PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چي بخرم ؟

Golestan64
30-07-2014, 12:55
سلام
يه گوشي ميخواستم كه قيمتش حدود 600-700 تومن باشه
من الان نوكيا c6-01 دارم و گوشي اي كه ميخوام بخرم دوست دارم كه خصوصيات زير رو داشته باشه :
دوربينش خوب باشه چون براي كار ازش استفاده ميكنم
برنامه خور باشه مخصوصا برنامه هاي لاين و وايبر
صفحه تمام لمسي باشه . نميخوام خيلي بزرگ باشه چون تو جيبم ميزارم
حتما رنگ مشكي داشته باشه
چيزي كه خيلي برام مهمه اينه كه بتونم تو قسمت عكسها آلبوم درست كنم تا عكسها رو بتونم جدا جدا بزارم و مشتري هر كدوم از عكسها رو خواست برم تو آلبوم مربوطه و عكسها رو بهش نشون بدم
بلوتوث و . . . هم داشته باشه و اهل هنگ و ري استارت و اينجور چيزا نباشه

Golestan64
30-07-2014, 12:57
البته اگه گوشي HTC با اين قابليتها و اين قيمت پيدا بشه خيلي بهتره

sansa
30-07-2014, 13:20
Huawei Honor 3C

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این گوشی را بایستی از خوش قیمت‌ترین مدل‌های موجود در بازار دانست که با مبلغی در حدود 570 هزار تومان، شما را صاحب یک گوشی با مشخصات بسیار قابل قبول می‌کند. از بارزترین ویژگی‌های این گوشی هوشمند، نمایشگر 5 اینچی با وضوح اچ‌دی آن است که تقریبا در این رده قیمتی، نمی‌توان در هیچ برندی مشاهده کرد! دوربین 8 مگاپیکسلی با توانایی فیلم‌برداری فول اچ‌دی، از دیگر ویژگی‌های این محصول با ارزش است.

Golestan64
31-07-2014, 14:22
گوشي Huawei Honor 3C رو خريدم به قيمت 580 تومن
ظاهرا گوشي ساده و پركاربرديه ولي 2 تا عيب داره يكي اينكه يه خورده سايزش بزرگه البته براي من
دوم اينكه سيم كارت ميني ميخوره

baran_1000
31-07-2014, 15:26
ظاهرا گوشي ساده و پركاربرديه ولي 2 تا عيب داره يكي اينكه يه خورده سايزش بزرگه البته براي من

سیم کارت مینی منظورتون چیه؟

Iloveu-ALL
31-07-2014, 18:36

سلام داداش ... چرا موقع خرید گوشی رو تو دست نگرفتی که ببینی اندازه اش چقدره؟ (اگه از اینترنت خرید میکنی میتونی از این لینک سایز واقعی گوشی ها رو ببینی: Size compare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
ما سه نوع سیمکارت داریم مینی (معمولی) - میکرو - نانو
این گوشی میکرو میخوره. میتونی مینی رو به میکرو تبدیل کنی، و یه خشاب هم برای تبدیل به مینی بگیری.

Golestan64
01-08-2014, 08:40
سیم کارت مینی منظورتون چیه؟
منظورم همون ميكرو بود

Golestan64
01-08-2014, 08:41
سلام داداش ... چرا موقع خرید گوشی رو تو دست نگرفتی که ببینی اندازه اش چقدره؟ (اگه از اینترنت خرید میکنی میتونی از این لینک سایز واقعی گوشی ها رو ببینی: Size compare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
ما سه نوع سیمکارت داریم مینی (معمولی) - میکرو - نانو
این گوشی میکرو میخوره. میتونی مینی رو به میکرو تبدیل کنی، و یه خشاب هم برای تبدیل به مینی بگیری.

با توجه به خصوصيات ديگه اي كه داشت و به كار من ميومد سايز بزرگش رو نديد گرفتم البته اونقدر بزرگ نيست كه تو جيب جا نشه ولي خب اگه يه ذره كوچيكتر بود بهتر ميشد