PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک مسابقات قهرمانی والیبال مردان جهان 2014 - لهستان

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

mojtabaivi
15-09-2014, 21:57
البته دوستمون حق داره نگران باشه، چون بودن تیمهایی توی رشته های مختلف ورزشی که به یکباره از عرش به فرش رسیدن
ولی این راجع به والیبال ایران با این برنامه و زیرساختها صدق نمیکنه
ما استارت کارمون رو 10-15 سال پیش زدیم
و الان بیش از 10 ساله که والیبال جوانان و خصوصا نوجوانان ما حرف اول آسیا رو میزنن و یکی از قدرتهای جهانن
الانم هستن... نمونه ش همین چند روز پیش تیم ملی نوجوانان مقتدرانه قهرمان آسیا شد،
بد نیست حداقل نتایج نیمه نهایی و فینال رو بدونین:

نیمه نهایی: ایران 3 - چین 0 ....... نتایج: 25-12 ، 25-13 ، 25-18
فینال: ایران 3 - ژاپن 0 ............... نتایج: 25-11 ، 25-22 ، 25-23

و در نهایت بازیکنان تیم ایران توی همه ی قسمت ها به جز لیبرو، بهترین شدن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(پ . ن : این نفر دوم رو هم که توی دفاع وسط و پشت خط زن معرفی کردن، واسه اولین باره، دیدن زشته دیگه همه ش ایرانیا باشن :دی )

پس خیالتون راحت....من به شخصه مطمئنم ما هنوز خیلی کار با ابرقدرتهای دنیا داریم، هنوز این اول راهمونه
هیچ هم نگرا نباشین، حداقل تا 7-8 سال دیگه همین روند ادامه داره

Behrouz_se60
15-09-2014, 22:09
دوست عزیز من برا شما یه متن بلند نوشتم به تک تک حرفاتون جواب دادم شما از من غلط املایی گرفتید، به اندازه کافی تجربه دارم که بدونم شما بحث نمیکنید که به نتیجه برسید شما بحث میکنید که برنده بشید. البته امیدوارم که اشتباه کرده باشم ولی من دیگه بحث رو ادامه نمیدم که وقت هر دومون گرفته میشه.

نه عزیز من! می گویم چرا ایران به صورت پله ای و تثبیت شده بالا نرود و به جای اینکه پرش داشته باشد ؟ یک اصل در مدیریت هست که همه قبول دارند.وقتی از مرحله به مرحله بسیار بالاتر پرش کنی احتمال سقوط و برگشت به جایگاه اولی بسیار بالاتر از اینکه جایگاه پله ای و تثبیت شده ای داشته باشی .این اختلاف عقاید من با شماست.یعنی معتقدم که اگر ایران سوم بشه برای خودش مخرب است چون ایران تاکنون فرصت کمی برای تثبیت خودش در جایگاه بالاتر داشته.
حالا یک خبر خوب هست که اینجا :

اگر جایگاه ایران نگاه کنید به نوعی یک مسیر ثابت شده ای می بینید یعنی ما پرشی در اینجا نداریم.پس اگر همین نوجوانان در آینده به بزرگسالی برسند و برای مدت چند سال کار کنند اونوقت میتونیم بگوئیم ما یک جایگاه برتری و ثابتی برای خودمون پیدا کردیم.

siahkamar
15-09-2014, 22:13
دوستان وارد
این POLSAT واسه دیدن بازی ها حتما باید کارت یا چیزی داشته باشیم ؟
اگه راه حلی هست دقیق بگید لطف میکنین

شما باید رسیوری داشته باشین که قابلیت شیرینگ داشته باشه یعنی کابل لن رو ساپورت کنه+اینترنت+خرید یک اکانت سی سی کم

Behrouz_se60
15-09-2014, 22:27
شما باید رسیوری داشته باشین که قابلیت شیرینگ داشته باشه یعنی کابل لن رو ساپورت کنه+اینترنت+خرید یک اکانت سی سی کم

اینترنت با سرعت حداقل 320Kb/s (کیلوبیت نه کیلوبایت) داشته باشی میتونی ببینی اونم حداکثر 1 گیگ میخوره.من تمام ساعتها اینترنتی دیدم.البته بسته به نوع بازی.بازی ایران صربستان تماما اینترنتی دیدم.

siahkamar
15-09-2014, 22:29
اینترنت با سرعت حداقل 320Kb/s (کیلوبیت نه کیلوبایت) داشته باشی میتونی ببینی اونم حداکثر 1 گیگ میخوره.من تمام ساعتها اینترنتی دیدم.البته بسته به نوع بازی.بازی ایران صربستان تماما اینترنتی دیدم.

ببخشید ولی من اینو به ایشون برای دیدن شبکه ها از طریق ماهواره گفتم
پست شما دقیقا چه ربطی داشت الان به شبکه پولست و ماهواره؟
سرعتی که فرمودین برای پخش و دیدن بازی از اینترنت منظورتون بود؟

Behrouz_se60
15-09-2014, 22:41
گفتگوی پایگاه اینترنتی والی وود با خولیو ولاسکو :

ولاسکو از عشقش به ایران حرف می زند.

Behrouz_se60
15-09-2014, 22:42
ببخشید ولی من اینو به ایشون برای دیدن شبکه ها از طریق ماهواره گفتم
پست شما دقیقا چه ربطی داشت الان به شبکه پولست و ماهواره؟
سرعتی که فرمودین برای پخش و دیدن بازی از اینترنت منظورتون بود؟

بینید خیلیا نمیتونن چنین رسیوری داشته باشن پس چیکار کنن ؟ برای اونا گزینه اینترنت باقی نمانده.

بله با این سرعت میشه بازی آنلاین دید.البته کیفیتش پایین هست.ولی قابل قبول

befermatooo
15-09-2014, 22:43
در تکمیل صحبت های دوستان

1 : رسیوری که 2 تیونره باشه و از شیرینگ هوایی استفاده بشه ( نیاز به اینترنت نیست )

2 : ----- های Lan , Wifi که نیاز به اینترنت هست و بعد از اون هم یا شیریگ خود دستگاه در غیر این صورت سی سی کم . ( برای بازکردن پولست اچ دی باید دستگاهتون هم اچ دی باشه )

از طریق کابل سریال Rs232 با کمک برنامه گلادیاتور هم میتونی اینترنت رو برسونی به دستگاه .

و اینکه ----- چندان پیشرفته ای هم نمیخواد و خدا را شکر اکثر ----- های موجود hd باخودشون شیرینگ رایگان دارند مثل آیـــکلاس

Kamyar_AnathemA
15-09-2014, 23:56
فکر کنم در دو سه سال گذشته یه بار با آلمان بازی کردیم و باختیم !!!!؟
نه غلام ؟؟؟

danielo
16-09-2014, 00:25
در مورد پیشرفت والیبال ایران با شما حرفی ندارم چون مصمم هستین به حرفاتون و تعصب بیجا دارین نصبت به افکار و طرز فکرتون
اما در مورد متن قرمز رنگ شما که مشخص کردم باید بگم:
کوبا همین الانشم بهترین تیم جهان میتونه باشه و چرا نیست؟برای اینکه نظام حاکم بر این کشور مضخرفه میدونید چرا؟چون تو این کشور هر ورزشکاری حرفه ای کار کنه نمیتونه تو تیم ملیش باشه و باید حتما حتما همه ورزشکاران اماتور باشن و اماتورگونه فعالیت کنن.برای همین الان کوبا از بهترین بازیکنان خودش که تو بهترین لیگ های دنیای والیبال دارن بازی میکنن نمیتونه استفاده کنه و تبدیل به تیم متوسط شده دوست عزیز

کاملا درست میگید.اگر تمام بازیکن های اصلی کوبا میتونستند در این رقابت ها باشند.قویترین تیم این رقابت ها بودند.
ولی چون در باشگاه های خارجی بازی میکنند اجازه شرکت در تیم ملی به خاطر قوانین کمونیستی کوبا را ندارند

chekmate
16-09-2014, 00:28
کنفرانس خبری مربیا برگزار شد، کواچ بدجور زد تو برجک خبرنگار لهستانی، خوشم اومد:

از سرمربی تیم ملی ایران پرسیده شد: آیا صعود شما از گروهی که لهستان هم در آن بود، سورپرایز نبود؟
کواچ با لبخند گفت: شما لهستانی‌ها یادتان باشد که همین امسال در لیگ جهانی دو بار در تهران به ما باخته‌اید. ما در لیگ جهانی هم از گروه سختی بالا رفتیم و بعد هم برزیل و روسیه را پیش رو داشتیم که توانستیم به نیمه نهایی برسیم. در این مسابقات هم از گروه سختی به نتایج خیلی خوبی رسیدیم و صعود کردیم. نه، اصلا سورپرایز نیست. ما والیبال خیلی خوبی را به نمایش می‌گذاریم و سعی‌مان این است که از این مرحله به بعد هم بهترین نمایش خود را داشته باشیم.

در مورد قرعه کشی،ما اشتباه نمیکردیم، مثل اینکه یهویی! سیستم قرعه کشی عوض شده طوریکه مربیان تیمها هم در جریان نبودن:

سپس همین سوال از سرمربی المان پرسیده شد که ویتال هِینِن با شوخ طبعی گفت: راستش من اول باید به فرانسه و ایران خوشامد بگویم. چون اینجا دیگر خانه‌مان شده و ما از اول مسابقات تا حالا همه بازی‌های‌مان را اینجا برگزار کرده‌ایم. از طرف دیگر من باید بگویم که از قرعه‌کشی مرحله سوم غافلگیر شدم. چون فکر می‌کردم ما به عنوان تیم سوم گروه باید به شهر غوچ برویم و با لهستان بازی کنیم ولی شرایط قرعه‌کشی تغییر کرد و ما در آخرین ساعات دیشب متوجه شدیم که باید در همین شهر بمانیم. قرعه خوبی داریم. واقعا از این قرعه ممنونم

danielo
16-09-2014, 00:30
اون حدکثر 1 گیگ را متوجه نشدم.
در بدترین حالت یعنی 24 ساعته نگاه کنیم.حدود 30 مگ مصرف میشه که چیز خاصی نیست

chekmate
16-09-2014, 00:31
فکر کنم در دو سه سال گذشته یه بار با آلمان بازی کردیم و باختیم !!!!؟
نه غلام ؟؟؟

لیگ جهانی 2013 یه بار تو تهران بهشون باختیم و یه بار هم بردیم.

danielo
16-09-2014, 00:31
اشتباه شد......

chekmate
16-09-2014, 00:32
منظورشون دیدن از طریق اینترنته، نه با ماهواره.

arash59b
16-09-2014, 00:33
که قرعه خوبی داری !!!
باش که جوجه ها رو اخر پاییز میشمورن
تا همینجاش هم بالا اومدین از خوش شانسی تون بوده

Sent from my iPhone using Tapatalk

Reza31001
16-09-2014, 00:50
دوستان یه سوال:
الان این پستی که دوستمون از قول خبرگذاری های داخلی، در مورد کنفرانس خبری گذاشته تقریبا اکثرش تو منبع سایت مسابقات نیست
نه کواچ از برد مقابل لهستان در تهران گفته و نه مربی آلمان مثلا گفته: شرایط قرعه کشی تغییر کرد

حالا اینکه خبری که تو سایت مسابقات میاد به صورت خلاصه هست که درسته ولی این بخش های تکمیلی رو خبرگذاریهای داخلی از کجا میارن؟
مثلا ممکنه تو کنفرانس خبرنگار داشته باشن یا کنفرانس از شبکه ای پخش میشه که اینا ببینن و بعد خبر بدن بیرون؟
کلا راست میگن یا توهمه همش؟

parsicola
16-09-2014, 01:09
گفتگوی پایگاه اینترنتی والی وود با خولیو ولاسکو :

ولاسکو از عشقش به ایران حرف می زند.

ممنون از لینک شما. اما برای دوستانی که خوندن متن انگلیسی زحمت داره براشون بخشی که در باره ایران صحبت کرده رو ترجمه میکنم ( با اجازه از اساتید) هر جند بدجور خوابم گرفته و چشام ... میترسم اراجیف جای ترجمه بنویسم

سوال: آیا نتایج کسب شده با تیم ملی ایتالیا معرف مهمترین بخش از سوابق حرفه ای شماست؟
پاسخ ولاسکو: اگر به نتایج نگاه کنیم مشخصا همینطور خواهد بود - دو عنوان قهرمانی جهان، 3 عنوان فهرمانی اروپا، پنج عنوان قهرمانی لیگ حهانی ، یک عنوان جام جهانی و یک نقره المپیک آتلانتا 1996 - با این وحود اینها ارزشمندترین لحضات من از منظر تغییر آینده یک تیم که واقعا به آن ارج میدهم نیست. تجربه ای که در اسپانیا و بویژه در ایران داشتم بسیار برایم مهم بود.
هدایت تیم ملی ایران برایم حقیقتا یک چالش بود از آنجائیکه در جنبه های فرهنگی و اسلوب کار تفاوتهائی وجود داشت ازجمله کارهای تکنیکی و انگیزشی که در قالبی متفاوت قابل پیاده شدن بودند. فکر میکنم تجربه ام با ایران - بردن 2 جام فهرمانی آسیا درحالیکه آن کشور تابحال در آن تورنمنت پیروز نشده بود، راهیابی به لیگ جهانی و کسب نتایچ بسیار خوب مقابل بهترین تیمهای جهان - اگر بحث رضایت شخصی باشد یکی از بالاترین نقاط کارنامه حرفه ای من است که قابل قیاس با تمام آنهائیکه با ایتالیا کسب کردم میباشد.

سوال: سرانجام با سابقه ای به درازای 4 دهه ، هدایت تیم ملی سرزمین خودتان چه معنائی برایتان دارد ؟

پاسخ: فکر میکردم که هیچ وقت قرار نیست اتفاق بیفتد، ....
من عاشق این ایده بودم که بتوانم دانش و تجربه خودم را به والیبال آرژانتین منتقل کنم. درست مثل ایران، جائیکه رشته های مستحکمی ایجاد کرده بودم و اگر برای آرژانتین نبود هرگز آنجا را ترک نمی کردم. هیچ کشور دیگری در دنیا نمیتوانست باعث لغو برنامه ام با ایران یشود. ایتالیا نیز کشوری است که عمیقا دوست دارم و محل زندگی من و فرزندان و نوه هایم میباشد. اما آرژانتین سرزمین مادری من است. ....

بقیه فردا ایشالا...

4umbaz
16-09-2014, 01:10
رفتم امار بازیکنان کوبا تو این جام رو گرفتم... ۹۵ درصدشون متولد سال ۹۶ یا ۹۵ میلادی هستن..یعنی تیم نوجوانانشون بود همشون ۱۷ سالشون بوده..!!! اگه تیم اصلیشون بود چی میشد...دوره قبل هم ک دوم شده بودن..

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk 2

chekmate
16-09-2014, 02:44
دوستان یه سوال:
الان این پستی که دوستمون از قول خبرگذاری های داخلی، در مورد کنفرانس خبری گذاشته تقریبا اکثرش تو منبع سایت مسابقات نیست
نه کواچ از برد مقابل لهستان در تهران گفته و نه مربی آلمان مثلا گفته: شرایط قرعه کشی تغییر کرد

حالا اینکه خبری که تو سایت مسابقات میاد به صورت خلاصه هست که درسته ولی این بخش های تکمیلی رو خبرگذاریهای داخلی از کجا میارن؟
مثلا ممکنه تو کنفرانس خبرنگار داشته باشن یا کنفرانس از شبکه ای پخش میشه که اینا ببینن و بعد خبر بدن بیرون؟
کلا راست میگن یا توهمه همش؟
خبر مصاحبه رو روابط عمومی فدراسیون والیبال کار کرده، که نسبت به متنی که توی سایت مسابقات هست، کاملتره. خبرگزاری ها هم اکثرا به نقل از روابط عمومی فدراسیون، خبر رو کار کردن. قطعا فدراسیون والیبال خبرنگار اعزام کرده.

mojtabaivi
16-09-2014, 09:26
فعلا که تا اینجای کار کوبا توی رنکینگ FIVB اومد زیر ایران... تا پایان مسابقات هم تیم های بیشتری میان

miladrazor
16-09-2014, 09:32
فعلا که تا اینجای کار کوبا توی رنکینگ FIVB اومد زیر ایران... در پایان مسابقات هم تیم های بیشتری میان

کی گفت کوبا اومده زیر ایران.

mojtabaivi
16-09-2014, 09:40
کی گفت کوبا اومده زیر ایران.
در پایان مسابقات، ایران در بدترین حالت 6ام میشه که امتیازش میشه 134
کوبا هم الان 11ام شد و امتیازش شد 118
پس فعلا کوبا رو رد کردیم

S0R3N4
16-09-2014, 09:42
نمیدونم یه عده چه دشمنی با کواچ دارن که هی چپ می رن، راست میرن، می کوبنش. چه ایران ببره، چه ببازه، صعود بکنه یا نکنه. دیشب بعد بازی، رادیو ورزش یه برنامه داشت، یه کارشناس! داشت مثلا کارشناسی می کرد. می گفت: "کادر فنی مون خیلی از تیم عقب تره، باید خودشو به تیم برسونه"
حالا نمیدونم کواچ چطور باید خودشو برسونه؟ مجددا کلاس مربیگری بره:n02:
یا مقایسه ش می کرد با ولاسکو، می گفت: "زمان ولاسکو، بازیکنا توی تایم اوت جرئت نمیکردن حرف بزنن، ولی حالا می بینیم که با هم حرف میزنن"
آخه مرد مومن، مگه حالا تیم داره بد بازی می کنه که داری دنبال نقطه ضعف می گردی. در ثانی می بینی که همین روش کواچ(رابطه دوستانه با بازیکنا به جای دیسیپلین و قوانین سفت و سخت) داره نتیجه می ده پس اشکالش چیه؟
من خودم اوایلی که کواچ اومده بود، شک داشتم موفق بشه، ولی انصافا پیشرفت فنی تیم در زمان کواچ، کاملا مشهوده.

