدم راهیابی مون به جمع چهار تیم، ما هیچ نماینده ای در تیم منتخب نخواهیم داشت. در حالیکه اگه جزو چهار تیم بودیم، به احتمال فراوان بهترین پاسور و بهترین مدافع روی تور مال ما بود.
اما نامزدهای بهترین بازیکن هر قسمت:

حمله:

ماریوش ولازولی (لهستان) – دنیس کالیبردا (آلمان) – لوکارلی (برزیل)

دفاع:

مارکوس بوهم (آلمان) – کارول کلوس (لهستان) – سیدائو (برزیل)

سرویس:

گئورگی گروزر (آلمان) – لوکارلی (برزیل) – ولازلی (لهستان)

پاس:

لوکاس کامپا (آلمان) – تونیوتی (فرانسه) – برنو رزنده (برزیل)

دریافت:

داسیلوا (برزیل) – اندرس (برزیل) – کوبیاک (لهستان)

توپگیری:

گربنیکوف (فرانسه) – زاتورسکی (لهستان) – کامپا (آلمان)

امتیازآوری:

ولازلی (لهستان) – روزی یه (فرانسه) – انگاپت (فرانسه)

Ja\/aD
22-09-2014, 00:09
لهستان 3 - 1 برد :|

Atghia
22-09-2014, 00:13
:| :| :|
...................

SA3EDLORD
22-09-2014, 00:27
لهستان 3 - 1 برد :|
خوب بازی کرد یا بازم به زور برد؟ :|
نمیدونم چرا از لهستان انقد زورم میاد!:n21:

smohs
22-09-2014, 00:35
سلام
تا Fivb دست به کار نشده گفتم پیشدستی کنم رنکینگ نهایی 15 تیم رو قرار بدم:

رنکینگ

نام تیم

1
Brazil
335
0

2

Russia
330
0

3
Poland
275
2

4
Italy
243
-1

5
USA

220

-1

6
Argentina
159
3

7
Germany
158
3

8
Serbia

152
-2

9
Bulgaria
145
-1

10

Iran
134
1

11
Cuba
118
-4

12
France
113
1

13
Canada
99
2

14
Australia
97
-2

15
Tunisia
70
-1

نکته جالب در این جدول صعود سه پله ای آرژانتینه که البته بیشتر میشه گفت چون بالاسریاش سقوط کردن به این رتبه نائل شد.

MORINIO
22-09-2014, 00:51
خوب بازی کرد یا بازم به زور برد؟ :|
نمیدونم چرا از لهستان انقد زورم میاد!:n21:

خوب بازی کردن انصافآ امشب .. یعنی با حمایت این همه هوادار اصن نمیشه بد بازی کرد :|

+

منم چندان خوشم نمیاد از لهستان اما چون با 4 شبکه Polsat volleyball مسابقات رو عالی پوشش دادن و ما رو از شر ضرغام تی وی راحت کردن منم دلم به رحم اومد گفتم بزار قهرمان شن :D

chekmate
22-09-2014, 01:19
و اما برترینهای جام :

بهترین پاسور:
لوکاس کامپا ( المان)

بهترین دریافت کننده ها:
ریکاردو لوکارلی (برزیل)
موریلو اندرس (برزیل)

بهترین مدافعان:
مارکوس بومه (المان)
کارول کلوز ( لهستان)

بهترین پشت خط زن:
ماریوژ ولازلی ( لهستان)

بهترین لیبرو:
جنیا جربینیکو( فرانسه)

و در نهایت ارزشمندترین بازیکن مسابقات :
ماریوژ ولازلی ( لهستان)

parsicola
22-09-2014, 09:25
متاسفانه به خاطر عدم راهیابی مون به جمع چهار تیم، ما هیچ نماینده ای در تیم منتخب نخواهیم داشت. در حالیکه اگه جزو چهار تیم بودیم، به احتمال فراوان بهترین پاسور و بهترین مدافع روی تور مال ما بود.