بابا از این مثلا کارشناس ها مثل کارگر افعانی تو ایران زیاده؛
یه مثال بزنم برات!!!
مجتبی تقوی تو فوتبال نتونسته یه تیم در حد و اندازه های سایپا رو جمع و جور کنه.اومده تو تلویزیون مورینیو رو نقد و بررسی میکنه!!!! :n08::n08::n08::n08::n08::n08:
و حالا با توجهات بی سابقه ی مردم ایران به والیبال؛به زودی شاهد جمع کثیری از این دوستان خواهیم بود.

به شخصه در مقابل ولاسکو ؛ هرگز نمیتونم کواچ رو باهاش مقایسه کنم؛یعنی کسی هست بگه کواچ از نظر فنی بهتر از ولاسکو هست؟
من ولاسکو رو پدر والیبال نوین ایران میدونم.
اما خداییش کواچ خیلی خوب تیم رو در همون مسیر پیشرفت هدایت کرد و واقعا بی انصافیه که کواچ رو بیام نقد کنیم در حال حاضر...

Behrouz_se60
16-09-2014, 09:46

گفتم اگر حداقل 320 داشته باشی یعنی میتونه برسه به یک مگابیت . اگر بازی طوری باشه میتونه به 2.5 ساعت کشیده بشه و اگر شما به تنظیمات رزولوشن توجه کنید متوجه میشین بعضی سایتها اجازه میدن تا سقف 640 در 480 ببینین که حجم مصرف شده برای 2.5 ساعت با یک مگابیت برابر با حدود یک گیگ.پس حداقل سرعت 320 با حداکثر یک گیگ حجم مصرفی یعنی میتونه معنا این باشه سرعت 450 کیلوبیت و برای بازی تا 4 ست مثلا 1.5 ساعت میشه 270 مگابایت.

S0R3N4
16-09-2014, 10:04
کلا اگر خوب از این بچه ها حمایت نشه روحیه شون میاد پائین و سریع اشباع میشن (مقام و مدال خشک و خالی با بدست اومدنش عادی میشه اما همه به پول و امکانات مالی علاقه و نیاز دائمی دارند) و مهمتر از اون انگیزه ای هم برای جانشینان آینده اونها هم نخواهد بود!
الان که میلیارد ها پول ریخته میشه سالانه تو جیب فوتبالیست ها ؛ چرا اونا انگیزه ندارن؟!!!!!! چرا اونا برای پرچم کشورشون اینطور غیرتمندانه نمیجنگنن...
اتفاقا هیچ چیز مثل پول نمیتونه یه ورزشکار رو اشباع کنه و به بی راهه بکشونه...
:n23:

mojtabaivi
16-09-2014, 10:10
به شخصه در مقابل ولاسکو ؛ هرگز نمیتونم کواچ رو باهاش مقایسه کنم؛یعنی کسی هست بگه کواچ از نظر فنی بهتر از ولاسکو هست؟
من ولاسکو رو پدر والیبال نوین ایران میدونم.
اما خداییش کواچ خیلی خوب تیم رو در همون مسیر پیشرفت هدایت کرد و واقعا بی انصافیه که کواچ رو بیام نقد کنیم در حال حاضر...

به نظر من، والیبال بزرگسالان ایران پیشرفتش رو قبل از ولاسکو شروع کرد... جایی که واسه اولین بار سال 2009 به مقام نائب قهرمانی آسیا رسید
حالا ولاسکو اومد توی مسیر پیشرفت ایران قرار گرفت. سال 2011 و اولین تورنمنت پیش رو، جام قهرمانی آسیا بود که اتفاقا ایران میزبانش بود و چون ما دوره ی قبل نائب قهرمان شده بودیم، خیلی ها پیشبینی اینو میکردن که این بار توی تهران قهرمان بشیم.
منظورم اینه که والیبال ایران بدون ولاسکو هم پیشرفت میداشت، ولی حضور ولاسکو مثل کاتالیزور بود و سرعت پیشرفت ایران بیشتر شد و من منکر تاثیر بسزای این بشر نمیشم
نمیشه پیشرفت والیبال رو مدیون سرمربی بود، چه کواچ و چه ولاسکو، والیبال ما مثل یک قایق توی دریاست که چند نفر سوار اون هستن و هر کسی به نوبه ی خودش داره پارو میزنه، یکی موثرتر و یک تاثیرش کم تر
به نظر من اگه بخوایم یک نفر رو به عنوان موثرترین فرد توی والیبال ایران انتخاب کنیم، اون شخص یزدانی خرم هست.
من باب دانش فنی کواچ همین بس که این آدم یه تیم توی دسته دوم ایتالیا رو قهرمان کرد و بعدش توی دسته اول ایتالیا، یعنی بهترین لیگ والیبال دنیا، همون تیمی که قبلش توی دسته ی دو بوده رو نائب قهران لیگ و جام حذفیش کرد و مربی سال ایتالیا شد

Atghia
16-09-2014, 11:23
بنظر من والیبال ایران تیمی بود که از زمان پارک کی وون استارت زده شده برای پیشرفت!
و بعد ولاسکو مثل دل بوسکه در رئال مادرید یا سر الکس در منچستر، یک تیم به معنای حقیقی رو شکل داد که بعد از اون این تیم با هر مربی میتونه به مسیر پیشرفتش ادامه بده:n02:

miladrazor
16-09-2014, 11:31
در پایان مسابقات، ایران در بدترین حالت 6ام میشه که امتیازش میشه 134
کوبا هم الان 11ام شد و امتیازش شد 118
پس فعلا کوبا رو رد کردیم

اها از اون لحاظ

امید رض
16-09-2014, 11:56
الان که میلیارد ها پول ریخته میشه سالانه تو جیب فوتبالیست ها ؛ چرا اونا انگیزه ندارن؟!!!!!! چرا اونا برای پرچم کشورشون اینطور غیرتمندانه نمیجنگنن...
فوتبالیستا به مفت خوری عادت کردن البته ایرانومیگم هم مربی به مفت خوری عادت کرده وهم بازی کنا اصلا چه ببازن چه نبازن عین خیالشون نیست علاقه باید باشه وکارکشی وقتی فوتبالیستا بالاتر از مالدیو بازی نکردن بایک تیم بزرگ فقط پز 1باربازی باارژانتین وهلندو میدن
درصورتی که انقدرباید بااینابازی کنیم تادرحد یک تیم نسبتا معمولی بشیم
پول بهترین کاراییه روحیه بازیکن زیادمیشه
وخیال راحت
وقتی فوتبال مدرن ندیده وقتی چندتا بازی دوستانه نداره اونم باتیم هایه قوی اونوقت شمامیگید نمیجنگن با چندتا تیم خوب بازی کنن روحیه پیدامیکنن مثل پولادی باروحیه مسی وهیگواینو دریبا کرد ولی تولیگ ایران که کسل کننده وچذابیتی نداره نمیتونه یکنفرودریبل کنه
والیبال ایران که بامالدیو هایتی و این کشورابالا نیومد
وقتی رویه زایسف بهترین بازیکن والیبالوکم میکننکلی کیف وعش به هشون دست میده وهمچنین پولادی درمقابل مسی
کارکرد مهمه که چقدر رشون کارشده باشه فوتباله ایران که اصلا کاری نکرده فقط پول علکی وبچاپ فدراسیونشه
تاالان کره وژاپن فوتبالش چندباربااسپانیا ارژانتین وبرزیل واروگئه بازی کرده اونوقت ما زامبیا مالدیو نفت سازی وافتابه سازی بازی کرده تقسیر بازیکناچیه مهم فدراسیونشه هم دارن میخورن هم میگن گرسنه ایم اونوقت اینا که باافتابه ولگن بازی کردن باید دم از غیرت بزنن
الان والیبال فدراسیونش حسابی رسیدگی کرده ازنظر مربی وهم ازنظر بازی با تیم هایه قوی وبرنامه هایه متعدد
فدراسیون پول فوتبال به مفت خوری بازیکنا وصداشون از خوردن وبخوربخور فدراسیون درنیاد میده مگرنه کاری برایه فوتبال وبازیکناش نکرده
ولی والیبال پولو صرف ورزشگاه لیگ ومربی هایه خوب وبازی باتیم هایه عالی خرج میکنه

chekmate
16-09-2014, 12:15
صدای سرمربی برزیل درآمد
رزنده: این عادلانه نیست!

برناردو رزنده؛ سرمربی پرافتخار تیم ملی برزیل از نحوه برگزاری بازی های در مرحله سوم رقابت های جهانی لهستان لب به اعتراض گشود و آن را ناعادلانه خواند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، برناردینیو؛ که با تصاحب مدال های طلای المپیک و جهان اکنون به عنوان پرافتخارترین مربی والیبال دنیا شناخته می شود، پیش از آغاز بازی های مرحله سوم مسابقات جهانی با اعتراض به برنامه ریزی صورت گرفته برای بازی های تیمش در این مرحله گفت: برزیل به عنوان سرگروه به مرحله سوم آمده و طبق مقررات باید روزهای سه شنبه و پنجشنبه بازی داشته باشد. ولی چون با لهستان؛ میزبان رقابت ها همگروه شده، سرگروهی را از برزیل گرفته اند و به میزبان داده اند! حالا برزیل مثل تیم دوم گروه دیگر، باید سه شنبه و چهارشنبه بازی کند و لهستان که تیم دوم گروهش بوده، مثل یک سرگروه؛ سه شنبه و پنجشنبه مسابقه بدهد.
رزنده با ناعادلانه خواندن این نحوه برنامه ریزی گفت: برنامه مسابقات را با امتیاز میزبانی به ما دیکته کردند اما من این نحوه برنامه ریزی را ناعادلانه می دانم. می پذیرم که میزبان هم حق و حقوقی دارد و بازی ها را ادامه می دهم ولی می گویم که این عادلانه نیست.

farhangian-1355
16-09-2014, 12:28
بازی امشب فرنسه - آلمان را کدام شبکه پخش میکنه؟( بدون ماهواره و باا ینترنت ).

امید رض
16-09-2014, 12:46
انلاین ساعتچند وکدوم سایت پخش میکنه؟ بازی فرانسه والمان

Iloveu-ALL
16-09-2014, 12:49
انلاین ساعتچند وکدوم سایت پخش میکنه؟ بازی فرانسه والمان

فرانسه - آلمان
لهستان - برزیل
هر دو بازی ساعت 22:55
بازی های فردا و پس فردا هم تو این ساعته

امید رض
16-09-2014, 12:54
فرانسه - آلمان
لهستان - برزیل
هر دو بازی ساعت 22:55
بازی های فردا و پس فردا هم تو این ساعته
کدوم سایت انلاین پخش میکنه؟

mohammadirani
16-09-2014, 13:10
امشب فرانسه و آلمان بازی دارند
به نظر فرانسه قوی تر میاد و برنده بازی باشه

ولی بهترین نتیجه برای ما اینه که بازی 3.0 نشه به نفع هیچ کدوم.3.1 یا 3.2 بشه و برنده هر کی باشه برای ما فرقی نمیکنه

Pejvak61
16-09-2014, 13:16

بله فعلاً كسب افتخار و قهرماني ميتونه بزرگترين انگيزه براي واليباليست ها باشه ولي وقتي كه به اين عناوين رسيدن اونوقت بايد براي انگيزه دادن بهشون پول تزريق بشه يا پاداش براشون در نظر گرفته بشه. غير از اين مطمئناً ديگه كسب مقام قهرماني به تنهايي نميتونه اونا رو راضي كنه. واي به روزي كه به اون وضعيت برسيم.

Iloveu-ALL
16-09-2014, 13:25
کدوم سایت انلاین پخش میکنه؟

Mohammad
16-09-2014, 13:33
صدای سرمربی برزیل درآمد رزنده: این عادلانه نیست!

مگه اینکه لهستان با زور همین چیزا بتونه تویه این مرحله یه کاری بکنه وگرنه برزیل و روسیه نباید بذارن لهستان نفس بکشه ! اتفاق خاصی هم نیافته لهستان براحتی سوم میشه و ایشالا برای کسب مقام 5 و 6 با آلمان رقابت می کنه ! :n02:

Pejvak61
16-09-2014, 13:51
در مورد زمان بازي هم بايد همون 22:55 به وقت تهران باشه نه 21:55 .

سيستم هاي كامپيوتري به دليل كم كاري فرهنگستان ادب فارسي و ارتباط نداشتن با جامعه جهاني دچار مشكلي به نام سندروم 16 مارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستن كه چند روز زودتر اقدام به تغيير ساعت ايران ميكنن و اين كار هر 6 ماه يكبار انجام ميشه.

pedramh
16-09-2014, 14:02

سيستم هاي كامپيوتري به دليل كم كاري فرهنگستان ادب فارسي و ارتباط نداشتن با جامعه جهاني دچار مشكلي به نام سندروم 16 مارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستن كه چند روز زودتر اقدام به تغيير ساعت ايران ميكنن و اين كار هر 6 ماه يكبار انجام ميشه.
البته این فقط مشکل مایکروسافته ،من رو سیستم های لینوکسی ندیدم این مشکل رو.
الان هم میتونید با گوگل کردن Iran time ببینید ساعت رو درست میگه.
پ.ن : سایت مسابقات هم ساعت رو اشتباه حساب میکنه

danielo
16-09-2014, 14:06

امروز 16 سپتامبر هست

pedramh
16-09-2014, 14:22
امروز 16 سپتامبر هست
درسته
این مشکل سالی دوبار پیش میاد یکیش 16 مارس یکیش 16 سپتامبر

S0R3N4
16-09-2014, 14:53
دوستان
2 بازیه ما در این مرحله به وقت ایران ساعت چند و دقیقا در چه روزی هست؟
و به نظرتون جدول چه طور رقم بخوره ما میتونیم صعود بکنیم!؟ (از اونجایی که به نظرم جزو محالاته بردن تیم فرانسه یا حداقل امکانش خیلی کمه،تصور کنید ما بازی رو به فرانسه واگذار کردیم؛اون موقع چه اتفاقی باید بیوفته تا صعود کنیم؟)

S0R3N4
16-09-2014, 15:03

چه جالب...
واقعا نمیدونستم...
فقط همیشه واسم سوال بود چرا ساعت کامپیوترم چند روز زودتر برمیگرده عقب :n02:
میشه علت این مشکل رو هم بگید...(البته از اونجایی که کاملا بی ربط به تاپیکه؛یا در پروفایلم یا در پیغام خصوصی بهم توضیح بدین.)

Sh-Meteor
16-09-2014, 15:18
دوستان الان که ما با فرانسه و آلمان همگروه شدیم، چند تیم صعود می کنن مرحله بعد؟
دو تیم صعود می کنن دیگه درسته؟
.
.
.
.
یه لحظه فکر کردم تاپیک رو اشتباه اومدم!:دی
امروز ساعت کامپیوترم به صورت اتوماتیک، یه ساعت به عقب کشیده شد!
می خواستم بپرسم چرا اینطوری شد؟ قضیه این سندروم 16 مارس یا 16 سپتامبر چیه؟
توی اون لینکی که دوستمون گذاشته بود نوشته بود که ساعت رو خودتون دستکاری نکنید ( ولی الان من اینکارو کردم و ساعتم الان میزونه )
ممنون میشم اگه تو خصوصی بهم توضیح بدین.

parsicola
16-09-2014, 15:49
دوستان
2 بازیه ما در این مرحله به وقت ایران ساعت چند و دقیقا در چه روزی هست؟
و به نظرتون جدول چه طور رقم بخوره ما میتونیم صعود بکنیم!؟ (از اونجایی که به نظرم جزو محالاته بردن تیم فرانسه یا حداقل امکانش خیلی کمه،تصور کنید ما بازی رو به فرانسه واگذار کردیم؛اون موقع چه اتفاقی باید بیوفته تا صعود کنیم؟)

من فکر میکنم توجه به سبک بازی ایران برای ما برد فرانسه حتی آسان تر از لهستانه مثل ست دوم بازیمون با فرانسه که با اختلاف حدود 10 امتیاز بردیمشون! اما حیف که بچه ها کمی از دو برد ارزشمند اولشون جلوی آمریکا و ایتالبا مغرور بودند و دیر به خودشون اومدند

بازی اول : فرانسه - آلمان : اگر فرانسه با امتیاز 3-0 یا 3-1 آلمانو ببره و یا حتی بالعکس آلمان با همین نتایج فرانسه رو ببره اونوقت کسب هر نتیجه بردی جلوی تیم بازنده این دیدار مارو به مرحله بعد میبره بدون اینکه به فکر بازی دوم باشیم.
اگر نتیجه بازی اول 3-2 به نفع یکی تموم بشه اونوقت یا باید بازنده رو 3-0 یا 3-1 ببریم و یا درصورت برد 3-2 به فکر حداقل 1 امتیاز گرفتن از تیم برنده هم باشیم وگرنه کار به ست شماری و پوئن شماری میکشه.
این شرایط برای هرسه تیم صادقه.

Sh-Meteor
16-09-2014, 16:25
ایران پر هوادارترین تیم آسیایی در جام جهانی

بانک ورزش - همزمان با آغاز مرحله سوم مسابقات قهرماني جهان آمار بليت‌فروشي بازي‌ها
اعلام شد که نام ايران در ميان شش تيم پرهوادار اين رقابت‌ها و پر هوادارترین تیم آسیا به چشم مي‌خورد.

بر اساس اعلام یانوش اوزنانیسکی؛ سخنگوی کمیته برگزاری مسابقات جهانی لهستان تا پایان مرحله دوم این رقابت‌ها 508012 نفر بازی‌های این دو مرحله را از نزدیک به تماشا نشسته‌اند
که این تعداد تماشاچی در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود،
چراکه تا پایان مسابقات تعداد تماشاگران بیشتر هم می‌شود، اما همین تعداد نیم میلیونی نیز از جمع تماشاگران دوره گذشته مسابقات قهرمانی جهان بیشتر است. مسابقات سال 2010 در کشور ایتالیا 339324 تماشاگر داشت.

اوزنانیسکی همچنین تیم‌های پرطرفدار این دوره از رقابت‌ها را بر اساس تعداد بلیت‌هایی که برای تماشای بازی‌هایشان خریداری شده است،
اعلام کرد که نام ایران در رده ششم جدول پرطرفدارترین تیم‌های مسابقات به چشم می‌خورد.

* آمار تعداد تماشاچیان تیم‌های مختلف این جام به شرح زیر است:

1- لهستان 134034 نفر

2- صربستان 98542 نفر

3- فرانسه 73000 نفر

4- ایتالیا 70930 نفر

5- آمریکا 61350 نفر

6- ایران 59400 نفر

7- روسیه 55328 نفر

8- برزیل 47415 نفر

9- آرژانتین 36581 نفر

10- کانادا 36498 نفر

11- فنلاند 35891 نفر

12- بلژیک 34047 نفر

13- بلغارستان 35600 نفر

14- آلمان 33320 نفر

15- چین 29449 نفر

16- استرالیا 28560 نفر

17- پورتوریکو 28450 نفر

18- کوبا 25016 نفر

19- مکزیک 19400 نفر

20- ونزوئلا 17520 نفر

21- کره‌جنوبی 15500 نفر

22- مصر 15200 نفر

23- کامرون 13592 نفر

24- تونس 11390 نفر

chekmate
16-09-2014, 16:57
اگر نتیجه بازی اول 3-2 به نفع یکی تموم بشه اونوقت یا باید بازنده رو 3-0 یا 3-1 ببریم و یا درصورت برد 3-2 به فکر حداقل 1 امتیاز گرفتن از تیم برنده هم باشیم وگرنه کار به ست شماری و پوئن شماری میکشه.

نه دوست عزیز، اگه ما تیم بازنده امشب رو ببریم (با هر نتیجه ایی) اون وقت قطعا صعود می کنیم و بازنده حذف میشه، چون در درجه اول تعداد بردها در نظر گرفته میشه.

danielo
16-09-2014, 17:00
بهترین تتیجه امشب براد 3 امتیازی فرانسه هست.
چون ما برد 3 بر 2 هم در مقابل المان فردا صعود میکنم.
المان بزرگترین قدرتش در یکی از سرویس زن هایش هست .که تا اینجا بهترین سرویس زن این مسابقات هست.اگر بتونیم سرویس های اون را مهار کنیم.کار اسونی در مقابل المان خواهیم داشت

siahkamar
16-09-2014, 17:03
پخش زنده جام جهانی والیبال-2014 لهستان
سه شنبه 25 شهریور 93

Polsat Volleyball 1 HD
22:55 برزیل - لهستان

Polsat Volleyball 2
22:55 المان - فرانسه

Reza31001
16-09-2014, 17:17
فیلم قرعه کشی رو از یوتیوب دیدم
اول که برزیل و فرانسه رو قرعه کشی کردن که برزیل شد سرگروه G
بعد 4 تا تیم دیگه رو تو یه گلدون گذاشتن و مربی لهستان اومد اسم تیمش رو درآورد برای گروه برزیل!
بعد اسم آلمان در اومد تو گروه فرانسه و بعدش اسم روسیه برای گروه برزیل که در این لحظه کل حاضرین به خنده افتاده بودن و چهره کاپیتان لهستان هم جالب بود
آخر از همه هم اسم ما در اومد تو گروه فرانسه

danielo
16-09-2014, 17:28
فیلم قرعه کشی رو از یوتیوب دیدم
اول که برزیل و فرانسه رو قرعه کشی کردن که برزیل شد سرگروه G
بعد 4 تا تیم دیگه رو تو یه گلدون گذاشتن و مربی لهستان اومد اسم تیمش رو درآورد برای گروه برزیل!
بعد اسم آلمان در اومد تو گروه فرانسه و بعدش اسم روسیه برای گروه برزیل که در این لحظه کل حاضرین به خنده افتاده بودن و چهره کاپیتان لهستان هم جالب بود
آخر از همه هم اسم ما در اومد تو گروه فرانسه
لینک یوتیوب را داری؟

Reza31001
16-09-2014, 17:32
لینک یوتیوب را داری؟

IceLord
16-09-2014, 17:49
سلام دوستان

تو ست آخر بازی با صربستان تو امتیاز 14 بود فک کنم سعید معروف یه جاخالی زیبا انداخت. کسی لینکشو داره؟

Mohammad
16-09-2014, 17:59
بهترین تتیجه امشب براد 3 امتیازی فرانسه هست.
چون ما برد 3 بر 2 هم در مقابل المان فردا صعود میکنم.
المان بزرگترین قدرتش در یکی از سرویس زن هایش هست .که تا اینجا بهترین سرویس زن این مسابقات هست.اگر بتونیم سرویس های اون را مهار کنیم.کار اسونی در مقابل المان خواهیم داشت

درسته. برد 3 امتیازی فرانسه به نفع ماست. در این صورت آلمان بدون امتیاز به مصاف ما میاد و ما در صورت برد قبل از بازی با فرانسه صعودمون قطعیه و صرفا برای اول یا دوم شدن می جنگیم. تازه با نیم نگاهی به گروه بغل دستی شاید کمی هم بتونیم شیطونی کنیم که به کدوم تیم بخوریم. :دی

همونطور که موسوی هم تویه مصاحبه اخیرش اشاره کرده بود ما با تیم هایی با میانگین قد بالا مشکل داریم، آلمان هم دقیقا این فاکتور رو داره. با داشتن یکی از بهترین سرویس زن ها هم مشکل ما دو تا میشه.
قطعا بازی سختی داریم و نباید خودمون رو از پیش برنده بدونیم تا یه موقع خدایی نکرده حسرت امتیازهای این بازی رو نخوریم.

maziyarkhani
16-09-2014, 18:10

لینک مستقیم خدمت دوستان :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pionship_%5BMVcqf9BZDzE%5D_%5Btag18%5D.mp4

befermatooo
16-09-2014, 19:06
ذوستان 1 سوال در مورد پخش انلاین بازی ها

چرا اینقدر مکث داره پخش ؟ من سرعتم حدود 250 الی 300 کیلوبایته ( 2 مگ شاتل ) و تو نمایش زنده شبکه های ایران اصلا مشکلی ندارم فقط هنگام تماشای انلاین بازی ها مشکل مکث زیاد تصویر رو دارم .

بخاطر چی میتونه باشه ؟ امکان داره محدودیت سرور خارجی باشه ؟

مثل این لینک :

واقعا چرا :n28:

pedramh
16-09-2014, 19:11

چرا اینقدر مکث داره پخش ؟ من سرعتم حدود 250 الی 300 کیلوبایته ( 2 مگ شاتل ) و تو نمایش زنده شبکه های ایران اصلا مشکلی ندارم فقط هنگام تماشای انلاین بازی ها مشکل مکث زیاد تصویر رو دارم .

مثل این لینک :

دو تا دلیل میتونه باعث این بشه
یکی اینکه اینترنتون نوسان داشته باشه هر چند خیلی کم، چون لایو استریمه فوری معلوم میشه در حالی که ممکنه یه فیلم رو تو یوتبوب راحت نگاه کنید.
دومی هم که بیشتر مواقع علت همینه همونطور که خودتون گفتید ضعیف بودن سرور هست

EngineeR EhsaN
16-09-2014, 19:28

مثل این لینک :

برمیگرده به پینگ سیستمتون. یه تست با سایت Speedtest.net بگیرید.

---------

موقع برداشتن قرعه توسط سرمربی فرانسه هم باحال بود. این مربی لهستان قشنگ معلوم بود زیر لبش داشت فحش می‌داد :n02: لب خونی کردمــــــا :n10:

and-roid2
16-09-2014, 19:31
امشب شبکه ورزش قرار نیست بازی فرانسه - المان رو نشون بده؟

befermatooo
16-09-2014, 19:42
برمیگرده به پینگ سیستمتون. یه تست با سایت Speedtest.net بگیرید.

مثل اینکه پینگ از سرور خارجی بالاست اما داخلی حدود 45 هست . ( بازی ها از سرور خارجی پخش انلاین میشه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اکانت های کاهنده پینگ جواب میده به نظرت ؟

siahkamar
16-09-2014, 19:44
امشب شبکه ورزش قرار نیست بازی فرانسه - المان رو نشون بده؟

خیر(امشب دزدی نمیکنن)
قراره فوتبال پخش کنه
پخشم میکرد بیشتر باید صحنه اهسته میدیدین تا والیبال

albertxx
16-09-2014, 21:24
مثل اینکه پینگ از سرور خارجی بالاست اما داخلی حدود 45 هست . ( بازی ها از سرور خارجی پخش انلاین میشه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اکانت های کاهنده پینگ جواب میده به نظرت ؟

اکانت کاهش پینگ معمولا پینگ داخلی رو کم میکنه !!

من خودم هم از شاتل دارم هم از مخابرات
شاتل با سرعت 400 هم نمیشه ویدئو آنلاین دید

ولی مخابرات سرعت 200 هم راحت میشه دید

دلیلش هم پینگ هست
پینگ مخابرات واسه من خیلی کم و بدون تایم اوت هست
ولی شاتل افتضاحه !!:n15:

mohammadirani
16-09-2014, 21:53
یکی از داوران بازی برزیل و لهستان ایرانیه

وین رونی
16-09-2014, 21:59
Rai sport 1 داره بازی فرانسه آلمان رو نشون میده.شبکش بازه

befermatooo
16-09-2014, 22:14
Rai sport 1 داره بازی فرانسه آلمان رو نشون میده.شبکش بازه

مطمئنید بازه ؟ برا من کد شده و باز نیست

moji_202
16-09-2014, 22:21
اصلا ببازن همه بازی هاشونو اونم 3.0 نه اصلا بازیهایه مهمی هست نه اصلا ارزش نداره این رقابت ها
اون چین و کره ای که میان تواینچئون قهرمان میشن به کجارسیدن هنوز توحسرت 4رم شدن وصعود به جمع 10یا 11تیم بعد دارن توجام جهانی واصلا تولیگ جهانی ادم حساب نمیشن اونم توگروه هایه 4و5
اصلا رنکینگ حساب نمیشه تواین بازی هایه مسخره
کله دنیایه والیبال کره وچین بازی هایه اسیایی هست
کره صعودنکرد توجام جهانی که بره خودشو برایه بازی هایه اسیایی اماده کنه
کلا ایرانیا جو گیرن
یعنی ایران قهرمان جهان بشه ولی تو مهمترین بازی قاره خودش به فکر مقام نباشه؟
و اینکه واسه رنکینگ کشور تو مسابقات آسیایی خیلی مهمه

mohammadirani
16-09-2014, 22:24
فرانسه ست اول آلمان رو قورت داد و به راحتی 25.15 بردش

mohammadirani
16-09-2014, 22:35
بازی برزیل و لهستان هم باحال بودش ها
ست اول برزیل 4.5 امتیاز جلو بود ولی لهستانیها به خودشون اومدن و بازی رو بردند

ست دوم آلمان فرانسه خیلی بی هیجانه و 11.11 مساوی پیش میره

آلمان هم تیم بدی نیست ها.جلوشن اصلا نباید شل بازی کنیم.شماره 7 شون قد داره اندازه چی و تو پایپ ها خیلی خوب ضربه میزنه

siahkamar
16-09-2014, 22:35
خب فرانسه ست اول رو کاملا برتر بود و خیلی خوب تونست المان رو مهار کنه
لهستان هم به لطف جو تماشاگرانش ست اول رو از برزیل برد
تو امتیاز 19.18 لهستانی ها فاصله خودشون رو اضافه کردن
رزنده هم که کنار زمین حرص جوش میخوره

وین رونی
16-09-2014, 22:43
مطمئنید بازه ؟ برا من کد شده و باز نیست

آره بازه من الآن C*C*Cam رو هم خاموش کردم دیدم بازه هنوز
به نظر شما wlazly و شخصیت اصلی فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی شبیه هم نیستن؟

mohammadirani
16-09-2014, 22:52
ست دوم حق آلمان بود ببره
21.21 مساوی بودند که یهو المان ها گند زدند و فرانسه 24.21 جلو افتاد.ولی با اعتماد به نفس خاصی بازی رو 24.24 کردند.جالبه از سرویس های کنترلی شماره 16 شون استفاده کردند به سبک ارمین تشکری

اما روی بدشانسی بازی رو 26.24 باختند

کلا آلمان ها سر امتیازات حساس یهو میزنند به انتن و یا بدون دفاع میزنند به خارج!! کلا یهو چند تا حمزه زرینی پیدا میکنند:n02:

mohammadirani
16-09-2014, 22:53
ست دوم حق آلمان بود ببره
21.21 مساوی بودند که یهو المان ها گند زدند و فرانسه 24.21 جلو افتاد.ولی با اعتماد به نفس خاصی بازی رو 24.24 کردند.جالبه از سرویس های کنترلی شماره 16 شون استفاده کردند به سبک ارمین تشکری

اما روی بدشانسی بازی رو 26.24 باختند

کلا آلمان ها سر امتیازات حساس یهو میزنند به انتن و یا بدون دفاع میزنند به خارج!! کلا یهو چند تا حمزه زرینی پیدا میکنند:n02:

chekmate
16-09-2014, 23:08
آخرش من نفهمیدم فلسفه همزمانی بازیها توی این مرحله چیه. من که دو دقیقه میزدم این بازی، دو دقیقه اون بازی، هیچکدوم رو درست حسابی نتونستم نگاه کنم. اونوقت مرحله دوم که روز پایانی سرنوشت صعود تیمها به هم وابسته بود، بازیهای یه گروه همزمان نبود. این چه وضعه برنامه ریزی هستش.

Pejvak61
16-09-2014, 23:27
آخرش من نفهمیدم فلسفه همزمانی بازیها توی این مرحله چیه. من که دو دقیقه میزدم این بازی، دو دقیقه اون بازی، هیچکدوم رو درست حسابی نتونستم نگاه کنم. اونوقت مرحله دوم که روز پایانی سرنوشت صعود تیمها به هم وابسته بود، بازیهای یه گروه همزمان نبود. این چه وضعه برنامه ریزی هستش.

حالا براي من كه فرقي نداره چون اصلا بازيها را تلويزيون ايران نشون نميده.

ولي از قرعه كشي مرحله سومشون ميشه فهميد كه چرا واليبال اينقدر بي كلاس برنامه ريزي ميشه. تو قرعه كشي انگار داشتن يه قل دو قل بازي ميكردن.

Pejvak61
16-09-2014, 23:28
فرانسه 3-0 برنده شد و به نظرم به احتمال 80درصد به جمع 4 تيم پيوست.

mohammadirani
16-09-2014, 23:29
فرانسوی ها چه شادی ای کردند.تقریبا مطمئین هستند که به جمع 4 تیم رسیدند

برزیل هم ست سوم داره لهستان رو تحقیر میکنه

برزیل 18 .9 جلویه !!

befermatooo
16-09-2014, 23:30
فرانسه آلمان رو 3 0 برد .

فرانسه
آلمان

3
0
25
15
26
24
25
22

امید رض
16-09-2014, 23:37
فرانسه آلمان رو 3 0 برد .

فرانسه
آلمان
3
0
25
15
26
24
25
22

ای المانایه عوضی خودشونو زیادخسته نکردن که باتمام قوا باما بازی کنن
اصلا معلومه که المان تلاشه انچنانی وزحمتی توبازی نکشیدن وبه خودشون استراحت دادن

mohammadirani
16-09-2014, 23:38
لهستان ست اول رو به دلیل شرایط سالن بردش ولی ست دوم رو باخت و ست سوم 25.14 بد جور شکست خورد

ست چهارم ببینیم چی میشه

mohammadirani
17-09-2014, 00:06
جو میزبانی واقعا چیکار که نمیکنه
لهستان هر جای دیگه بازی میکرد عمرا تا این مرحله نمیومد ولی حالا با برزیل 2.2 شده.ست چهارم رو خیلی خوب و احساسی بازی کردند و 25.18 پیروز شدند
ست پنجم رو اگه ببره میشه مدعی اصلی قهرمانی!

befermatooo
17-09-2014, 00:07
لهستان
برزيل
2
2
25
22
22
25
14
25
25
18

چرا اینطوری شد ؟

mohammadirani
17-09-2014, 00:09
من که دوست دارم لهستانیها ببرند
تماشاچیانشون گناه دارند.به هر حال ورزش اولشون همین والیباله
خدایی خیلی هم احساسی بازی میکنند.سر همین امتیازات اول هر ست که میگیرند جوری خوشحالی میکنند که انگار ست پوینت رو گرفتند.

mohammadirani
17-09-2014, 00:10
من که دوست دارم لهستانیها ببرند
تماشاچیانشون گناه دارند.به هر حال ورزش اولشون همین والیباله
خدایی خیلی هم احساسی بازی میکنند.سر همین امتیازات اول هر ست که میگیرند جوری خوشحالی میکنند که انگار ست پوینت رو گرفتند.