اینکه نهایت مسخره بودنه! یعنی چی؟! مثل این میمونه که توی جام جهانی فوتبال آقای گل بازی ها رو از بین 4 تیم اول انتخاب کنند!

یعنی این FIVB اوج منطق در پیتی هستش. با اون تشکیلات مزخرف و بچگانه! قرعه کشی 6 تا تیم آخر رو نگاه کردین؟! اگر نگاه نکردین خیلی شانس داشتین چون مراسم!! قرعه کشی آدمو یاد این جلسات دور هم ساکنین آپارتمان های مسکونی برای حل مشکلات زباله و حق شارژ ، صدای بلند تلوزیون اقدس خانوم اینا ، و خرخر بلند اصغر آقای واحد 7 مینداخت.

Reza31001
22-09-2014, 10:14
با این حساب در رده بندی جهانی یک رده صعود میکنیم اما فاصله مون با تیمهایی مثل صربستان، بلغارستان و آرژانتین کمتر شد

برزیل و روسیه که همچنان بالای 300 امتیاز دارند
آمریکا ایتالیا و لهستان در رنج 200+
آلمان، بلغارستان، آرژانتین، صربستان و ایران هم در رنج 130-160

piishii
22-09-2014, 13:05
در این وقت شلوغ یک وقت اندک برای نوشتن پیدا کردم

ما تیم خوبی بودیم ولی تجربه اندکی داشتیم به چند مورد اشاره میکنم :
- بارها پای میرزاجانپور روی خط می رفت وقتی از عقب برای زدن آبشار می پرید ( دوستان من زیاد متخصص نیستم پس ساده گفتم )
- چیزی که هنوز بابتش تاسف میخورم ست سوم با آلمان است ما 12-8 جلو بودیم ولی چیزی که ما را نابود کرد اشتباه تشکری بود که توپ برگشتی را خودخواهانه میخواست درجا بخوابونه این احساسی ترین تصمیم بود درحالیکه خیلی راحت تر می تونست اون امتیاز بشه و ما 13-8 جلو بیافتیم و هیچوقت اسیر اون سرویس های مرگبار و باخت و نرفتن به جمع 4 نیم نشیم
و خیلی موارد دیگه
ولی خوشحالم والیبال توجه خیلی ها را به خودش جلب کرده انتظارها هم بالا رفته و این تیم خیلی خیلی جوون است و میشه سال ها با این تجربیات خودش رو بیشتر مطرح کنه
چیزی که مشخص است لهستان جز بازی فینال همه بازی هاش از بازی آلمان به بعد را 3-2 برد و این نشون از توان فیزیکی اون ها داره که ایشالا ما هم شاهد اون باشیم تا اینطوری بدن بچه ها خالی نشه
آرزوی موفقیت برای تیمی و رشته ای که باعث شد بیشتر از مفت خورهای فوتبال بدم بیاد و وقت کمتری را صرف دیدن بازی های فوتبال و به هدر دادن زندگی با ارزشم بکنم

S0R3N4
22-09-2014, 16:42
واقعا که پایان فوق العاده تلخی برای تیم ما رقم خورد...
به نظرم بهتر بود که به مرحله ی سوم نمی اومدیم تا حداقل آبرومندانه در این مسابقات کنار رفته باشیم... :n03::n03:
واقعا تمامیه شیرینیه اون بردهای رویایی رو برای ما تلخ کرد 3 بازیه آخر...
حتی فکر کنم دنیا هم نگرشش نسبت به تیم والیبال ما تغییر کرد با اون 3 بازی که حداقل در 2 تای اون (آلمان و روسیه) فاجعه انگیز بودیم....:n28::n28::n28:

آیا کواچ قراره به کارش با این نتایج اخیر ادامه بده دوستان؟
خبری ندارید که کادر فنی تیم ملی بعد از بازی های آسیایی دستخوش تغییرات خواهد شد یا خیر؟
ایکاش ولاسکو برمیگشت... :n03::n03::n03:
یا ایکاش یه مربی بیاد ایران که حداقل تجربه ی بازی های بین المللی داشته باشه؛نه اینکه بیاد ایران تا کسب تجربه بکنه تازه؛اونم درست در دوران یکی از طلایی ترین نسل های والیبال ما...:n27::n27::n30::n30:

piishii
22-09-2014, 17:20
به نظرم بهتر بود که به مرحله ی سوم نمی اومدیم تا حداقل آبرومندانه در این مسابقات کنار رفته باشیم... :n03::n03:
حتی فکر کنم دنیا هم نگرشش نسبت به تیم والیبال ما تغییر کرد با اون 3 بازی که حداقل در 2 تای اون (آلمان و روسیه) فاجعه انگیز بودیم....:n28::n28::n28:

خبری ندارید که کادر فنی تیم ملی بعد از بازی های آسیایی دستخوش تغییرات خواهد شد یا خیر؟
یا ایکاش یه مربی بیاد ایران که حداقل تجربه ی بازی های بین المللی داشته باشه؛نه اینکه بیاد ایران تا کسب تجربه بکنه تازه؛اونم درست در دوران یکی از طلایی ترین نسل های والیبال ما...:n27::n27::n30::n30:

حرف شما رو قبول ندارم
برزیل دور مقدماتی لیگ جهانی رو داشت حذف می شد این ما بودیم آن ها را زنده کردیم
لهستان بالا هم نیومد نتیجه این شد مربی ها برکنار شدند ؟ این دو الان نایب قهرمان و قهرمان جهان شدند یعنی دقیقا شخصیت قهرمانی
فراز و نشیب و افت بدنی برای هر تیمی است و برای تیمی به جوونی ما و افرادی که بدن های ضعیف تری دارند فقط نمود بیشتری داشته
هیچکس انتظار نداشت که ایران اول بشه ! چی جهانی چه ایرانیش
مهم در زندگی کسب تجربه است برای آینده
این میشه فرمول موفقیت
شما به رتبه نگاه نکن ببین بعدا از این بازی ها چه درسی گرفته میشه اون میشه مهم
الان ایتالیا مثل موش بود یعنی خداحافظ ؟

Pejvak61
22-09-2014, 17:35
زندگي جريان داره. درسته كه ما در دور سوم فاجعه بوديم ولي اگر از اين اتفاقات درس بگيريم اونوقت ميتونيم در آينده در چنين مواقعي تصميم و استراتژي درست را در پيش بگيريم.

من معتقدم بازيكنانمون بايد اولش با خودشون حساب و كتاب كنن كه آيا خودشونو جزو برترينهاي جهان ميدونن يا نه؟ ميگن از كسي كه در خودش احساس لياقت نميكنه بايد ترسيد و دوري كرد. ما بايد اين را به خودمون بقبولانيم كه با اين نتايج ما جزو 6 قدرت برتر دنيا هستيم و بايد اين برتري يك نشانه اي داشته باشه و نبايد بذاريم با هيچ چيزي برتري ما مخدوش بشه و متأسفانه مسئولان واليبال كشور در سطحي از غفلت به سر ميبرن كه ما را نا اميد ميكنن.

مثلاً شركت در بازي هاي آسيايي الآن به نظرم به مراتب سخت تر از قبل شده چرا كه علاوه بر شهره شدن تيم ما الآن خستگي هم به اون فاكتورهاي مشكل زا اضافه شده و در آسيا هستن تيم هايي كه بتونن مقابل ما قد علم كنن و حال ما رو بگيرن. همين استراليا يا كره منتظرن تا انتقام سختي از ما بگيرن و چه زماني بهتر از الآن كه در اوج خستگي ما را از پا در بيارن. چرا كه نتايج ما در سه بازي آخر توسط همين تيمهاي در پيت آسيايي قابل دستيابي بود و ما عملاً در دور سوم كار خاصي نكرديم.