New Ray
17-09-2014, 00:14
فکر کنم اگه ما آلمان و حذف کنیم و بریم چهارتا رنکینگمون بین 9 تا 6 میشه. مثلا اگه اول بشیم 6 میشیم. یعنی 198 امتیازی میشیم و اگه چهارم بشیم 168 .

mohammadirani
17-09-2014, 00:14
ست پنجم هم طوفانی شروع کردند و 6.2 از برزیل جلو افتادند تا اینجا

وین رونی
17-09-2014, 00:22
خوشم اومد این بچه پررو رو اخراج کرد همونی که با معروف هم جر و بحث می کرد(از لهستان)

MORINIO
17-09-2014, 00:27
خوشم اومد این بچه پررو رو اخراج کرد همونی که با معروف هم جر و بحث می کرد(از لهستان)

معنی کارت قرمز اخراجه ؟ این که داره بازی میکنه ! فقط یه امتیاز به برزیل دادن سر این کارت قرمز

MORINIO
17-09-2014, 00:31
چقدر شانس داره این لهستان !!! این امتیاز آخر دیگه تهش بود یعنی :|

تنها تیمی که این رو برد آمریکا بود که اونم حذف شد ... فکر کنم به زور هوادراشون قهرمان بشن امسال

وین رونی
17-09-2014, 00:31
معنی کارت قرمز اخراجه ؟ این که داره بازی میکنه ! فقط یه امتیاز به برزیل دادن سر این کارت قرمز

نمی دونم!بازی نکرد که بعدش؟به هر حال دوست داشتم برزیل ببره که نشد

befermatooo
17-09-2014, 00:32

مهم نیت داور بود که الحمد الله پاکه :n02:

لهستان
برزيل
3
2
25
22
22
25
14
25
25
18
17
15

Abdolreza2012
17-09-2014, 00:34
الان آلمان از فرانسه باخت
اگه ایران آلمان رو ببره و از فرانسه ببازه ، میره برای 4 ، پنجمی ؟؟؟
درسته اینطوری ؟

mohammadirani
17-09-2014, 00:36
دیدید بعضی بازیها اولش طرفدار یه تیمی هستی و حین بازی نظرت عوض میشه

بازی امشب این جوری بود.دوست داشتم برزیل ببره ولی تو جریان بازی این لهستانیها اینقدر هیجانی و احساسی بازی میکردند که ادم دلش نیمومد ببازند

برای هر امتیازی که میگرفتند چنان شادی ای میکردند که نگو

کلا حذف شدن برزیل به نظرم به نفع ایران و فرانسه هم هستش.تیمی که ست پنجم 7.2 عقب باشه و بعدش 17.15 ببازه تیم خیلی خطرناک و قلدریه. بازی فرداشب برزیل و روسیه بازی مرگ و زندگیه.حیف که با بازی ما همزمانه
امیدوارم ایران 3.0 و سریع ببره تا بتونیم اواخر بازی برزیل و روسیه رو ببینیم

MORINIO
درسته اینطوری ؟

ایران آلمانو با هر نتیجه ای ببره میره نیمه نهایی

اگه به فرانسه ببازه تو نیمه نهایی با تیم اول گروه (لهستان-برزیل-روسیه) بازی میکنه

albertxx
درسته اینطوری ؟

اگه ایران آلمان رو ببره
اونوقت آلمان میره برای چهارم پنجمی !!:n02:

Abdolreza2012
17-09-2014, 00:42
ایران آلمانو با هر نتیجه ای ببره میره نیمه نهایی

اگه به فرانسه ببازه تو نیمه نهایی با تیم اول گروه (لهستان-برزیل-روسیه) بازی میکنه

اگه ایران آلمان رو ببره
اونوقت آلمان میره برای چهارم پنجمی !!:n02:

ممنون
کلا شرایط این بازی ها خیلی سخته ، نمیشه به راحتی فهمید که چی به چی هست :n02:

من تا حالا بازی آلمان رو ندیدم ، ایشالا که میبریمشون
فرانسه خیلی خوب داره پیش میره ، اگه ایران روزش باشه میتونه ترمز فرانسه رو هم بکشه

Reza31001
17-09-2014, 00:54
ست پنجمشون جالب بود
امتیاز اول رو که برزیل گرفت بعدش 7 امتیاز لهستان گرفت و یه امتیاز برزیل که شدن 7-2
بعد اون برزیل 6 امتیاز گرفت و لهستان یدونه که شدن 8-8
بعدش دیگه دعواها خوابید یکی یکی رفتن بالا تا نهایتا شد 17-15

کارت قرمز برای بار اول فقط جریمش میشه یه امتیاز برای حریف + سرویس
اگه تکرار بشه بازیکن اون ست رو حق بازی نداره
دفعه سوم کلا از بازی اخراج میشه

siahkamar
17-09-2014, 07:30
پخش زنده جام جهانی والیبال-2014 لهستان
چهار شنبه 26 شهریور 93

Polsat Volleyball 1 HD
22:55 برزیل - روسیه

Polsat Volleyball 2
22:55 المان - ایران

pedramh
17-09-2014, 09:27
دیدید بعضی بازیها اولش طرفدار یه تیمی هستی و حین بازی نظرت عوض میشه

بازی امشب این جوری بود.دوست داشتم برزیل ببره ولی تو جریان بازی این لهستانیها اینقدر هیجانی و احساسی بازی میکردند که ادم دلش نیمومد ببازند

برای هر امتیازی که میگرفتند چنان شادی ای میکردند که نگو

کلا حذف شدن برزیل به نظرم به نفع ایران و فرانسه هم هستش.تیمی که ست پنجم 7.2 عقب باشه و بعدش 17.15 ببازه تیم خیلی خطرناک و قلدریه. بازی فرداشب برزیل و روسیه بازی مرگ و زندگیه.حیف که با بازی ما همزمانه
امیدوارم ایران 3.0 و سریع ببره تا بتونیم اواخر بازی برزیل و روسیه رو ببینیم
تقصیر نداری شما . جو ورزشگاه خیلی باحاله. تماشاگرا خیلی قشنگ با هم میخونن و تشویق میکنند. بازیهایی بوده که برد لهستان کاملا به ضرر ایران میشده ولی لهستان که امتیاز میگرفت ناخوداگاه منم با تماشاگرا خوشحال میشدم.:n09:
پ.ن : متاسفانه ایران که صدای ورزشگاه رو تا حدود زیادی کم میکنه نصف لذت تماشای بازی رو میگیره

and-roid2
17-09-2014, 09:56
کسی لینک دانلود بازی دیشب لهستان و برزیل رو نداره بده؟

miladrazor
17-09-2014, 11:44
فکر کنم اگه ما آلمان و حذف کنیم و بریم چهارتا رنکینگمون بین 9 تا 6 میشه. مثلا اگه اول بشیم 6 میشیم. یعنی 198 امتیازی میشیم و اگه چهارم بشیم 168 .

محاسبتون اشتباست امتیازات هر دوره جایگزین میشه و جمع نمیشه.ما اگه اول بشیم باید 20 امتیاز دوره قبل را حذف و بعد 100 امتیاز این دوره را اضافه کنیم که میشه 178 امتیاز.

danielo
17-09-2014, 12:48
من هم خوشحال شدم برزیل باخت.چون اول میزبانی و تماشاگر های خوبی دارند .و حداقل حقشون هستند با این بازیهای خوبی که انجام دادند برند روی سر سکو.ترسی که ما از برزیل درایم از این تیم نداریم..در سایتهای شرطبندی ضریب برد برزیل 1.24 بود که یعنی شانس بسیار کمی قائل بودند برای لهستان.امیدوارم شرایط طوری بشه که در نیمه نهایی از لهستان بخوریم که به مراتب شانس بیشتری داریم نسبت به برزیل و روسیه.

danielo
17-09-2014, 12:55
دوستان یک سوال.
اگر روسیه بتونه 3 بر 2 برزیل را شکست بده.
اون وقت لهستان و برزیل میشن 2 امتیازی.
حالا فرض میکنیم لهستان بازی اخرش را 3 بر 1 یا 3 هیچ از روسه ببازه.
اون وقت لهستان میره بالا یا برزیل.
یعنی برد لهستان اولویت نداره ؟ و در ست شماری برزیل میره بالا؟؟

mojtabaivi
17-09-2014, 13:11
دوستان یک سوال.
اگر روسیه بتونه 3 بر 2 برزیل را شکست بده.
اون وقت لهستان و برزیل میشن 2 امتیازی.
حالا فرض میکنیم لهستان بازی اخرش را 3 بر 1 یا 3 هیچ از روسه ببازه.
اون وقت لهستان میره بالا یا برزیل.
یعنی برد لهستان اولویت نداره ؟ و در ست شماری برزیل میره بالا؟؟
بعد از امتیاز، دومین اولویت تعداد برد هست. چون لهستان یک برد داره ولی برزیل بدون برد هست، لذا لهستان میره بالا

Mohammad
17-09-2014, 13:17
من هم خوشحال شدم برزیل باخت.چون اول میزبانی و تماشاگر های خوبی دارند .و حداقل حقشون هستند با این بازیهای خوبی که انجام دادند برند روی سر سکو.ترسی که ما از برزیل درایم از این تیم نداریم..در سایتهای شرطبندی ضریب برد برزیل 1.24 بود که یعنی شانس بسیار کمی قائل بودند برای لهستان.امیدوارم شرایط طوری بشه که در نیمه نهایی از لهستان بخوریم که به مراتب شانس بیشتری داریم نسبت به برزیل و روسیه.

من بر خلاف شما فکر می کنم. بازی با برزیل به مراتب راحت تر از لهستان هست با توجه به اینکه ما قبلا با برزیل بازی کردیم و نسبت به بازیشون به خوبی شناخت داریم و اونا بسیار بیشتر از ما می ترسن و بار روانی بسیاری بهشون تحمیل می کنیم ولی در مقابل لهستان میزبان بار روانی بیشتر به ما تحمیل می کنه ولی اگه ایشالا بازی امشب رو ببریم دیگه برای نیمه نهایی دیگه اصلا این حرف ها مطرح نیست و 4 تیمی که به مرحله نیمه نهایی می رسن بدون شک همگی قوی هستن.

Demon King
17-09-2014, 13:18
بازی امشب رو ورزش نشون میده؟

befermatooo
17-09-2014, 14:26
بازی امشب رو ورزش نشون میده؟

شبکه 3 نشون میده

چهارشنبه 26/06/1393 ساعت : 22:55
واليبال قهرماني جهان : ايران - آلمان
زنده از شبکه سه

Ashna.
17-09-2014, 14:47
دیگه از این مرحله به بعد تفاوتی نداره با کدوم تیم روبرو بشیم

روسیه برزیل لهستان فرانسه هر کدوم توانایی های باالقوه ایی! دارند که برد در مقابلشون رو دشوار می کنه و ربطی به دیدارهای گذشتمون با اونها نداره!

در هر صورت امید به پیروزی تیم والیبالمون داریم.

albertxx
17-09-2014, 17:15
آقا یه سوال

این شهرام محمودی چرا همیشه دعوا داره ؟؟ ! :n02:
همیشه اخم کرده هست !!

اخلاقش همینجوریه یا مشکل ابرو داره ؟؟

stealer
17-09-2014, 17:47
آقا یه سوال

همیشه اخم کرده هست !!

نه اتفاقا شهرام یکی ازخوش اخلاق ترین والیبالیستای تیم ملی هست
البته به خاطر مصدومیتش تو لیگ جهانی و خوب بازی نکردنش یکم ناراحته
برو عکسای دور اول لیگ جهانی یا قبل ترش رو ببین خیلی ادم خوش خنده ای هم هست
از کل انداختنش با تیمای روبرو هم خیلی خوشم میاد قشنگ روحیه تضعیف میکنه:دی

Mohammad
17-09-2014, 17:49
آقا یه سوال

همیشه اخم کرده هست !!

تویه زمان های استراحت انرژیک ترین بازیکنی که در بین بازیکنان ذخیره دیدم همین شهرام محمودی هست.
این اخمشم به نظرم برای بازیکنی در این پست لازمه :n02: بازیکن حریف حساب کار دستش میاد :n09:

جدا از این بحث امیدوارم هر چه زودتر بشه اون شهرام محمودی قبل که واقعا یه وزنه روحی برای اسپک بود و در لیگ جهانی خیلی به ما کمک کرد. وجود شهرام محمودی آماده و این غفور بی نظیر خیال ما رو در این پست راحت می کنه.

smohs
17-09-2014, 17:50
سلام
بچه ها به یه نکته دقت کردین:
تو این بازیا ما هرتیمی رو شکست دادیم حذف شده و هرتیمی ازش شکست خوردیم مونده:n13:
توی مراحل نهایی هم که دیگه یه جورایی این امر اجتناب ناپذیره
(داره شبیه آمارای فردوسی پور میشه:n02:)

arash59b
17-09-2014, 18:07
منطقیه
تیم ما قوی هست پس هر تیمی که مارو شکست بده حقش هست که بمونه و تیم های ضعیفتر هم حذف میشن

Sent from my iPad using Tapatalk

albertxx
17-09-2014, 18:42
سلام
بچه ها به یه نکته دقت کردین:
تو این بازیا ما هرتیمی رو شکست دادیم حذف شده و هرتیمی ازش شکست خوردیم مونده:n13:
توی مراحل نهایی هم که دیگه یه جورایی این امر اجتناب ناپذیره
(داره شبیه آمارای فردوسی پور میشه:n02:)

حرف دوست عزیز آرش تو پست قبلی رو تایید میکنم !!
ایران الان فوق العاده آماده و سر حاله و شکست دادنش سخته !!

هر تیمی زور شکست دادن ایران رو نداره !

مرحله اول فرانسه که لزومی به توضیح نداره (( البته فردا جواب پیش میده ))
دومی لهستان که به زور تماشاگرا بردن و رو فرم اگه بودیم راحت میبردیم !

فقط همین 2 تیم تونستن ما رو تو این مسابقات شکست بدن !:n09:

ALI . R
17-09-2014, 21:05
سلام.
بازی امشب بدون سانسور از کجا میتونیم ببینیم ؟؟

ممنون

Reza31001
17-09-2014, 21:08
دیدگاه کاپیتان نسبت به بازی مقابل فرانسه

بزنم به تخته انگلیسی شم خوبه ها:n02:

siahkamar
17-09-2014, 21:09
سلام.
بازی امشب بدون سانسور از کجا میتونیم ببینیم ؟؟

ممنون
تو ماهواره:
پولست والیبال 2 تو هارتبرد فرکانس 10758
رای اسپورت 1 تو هارتبرد

تو نت:

mohammadirani
17-09-2014, 21:55
ولاسکو هم در سالن هستش و داره بازی رو میبینه

D o l f i n
17-09-2014, 22:10
زوده قضاوت ولی یه ویدئو چک اگه میگرفت که امتیاز رو به ما میدادن فاصله اینقدر نمیشد که فشار بیاد رو تیم برای جبران

امید رض
17-09-2014, 22:16
یعنی خاک برسرشون اصلا بازی نیست این بازی خیلی مسخرس
خیلی خنده داره
الکی الکی باختیم اصلا ایران بازی نکرد
واقعا چقدرپول گرفتن ببازن
غزه اشکش گرفت ازباختمون
میخوان ببازن درست ببازن

Ashna.
17-09-2014, 22:19
چی شد!!؟؟ :n04:

Behrouz_se60
17-09-2014, 22:26
اصلا زیبنده ایران نیست .چرا قبول نمی کنید ایران با استاندارد جهانی فاصله زیادی دارد ؟ در عوض می گویید ایران 20 سال کار کرده.من میگویم بله ایران 20 سال کار کرده .ولی اونم که تیم برتر آسیایی بشه حالا تا برسه به 10 تیم برتر جهان باید کار کنه حداقل 10 سال یا بیشتر.تا این لحظه ایران آلمان 14 به 24 بود اصلا زیبنده ایران نیست.

Ashna.
17-09-2014, 22:26
آلمان با آنالیز سرویس های آروم ولی خوبی می زنه و به همین خاطر خوب دفاع می کنه

منتهی الان راه کار مقابله با این سرویس ها چیه؟؟

Ashna.
17-09-2014, 22:30
اصلا زیبنده ایران نیست .چرا قبول نمی کنید ایران با استاندارد جهانی فاصله زیادی دارد ؟ در عوض می گویید ایران 20 سال کار کرده.من میگویم بله ایران 20 سال کار کرده .ولی اونم که تیم برتر آسیایی بشه حالا تا برسه به 10 تیم برتر جهان باید کار کنه حداقل 10 سال یا بیشتر.تا این لحظه ایران آلمان 14 به 24 بود اصلا زیبنده ایران نیست.

نتایج ست 4 و 5 بازی لهستان و برزیل رو مرور کن!

-----

گویا الان به محتشمیان دیکته کردن که بگو واقعا کار بزرگی رو انجام دادن که در جمع شش تیم قرار گرفتن!

-----

بوی باخت 3 هیچ می آیه!