اي كاش اين تيمو به بازي هاي آسيايي نميفرستادن.

S0R3N4
22-09-2014, 17:45

befermatooo
22-09-2014, 18:11
پس از ولازلي
خداحافظي دو ستاره ديگر ازتيم‌ملي‌واليبال‌لهستا
در پايان مسابقات واليبال قهرماني جهان و پس از خداحافظي ولازلي، 2 بازيکن ديگر تيم ملي واليبال لهستان از اين تيم خداحافظي کردند.

مسابقات والیبال قهرمانی جهان در لهستان به پایان رسید و تیم میزبان به قهرمانی دست یافت و مردم لهستان جشن گرفتند، اما باید با این حقیقت روبرو شوند که سه بازیکن پس از فینال شب گذشته با تیم ملی خداحافظی کردند.

به نقل از فارس، پیش از این اعلام شد که ولازلی با تیم ملی لهستان خداحافظی کرد، اما پس از او دو هم‌تیمی دیگرش نیز با تیم ملی وداع کردند.

پاول زاگومنی و کاپیتان میشل وینیارسکی دیگر در تیم آنتیگا بازی نخواهند کرد و اکنون لهستان باید به دنبال جانشینان آنها باشد.

chekmate
22-09-2014, 18:14

این چه استدلالیه دوست عزیز؟ یعنی مثلا ایتالیا که دور دوم حذف شد، ولی بازیهاش رو با برد تمام کرد سربلندتر از ماست؟
همین که ما به مرحله سوم مسابقات صعود کردیم،(در حالی که تیمهایی مثل ایتالیا، آمریکا، صربستان حذف شدن) توی دنیای والیبال صاحب کلی شان و منزلت شدیم، باخت هم جزیی از ورزشه، نه آبرومون رفت و نه دید دنیا نسبت بهمون عوض میشه. اصلا مگه دنیای والیبال انتظار سکو رفتن از ما داشت؟ توی کلیه بنگاه های ش ر ط بندی، قبل از بازیها، ما رو جزء 6 شانس اول حساب نکرده بودن(برزیل، روسیه، لهستان، آمریکا، ایتالیا و صربستان، شانس های قهرمانی بودن) اینکه ما اون معادلات رو به هم زدیم و اومدین جزء شش تیم، یعنی دنیای والیبال با احترام به ما نگاه خواهد کرد.
مشکل ما اینه که مسابقات ورزشی رو حیثیتی میبینیم و فکرمیکنیم با یکی دو تا باخت دنیا به آخر رسیده.

chekmate
22-09-2014, 18:19
پس از ولازلي
خداحافظي دو ستاره ديگر ازتيم‌ملي‌واليبال‌لهستا

در پايان مسابقات واليبال قهرماني جهان و پس از خداحافظي ولازلي، 2 بازيکن ديگر تيم ملي واليبال لهستان از اين تيم خداحافظي کردند.

مسابقات والیبال قهرمانی جهان در لهستان به پایان رسید و تیم میزبان به قهرمانی دست یافت و مردم لهستان جشن گرفتند، اما باید با این حقیقت روبرو شوند که سه بازیکن پس از فینال شب گذشته با تیم ملی خداحافظی کردند.

به نقل از فارس، پیش از این اعلام شد که ولازلی با تیم ملی لهستان خداحافظی کرد، اما پس از او دو هم‌تیمی دیگرش نیز با تیم ملی وداع کردند.

پاول زاگومنی و کاپیتان میشل وینیارسکی دیگر در تیم آنتیگا بازی نخواهند کرد و اکنون لهستان باید به دنبال جانشینان آنها باشد.

لهستان بدون ولازلی و وینیارسکی از ایتالیا بدون زایتسف هم ضعیف تره:n02:.