اینا نمی خوان گرم بشن! لابد از ست سوم میخوان شروع کنن!

Gregar
17-09-2014, 22:30
از اون بازی هاست که 3-2 میبریم . حالا ببینین .

المان خسته است . کاملا معلومه . اما ایران داره بد بازی میکنه . اگه بچه ها به خودشون بیان راحت میبریم .

nini bad
17-09-2014, 22:38
ایران داره افتضاح بازی میکنه سطح بازی ایران این نیست ...

Ashna.
17-09-2014, 22:39
این آلمان بره بالا به هیچ جا نمی رسه! حیف به خدا به اینا ببازیم.. :n27:

maziyarkhani
17-09-2014, 22:42
از گروه به این آسونی (نسبت به گروه دیگه) در آستانه حذفیم . حتما میخوایم فرانسه رو 3 هیچ ببریم !
ای کاش با روسیه و برزیل همگروه میشدیم

mohammadirani
17-09-2014, 22:47
ایکاش تو گروه سخت قرار میگرفتیم.حداقل دلمون نمیسوخت
خیلی زور داره این طوری حذف شدن

دقیقا یاد بازی با استرالیا افتادم.همیشه تو حساس ترین دور و مقابل یه تیم ضعیف باید گند بزنیم!!

Ashna.
17-09-2014, 22:49
آلمان یه شماره 9 داره گروزر و تمام.. لهستان یه شماره 2 داره و تمام فلان تیم فلانی رو داره و تمام!!

تیم ما هم دو سه تا تاپ داره ولی هیچ!!

ای بابا حداقل بازی کنین و ببازین تو هر دوره ایی میخوان باخت 3 هیچ غیر قابل باور از خودشون بجا بزارن!

چین استرالیا اکنون آلمان!!

hesam 63
بازی ایران روی اعصاب/ گزارش بازی بدتر از خود بازی

امیدوارم تشکری رو جای غلامی بیاره تا شاید بتونیم حداقل یه امتیاز بگیریم.

Mohammad
خیلی بد داریم بازی می کنیم. نه اینکه آلمان خیلی خوب باشه، نه ! آلمان تیم خوبیه ولی امشب ما خیلی بد داریم بازی می کنیم !!

آب گل آلود و ماهی ؟! یا کوسه ؟! حالا چون فرضا داره از آلمان 3-0 می بازه این حرف های شما مصداق پیدا کرده؟ درسته، برای تثبیت جایگاه باید سالیان سال تلاش کرد ولی این برداشت نیز صحیح نیست.

Y@var
17-09-2014, 22:51
تجربه ثابت کرده ایران هر وقت با یه تیم جدید که زیاد روش شناخت نداره بازی کنه میبازه ولی بعدش میبره حالا این شناخت یا تو این دو ست بوجود اومده یا اینکه رفت واسه مسابقات بعدی.

فقط واقعا این مرحله جای خوبی واسه شناختن یک تیم نیست!

moji_202
17-09-2014, 22:52
یعنی خاک برسرشون اصلا بازی نیست این بازی خیلی مسخرس
خیلی خنده داره
الکی الکی باختیم اصلا ایران بازی نکرد
واقعا چقدرپول گرفتن ببازن
غزه اشکش گرفت ازباختمون
میخوان ببازن درست ببازن
شما همون نبودی که میگفتی بازی های آسیایی در حد ایران نیست؟ [emoji3]
تیم سوم رو بفرستید و...
مشکل بازیکن ها هم اینه که مثل تو فکر میکنند. با اینطور بازی کردن تو آسیا برنز هم نمیگیریم

hesam 63
17-09-2014, 22:56
اگر سه صفر ببازیم یعنی می شه گفت حذف شدیم چون با این اختلاف پوئن ها حتی برد سه صفر فرانسه هم دردی دوا نمی کنه.
ایشالله این ده دقیقه یه کمکی به ما بکنه

moji_202
17-09-2014, 22:56
کاش تو گروه روسیه و برزیل بودیم
از اون گروه راحتی سعود میکردیم

Behrouz_se60
17-09-2014, 22:57
خیلی بد داریم بازی می کنیم. نه اینکه آلمان خیلی خوب باشه، نه ! آلمان تیم خوبیه ولی امشب ما خیلی بد داریم بازی می کنیم !!

آب گل آلود و ماهی ؟! یا کوسه ؟! حالا چون فرضا داره از آلمان 3-0 می بازه این حرف های شما مصداق پیدا کرده؟ درسته، برای تثبیت جایگاه باید سالیان سال تلاش کرد ولی این برداشت نیز صحیح نیست.

25 به 15 برای ایران با این سطح تیمی ، آبروریزی هست!! به ما می خندن که میگن شما تمامی تیم ها بردین ولی به این تیم نه چندان قدرتمند ست را از دست دادین.

AMIR-AIRGUNNER
17-09-2014, 23:00
این سرویس های گروزر منو یاد سرویس های استنلی امریکایی میندازه که چند سال قبل یک تنه ایران رو شکست داد !
لامصب عجب قدرتی میزنه . چی میشد اگه ما هم یه همچین سرویس زنی داشتیم

Mohammad
17-09-2014, 23:03
25 به 15 برای ایران با این سطح تیمی ، آبروریزی هست!! به ما می خندن که میگن شما تمامی تیم ها بردین ولی به این تیم نه چندان قدرتمند ست را از دست دادین.

ولی مصداقی برای حرف های شما نیست !

چرا قبول نمی کنید ایران با استاندارد جهانی فاصله زیادی دارد ؟

اگه منظورتون از این جمله اشاره به بازی امشب بوده، چطور آلمان شد یه تیم نه چندان قدرتمند؟ در حالی که داریم در مرحله سوم مسابقات جهانی و اون هم با تیم دهم رده بندی جهانی بازی می کنیم؟
البته قصد شما از این صحبت ها مشخص هست و نیازی به کش دار کردنش نیست.

D o l f i n
17-09-2014, 23:05
امشب همه چی داره رو اعصاب راه میره این کارگردان تلویزیون لهستان هم بازیش گرفته با این انتخاب دوربینش چشم آدم گیج میره

Gregar
17-09-2014, 23:09

المان ؟ تیم نه چندان قدرتمند ؟ :n08:
نه که تا حالا این تیم رو همیشه شکست دادیم . هم دفعه اخری که با المان بازی کردیم رو باختیم . حالا فرقی داره با اون موقع ؟

همین فرانسه رو هم میگفتن نه چندان قدرتمند . حالا یکی از مدعی های قهرمانیه .

Ashna.
17-09-2014, 23:13
مسه ماست! میزاره 4 امتیاز اختلاف به یک یا حتی مساوی بشه بعد وقت اضافه بگیره :9:

باور کنید این یکی از بزرگترین ضعف های کادر فنی هست، نیست؟؟ :23:

Doublex
17-09-2014, 23:16
خاک بر سرتون که آبروی ایران رو میبرین ... خاک

Gregar
این گروزر لعنتی تک نفره ایران رو شکست داد :n03:

دوستان اگه اینو ببازیم بعد فرانسه 3-0 ببریم بر چه اساس صعود کننده رو تعیین میکنن ؟

mohammadirani
واقعا چیزی نمیشه گفت
شوکه ام از این باخت حقارت امیز

Kamyar_AnathemA
7 امتیاز سرویس ...

nini bad
خوب دیگه امشب والیبال ایران به پایان رسید ... ممنونیم بچه ها ...

D o l f i n
چه کرده خدایی واقعا استثناییه این بازیکن المان

maziyarkhani
حذف شدیم . پنجم هم نمیشیم اگه روسیه سوم بشه

hamidreza785
17-09-2014, 23:17
شماره 9 المان عجب سرویسی میزنه!
باورم نمیشه یک نفر این قدر قدرت بدنیش بالا باشه

befermatooo
17-09-2014, 23:18
به نظرتون گزارشگر شر و بر نمیگه ؟

Y@var
17-09-2014, 23:19
فکر کنم به احتمال خیلی کم فرانسه رو هم سه هیچ ببریم با این اختلاف امتیازای تو هر ست ماییم که صعود نمیکنیم.

حتی یه ست هم نگرفتیم!

mohammadirani
17-09-2014, 23:20
مگه میشه یه تیم در والیبال روز دنیا یهو 9 امتیاز بگیره
واقعا با این بازی امشب گند زدن به اعتبارشون

mohammadirani
17-09-2014, 23:21
مگه میشه یه تیم در والیبال روز دنیا یهو 9 امتیاز بگیره
واقعا با این بازی امشب گند زدن به اعتبارشون

maziyarkhani
17-09-2014, 23:21
باورم نمیشه که داریم حذف میشیم ...........
یاد لیگ جهانی میفتیم .... حتما اینم برای بچه ها کافیه ... بین 6 تیم برتر ششم بشیم

Ashna.
17-09-2014, 23:22
مسه 3 هیچ های قبلی خب به جان خودم اینم مشکوکه!!

دیگه از حق نگذریم و کمی هم اعصابمون رو کنترل کنیم واقعا تیم ما اصن اینجوریا نیست مگه میشه!!؟؟

من که دیگه :34:

Behrouz_se60
17-09-2014, 23:23
تمامی تیمها توان حذف ایران دارن پس ایران میشه 6 .....

mohammadirani
17-09-2014, 23:27
خداوکیلی این نتیجه نشون داد حق امریکا رو خوردیم

امریکای احمق میتونست قهرمان شه اگه بازی آخر رو دست کم نمیگرفت

aria stark
17-09-2014, 23:27
عکسی از این شماره9 المان دارید بزارید:n04:؟؟
خاک بر سر کواچ کنند

hajemadi
17-09-2014, 23:28
تمامی تیمها توان حذف ایران دارن پس ایران میشه 6 .....

ای بابا خیلی اعصابمون میزونه شما هم هی .....:|

آره آقاجون تیم ما ضعیفه اصلا تا اینجا هم شانسی اومده عجبا بیخیال دیگ

بخدا بعضیا اینجا نمیان نمیان وقتی میان که ببازیم .............. جالبه

+

کاش لاقل یه ست میگرفتیم حیف شد اگه فرانسرم 3-0 ببریم پوئن نردیک نمیبریم احتمالا پس ....میریم برا 5 6 که اونجا هم کار سخته

maziyarkhani
فرانسه رو 3 هیچ و با اختلاف میبریم :n04::n08:

Behrouz_se60
تابناک نوشته : ایران- آلمان؛ تلاش برای تکمیل شگفتی و حضور در نیمه نهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عزیزم دیگه تموم شده دیگه انرژی واسه تکمیل شگفتی ساز وجود نداره

mojtabaivi
عادت بدی که ترک نشده: غیر قابل پیشبینی بودن

befermatooo
17-09-2014, 23:29
واقعا که

قبول دارم که بازیکنانمون عالی بودند در بازیهای قبل اما باید قبول کنیم بازیکن های خنثی زیاد داریم تو تیم . بازیکنهایی که تو یه ست چند امتیاز میگیرند اما تو همون ست بیشتر امتیاز میدن به حریف .

خیلی خیلی بد بودیم . حالم گرفته شد .

فکرش رو نمیکردم تحقیر بشیم .

حتی با برد برابر فرانسه هم فکر نکنم صعود کنیم .

دیگه عادت کردیم به جمله : همین که جزو 6 تیم اومدیم کافیه و چیزی از ارزش های تیم ما کم نمیشه .

Behrouz_se60
17-09-2014, 23:31
برزیل با اقتدار روسیه شکست داد ! :n30:

Spaniuly
17-09-2014, 23:31
شماره 9 آلمان والیبال ایران رو از ازل تا ابدش رو جر داد رفت تا آخر... نمردیم و لیونل مسی والیبال رو هم دیدم! این دیگه چه جونوری بود فکر کنم خاطره انگیز ترین شب عمرش رو تجربه کرد این گروزر

Ashna.
17-09-2014, 23:32
یعنی.. :n21: اصن.. :n04: یجورایی :n08:
-
امیدوارم آلمان مثلا تا فینال بره!!!! :blush:
ای خدا آبرومون رو حفظ کن یعنی برگردون! :42:
اصن باید به فرانسه هم همینجوری ببازن من حالیم نیست!! یا شوره شور یا بی نمک!! :n22:

moji_202
اگه دور قبل حذف میشدیم آبرومندانه تر بود
حیف شد
تیم آلمان هیچی نداشتن که سه بر صفر باخت بدیم
همه جا اینو میگفتن که کار سختی نداریم بازیکن ها هم همین فکر میکردن
بازیکن شماره 9 هم خوب سرویس میزد ولی جلوه فرانسه هم خوب میزده پس چرا فرانسه 3_0 برد

mohammadirani
خاک بر سر کواچ کنند

چرا کواچ؟

این نتیجه ها که عادیه برای ما

تو هر تورنمنتی که تو 4.5 سال اخیر بودیم یه جا گند زدیم و 3.0 باختیم

تو مقدماتی المپیک یهو به استرالیای گاگول 3.0 میبازیم.تو جام جهانی یهو به چین 3.0 میبازیم
تو فینال بازیهای اسیایی به ژاپن 3.0 میبازیم

پارسال تو تهران به آلمان 3.0 و فجیع باختیم

الانم دوباره به شکل تحقیر امیز به آلمان ها 3.0 باختیم

مطمئینم تو مقدماتی المپیک هم دوباره حذف میشیم.فرقی نداره چین باشه یا زاپن یا تیم دیگری
بالاخره یه جا که نباید ببازیم میبازیم و حذف میشیم!!!

EngineeR EhsaN
17-09-2014, 23:33
بقول یکی از بچه های فروم کلید موفقیت جلو ایران فقط یه چیزه: کوبیدن سرویس!

hesam 63
بازی رو تو امتیاز 12 بر 8 از دست دادیم. زمانی که تشکری یه امتیاز رو راحت از دست داد
بازی فردا هم که می شه گفت اعتباری بهش نیست و برد سه بر صفر هم دردی ازمون دوا نمی کنه!
حیف شد

وین رونی
خاک بر سر کواچ کنند

بفرما دوست عزیز

من بشینم مترو بازی کنم یک کمی بترسم شاید حرصم از بین بره

Y@var
17-09-2014, 23:34
خداوکیلی این نتیجه نشون داد حق امریکا رو خوردیم

امریکای احمق میتونست قهرمان شه اگه بازی آخر رو دست کم نمیگرفت

ایران هم میتونست این بازی رو ببره اگه آلمان رو دستکم نمیگرفت
پس جفتشون حقشون حذف بود

دوستان ایران هنوز جزء قدرتای والیبال نیست و پدیدس.هنوز مونده برسه به کشورایی که ظرفیت چنین مرحله هایی رو دارن.

زیاد ناراحت نباشین ان شاءالله که احساسی هم برخورد نکنید.

به امید موفقیت در آینده

در ضمن فکر نکنم این بازی نیاز به نقد هم داشته باشه.بی تجربگی دلیل اصلی باختمون بود. امیدوارم فردا خدا حافظی آبرومندانه ای از جام داشته باشیم.

N E X T
17-09-2014, 23:34
:n29::n29::n29::n29:

Demon King
17-09-2014, 23:35
تو ست اول کارشناس میگه آلمان توان برد در مقابل مارو نداره،
حالا میگه وقتی جز شش تیمه یعنی تیم خیلی خوبیه.
تازه بازم میگن در مجموع تیم ما بهتر از آلمانه، عجب ...

در کل از بچه ها ممنونیم، ولی خوب تیم ما هنوز در سطحی نیست که بخواد صعود کنه باید قبول کرد،
بازی با فرانسه هم احتمال پیروزی اونم سه امتیازی تقریبا زیر ۲۰ درصده.

mojtabaivi
فرانسه رو باید 3 هیچ ببریم.... با اختلاف پوئن حداقل 18 امتیازی...

D o l f i n
امشب هم شب بسیار بدی برامون بود یعنی اصلا امروز روز ما نبود از الان هم بازنده بازی فردا نیستیم ما یه بار دیگه باهاشون بازی کردیم مطمئنا شناخت بهتری داریم و مثل دور اول نیست بارها هم این تیم نشون داده قدرت بازگشت بالایی داره
اما نکته هایی هست جدا از نتایج تیم بنظر من کواچ تیم رو قهرمان هم کنه به خاطر نداشتن تجربه جهانی که داره همراه تیم تجربه کسب میکنه و این جاهایی به ضرره تیمه
از آغاز بازیها محمد موسوی کلی سرویس از دست داده کلا نمیدونم چه اصراریه که پرشی بزنه فکر کنم یه جمع و تفریق کنیم سر ب سر بشه با دفاع روی تورش
امشب مثل همیشه تنها بازیکنی که بالای 50% خوب بود بازم ظریف بود

aria stark
17-09-2014, 23:37
فکر کنم بهشون گفته شده دیگه بسه . برگرید برید واسه بازی های آسیایی
خیلی بوداره این باخت!!!

hesam 63
17-09-2014, 23:37
فرانسه رو 3 هیچ و با اختلاف میبریم :n04::n08:
مشکل این جاس که یه وقت دیدی همچین اتفاقی هم افتاد!!!

S0R3N4
17-09-2014, 23:38
فاجعه بار بود این بازی...
نه به خاطر شکست سنگین و با اختلاف زیاد...به خاطر این بازی و نمایش خجالت آور بچه ها...
واقعا تعجب میکنم که این بازیکنها همون غرور آفرین های ایران نبودن مگه؟!چه به سرشون اومده که اینطوری بازی میکردن؟!!!
تنها نکته ی مثبتی که در بازیه امشب میشد دید؛غیرت و تعصب بی حد و مرز فرهاد ظریف بود...
درسته از همه کوچیک تره از نظر قد و قامت؛ولی خداییش غیرتش چندین و چند برابر بقیه هست و کاری به نتیجه نداشت و در همه ی لحظات فوق العاده بود...بر عکس دیگر دوستان...

به نظرم دیگه حذف شدیم...
چون اصلا نمیتونم تصور کنم که بتونیم فرانسه رو شکست بدیم؛اونم با نتیجه ی 3-0 ...
راستی...اگر بر فرض محال فرانسه رو شکست دادیم؛میشه 3 تا تیم 3 امتیازه تو گروه؛بازم فکر کنم به خاطر اختلاف سنگینی که تو شکست در برابر المان داشتیم نتونیم صعود کنیم؛درسته؟

pc-game
17-09-2014, 23:38
خواهشن توهین نکنید به تیم ایران . خودتونم خوب میدونید این جور مسائل برای ما ایرانی ها عادی شده . یادتون که نرفته ؟ ایرانی ها توی جام جهانی فوتبال آرژانتین رو تا باخت هم پیش بردن ولی توی مقدماتی همون جام جهانی از لبنان باختن . کلا ما ها عادتمون شده ، یه جا شگفتی ساز میشیم و جای دیگه مثل بچه مدرسه ای ها بازی میکنیم

and-roid2
17-09-2014, 23:39
هر وقت ما یه تیمی رو دست کم گرفتیم برامون نتیجه معکوس شد متاسفانه!
یعنی امشب شدیدا در شوک هستم با این وضع بازی:n04::n28:

befermatooo
17-09-2014, 23:39
دوستان ما جزو قدرت های های دنیا نیستم هنوز .

ما هنوز پدیده جام ها هستیم .

به نظرم باید صبر کنیم تا بازیکنان نوجوانان و ... به تیمی بپیوندند تا یه تیم کاملی داشته باشیم . تیم بزرگسال کامل نیست متاسفانه و پشتوانه نداریم .

فکر نکنم دیگه اینقدر شانس بهمون رو بیاره که آمریکای مدعی باعث صعودمون بشه و آلمان تو گروهمون باشه و ....

Behrouz_se60
17-09-2014, 23:40
واقعا این بازیکن آلمانی به تنهایی 9 امتیاز متوالی گرفت میدونین چه معنایی داره !!!!!!!

S0R3N4
17-09-2014, 23:40
فکر کنم بهشون گفته شده دیگه بسه . برگرید برید واسه بازی های آسیایی
خیلی بوداره این باخت!!!

فیلم سینمایی زیاد نگاه میکنی شما آیــــا ؟!!!!!!

MƐΛИĪИƓĿƐSS
17-09-2014, 23:41
کسی از دوستان آمار های سرویس زدن موسوی رو از بدو تولد تا حالا رو داره؟؟؟فکر کنم از منفی هم عبور کرده باشه:n15:
مفتضحانه باختیم رفت........:n22::n21:
ما آخرش نفهمیدیم ایران ضعیفه یا قوی:n13::n13:

نادر1368
17-09-2014, 23:41
لعنت بر تو گروزر كبير:n21: اين ماشين بود گمون كنم!:n04: وقتي يهويي 8 امتياز تيم از دست ميده مربي هم بي عرضس يعني؟!:n13:

mohsen_gh1991
17-09-2014, 23:42
لامصب این یارو ادم نبود که توپ خونه بود. واژه جرمن واقعا برازنده شه : دی
ولی جدای از این بازی به نظرم تیم نیاز به یه ناجی داره که قدرت برگردوندن نتیحه رو داشته باشه. تقریبا تمام تیمای بزرگ دنیا یه نفر با این ویژگی دارن. ما هم امیر غفورو داریم ولی خب از نظر امادگی جسمانی نمیتونه تو چند ست یه تنه تیمو جلو ببره.

aria stark
17-09-2014, 23:43
فیلم سینمایی زیاد نگاه میکنی شما آیــــا ؟!!!!!!

چیز عجیبی نیست هر کاری بگی از مسئولین ورزش شخماتیک ایران بر میاد

mojtabaivi
دیگه خداییش هر چی میگین، تهمت الکی نزنین، یا تهمتم میزنین حداقل یه دلیل واسش داشته باشین

مثلا یکی الان گفت بخاطر بازیهای آسیایی... الان رده بندی و فینال فقط یه روز با مسابقه پنجم ششمی تفاوت داره، با عقل جور درمیاد بخاطر یه روز استراحت بیشتر ول بدی بازیارو؟

clau
این گروزر دعوتش کنن بیاد برای بچه های والیبال ایران کلاس سرویس زدن بزاره:n15:

miladrazor
17-09-2014, 23:44
ابران باید فرانسه رو 30 شکست بده و نتیجه هر ست باید حداقل 18 25 باشه تا صعود کنه.البته با این نتیجه به عنوان تیم اول صعود میکنه.اگه بتونه یک ست رو مثل بازی قبل با فرانسه با اختلاف زیاد ببره میشه امیدوار بود.
ولی به احتمال زیاد اخر میشیم و به روسیه میخوریم.:n02:

pc-game
17-09-2014, 23:45
آمریکایی ها الان دارن پماد سوختگی استعمال میکنن :n02:

mohammadirani
17-09-2014, 23:45
امشب هم شب بسیار بدی برامون بود یعنی اصلا امروز روز ما نبود از الان هم بازنده بازی فردا نیستیم ما یه بار دیگه باهاشون بازی کردیم مطمئنا شناخت بهتری داریم و مثل دور اول نیست بارها هم این تیم نشون داده قدرت بازگشت بالایی داره
اما نکته هایی هست جدا از نتایج تیم بنظر من کواچ تیم رو قهرمان هم کنه به خاطر نداشتن تجربه جهانی که داره همراه تیم تجربه کسب میکنه و این جاهایی به ضرره تیمه
از آغاز بازیها محمد موسوی کلی سرویس از دست داده کلا نمیدونم چه اصراریه که پرشی بزنه فکر کنم یه جمع و تفریق کنیم سر ب سر بشه با دفاع روی تورش
امشب مثل همیشه تنها بازیکنی که بالای 50% خوب بود بازم ظریف بود

ظریف کجا خوب بودش آخه؟

چیزی که منو نگران آینده میکنه اینه که در اینده هم ما دچار فقر لیبرو خواهیم بود

تو همین بازیهای نوجوانان تو همه پست ها ما بهترین بودیم جز لیبرو!! یعنی تیم هایی که با اختلاف پوئن بالا هم به ما میباختن لیبروشون از ما بهتر بود

ظریف امشب اصلا و ابدا خوب نبود.چند دریافت فاجعه داشت.جایگیری هاش هم اصلا خوب نبود

mojtabaivi
17-09-2014, 23:47
ابران باید فرانسه رو 30 شکست بده و نتیجه هر ست باید حداقل 18 25 باشه تا صعود کنه.
25-19 هم شکست بده صعود میکنیم
ولی اینا به کنار....در درجه اول نه تنها ما باید 3-0 شکست بدیم، بلکه باید شکست بدیم فرانسه رو

pc-game
17-09-2014, 23:48
اشکالی نداره بچه ها ، عوضش تیم امید مون توی بازی های آسیایی پتانسیل قهرمانی رو داره ! :n09:

Behrouz_se60
17-09-2014, 23:48
نقل قول از ف ی س ب و ک شخصی علی دایی

سرویس های بی نظیر گروزر و بازی بد بچه های ما شرایط را برای ما خیلی سخت کرد.خوب نبودیم و بی روحیه بازی کردیم
بهترین سرویس زن جهان روحیه تیم ما را نابود کرد. ما 4 امتیاز جلو بودیم و او به تنهایی 9 امتیاز متوالی گرفت

Kurosh
17-09-2014, 23:53
25-19 هم شکست بده صعود میکنیم
ولی اینا به کنار....در درجه اول نه تنها ما باید 3-0 شکست بدیم، بلکه باید شکست بدیم فرانسه رو
چه جوری حساب کردین شما؟

من که حساب کردم، برای رسیدن به معدل پوئن فعلی آلمان (یعنی 1.03) باید مجموعاً با اختلاف 25 امتیاز فرانسه رو ببریم تا پوئن هامون به این عدد برسه:

پوئن های گرفته: 130
پوئن های از دست رفته: 125

این جوری تقسیم که بکنیم معدلمون میشه 1.04 و می تونیم صعود کنیم

در غیر این صورت با برد 25-18 یا 25-19 در هر ست به این معدل نمی رسیم ...

(محاسبات بر اساس اطلاعات سایت ورزش 3 هست)

الان باید حداقل هر ست رو 25-17 (و یکیش رو 16) ببریم

S0R3N4
17-09-2014, 23:54
نمیخوام مثل خیلی از عزیزان شروع کنم به کوبوندن کواچ!
ولی باید قبول کرد آقای کواچ توان مدیریت بحران رو نداره به هیچ وجه!!
یادتونه زمان خولیو ولاسکو ما بعد از هر تایم اوت یا وقت استراحت فنی از این رو به اون رو میشدیم؟!!
یادتونه همیشه بعد از هر وقت استراحت اولین امتیاز برای ما بود؟
یادتونه حتی در بحرانی ترین شرایط بازم تیم میجنگید و این طوری وا نمیداد بازی رو؟!
نداشتن تجربه های جهانی کواچ این جور جاها خیلی به ضرر ما تموم میشه متاسفانه...
بماند که من اصلا از تعویض هاش و چیدمان بازیکنا دل خوشی ندارم... :n03:

befermatooo
17-09-2014, 23:54
قبل از بازی چی فکر میکردم :

امشب که 3 0 ببریم فردا هم 3 0 و تیم اول صعود میکنیم . بیچاره آلمان که افتاد تو گروه ما . کاش روسیه و برزیل میومدن ....

بعد بازی :

با تایوان کی بازی داریم ؟

بعد بازی با فرانسه و صعود عجیب به مرحله بعد :

دیدید بچه ها . نگفتم تیم ما قدرت مندترین تیم جهانه . اگه غیر اینه خر ههمون رو سر پل صراط گاز بگیره :n02:

نادر1368
17-09-2014, 23:55
دلم روشن فرانسه رو مي بريم چون اونا گروزر ندارن!:n01:

mojtabaivi
17-09-2014, 23:56
چه جوری حساب کردین شما؟

من که حساب کردم، برای رسیدن به معدل پوئن فعلی آلمان (یعنی 1.03) باید مجموعاً با اختلاف 25 امتیاز فرانسه رو ببریم تا پوئن هامون به این عدد برسه:

پوئن های گرفته: 130
پوئن های از دست رفته: 125

این جوری تقسیم که بکنیم معدلمون میشه 1.04 و می تونیم صعود کنیم

در غیر این صورت با برد 25-18 یا 25-19 در هر ست به این معدل نمی رسیم ...

(محاسبات بر اساس اطلاعات سایت ورزش 3 هست)

الان باید حداقل هر ست رو 25-17 (و یکیش رو 16) ببریم
نه خب، ما قبل از اینکه آلمان رو بگیریم، فرانسه رو میگیریم... اگه با فرانسه مقایسه کنین و ما 25-19 ببریم، معدمون یه ذره از فرانسه بهتر میشه و به عنوان تیم دوم صعود میکنیم

mohammadirani
17-09-2014, 23:58
نمیخوام مثل خیلی از عزیزان شروع کنم به کوبوندن کواچ!
ولی باید قبول کرد آقای کواچ توان مدیریت بحران رو نداره به هیچ وجه!!
یادتونه زمان خولیو ولاسکو ما بعد از هر تایم اوت یا وقت استراحت فنی از این رو به اون رو میشدیم؟!!
یادتونه همیشه بعد از هر وقت استراحت اولین امتیاز برای ما بود؟
یادتونه حتی در بحرانی ترین شرایط بازم تیم میجنگید و این طوری وا نمیداد بازی رو؟!
نداشتن تجربه های جهانی کواچ این جور جاها خیلی به ضرر ما تموم میشه متاسفانه...
بماند که من اصلا از تعویض هاش و چیدمان بازیکنا دل خوشی ندارم... :n03:

آره یادمه با ولاسکو هم 3.1 به استرالیا باختیم و حذف شدیم و تیم طلاییمون نرفت المپیک

با ولاسکو هم 3.0 به همین المان تو آزادی باختیم

با ولاسکو هم 3.0 به چین باختیم در جام جهانی

بابا این قدر نگین ولاسکوف کواچ
این مشکل ورزش ماست که جاهای حساس گند میزنیم

amir deja vu
17-09-2014, 23:59
بحث فقط برد فرانسه نیست برد با اختلاف زیاد نیاز داریم...یه جاهایی هست که تیمت خوب بازی میکنه و تو یه بازی نزدیک و با یه مقدار بدشانسی بازی رو میبازه اونجاست که آدم دلش واقعا میسوزه...ولی امشب اینجوری نبود تیم ما بد بود ! لیاقت برد رو در برابر بازی بهتر آلمان ها نداشت...از اول بازی داریم مدام به دفاع روی تور آلمان امتیاز میدیم...دیگه کواچ هم صداش دراومده بود که نمیخواد توپ رو بخابونین فقط بزنین به دست دفاع ! اما مگه آبشارهای غفور و قایمی و بعدشم محمودی که فقط زور پشتشون بود نه هیچ فکری تموم میشد؟؟ درکل با دوستمون موافقم ایران هنوز پدیده اس! حرفه ای نشده...باید مثل این مردک کاویانی مدام بگیم تا همین جا جام که اومدیم کافیه کار بزرگی کردیم ! بهتره بریم بر طبل شادانه بکوب گوش کنیم...

وین رونی
18-09-2014, 00:01
دلم روشن فرانسه رو مي بريم چون اونا گروزر ندارن!:n01:
فرانسه Earvin Ngapeth رو داره که پدر آلمان رو با سرویس هاش در آورد

befermatooo
18-09-2014, 00:02
هر چی بود تموم شد رفت .

بحوابیم که باید واسه فردا شب هم انرژی داشته باشیم بعد باخت به فرانسه :n02: بیایم کارشناسی کنیم .

خدایا کاش بجای اینکه ملت غیور رو کارشناس میکردی چند تا بازیکن دیگه هم اصافه میکردی تو ترکیب .

/امین

Behrouz_se60
18-09-2014, 00:03
اسم کامل بازیکن آلمانی : Gyorgy Grozer

mojtabaivi
18-09-2014, 00:04
متاسفانه با توجه به نتایج تیم فرانسه، احتمال خیلی زیاد بعد از اتمام مسابقات و آپدیت رنکینگ، همون 11ام میمونیم

نادر1368
18-09-2014, 00:08
فرانسه Earvin Ngapeth رو داره که پدر آلمان رو با سرویس هاش در آورد
البته كه اگر اين شكلي بازي كنيم همه تيما توان بردن مارو دارن چه رسد به فرانسه! منظورم بود بازيكنا به خودشون ميان بازم روز آخر و اما و اگرهاي كليشه اي ديگر رو تجربه مي كنيم مثل هميشه!

وین رونی
18-09-2014, 00:09
حماسه آغاز شد!!!!
ملت همیشه در صحنه ریختن تو پیج این Gyorgy Grozer بدبخت دارن از خجالتش در میان:
نمونه بسیار بسیار مودبانه:

آقایونی که فحش میدید آخه آدمی که 3984 تا لایک داره فحش دادن داره . باز مسی بود یه چیزی.

befermatooo
18-09-2014, 00:09
مثل اینکه آلمان همچین ضعیف هم نبوده :

آلمان در سال‌های اخیر یک بار دیگر خود را به صف تیم‌های مدعی والیبال جهان رسانده و نتایج این تیم در سال‌های اخیر هم به خوبی گواهی بر این موضوع است.

قرار گرفتن در رده نهم مسابقات قهرمانی جهان در سال‌های 94، 2006

رسیدن به رده هشتم در سال 2010

و از همه مهم‌تر کسب رتبه چشمگیر پنجمی در بازی‌های المپیک 2012 لندن نشان از قدرت بالای این تیم دارد.

Gregar
18-09-2014, 00:10
خداییش نباید اینقدر هم به بچه ها گیر داد . انصافا تا همین جا هم با غیرت بازی کردن . حالا یه بازی که یه ذره از غیرتشون کم کردن و به قول معروف مغرور تر شدن کم اوردن :n02:
انصافا حق هم دارن . شما عضله های اون گروزر رو نگاه کنین . یا حتی بقیه تیمشون و تیمهای دیگه . اکثر تیمها بازیکنهاشون همگی قدرت بدنی بالایی دارن . ایا تیم ما بدنسازی در اون حد داره واسه تیمش ؟ امکانات اونا رو تیم ما داره ؟
سرویس زنمون یه نی قیلیون مثل قائمیه . اون کجا گروزر کجا . من بعضی وقتها باورم نمیشه که مثلا قائمی با همچین سرعتی سرویس بزنه .

چرا اینقدر ما ایرانی ها بی چشم و رو هستیم . این همه بازی رو از اول جام خوب بازی کردیم حالا همین یه بازی انصافا بد شد . پس ایتالیا هم بیان فحش بارون کنن تیمشون رو که تو همون مرحله گروهی حذف شد .

S0R3N4
18-09-2014, 00:12
آره یادمه با ولاسکو هم 3.1 به استرالیا باختیم و حذف شدیم و تیم طلاییمون نرفت المپیک

با ولاسکو هم 3.0 به همین المان تو آزادی باختیم

با ولاسکو هم 3.0 به چین باختیم در جام جهانی

بابا این قدر نگین ولاسکوف کواچ
این مشکل ورزش ماست که جاهای حساس گند میزنیم

عزیز دل...
آیا ما اون موقع که به استرالیا باختیم تجربه ی حال حاظر رو داشتیم؟!!
این همه مسابقه با تیم های بزرگ دنیا کرده بودیم؟!! (از بازی های تدارکی گرفته تا بازی های لیگ جهانی و مردان جهان و ....)

شما که اینقدر حافظه ی خوبی داری؛چرا یاد موفقیت های طلایی ولاسکو در ایران نمیوفتی احیانا؟!!!

mojtabaivi
18-09-2014, 00:12
فقط کافیه دور بازوی بهترین سرویس زن آلمان (گروزر) رو با دور بازو بهترین سرویس زن ما (قائمی) رو مقایسه کنین تا حساب کار دستتون بیاد :n02:

mojtabaivi
18-09-2014, 00:16
عزیز دل...
این همه مسابقه با تیم های بزرگ دنیا کرده بودیم؟!! (از بازی های تدارکی گرفته تا بازی های لیگ جهانی و مردان جهان و ....)

شما که اینقدر حافظه ی خوبی داری؛چرا یاد موفقیت های طلایی ولاسکو در ایران نمیوفتی احیانا؟!!!
درسته با تجربه تر شدیم؛
ولی ما اونجا به چین و استرالیا باختیم و شگفت انگیز بود، اینجا به آلمان باختیم و تعجب کردیم
موفقیت های ولاسکو قهرمانی آسیا و نهمی لیگ جهانی و جام جهانی بود، موفقیت های کواچ تا به اینجا 4ام شدن لیگ جهانی و حداقل 6ام شدن جام قهرمانی جهانه
ولی هر زمانی با زمانی فرق یکنه و مهم ترین تفاوت تیم کواچ با ولاسکو، با تجربه تر شدن بازیکناس، با این حال به همون نسبت هم موفقیت تیم بیشتر بوده

S0R3N4
18-09-2014, 00:18
واسه اون سری از دوستانی که به بی ادبانه ترین شکل ممکن به تیم و بازیکنا در همین تاپیک جملاتی نظیر "خاک تو سرشون" و "آبروی ما رو بردن" و هر گونه ناسزا تونستن گفتن واقعا متاسفم!!!
سوالم از اون دوستان اینه که روزایی که تیم ما مشغول غرورآفرینی و بردن بزرگترین تیم های دنیا بود کجا بودن؟!!چرا اثری از 1 پست ازشون در اون مواقع نیس؟

یه سری ها فقط منتظر تیم ملی ایران (در هر ورزشی-از والیبال گرفته تا فوتبال) نتیجه نگیره و شروع کنن و به توهین و تهمت زدن به همه ... (از تدارکات تیم گرفته تا رئیس فدراسیون و سرمربی و ...)

اسم این دوستان رو چی میشه گذاشت واقعا؟!
هدفشون چیه با این کارا؟چرا وقتی که میبریم پیداشون نیس؟
آیا بعد از هر پیروزی هم همینقدر 2 آتیشه هستن و بعد از برد اشک میریزن که بعد از باخت اینقدر عصبانی تشریف دارن؟!!

یه جور میگن ایرانی ها گند زدن و خاک بر سر ایران که انگار خودشون از نژاد برتر ژرمن هستن یا از کره ی ماه اومدن!!!

farhangian-1355
18-09-2014, 00:30
بعد از این ابروریزی بزرگ و مفتضحانه برای جلوگیری از تخریب اعصاب خودمون این تاپیک بسته بشه بهتره.این کواچ تیمو به گند کشید.....................

mohammadirani
عزیز دل...

مگه من میگم ولاسکو بد بوده؟

همه میدونیم ولاسکو خوب بوده

ولی اون زمان هم باخت های بد دادیم و سر بزنگاه هم بد باختیم. آرژانتین و لهستان رو برده بودیم بعد به چین باختیم
سال بعدش به استرالیا باختیم

عزیز من مگه اون موقع با ولاسکو به جمع 6 تیم رسیده بودیم؟
با کواچ به جمع 4 تیم برتر لیگ جهانی و 6 تیم برتر جام جهانی رسیدیم ولی بازم سر بزنگاه یه باخت بد و حقارت امیز دادیم

پس باخت تو جمع 6 تیم رو میشه گذاشت کنار باخت به استرالیا ( حالا میگیم تجربمون کم بوده ولی خب سطح تیم روبرو هم پایین تر بوده)

parsicola
والیبال همینه دیگه !! یه روز میبری درحالیکه فکرشو نمیکنی! مثل بردن پشت سر هم ایتالیا و آمریکا - یه روز هم بدجور میبازیم. اینکه ناراحتی نداره :n16:

درکل هر تیمی که سرویس زن های قدر داشته پدر مارو درآورده چون نقطه ضعفمونه ! همه تیمها هم اینو خوب میدونند. یارو امروز 10 بار پشت سر هم پشت سرویس قرار گرفت . هم عالی میزد ، و هم خوش شانس بود که اصلا سرویساش خراب نمی شد! (برای خودش هم رکورد بود فکر کنم) از اون طرف هم ما تو دریافت گند می زدیم ( آخ ظریف که امشب چه کردی با تیم ... ) . دیگه چی میخواستین بشه! اونم از بلاک شدن مداوم آیشار بچه ها ! در یک کلام امروز روز بچه های ما نبود وگرنه ما همین آلمان رو 3-0 قبلا برده بودیم.

شک ندارم فردا از امروز خیلی خیلی بهتر بازی خواهیم کرد اما فایده ای برای ما نخواهد داشت و باید به فکر بازی پنجم - ششمی باشیم و جشن گرفتن یکی از این دو مقام ارزشمند که برامون یه رکورده!

بازم دم همشون گرم.

پ.ن: احتمالا باید با این یارو گروزر گراز که با سرویساش سرویسمون کرد یه صحبت بکنیم یه ساعت با ظریف تمرین بکنه و هی سرویس بارونش کنه تا شاید نحوه جمع کردن سرویسهای سنگین رو بهتر یاد بگیره.

mohammadirani
18-09-2014, 00:40
این باخت هم مثل باخت 15.2 به کوبا به تاریخ میپیونده و تا سالها ازش یاد میشه.مگه میشه یه تیم 9 امتیاز یهو پشت سر هم بگیره؟

تقریبا بی سابقه هستش در جام جهانی و لیگ جهانی و المپیک والیبال.

یاد اون باخت فاجعه آمیز به آرژانیتن افتادم که 25.9 باختیم.ولی اونجا هم آرژانتینی ها 9 پوئن پشت سر هم نگرفته بودند از ما و هر 3.4 پوئن یه امتیاز ما میگرفتیم
.
.
.

آلمان ها یه مثال دارند که میگند بعضی فرصت ها هر 1000 سال یه بار رخ میده.ما الان در دوران طلایی والیبالمون هستیم.اصلا اعتباری نیست 5.6 سال بعد همین قدر قوی باشیم در سطح جهانی.
همون طور که هلند به تاریخ پیوسته و جلوی چین و کره هم میبازه.وقتی الان قوی هستیم باید از فرصت استفاده کنیم و این باخت های مفت رو ندیم.
قدرت تیم ما خیلی بیشتر از المان بود و این اعصاب ادم رو خورد میکنه.این تیم راحت باید میرفت روی سکو و حتی میتونه جز 4 تای المپیک باشه.
چرا نباید از این فرصت ها استفاده کرد؟ چرا باید سر بزنگاه این باخت های مفت و مضحک رو بدیم.سطح تیم ایران جز 3 تیم برتر این مسابقاته.تیم ما بعد برزیل و روسیه و فرانسه قوی ترین تیم جامه و امار هم تقریبا این رو نشون میده.بعد ها حسرت این روزها رو میخوریم همین طور که الان حسرت روزهای طلایی فوتسال و فوتبالمون رو میخوریم

chekmate
18-09-2014, 00:59
متاسفانه با توجه به نتایج تیم فرانسه، احتمال خیلی زیاد بعد از اتمام مسابقات و آپدیت رنکینگ، همون 11ام میمونیم
با رتبه ششمی، یه پله صعود می کنیم، کوبا میاد زیر ما.

chekmate
18-09-2014, 01:15
مگه میشه یه تیم 9 امتیاز یهو پشت سر هم بگیره؟

تقریبا بی سابقه هستش در جام جهانی و لیگ جهانی و المپیک والیبال.

همچی بی سابقه هم نیست. توی لیگ جهانی همین امسال، ایتالیا در ابتدای مسابقه، 9 پوئن متوالی از برزیل گرفت و 10-1 پیش افتاد

hamidreza785
18-09-2014, 01:21
دوستان این همه عصبانیت برای چیه؟؟؟
تیم بد بازی کرد درست ولی به خاطرش این همه برد عالی رو نباید زیر سوال برد!
کواچ تازه 4 ماهه مربی ایران شده و تو این مدت چهارمی لیگ جهانی و ششمی قهرمانی جهان(در بدترین حالت) رو کسب کرده
با عملکرد ولاسکو مقایسه کنید
اگه باخت تیم یک مقصر داشته باشه اون داورزنیه که به خاطر یک مسابقه بی اهمیت اسیایی تیم رو تنها میگذاره
.
.
.
در مورد رنکینگ تیم هم ممکنه ما پیشرفت زیادی نکرده باشیم ولی مسابقات جهانی اولین تورنومنت 100 امتیازیه که fivb در 2 سال نزدیک المپیک برگزار میکنه(در کنار جام جهانی 2015 والمپیک 2016)
اگه ما همین عملکرد رو در این دو مسابقه حفظ کنیم به راحتی جزو 4تیم برتر قرار خواهیم گرفت

hesam 63
18-09-2014, 01:56
گیم اول رو 25 بر 15 ببریم می شه امیدوار بود. شاید روز خوب سرویس های غفور و قائمی باشه.
همون طور که الان خیلی ناامیدیم و واقعیتش هم بعیده صعودمون ولی شاید معجزه اتفاق بیفته و یه اختلاف 18 امتیازی!! ما رو ببره جز 4 تیم.
...
چیزی که خود والیبالیستا هم بهش اذعان دارن عدم تمرکز در طول برگزاری مسابقاته که یه جا ممکنه مثل الان این جوری به تیم ضربه بزنه. وگرنه ایران جز شش تیم برتر دنیاس.

dogh
18-09-2014, 02:07
اصلن گیریم دو تا بازی دیگه هم 3-0 ببازیم و ششم بشیم این خودش سیزده پله صعوده نسبت به قبل
بعضی جاها اشتباهات و خستگی و تجربه نداشتن و زورت نرسیدن نمیذاره بری مراحل بالاتر
ما تا حالا تجربه این مقطع جام جهانی نداشتیم
واقعاً ظالمانس اینجوری قضاوت کردن
خوبه مثه فوتبالمون رتبمون میشد بیستو خورده ای
اگه حالتون بهم میخوره از تیم ملی بازیاشو نگاه نکنید
چقدر توهین خب

befermatooo
18-09-2014, 08:01
سرمربي تيم ملي واليبال آلمان:سورپرايز شدم

سرمربي تيم ملي واليبال آلمان گفت: از اينکه به عنوان مربي تيم برنده مقابل ايران صحبت مي‌کنم سورپرايز شدم.

به گزارش خبرگزاری فارس، ویتال هینن پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش برابر ایران در نشست خبری حاضر شد و درمورد این بازی اظهار داشت: در بازی گذشته تیم ما مجموعه‌ای از اشتباهات بود. امروز شرایط دیگری داشتیم و در دفاع روی تور عالی بودیم. سخت است بگویم که چه اتفاقی افتاد، اما از اینکه به عنوان مربی تیم برنده صحبت می‌کنم سورپرایز هستم.

در ادامه این نشست شاپس، کاپیتان آلمان گفت: خیلی خوشحالم که بعد از بازی بد روز گذشته توانستیم عملکرد خیلی بهتری داشته باشیم. کسی انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشت. من به تیم و همبازی‌هایم افتخار می‌کنم.

----
اینا خودشون هم هنوز نفهمیدن که چی شد اصلا :n02:

siahkamar
18-09-2014, 08:09
باز هم ملت همیشه در صحنه و پر مدعا !!!!!!

والیبال ایران از چند سال پیش استارت زده شده و اولین بار که رفت لیگ جهانی نتونست بره مراحل بالاتر و سال دومش رفت نیمه نهایی و 4 ام شد و تو جام جهانی هم تو سال 2010 مقابل ایتالیا 3بر2 باخت و حذف شد ولی سال 2014 به جمع 6 تیم راه یافت.اینارو گفتم تا بدونین کار ما شانسی نبوده و نیست ولی برای رسیدن به ثبات تو سطح اول والیبال جهان باید چند سالی تو اون سطح بازی کرد و به اون مرحله رسید.پس باید منتظر سال های بعد باشیم و اون وقت باید انتظار داشته باشیم که رسیدن به جمع 6 تیم برای تیم ما عادی بشه نه این که اونو موفقیت بدونیم برای والیبال

والیبال یه ورزشیه که باید حتما حتما توش تمرکز کنی تا بتونی خوب بازی کنی.دیشب تیم ایران المان رو تو شروع بازی دست کم گرفت و به راحتی ست 1 رو به اونا واگذار کرد.تو ست دوم بازی حساب کار دستشون اومد و فهمیدن که نباید دست کم بگیرن و متاسفانه نتونستن اون ست رو بگیرن چون المان از خواب بیدار شده بود و به خودش امیدوار شده بود.تو ست سوم اومدن بچه ها خوب شروع کردن و داشتن جلو میرفتن که یک اشتباه ارمین تشکری بازیکن خوب کشورمون باعث شد اختلاف امتیاز کم بشه و سرویس به غول المانی برسه و اونم 9 امتیاز پشت سر هم بگیره و چند امتیاز عقب افتاده المان نه تنها جبران بشه بلکه المانی ها چند امتیاز هم جلو بیافتن.این بازیکن المان ها واقعا تو سرویس بهترینه حتی تو جهان ولی ضعیف بودن بیش از حد ایران تو دریافت هم عاملی شد تا این بازیکن تبدیل به اسطوره بشه تو بازی دیشب.به نظر من فارغ از بد بودن تیم تو بازی دیشب ما چوب قرعه اسون و دست کم گرفتن گروهمون رو خوردیم.کواچ هم با وقت استراحت و صحبت نتونست کاری کنه چون تیمش از هم پاشیده بود.

این باخت هم اصلا و ابدا عمدی نبود حتی برای فدا کردن نتایج این مسابقات به خاطر بازی های اسیایی.چون تاریخ بازی فینال و رده بندی با مقام 5 6 امی اونقدری تفاوت نداره که تیم بخاد استراحت کنه.

تیم ما از قدیم الایام با تیم هایی که بلند قامت تر هستن روی تور مشکل داشته و داره . سالیان دور با کوبا و روسیه و این سال هم با المان.

من به نوبه ی خودم از همه بازیکنان و کادر فنی و فدراسیون تشکر میکنم که با بازی های خوبشون لحظات خوبی برای ما رقم زدند و برد و باخت هم جزئی از ورزشه و بی انصافیه که بعضی افراد زود اظهار نظر بی ادبانه میکنن نسبت به تیم ایران.یکم یاد بگیریم که نظرات کارشناسی کم تری بدیم چون با 1 2 سال تماشا و بازی کردن اون ورزش نمیشه کارشناس شد.هر وقت نظر میدیم نقد نکنیم بلکه نظر شخصی بدیم اونم با رعایت عدالت و ادب.توهین به تیمی که الان 1 2 سال شادترین لحظات ورزشی ایرانی هارو به ارمغان اورده اصلا به جا نیس.تیمی که کل بازیکنانش اندازه یه فوتبالیست پول نگرفتن لیاقت تقدیر و تشکر دارن نه فحش و بی ادبی.

با فرانسه هم اگه 3 بر 0 ببریم با اختلاف 25 به 19 صعود میکنیم.کار خیلی خیلی سختیه ولی تو ورزش کارایی هست که میشه انجام داد مثل باخت 3بر 0 دیشب به المان.امیدوارم کار نشدنی امشب رو تیم والیبال ایران انجام بده و اگه خدای نکرده نیمه نهایی نشد بازم به خاطر صعود به 6 تیم پایانی ازشون ممنونم چون کاری رو که امریکا و ایتالیا و صربستان نتونستن بکنن ایران تونست انجام بده.اگه رفتیم به نیمه نهایی که عالی میشه اگه نشد امیدوارم تو بازی 5 6 امی به بازیکنان ذخیره میدان بده.

سپاس

Demon King
18-09-2014, 08:21
بدی بازی امشب اینه که ما حتی فرصت باختن یک ست رو هم نداریم، بعد از دوستی که تو بازی دیشب داشتیم و باختیم من فکر میکردم مثل بازی با لهستان دوباره جبران کنیم ولی انگار واقعا نمیشد جلوی سرویس های بازیکن آلمانی رو گرفت.

تو بازی امشب هم ممکنه تو نیم ساعت همه چی برا ایران تموم بشه، اگه ست اول رو به فرانسه ببازه، برد و باخت در ست های بعدی تاثیری نداره، به خاطر همینه که بازی امشب خیلی به آدم استرس وارد میکنه.

ولی چه ببازیم چه ببریم، بازم ازکل بچه ها ممنونم، اینکه بین اینهمه تیم والیبال ما جز شش تیم برتریم خودش یه افتخاره. این همه برد عالی داشتن حالا یکی دوجا هم غفلت میکنن نباید مورد سرزنش قرار بگیرن، امشب اگه با تمام توان به میدان بیان، شکست سه امتیازی فرانسه سخت هست اما غیر ممکن نیست.

New-P30world
18-09-2014, 09:01
اون شب بازی با لهستان گفتم یا نگفتم.. گفتم یا نگفتم... گفتم یا نگفتم .. . . !!

آلمانیا این پست هارو آنالیز کردن و با گروزر سرویس کوبیدن!! ( وقتی میگم کوبیدن یعنی کوبیدنا !!! )

یعنی با تیم محله تون با تیم ایران بازی ترتیب بدین! بعد یه غول تشن بزارین تو تیمتون و بهش بگین توپ رو به قصد کٌشت! بزن اون ور تور !!

به جانم خودم سه هیچ و با نتایج 25 بر 15 و 35 بر 10 و 45 بر 5 برنده بازی خواهید بود !!

فکر اینکه این تیم خاطره باخت های سه هیچ و درد آور جلوی چین و استرالیا و همین آلمان تو تهران و... زنده کنه رو نداشتم!

خدا شٌکرت.

حالا بازی با فرانسه صرفا برای جمع کردن آبرو امیدواریم جبران کنن/

S0R3N4
18-09-2014, 09:32
حماسه آغاز شد!!!!
ملت همیشه در صحنه ریختن تو پیج این Gyorgy Grozer بدبخت دارن از خجالتش در میان

دوستان
میدونید چرا آرژانتین از ما 3-0 باخت؟! مسی بهشون هشدار داده بود از ایران ببازید ؛ اگه ببریدشون نمیدونید چه بلایی سر فیسبوکتون میارن!!!
:n02::n02::n02::n02: :n08::n08:

وین رونی
18-09-2014, 09:36
زود نا امید نشید
زمان در حال گذر ست
خبر خوب داشتن تیمهای پایه بسیار قوی هست.یه تیم نوجوانان داریم با یه بازیکن به نام اسفندیار که فکر کنم 204 قدش باشه که بهترین بازیکن مسابقات شناخته شد و تازه یه دور دیگه هم می تونه در سن نوجوانان بازی کنه.همین سعید معروف رو یادم هست بعد از موفقیت در تیمهای پایه چه استقبالی شد ازش تو محلشون
مقام هایی که آورد این بازیکن:
* بهترین پشت خط زن : امیر حسین اسفندیار از ایران
* بهترین اسپوکر قدرتی : امیر حسین اسفندیار از ایران و هان مین جان از چین
* بهترین پاسور : جواد کریمی از ایران
* بهترین مدافع وسط : علی اصغر مجرد از ایران و تائو زی شوان از چین
* بهترین لیبرو (توپ گیر) : توموهیرو هوری از ژاپن
* ارزشمندترین بازیکن : رسول آقچه لی از ایران
باید قدم ب قدم جلو بریم
من خودم دیشب خیلی ناراحت بودم تیم نصف خودش هم بازی نکرد بیشتر از همه هم دلم برای ضریف سوخت فکر کنم دست براش نموند
نظر من این که کواچ بازی خونی خوبی نداره و مثل ولاسکو که معروف بود به روحیه دادن نمی تونه این کار رو خوب انجام بده

Reza31001
18-09-2014, 09:47
من دیشب بازی رو ندیدم و برای همین نظر خاصی نمیتونم بدم ولی خیلی خوبه که ما هوادارها هم یاد بگیریم این جمله دوستمون رو درک کنیم:
باخت هم جزئی از ورزشه

در تاریخ ورزش نتایج عجیب زیاد دیده شده و میشه
دیگه بازی دیشب ما که از همین باخت 7-1 برزیل تو خونه خودش بدتر که نیست!
یا مثلا مقایسه کنید عملکرد تیم خودمون رو با تیم پرافتخاری مثل ایتالیا در همین تورنومنت

برای بازی امشب من فقط و فقط انتظار برد رو دارم از بچه ها
حتی اگه ست اول رو هم بدیم به نظر من دلیل نمیشه که بچه ها ناامید ادامه بدن
حداقل از نام تیممون دفاع میکنیم و میگیم باخت دیشب فقط یه اتفاق بوده

pedramh
18-09-2014, 09:59
حقیقتا من اومده بودم بعد از اینکه فحش های دوستان تموم شد نظر خودم رو بگم. ولی هنوز تو شک حرف اون کسایی که میگن "خاک تو سرتون، آبرومون رو بردید" موندم :n04:
اگه آبرویی هست همین کسایی که دارید فحششون میدید به دست آوردن. به کم تیمی هم نباختن. چطور روسیه دیشب 3-0 به برزیل باخت آبروش رفت؟ چطور ایتالیا دور اول هم داشت حذف میشد به پورتوریکو 3-0 باخت مردمشون اینجوری کردن؟قهرمان لیگ جهانی به آرژانتین باخت و صعود نکرد آبروش رفت؟ از رتبه ی دوره ی گذشته افت کردیم که آبرومون رفت ؟

بعضیا فقط منتظرن تیم ببازه بیان این بچه ها و کواچ رو فحش بدن :n13: دوست عزیز شما حداکثر فعالیت ورزشیت اینه که میشینی تلوزیون نگاه میکنی چطور به خودت اجازه میدی اینقدر راحت این مربی و این بازیکنا با این اعتبار رو زیر سوال میبری ؟

من نمیدونم چرا تحمل باخت رو نداریم؟ تیم ما جلوی تیم های قد بلند و تیم هایی که خیلی خوب سرویس میزنن مشکل داره از اول این بازی ها هم مشخصه. آلمان هم هر دو این شرایط رو داره. اصلا هم تیم ضعیفی نبوده که ما بخوایم از باختن بهشون تعجب کنیم.

هر چند بعیده ولی هنوز هم ممکنه صعود کنیم، ولی اگر این اتفاق هم نیافتاد مقام پنجم-ششمی هم موفقیت بزرگی برای ایران محسوب میشه.

Mohammad
18-09-2014, 10:27
ولی هنوز تو شک حرف اون کسایی که میگن "
خاک تو سرتون، آبرومون رو بردید
" موندم
شما دیگه باید عادت کرده باشی به اینجور پست های "هدفمند" ! حزب باد همه جا هست، اینجا هم مستثنی نیست دیگه. بعضی پست ها رو باید نخونده رد شد نه اینکه جدیشون گرفت :wink:

بحث در مورد بازی دیشب تکراریه، فقط درسی می مونه که باید از این بازی گرفت و البته "فرهنگی که هنوز در بین ما ها جا نیافتاده !"

hes25
18-09-2014, 10:27
.....................

Mohammad
18-09-2014, 10:36
خب متاسفانه باخت بدی بود
البته قدرت تیم ما همین بود و دیدین که دیگه هرچی زور زدن بچه ها تیم نتیجه نگرفت حتی اگه باز هم با این تیم آلمان بازی کنیم بازم همین میشه چون
1-بازی کنانی المان خیلی قد بلند بودن مثلا یه جا تشکری یه اسپک زد وقتی فرود اومد دوربین قشنگ نشون میداد که تا ناف اون سرعتی زنشون بیشتر نبود!
2-گروز واقعا یه بازیکن جانور پیکر بود!...این اصلا بازیکن والبیال نبود گمونم بقول گزاشگر وزنه برداری چیزی بود لابد!
3-جثه بازی کنای ما نحیف هست و نمیشد با این تمی که اندازه خرس ها گریزلی زور تو تنشون هست شاخ به شاخ بشن که!
4-دفاع روی تور ما نمی دونم جمعه بود چی بود که کلا تعطیل بود!...در واقع شاید قدشون به توپ ها با ارتفاع بالا نمی رسید

وقتی در بالاترین سطح والیبال دنیا بازی می کنی رو به رو شدن با چنین حریفانی عادی هست. قبل از بازی هم دقیقا به همین دو نکته اشاره کردم: قد بلند آلمان و سرویس هاشون و همون 2 تا یقه ما رو گرفت ولی آلمان اولین تیم با چنین مشخصاتی نبود و قطعا آخرینش هم نیست. در بازی های قبل هم "جثه بازیکنای ما نحیف" بود، نبود؟ با همین تیم تا اینجا اومدیم دیگه و تویه این مسیر غول های زیادی رو پشت سر گذاشتیم.
مشکل بازی دیشب ما به غیر از فاکتورهایی که برای آلمان برشمردیم، خوب نبودن خودمون بود. تویه چند تا از وقت های استراحت کواچ رویه اون تخته خط می کشید می گفت اسپک رو افقی بزنید، عمود نکنید ! چندین و چند بار گفت ! من ندیدم درست و حسابی پیاده بشه ! یا اگه دقت کرده باشید پاس های معروف خیلی خوب شناسایی میشد و معمولا مقابل اسپک زن های قدرتی ما حداقل 2 تا بازیکن قرار می گرفت.

ما برای هر بازی باید تدبیر و نقشه ای داشته باشیم. وقتی با تیمی مثل آلمان با این خصیصه ها رو به رو میشیم نمی تونیم همونطور که با صربستان بازی کردیم با این تیم هم بازی کنیم، قطعا جواب نمیده. مثلا در بازی با صربستان از نقطه ضعف ضعیف بودن ساعدشون کمال استفاده رو کردیم ! قطعا آلمان هم نقطه ضعفی داشت که ما نتونستیم استفاده کنیم. شاید دوستانی که بازی آلمان - فرانسه رو دیدن بهتر بتونن نظر بدن چرا آلمان تویه اون بازی 3-0 باخت؟

به هر حال با یه باخت که دنیا به آخر نمی رسه ! آلمان رو بذارید در لیست همون تیم هایی که به موقع باید ازش انتقام بگیریم همونطور که ما تویه لیست تیم های بسیــــــاری هستیم که می خوان از ما انتقام بگیرن !! :n02:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
18-09-2014, 10:43
به نظر من آمار سرویس زدن بچه های تیم ملی خیلی ضعیفه!!!!درسته که بعضی وقتا سرویس های عالی میزنن ولی در کل آمارش پایینه.
باید روزی 3بار با اینا تمرین سرویس زدن بکنن.باید بشن کسی مثل وینیارسکی تو تیم لهستان.
ولی دوستان قبول کنید تیم جوون و بی تجربه هست.تیم ما هنوز راه زیادی رو باید طی کنه تا یه تیم پخته و قدر بشه،به نظر من ششم جهان بودن هم افتخار بزرگیه.......
به هر حال نباید ناراحت باشیم و باید به روزها و نتایج آینده امیدوار باشیم........
:n12:ایران وطن دوست داشتنی من:n12:

Pejvak61
18-09-2014, 10:46
من ديشب از بس خسته بودم قبل شروع بازي خوابم برد ولي از اواسط ست اول بازي را ديدم. انصافاً ست هاي اول و دوم حرفي براي گفتن نداشتيم و مثل بازي با لهستان نابود شديم.

اما در ست سوم فقط و فقط گروزر ما رو نابود كرد. 12-8 از آلمان پيش بوديم كه اين خرس گريزلي كارو اگه اشتباه نكنم به 12-16 رسوند. يعني بين دو وقت اسراحت بطور كلي ورق برگشت!

مدتها پيش مقاله اي در مورد ورزش تنيس خوندم كه توش نوشته بود مدتهاست تنيس به ورزشي خسته كننده براي تماشاگران تبديل شده و دليلش هم ثبت سرويس هاي بسيار سنگين و بي بازگشت هستش كه معمولاً جواب خوبي از حريف مقابل نداره و تماشاگر هم داره به جاي بازي سرويس تماشا ميكنه! ديشب در لحظاتي كه گروزر سرويس ميزد دقيقاً همين حس به من منتقل شد و با وجود عالي بودن كار اين بازيكن ولي اصلاً ازش لذت نبردم و به نوعي در اون لحظات واليبال زده شدم.

مطمئنم اگر اون سرويس ها زده نميشد حداقل ست سوم مال ما بود و بقيه ماجرا كمي برامون راحت تر ميشد ولي افسوس كه نشد.

Atghia
18-09-2014, 10:52
همش به خاطر این بود که حریف رو دست کم گرفتن! همیشه ایران با تیم های قدرتر بهتر بازی میکنه! من مطمئنم با روسیه اگر بازی می کردیم نمیگم حتما می بردیم اما شک ندارم بازی بهتری ارائه میدادند بچه ها

متاسفانه اینبار دیگه مثل بازی با لهستان به بازی برنگشتند! دقیقا بازی دیشب تداعی کننده ی بازی با لهستان در دو ست اول بود
فرقش این بود اون بازی استرس داشتند و این بازی کلا استرس نداشتند! در صورت هیچکدام از بازیکن های ایران حتی ذره ای استرس وجود نداشت فقط اون اواخر کمی سید داد و بیداد داشت فقط همین!

و همچنین نکته دیگه ای که به ذهنم میرسه فکر میکنم اگر کواچ مربی با تدبیری بود حداقل یک راهکار و چاره ای برای برگردوندن روحیه به بازیکن ها اتخاذ می کرد و اینجاست که فرق ولاسکو با کواچ معلوم میشه...
به هرحال ششمی هم عنوان بدی نیست:n17:((به احتمال زیاد با روسیه بازی خواهیم داشت واسه پنج ششمی دیگه؟!:n29:))

hes25
18-09-2014, 11:02
.....................

mohammadirani
18-09-2014, 11:02
برنامه بازیهای اسیایی معلوم نشده؟ هنوز قرعه کشی نشده؟

chekmate
18-09-2014, 11:29
برنامه بازیهای اسیایی معلوم نشده؟ هنوز قرعه کشی نشده؟
سوم مهر شروع میشه، با هنگ کنک، مالدیو و هند همگروهیم.

albertxx
18-09-2014, 11:29
من نمیدونم این کاویانی چی از جون این والیبال میخواد !! :n23:

آخه تا کی چرت و رت ؟؟

ست اول رو باختیم میگه هیچی نیست و میشه جبران کرد
ست دوم رو باختیم میگه ایران توان جبران بازی 2-0 باخته رو داره
ست سوم رو باختیم میگه آلمان اصلا توان شکست دادن مارو نداشت !!(( خب آخه بی پدر چطور باختیم پس ؟؟ ))

آخه من نمیدونم چرا اینقدر دری وری میگه این بشر
یه مدت نبود راحت بودیم !
برگشت اعصاب واسمون نذاشت !!!

hes25
18-09-2014, 11:50
.....................

mohsen_gh1991
18-09-2014, 11:55
من نمیدونم این کاویانی چی از جون این والیبال میخواد !! :n23:

آخه تا کی چرت و رت ؟؟

ست اول رو باختیم میگه هیچی نیست و میشه جبران کرد
ست دوم رو باختیم میگه ایران توان جبران بازی 2-0 باخته رو داره
ست سوم رو باختیم میگه آلمان اصلا توان شکست دادن مارو نداشت !!(( خب آخه بی پدر چطور باختیم پس ؟؟ ))

آخه من نمیدونم چرا اینقدر دری وری میگه این بشر
یه مدت نبود راحت بودیم !
برگشت اعصاب واسمون نذاشت !!!
دقیقا..
به نظرم حالا که داره والیبال ورزش اولمون میشه باید دنبال چنتا گزارشگر خوب هم باشیم برای والیبال . الان فقط کیومرث کرده کارش خوبه. محتشمیان هم یه جورایی تنه ش به تنه خیابانی خورده : دی

amir deja vu
18-09-2014, 12:02
آقا جون من يه تايپيك فحش آزاد براي كاوياني بزاريد :n02: ميخوام دست بزارم دهن منو جر بدم وقتي اين حرف ميزنه:n02:
كرده رو بزارن باز بهتره...محتشميان هم كه ديشب تو كف دور بازوي سرويس زن آلمان ها بود ! هي ميگفت اين بايد بره وزنه برداري...خو آخه عزيز من همين دور بازوي كلفتش كه همش عضله خالص بود كمكش ميكرد همچين سرويس هايي بزنه ديگه! حجم عضله رابطه مستقيمي با قدرت عضله داره.حتما ايده آل از نظر ايشون دور بازوي فرهاد قائميه:n02:

Abdolreza2012
18-09-2014, 13:13
دیشب بازی رو خیلی بد باختیم ، ولی خداییش عجب سرویسی میزد اون شماره 9 آلمان ، لعنتی خیلی قدرت داشت
حالا یه سوال برام پیش اومده ؟
اگه ایران بتونه امشب فرانسه رو 3 بر 0 ببره ، چی میشه ؟؟؟
ما چی میشیم ؟؟؟ :n02:
امتیاز شماری میشه ؟؟؟
چون در این صورت فرانسه 3 بر 0 آلمان رو برده - آلمان 3 بر 0 مارو برده - ایرانم 3 بر 0 فرانسه رو برده :n02:

وین رونی
18-09-2014, 13:15
این بازی ها می تونه بهترین کلاس درس برای بازیکنان ما باشه.ببینن تیمهای دیگه که آلمان رو بردن چطور تونستن گروزر رو کنترل کنن
و اینکه به نظر من از نظر عضلات پیچیده تیم ما یکی از ضعیف ترین تیمها بود که البته بچه ها با غیرت مثال زدنی این ضعف را جبران می کردن اما خوب جایی که بدن تحلیل بره دیگه نمیشه غیرتی بازی کرد،باید فکری به حال این مورد هم کرد

hes25
18-09-2014, 13:30
.....................